9906 відвідувачів онлайн

Україна готує нові спецоперації в тилу Росії на зразок "Павутини", - WP

Операція СБУ Павутина

Спецслужби України готуються до проведення нових складних операцій у глибокому тилу на території Росії на зразок "Павутини".

Про це пише видання Washington Post із посиланням на джерела українських спецслужбах, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Служба безпеки України та Головне управління розвідки Міноборони від початку повномасштабного вторгнення Росії працюють над втіленням девізу українських спецслужб: "Я йду по тебе".

Вони проводять операції, щоб перенести боротьбу на територію Росії та за її межами. Інші складні операції вже перебувають у розробці, повідомили джерела журналіста WP Девіда Ігнатіуса у розвідці.

Мета полягає в тому, щоб завдати удару в несподіваних місцях за допомогою хитрих засобів і змусити Росію страждати далеко за межами лінії фронту в Україні.

Колумніст з посиланням на джерела в українській розвідці також пише, що глава СБУ Василь Малюк розповів про операцію "Павутина" президенту Володимиру Зеленському, але не інших високопосадовців з його оточення.

За словами джерел, Малюк не сказав про це навіть своєму ключовому заступнику.

За словами Ігнатіуса, Україна розглядала морський варіант "Павутини" — відправлення морських безпілотників, захованих у вантажних контейнерах, для атаки на російські кораблі в північній частині Тихого океану.

Журналіст наголошує, що операція "Павутина" була сміливою спробою Києва "змінити хід переговорів".

Видання додає, що готовність України до проведення ризикованих шпигунських операцій призвела до напруженості між Києвом та Вашингтоном.

Спецоперація СБУ "Павутина"

1 червня Служба безпеки України здійснила спецоперацію "Павутина", завдавши масованого удару дронами по російських аеродромах стратегічної авіації.

Під атакою опинилися аеродроми "Оленья", "Белая", "Дягілєво" та "Іваново". Уразити вдалося 41 російський літак — серед них А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Згодом в СБУ уточнили, що орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була вражена сьогодні в результаті спецоперації СБУ "Павутина" склала 7 мільярдів доларів США.

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка щодо операції "Павутина".

3 червня Генштаб уточнив, що у результаті спецоперації Служби безпеки України, проведеної 01 червня 2025 року, уражено 41 російський військовий літак.

Також низка ЗМІ повідомляли, що Україна не проінформувала заздалегідь адміністрацію президента США Дональда Трампа про спецоперацію СБУ "Павутина" на російські аеродроми зі стратегічними бомбардувальниками.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
06.06.2025 16:36 Відповісти
+7
"...глава СБУ Василь Малюк розповів про операцію "Павутина" президенту Володимиру Зеленському, але не інших високопосадовців з його оточення".
Он и Янелоху рассказал только в момент её проведения и даже видос ему показал.
показати весь коментар
06.06.2025 16:38 Відповісти
+5
і от навіщо????
а саме головне - нахіба???!!!
показати весь коментар
06.06.2025 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і от навіщо????
а саме головне - нахіба???!!!
показати весь коментар
06.06.2025 16:35 Відповісти
це підари проплатилися кореспондентам WP за такі провокативні анонси?
показати весь коментар
06.06.2025 16:44 Відповісти
може таких операцій немає, але їх потрібно вигадати щоб ворог постійно був в стрессі ...
показати весь коментар
06.06.2025 16:55 Відповісти
за павутину дізналися за наслідками
оце реальний приклад
усе інше - іпсо, користі не принесе
показати весь коментар
06.06.2025 16:57 Відповісти
Як сказати. Нехай сруться.
показати весь коментар
06.06.2025 17:16 Відповісти
шоби перемогти більшого за тебе ворога - треба його тупо наїпати
від усьору кацапи не здохнуть, а от від доброго наїпалова із точними ударом у ціль - буде гарно
а попередження для обсьору - це не наїпалово, на жаль...
показати весь коментар
06.06.2025 17:20 Відповісти
не за наслідками, а за зливом СБУ
показати весь коментар
06.06.2025 17:37 Відповісти
Істерика та шпигуноманія в Росії ймовірно нам корисна, можливо не менш корисна, ніж самі результати спецоперацій.
показати весь коментар
06.06.2025 18:18 Відповісти
А на)(уя анонс ?
показати весь коментар
06.06.2025 16:35 Відповісти
нещодавно на ресурсі була новина, що кацапи представляються Службою Божою та вчиняють провокації
не виключено, що і у цьому випадку це кацапська операція "під чужим прапором"
показати весь коментар
06.06.2025 16:47 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 16:36 Відповісти
Про Яблунівку наші взагалі не згадують ... буде неприємно , коли просто з новин дізнаємось , що її теж захопили
показати весь коментар
06.06.2025 16:48 Відповісти
Готують операцію "Замануха"
показати весь коментар
06.06.2025 16:36 Відповісти
Анонс шоб кацапи срались і бігали обісрані по всей рассеи нема шо булочкі рослабляти
показати весь коментар
06.06.2025 16:38 Відповісти
а завтра рудий донні та та келлог вилізуть до етеру та верещатимуть, що Україна ескалує та не бажає припиняти вогонь
показати весь коментар
06.06.2025 16:40 Відповісти
Те , що Україна не бажає здаватися вже зрозуміло усім ... і пох на їх верещання !
показати весь коментар
06.06.2025 16:49 Відповісти
якщо рудий заблокує те, що зараз йде та працює, то нам буде вже не пох...
показати весь коментар
06.06.2025 16:51 Відповісти
Ті крохи взагалі ні на що не впливали і не впливають
показати весь коментар
06.06.2025 16:54 Відповісти
сьогодні вночі впливали, напередодні впливали, без штатів та їхньої допомоги буде реально тяжко
показати весь коментар
06.06.2025 16:58 Відповісти
якби не Washington Post ніхто і здогадався би
показати весь коментар
06.06.2025 16:38 Відповісти
"...глава СБУ Василь Малюк розповів про операцію "Павутина" президенту Володимиру Зеленському, але не інших високопосадовців з його оточення".
Он и Янелоху рассказал только в момент её проведения и даже видос ему показал.
показати весь коментар
06.06.2025 16:38 Відповісти
Ще один варіант приказки :
якщо знає один - тоді знають двоє ,
якщо знають двоє - тоді знають всі .
показати весь коментар
06.06.2025 17:50 Відповісти
І яка падаль їм злила? Трамперика - ворог України на рівні кацапів .
показати весь коментар
06.06.2025 16:41 Відповісти
не виключено, що самі кацапи цю "новину" і втюхали WP за грошики
показати весь коментар
06.06.2025 16:45 Відповісти
а шоб кацапня сцалась
показати весь коментар
06.06.2025 16:49 Відповісти
читай книгу Мистецтво війни - може трохи розуму наберешся
показати весь коментар
06.06.2025 16:59 Відповісти
Улюблена книжка Гєнеаліссімуса ***** І.
показати весь коментар
06.06.2025 17:38 Відповісти
WP пише, Дуля не офіційно в захваті.
Дуя, дедлайн, чи ще продовжиш.
Не то що в бізнесі і в політиці, треба відповісти за своі слова, публічно опубліковані представником влади.
показати весь коментар
06.06.2025 16:43 Відповісти
так згодом кацапня без штанів залишиться
показати весь коментар
06.06.2025 16:48 Відповісти
підари мають 150+ пускових іскандерів, щодня виготовляють 170+ шахєдів, клєпають іскандери, калібри, х-47, х-101, ще у запасі є кілька ту-95, ту22м3, ту-160, носії калібрів, отримують від підарів з півнкореї пускові та балістичні ракети, бк до арти
так шо нарахунок підарських штанів не варто розслаблятися, люся теж звизділа за 2-3 тижні...
показати весь коментар
06.06.2025 16:56 Відповісти
наступна операція по авіабазам буде носити назву "Птіцеєд".
показати весь коментар
06.06.2025 16:56 Відповісти
а по власнику кремльовського бункеру яка назва?
показати весь коментар
06.06.2025 16:59 Відповісти
звісно "Гавноєд".
показати весь коментар
06.06.2025 17:07 Відповісти
а я чогось думав "********"
показати весь коментар
06.06.2025 17:08 Відповісти
Ху?лотина
показати весь коментар
06.06.2025 18:58 Відповісти
хто там волає що не потрібні такі статті - я вважаю що потрібні, бо :

Всі прийоми ведення війни базуються на хитрості та обмані. Звідси, коли ми спроможні атакувати, ми повинні виглядати так, ніби не спроможні; коли ми задіюєм сили, ми повинні виглядати неактивними; коли ми поряд, ми повинні примусити ворога повірити, що ми далеко, коли ми далеко, то повинні примусити його повірити, що ми близько.

Мистецтво війни
показати весь коментар
06.06.2025 16:57 Відповісти
павутина від Служби Божої - оце мистецтво
пейджери від Моссаду - реальне мистецтво
та ніхто ні про що не переповідав і не попереджав
показати весь коментар
06.06.2025 17:01 Відповісти
фсбшники про цю операцію не знали, а тут якийсь журналюга в курсі.
показати весь коментар
06.06.2025 17:00 Відповісти
огласите с подробностями
показати весь коментар
06.06.2025 17:04 Відповісти
Матеріальна частина, технології,електроніка -чиї,як не американські? Тут,міни до пуття не можуть довести.
Те,що Трампу офіційно не повідомили-не означає,що йому не доповідали амер.служби про операцію.
показати весь коментар
06.06.2025 17:04 Відповісти
Такі статті потрібні щоб виснажити російську спецуру.

А ти тим часом просто сидишь і нічаго не готуєш окрім чашки чаю. І сидиш спокійно і спотеригаеш як вони там на росії бігають, метушаться, ловлять чорну кішку у чорний кімнаті
показати весь коментар
06.06.2025 17:04 Відповісти
сунь-цзи "мистецтво війни", цитати:
Війна - це шлях обману.
Коли можеш - вдавай, що не можеш;
використовуєш - вдавай, що не використовуєш;
коли ти близько, вдавай, що далеко
павутина від Служби спрацювала, бо кацапи були на розслабоні, упевнені у своїй безпеці, нічого не очікували та увірували у свою перемогу
показати весь коментар
06.06.2025 17:10 Відповісти
Помийки почали надумувати)Хоча добре,нехай москалі сцяють )Не вірю жодному західному виданню,котрі щось прогнозують щодо дій України ) Чому?))Може хтось знайде посилання на них,котре хоч дуже далеко розповідає про сраку на військових аеродромах в рашці?))Отож)
показати весь коментар
06.06.2025 17:04 Відповісти
зараз головне - через всі напрямки (через Казахстан, Вірменію, Грузію тощо) завозити компоненти для збирання fpv на керуванні з російських сім-карт, та виготовлення до них бойових частин. Потім їх можно навіть по одному доправляти до точки старту та ініціації дрона.
показати весь коментар
06.06.2025 17:05 Відповісти
Думаю ,що ці інструкції вже постфактум))Операцію павутинну готували 1.5 роки)невже думєте лиш одну))далі буде,бо вс е вже в рашці))
показати весь коментар
06.06.2025 17:07 Відповісти
Ну давайте, напишіть зараз про їхні назви, імена виконавців, цілі, дати. Ви ж так любите публічність та прозорість у всьому, ідіоти корисні.
показати весь коментар
06.06.2025 17:07 Відповісти
можна вже і не починати... одна свиня нахрюкає іншій
показати весь коментар
06.06.2025 17:13 Відповісти
я так зрозумів, трамп рятує дружбана ?

- паралельно йдуть чутки, що трамп обдумує з командою про зупинку допомоги (і розвід даних звісно)

- вкидається в газітьонкі трампа, що Україна хоче захищатись ескалювати

типу, українці, вмирайте тихесенько і не пручайтесь?
показати весь коментар
06.06.2025 17:28 Відповісти
Я думаю ніяких "джерел" у того вашингтонпоста немає. Але все одно сволота, підіймають наклад (перегляди).
показати весь коментар
06.06.2025 17:35 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 17:37 Відповісти
WP дятли
показати весь коментар
06.06.2025 17:42 Відповісти
Ви ще напишіть де і коли.
показати весь коментар
06.06.2025 17:48 Відповісти
Ходітє і оглядивайтєсь.
Збитки від улюбленої руснею шпіономаніі легко можуть перевищити збитки від безпосередньо операції.
показати весь коментар
06.06.2025 17:49 Відповісти
Вся стаття, це якийсь тупий чос якогось дурналіста. джерела в розвідці якомусь дурналісту повідомили., ага, воно й так зрозуміло, що якісь спецоперацію розробляються, але ніхто йому не скаже., але кацапи нехай бояться.
показати весь коментар
06.06.2025 18:40 Відповісти
Павутина-не нова операція в історії спецслужб.
"Павутина" проводилась ще ссср проти нац.Німеччини в період 10.1941-04.1945 і розсекретили тільки через 70 років.Зе розсекретив в перший день її проведення,деталі операції оприлюднені в ютубі,водії фур рф попереджені про їх використання всліпу.
Така роль буратіно в операції Павутина.
показати весь коментар
09.06.2025 15:03 Відповісти