9635 відвідувачів онлайн

Зеленський про удар по Херсону: Абсолютно хворі істоти. У світі є держава, здатна зупинити РФ, але досі не діє

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відреагував на черговий ракетний удар Росії по Херсону, внаслідок якого постраждала будівля Херсонської обласної державної адміністрації.

Про це він написав на платформі Х (Twitter), повідомляє Цензор.НЕТ.

Глава держави зазначив, що цей удар не мав жодного військового сенсу, назвавши російських військових, які його завдали, "абсолютно хворими істотами".

"Потрібна сила, щоб примусити їх перестати руйнувати і вбивати. І для всіх у світі очевидно, хто саме володіє такою силою, але досі її не застосовує заради миру. На жаль, не застосовує", - написав Зеленський.

Хоча президент прямо не назвав країну, очевидно, що йдеться про Сполучені Штати Америки, які досі не вдалися до повного пакету санкцій проти Росії, попри відмову Кремля від припинення вогню.

Що передувало?

Нагадаємо, зранку 5 червня російська армія завдала авіаційного удару по Херсону.

Близько 5:30 російські війська завдали удару КАБом по будівлі Херсонської обласної військової адміністрації.

Після російські окупанти завдали повторного удару по будівлі Херсонської обласної військової адміністрації, знищивши її.

Топ коментарі
+17
"Держава" тебе попередила за декілька місяців про вторгнення, що ти зробив за цей подарований долею час? За цей час можна було побудувати Лінію Мажино, а через перешийок не пролетіла би і муха, а хто спробував би був би просто перетворений в пиль. Що ти робив? Катався на лижах, блокував розгортання армії і виділення на неї коштів? Можна звичайно просити але чи ти і твоя влада зробила від себе все залежне (і навіть більше), щоб починати вимагати щось від інших? Відповідь - ні. Навіть близько ні. Не треба кивати на інші країни і перекладати відповідальність. Як би не закінчилась ця війна, абсолютно очевидно, що у Зеленського, та і у більшості мудрого наріду, чого гріха таїти, винними в усьому будуть американці з європейцями.
показати весь коментар
05.06.2025 17:57 Відповісти
+13
Та розумію...при Зеленському тобі краще жити, ніж при Порошенку...
показати весь коментар
05.06.2025 18:30 Відповісти
+12
У світі є держава, здатна зупинити РФ

Була...
показати весь коментар
05.06.2025 17:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А рашиськими терористами назвати духу забракл ,як завжди"русскі",це ще раз викливає підозру що в рашистів на нього є компромат.
показати весь коментар
05.06.2025 17:50 Відповісти
Те що пропонуєте ви, це праця на кацапів, на ворога.
Поясню.
От дивіться в українських ЗМІ чуємо/читаємо
«На Україну напали, і творять звірячі вчинки:
- орки;
- окупанти;
- агресори;
- рашисти;
- п#дари;
- росіяни (нечасто);
- московити;
- кацапи;»
От що, з цього зрозуміє середньоєвропейський читач/глядач?
Читач Пушкіна, Толстого , Достоєвського, де всюди русскіє і про русскіх.
(Доречі якщо у першому виданні «Тараса Бульби» М.В. Гоголя, йшлося про РУСЬКУ землю, про Україну, то у другому виданні царська цензура, замінила РУСЬКУ на РУССКУЮ зємлю, тобто кацапи прекрасно знали, що це різі поняття.)
Хто напав і вбиває українців?
Цей житель Європи прекрасно знає слова: россія, русскіє.
А всі ті евфемізми, для нього білий шум.
Таким чином россія ХОВАЄТЬСЯ, маскується за цими дурнуватими евфемізмами наших недолугих ЗМІ, які чи то здуру, чи навмисне, заплутують, як внутрішню, так і іноземну аудиторію..
Бо не чути і не видно СЛОВА під яким їх знає вся Європа і Світ.
Вбивці - «русскіє».
показати весь коментар
05.06.2025 18:39 Відповісти
Стрілочник мля.
показати весь коментар
05.06.2025 17:50 Відповісти
У світі є держава, здатна зупинити РФ

Була...
показати весь коментар
05.06.2025 17:52 Відповісти
Була...Україна до 2019...
показати весь коментар
05.06.2025 17:55 Відповісти
Ага і для цього двічі підписувала мінські домовленості, коли ставало гаряче ))
показати весь коментар
05.06.2025 18:18 Відповісти
Та розумію...при Зеленському тобі краще жити, ніж при Порошенку...
показати весь коментар
05.06.2025 18:30 Відповісти
а до этого отдала ту 160 и кр, а до этого подписала будапешт....
показати весь коментар
05.06.2025 18:37 Відповісти
Вже навіть кацапи пишуть, що мінські домовленості - це був виграш Пороха, котрий дав час на створення армії. Проклятий барига збільшив армійський бюджет з 19-ти до 100 мільярдів.
показати весь коментар
05.06.2025 18:38 Відповісти
Минусы будут ?!! При Минских раша получила цедулку от пенсионера ( кучман сейчас не при должностях) без полномочий а Украина получила время набрать добровольцев и вылечить армию после погрома устроенного Гриценком и министрами Овоща.
А в 22м разницу ощущаеш??
показати весь коментар
05.06.2025 20:15 Відповісти
До 14го в нас був російський Міністр Оборони, російський Прем'єр...
показати весь коментар
05.06.2025 18:32 Відповісти
А зараз хіба не так ? А хто у нас президент ?
показати весь коментар
05.06.2025 20:18 Відповісти
Та зрозуміло, що якби було не так, то й не було би так, як зараз.
показати весь коментар
05.06.2025 20:29 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2025 19:42 Відповісти
Так є, не тількі зупинити але і загнати в дефіціт всього, і ця держава китай, сша вже не то що зупинити русню не можуть, вони вже не можуть своїх союзників не то шо захістити, прикрити не можуть!
показати весь коментар
05.06.2025 17:55 Відповісти
"Держава" тебе попередила за декілька місяців про вторгнення, що ти зробив за цей подарований долею час? За цей час можна було побудувати Лінію Мажино, а через перешийок не пролетіла би і муха, а хто спробував би був би просто перетворений в пиль. Що ти робив? Катався на лижах, блокував розгортання армії і виділення на неї коштів? Можна звичайно просити але чи ти і твоя влада зробила від себе все залежне (і навіть більше), щоб починати вимагати щось від інших? Відповідь - ні. Навіть близько ні. Не треба кивати на інші країни і перекладати відповідальність. Як би не закінчилась ця війна, абсолютно очевидно, що у Зеленського, та і у більшості мудрого наріду, чого гріха таїти, винними в усьому будуть американці з європейцями.
показати весь коментар
05.06.2025 17:57 Відповісти
Вірно сказано. Цей зелений виродок з початку війни постійно перекладає свою провину на будь-кого.... Сподіаюсь що цього фсбешного виродка рано чи пізно побачимо на лаві підсудних...
показати весь коментар
05.06.2025 21:51 Відповісти
Китай може зупинити - але він в одній упряжці з кацапами
показати весь коментар
05.06.2025 17:57 Відповісти
Скоріше це кацапи в китайський упряжці!
показати весь коментар
05.06.2025 18:02 Відповісти
Вассал
Факт.
Но кнр спонсирует и раздувает эту войну! Заодно тестирует неспромодность Запада организовать коллективную оборону своих союзников
показати весь коментар
05.06.2025 20:18 Відповісти
Навіщо вилазити з такими ідіотськими заявами? Що вони дадуть?
Бубочка знову хоче отримати киздюлей від Трампона?!
показати весь коментар
05.06.2025 18:04 Відповісти
А Ви можете від нього пригадати бодай одну неідіотську заяву?
показати весь коментар
05.06.2025 18:10 Відповісти
Пане Зеленський, трумпівські штати НЕ допоможуть. Це вже всім зрозуміло.

То ж, до моменту зміни там влади, вмикайте план "Б".
показати весь коментар
05.06.2025 18:16 Відповісти
США раньше была государством.
теперь это цирк с рыжими клоунами.
показати весь коментар
05.06.2025 18:18 Відповісти
Це вже другорядна країна на кштальт Бразілії.
показати весь коментар
05.06.2025 20:15 Відповісти
Він не вірить своїм воїнам а віре в америку-трампа замість того щоб кинути всі сили і гроші на армію
показати весь коментар
05.06.2025 18:19 Відповісти
Ні, усі гроші треба віддати депутатам, суддям, прокурорам, поліції. А ЗСУ народ назбирає гроші на мавіки.
показати весь коментар
05.06.2025 20:14 Відповісти
Їб@ш Володька по московським аеропортам. Ми маємо повне моральне право
показати весь коментар
05.06.2025 18:24 Відповісти
Треба не скиглити не закривати ракетні програми було у 2019-20,а їбошити у відповідь.Тільки чим? коли ти падлюка не готувався до війни а до шашликів,тепер свинособаки шашлики роблять з нас
показати весь коментар
05.06.2025 18:40 Відповісти
Шашлычник.
показати весь коментар
05.06.2025 18:53 Відповісти
Давай Вова, продовжуй!
Приклади максимальних зусиль, щоб знову розіс#атися з США.
Тут ніякі спецоперації СБУ чи ГУР не допоможуть, якщо даун при владі.
Понторєз куєв 😎🤡
показати весь коментар
05.06.2025 19:01 Відповісти
***** ты наш, незаконненький
показати весь коментар
05.06.2025 19:06 Відповісти
Коли ми почнемо завдавати удари у відповідь по містах нацистської россії? Тактика - нас вбивають, а ми мовчемо, не веде до перемоги.
показати весь коментар
05.06.2025 19:19 Відповісти
То Зеленському не треба було фігі Байдену крутити, а взаємодіяти.
показати весь коментар
05.06.2025 20:11 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2025 20:23 Відповісти
Америка вже дуже багато допомогла дебіл. З боку це весь час виглядає як ніби він хоче покористуватися США. Може американці проголосували за Трампа тому що ти так себе ведеш.
показати весь коментар
05.06.2025 20:30 Відповісти