8745 відвідувачів онлайн

Українці дали Путіну привід для бомбардування, - Трамп

Трамп поїде на саміт НАТО у червні

Президент США Дональд Трамп заявив, що операція СБУ по аеродромах РФ дала російському диктатору Володимиру Путіну привід масовано бомбити Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це Трамп заявив у п’ятницю, 6 червня, під час спілкування з журналістами на борту Air Force One.

"Ну, вони дали Путіну привід втрутитися і вчора вночі рознести їх вщент. Ось що мені в цьому не сподобалося. Коли я це побачив, я сказав: "Ось і почалося, тепер буде удар"", - сказав президент США.

Спецоперація СБУ "Павутина"

1 червня Служба безпеки України здійснила спецоперацію "Павутина", завдавши масованого удару дронами по російських аеродромах стратегічної авіації.

Під атакою опинилися аеродроми "Оленья", "Белая", "Дягілєво" та "Іваново". Уразити вдалося 41 російський літак — серед них А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Згодом в СБУ уточнили, що орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була вражена  в результаті спецоперації СБУ "Павутина" становить 7 мільярдів доларів США.

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка щодо операції "Павутина".

3 червня Генштаб уточнив, що у результаті спецоперації Служби безпеки України, проведеної 01 червня 2025 року, уражено 41 російський військовий літак.

Також низка ЗМІ повідомляли, що Україна не проінформувала заздалегідь адміністрацію президента США Дональда Трампа про спецоперацію СБУ "Павутина" на російські аеродроми зі стратегічними бомбардувальниками.

Топ коментарі
+112
Конченный пи.....да......ра......си........на.
показати весь коментар
07.06.2025 07:46 Відповісти
+102
Мудак
показати весь коментар
07.06.2025 07:46 Відповісти
+100
Руда мавпа з деменцією явний агент путіна
показати весь коментар
07.06.2025 07:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Колега Мрачный скептик, та всі інші колеги, які вважають що "Тампонососы такие же враги, как московиты" - прошу заглянути на гілку блога Денисенко і пересвідчитись що ворогів серед форумчан ресурсу вистачає...
показати весь коментар
07.06.2025 16:46 Відповісти
Старий дурень,у якому році?
показати весь коментар
07.06.2025 16:46 Відповісти
Виталий, я с японской интерпретацией нападения на США знаком, но выглядит она так на самом деле:" США не дают нам разбойничать в Азии, вырезать китайцев, захватывать, что нам нравится и что хотим, поэтому мы вынуждены на них напасть". Это не наш выбор, мы за мир, но что делать?
показати весь коментар
07.06.2025 16:47 Відповісти
Яка жалюгідна нікчемність!
,,Ну, вони дали Путіну привід піти і пекельно бомбити іх вчора ввечері. Ось що мені в цьому не сподобалося. Коли я побачив це, я сказав: "Ось і все. Тепер будуть удари щодня "........
Це не просто цинізм. Це фактичне виправдання масового вбивства цивільних осіб, прикритого нібито зовнішнім спостереженням. Трамп не засуджує агресію, не проявляє співчуття до жертв, не вимагає припинити удари. Він просто заявляє, що путін «отримав привід» - і, по суті, визнає своє «право» помститися......
Такі слова - пряма моральна легітимізація терору політиком, який претендує на глобальне лідерство. Це більше, ніж байдужість - це співучасть у злочині словом.
І найголовніше, він не сказав ні слова про те, що до 1 червня Путін надав тисячі наказів на «пекельні бомбардування» Украіни за 1200 днів повномасштабної війни. Ні слова про жертви. Тільки: «Тепер будуть удари щодня». Нібито іх до цього не було. Ніби це природний порядок речей. Ніби це неминучість, а не трагедія.
Це не нейтралітет. Це політичне благословення на вбивство.
показати весь коментар
07.06.2025 16:49 Відповісти
Презик х*йла
показати весь коментар
07.06.2025 16:52 Відповісти
шлюхи рашистського сутинера ,в унісон несуть один і той же смерід задниці куйла.Чим грошовитіша шлюха,прославляє свого рашистського сутинера вбивцю, тим більше вбивця чинить свої здлочини в Україні...
показати весь коментар
07.06.2025 17:13 Відповісти
маск сказав, що в нього є докази, що трамп закоренілий педофіл. то що ви від нього чекаєте. Файли Епштейна від 2005 р, то тепер ясно, який в путіна компромат на рудого.
показати весь коментар
07.06.2025 17:16 Відповісти
ви вірите, що який-небудь компромат на трампа вилікує вавку у половини америки ?

Та трамп якщо в прямому ефірі іванку оформить, реднеки тільки аплодуватимуть "наш мужик", "даві єйо", "сохранім чістоту крові"
показати весь коментар
07.06.2025 18:43 Відповісти
вавка з'явилась як раз після промивання мізків американцям десь з 2016 року. трамп діє методами пуйла, підкупляючи або залякуючи ЗМІ
показати весь коментар
07.06.2025 18:46 Відповісти
Ах ты ж дрянь, вонючка рыжая! 😡 Чтоб ты сдох,падла!
показати весь коментар
07.06.2025 17:46 Відповісти
*****. Ще раз для усіх нас. Світ поважає тільки ту країну яка має силу, незалежно від її назви і якості доріг…
показати весь коментар
07.06.2025 18:10 Відповісти
Трамп збожеволів.
показати весь коментар
07.06.2025 18:17 Відповісти
між божевільним і покидьком велика різниця
показати весь коментар
07.06.2025 20:32 Відповісти
как оказалось шариков и в америке потомство оставил. я не удивлюсь если это рыжее чмо заявит шо оно на колчаковских фронтах ранено было...
показати весь коментар
07.06.2025 18:21 Відповісти
военный историк Марк СОЛОНИН:

"Трамп - это необучаемый нравственный идиот с комплексом нарциссизма."
показати весь коментар
08.06.2025 00:32 Відповісти
краснов: українці своїм існуванням дали путіну привід для бомбардувань. Ну що так складно тихесенько помирати, щоб штати нарешті змогли підторговувати з парашею ?
показати весь коментар
07.06.2025 18:38 Відповісти
Треьа визнати:"це просто кінчений моральний уйобок."
показати весь коментар
07.06.2025 18:44 Відповісти
Йди *****, наше існування і є причиною війни.
показати весь коментар
07.06.2025 18:57 Відповісти
До речі, Портников, щойно в своїй передачі "Суботній політклуб" (якраз дивлюся) сказав, що Тремпа треба посилати *****, тоді він стає шолковий і адекватним.
Щось є в цьому, якась сермяжна правда проскакує...
показати весь коментар
07.06.2025 19:48 Відповісти
От мы просто с бухты барахты решили ************ стратавиа, сидим такие выпили, закусили и такие, а давайте кацапам по приколу бомбардировщики разхерачим, пранканем *****! Рыжее ****** два конца связать не может!
показати весь коментар
07.06.2025 18:58 Відповісти
Странно, что для кого-то моральный идиотизм Трампа выглядит чем-то неожиданным:

Трамп с детства был идиотом : родители вынуждены были отдать его в спецшколу для неадекватных детей с задержками развития.
показати весь коментар
08.06.2025 00:36 Відповісти
старий маразматик агент путлера.
показати весь коментар
07.06.2025 19:29 Відповісти
Воно щось бачить або чує? Здається і "не бачить ",і "не чує".Ось таке воно ...🤓
показати весь коментар
07.06.2025 19:40 Відповісти
Привид май же безкарно бомбити українців це іпотенти з НАТО та обрання американцями у президенти трусливого ідіота
показати весь коментар
07.06.2025 19:41 Відповісти
Трамп - кацапський пітор
показати весь коментар
07.06.2025 20:00 Відповісти
показати весь коментар
07.06.2025 20:10 Відповісти
Свині розумніші.
показати весь коментар
08.06.2025 07:45 Відповісти
Руда мразота,,щоб ти здохла до ранку!!!!
показати весь коментар
07.06.2025 20:18 Відповісти
То що нам робити щоб не давати приводу, вбивці, який прийшов тебе грабувати і вбивати, віддати майно і померти?коли де факто не існує міжнародного право а існує право сили, виходить що так?. Питання не в тому що Україна не давала ні якого приводу для бомбардування своїх міст з боку ворога,-тому що Україна не агресор і не пішла на РФ війною, а захищається, знищуючи знаряддя смерті, і навіть не в тому що Трамп по суті підбурює до ще більшого геноциду з боку РФ, закликаючи в знак надуманої помсти бомбити Україну, замість того щоб виконувати гарантії безпеки за які Ураїна заплатила знищивши 1,4 тис. ядерних боєголовок, разом з ракетами ї шахтами, які були націлени на США бувшим СРСР,а в тому що з цим робити. А то виходить що ми з моральтої точки зору і міжнародного права праві і заплатили не мало за гарантії безпеки, а зробити ні чого не можемо, мало того виставяють Україну по суті агресором , яку за законом потрібно покарати, це повний програш інфораційної і юридичної війни за якої їде фізична війна і знищення країни, влада явно недоробила і програла цю війну за яку заплате країна. Може владі краще потрібно працювати на країну і на українській нарід, за що було немало заплачено здоровям і життям українців, чи чесно потрібно піти у відставку і нарід обере іншу владу, з якою може буде кращий шанс вижити в цій війні бо часу вже зовсім не залишилося.
показати весь коментар
07.06.2025 20:19 Відповісти
Рыжый *****!
показати весь коментар
07.06.2025 20:22 Відповісти
мама стоя рожала.
показати весь коментар
07.06.2025 21:07 Відповісти
на бетонном полу
показати весь коментар
07.06.2025 21:15 Відповісти
І це президент наймогутнішої колись країни США...
показати весь коментар
07.06.2025 21:33 Відповісти
Нє ну він прав, це привід, але жбл. Ти хто рижий , вибір по всим подворотням ти чмо, ти лох, яким. Можно рулить, і тобою дурбелику рулять.
показати весь коментар
07.06.2025 21:38 Відповісти
Навернотв Афрікє умніші люди чім в Техасі)))))
показати весь коментар
07.06.2025 21:41 Відповісти
Так і американці дали Аль-Каїді привід для авіашоу 11 вересня 2001 року. А Show як відомо Must Go On.
показати весь коментар
07.06.2025 22:01 Відповісти
Работает адвокатом Пуйла...Шлюха кремевська...
показати весь коментар
07.06.2025 22:36 Відповісти
Не адвокатом, а агентом. Взяв грошей і відробляє. Він нічого не буде робити проти росії, скільки б не пройшло часу й що би не робив путін.
показати весь коментар
08.06.2025 10:21 Відповісти
Трамп сцикун,он США не защитит от Рашки.
показати весь коментар
07.06.2025 22:41 Відповісти
Одно НЕ понятно. Куда делись адепты этого рыжего тридвараста.
показати весь коментар
07.06.2025 22:42 Відповісти
Балодья, парніша, пратівний васчє! Попка гаріт! Твой ріжій малчик Доня.
показати весь коментар
07.06.2025 23:30 Відповісти
Дійсно це якийсь рудий маразм... But most Americans do understand who the real invader is
показати весь коментар
08.06.2025 03:15 Відповісти
і не роблять нічого, залізши під шконку
показати весь коментар
09.06.2025 01:48 Відповісти
Під час першої каденції Трампа була його публічна зустріч з путіним. Трамп там виглядав дуже розгубленим. Путін його подавляв. В путіна є розроблена ідеологія. Хоча вона брехлива і нацистська, але він в ній став спеціалістом за роки президентства. Трамп хоча й шумний і амбіційний, але слабкий і хаотичний. На відміну від лідерів великих європейських держав у нього нема твердо розроблених планів і твердих позицій, а тільки амбіції. Путін оцей хаос Трампа зробив управляємим собою. Це той випадок коли сильніший управляє слабким. Якось так.
показати весь коментар
08.06.2025 04:58 Відповісти
ТРАМП ПЕДОФІЛ І ПІДАРАС.
показати весь коментар
08.06.2025 05:42 Відповісти
Трампа- в ігнор! Це буде дуже дорого,але дешевше,ніж дружба з ним!
показати весь коментар
08.06.2025 07:34 Відповісти
Трамп показує себе незламним и нескореним. Ніяки обставини не можуть поміняти його позицію. Все для нього "божа роса". Сильний характер.
показати весь коментар
08.06.2025 08:32 Відповісти
Сильний характер і слабкий мозок ...
показати весь коментар
08.06.2025 08:56 Відповісти
Трус із сильним характером?
показати весь коментар
08.06.2025 09:20 Відповісти
Кажуть,що з віком людина мудрішає.....Трамп всіма своїми висловами і поведінкою заперечує це. М"яко кажучи........
показати весь коментар
08.06.2025 08:46 Відповісти
Мзс тримає лайно у роті! Не треба мовчати,не треба допомагати цім падлюкам виправдовувати себе.
показати весь коментар
08.06.2025 09:19 Відповісти
Нема слів- один мат.
показати весь коментар
08.06.2025 09:21 Відповісти
вербовка, она такая....
Отец Илона Маска прилетел в москву , якобы на форум "будущее 2050"

показати весь коментар
08.06.2025 09:54 Відповісти
Це ти куколд а не українці
показати весь коментар
08.06.2025 10:55 Відповісти
Не можу зрозуміти - навіщо українці голосували за Трампа?
От Зеленський, наприклад, ні в чому не винуватий. У всьому винуватий Трамп.
А чому це Трамп дбає про Америку, а не про Україну?
Зелене шобло має обкрадати Україну, а за Україну повинен дбати Трамп.
Зеленський виконує свої обов'язки щодо України, а Трамп - ні!
показати весь коментар
08.06.2025 11:17 Відповісти
А до цього часу які привіди були?
показати весь коментар
08.06.2025 11:36 Відповісти
Нікчемний триндьож для власного лохторату; кацапня завжди використовувала ті летовища для знищення усього в Україні (мирняка у тому числі).
показати весь коментар
04.07.2025 11:19 Відповісти
Сторінка 4 з 4