10953 відвідувача онлайн

Сейм Польщі підтримав вихід із Оттавської конвенції

Вихід Оттавської конвенції. Сейм Польщі підтримав

Сейм Польщі ухвалив законопроєкт про вихід з Оттавської конвенції, що забороняла використання, виготовлення, накопичення й передачу протипіхотних мін.

Про це пише RMF24, передає Цензор.НЕТ.

Рішення підтримали 413 депутатів, 15 - проти, троє утрималися.

Тепер законопроєкт буде передано на розгляд до Сенату.

Міністр оборони Владислав Косіняк‑Камиш назвав цей крок ключовим для безпеки регіону.

"Польща не може бути зв’язана жодними обмеженнями, які не дозволяють захищати свою батьківщину", - наголосив він.

Нагадаємо, відповідне рішення також ухвалили у Латвії, Естонії та Фінляндії.

ЗМІ повідомляли, що Польща, Фінляндія та країни Балтії готові замінувати кордони з РФ і створити "залізну завісу" Європи.

Топ коментарі
+13
Їх знищували мільйонами ще при Зєлі.
І чому він, найдосвідченіший рятівник України, до сих пір не організував вихід України з Оттавської конвенції, навіть зараз, коли кацапи пруть навалою, і це вже зробили немало країн Європи?
показати весь коментар
26.06.2025 09:24 Відповісти
+11
"Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський та міністр оборони Андрій Таран повинні відповідати у суді за знищення у 2020 році 3 мільйонів протипіхотних мін.

Про це написав на своїй сторінці у https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/pfbid0xYR16Mtr8AV4SsgR6auGZQA9oeT1EzX1g2RZV4gawd5iNnVZQZw1NvDSySp1ceGZl?__cft__%5B0%5D=AZUVQglE-*********************************************************************************-xox-W0uTRCcv5hibttjvt3ZWUVAREIE5X6Xv3uFnpnI5WL3FpJe5Ivn_KK1BylGKv9SteVEGNFudxWIiiSg&__tn__=%2CO%2CP-R фейсбуку головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
Уявіть собі, скільки украінських солдат би могло жити, якби на шляху Вагнера встановили 3 мільйони протипіхотних мін, які були знищені самою українською владою у 2020-му. "

Джерело: https://censor.net/ua/n3419287
показати весь коментар
26.06.2025 09:35 Відповісти
+6
Але при Зєлі це пішло взагалі ударними темпами, мін знищили в рази більше, ніж при папєрєдніках.
ЧОМУ зараз, під час повномасштабної війни він не виходить з Оттавської конвенції, коли це активно роблять інші країни, в яких немає війни?
показати весь коментар
26.06.2025 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:

Джерело: https://censor.net/ua/n3419287
показати весь коментар
26.06.2025 09:35 Відповісти
Їхзнищували і при Пороху і при Зе.
У 2015, уже під час https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 російсько-української війни, https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BB_%D0%84%D0%A1_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96&action=edit&redlink=1 посол ЄС в Україні https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BD_%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9 Ян Томбінський заявив, що утилізація трьох мільйонів протипіхотних мін в Україні, яку фінансує ЄС, має бути завершена до 2018 року.
показати весь коментар
26.06.2025 09:50 Відповісти
Зєля перевершив всіх разом взятих.
ЖОДНЕ тут не дає відповіді на питання чому зараз, під час повновномасштабної війни Зєлємойша не виходить з цієї конвенції.
Країни Балтії, Фінляндія, Польща виходять, а він ні.
ЧОМУ?
показати весь коментар
26.06.2025 09:57 Відповісти
Бо, по суті, ми, на нижньому рівні, ВЖЕ її ігноруємо... Хлопці на небезпечних ділянках, встановлюють протипіхотні "розтяжки" з гранат чи СВП, уже давно... Використовують власні засоби, а також встановлюють трофейні.
показати весь коментар
26.06.2025 11:33 Відповісти
Знову хлопці вигрібають самі, як можуть.
А системно вирішувати проблему мають найдосвідчені гундоси із манією величі.

показати весь коментар
26.06.2025 11:49 Відповісти
Кого вибрали - того й мають... Нагадую анекдот:
"Лісова поляна. На ній простелена скатертина. На ній стоїть бутель з горілкою і закуска. Поряд спить п"яний триголовий Змій Горинич.
Середня голова заворушилася і піднялася... Подивилася направо, наліво... Сплять!... Хапає бутля, випиває горілку, і тихо влягається спать...
Через деякий час прокидаються крайні голови. Одна другій каже:
- От, ****! Як пить - так "в одну харю"... А як ригать - так разом!"
У нас - те саме... Мудаки проголосували за МУДАКІВ, а ригає кров"ю, ВСЯ Україна...
показати весь коментар
26.06.2025 12:00 Відповісти
Їх знищували мільйонами ще при Зєлі.
І чому він, найдосвідченіший рятівник України, до сих пір не організував вихід України з Оттавської конвенції, навіть зараз, коли кацапи пруть навалою, і це вже зробили немало країн Європи?
показати весь коментар
26.06.2025 09:24 Відповісти
Їх знищували при Кучмі, Ющенкові, при Януковичу, при Порошенкові і при Зеленському. Мільонами. І якщо при Кучмі і Ющенкові ніхто не вірив, що вони ************ колись, а Яник - чисто кремлівський ставленник, то знищення цих мін вже після початку кацапськох агресії Порошенком і Зеленським - це вже реально дурість, якщо не гарше.
показати весь коментар
26.06.2025 09:38 Відповісти
Але при Зєлі це пішло взагалі ударними темпами, мін знищили в рази більше, ніж при папєрєдніках.
ЧОМУ зараз, під час повномасштабної війни він не виходить з Оттавської конвенції, коли це активно роблять інші країни, в яких немає війни?
показати весь коментар
26.06.2025 09:41 Відповісти
"мін знищили в рази більше, ніж при папєрєдніках."

І тут ви теж брешете.
При Порошенкові знищили 2 мільони, при Зеленскому 3 мільони.
Це більше, але не в рази. Цілком співставні об'єми.
показати весь коментар
26.06.2025 11:20 Відповісти
Ай-яй-яй, образили любого Найвеличнішого Гундоса, який почав розміновував все і вся, як тільки дорвався до влади. 😭

ЧОМУ на четвертому році повномасштабної війни Гундос не виходить з Оттавської конвенції, коли це роблять інші країни?
показати весь коментар
26.06.2025 12:00 Відповісти
О, варто було спіймати пропагандистку на відвертій брехні і почаласа стандарта тема, що когось там нібито "образили".
От тільки на відміну від тебе, пропагандистки, я не викривляв інформацію, щоб не дай Бог ні в чому не звинуватити любу рошенку, я написав: "знищення цих мін вже після початку кацапськох агресії Порошенком і Зеленським - це вже реально дурість, якщо не гірше." - тобто я ніде Зеленського не захищаю, а от ти явно захищаєш Порошенка, який робив те саме, що й Зеленський.
показати весь коментар
26.06.2025 13:21 Відповісти
Зелена щурятня, як завжди, крутиться, як вужака на пательні.

ЧОМУ на четвертому році повномасштабної війни Гундос не виходить з Оттавської конвенції, коли це роблять інші країни?
показати весь коментар
26.06.2025 13:30 Відповісти
Людина, яка має гідність, по-перше - не буде на стільки відверто брехати, а по-друже - коли тебе вже спіймали на брехні і маніпуляції - визнає це. Шмат жеж лайна, яким є всі пропагандисти, замість визнання факту своєї брехні - змінюватиме тему, звинувачуватиме нейтрально налаштованого опонента, якого цікавить тільки правда, у прихильності до Зелі, хоча я звинуватив ОБОХ - у тому числі і Зелю, бо на відміну від тебе я не є пропагандистом і мені не зроблять ай-яй-яй по попі, якщо я визнаю негативний факт щодо Порошенка.

Щодо ж Оттавської конференції - то це повтоваження Верховної Ради України. І так, у мене теж є питання, чому ми не вийши з Оттавської Конференції ані у 2014му, ані у 2019, ані у 2022му.
показати весь коментар
26.06.2025 13:55 Відповісти
Почни з себе і не бреши. Не клей брехливі ярлики "пропагандистів" на людей.
показати весь коментар
26.06.2025 15:02 Відповісти
Так я вас спіймав на брехні, ви ж мене на брехні не ловили, бо я брехні не писав - я написав по факту, як є у відкритих джерелах - при Порошенкові було знищено 2 мільйони мін, при Зеленському - 3 мільйони. А ви збрехали, що при Зеленському "мін знищили в рази більше, ніж при папєрєдніках."

Це пропагандонство, брехня у цілях пропаганди, а не об'єктивна правда. Тому якщо ви займаєтесь викривленням інформації заради пропаганди - то чому ображаєтесь, коли вас називають тим, ким ви є?
показати весь коментар
26.06.2025 15:06 Відповісти
Зєля знищив в півтора рази більше мін?
показати весь коментар
26.06.2025 15:47 Відповісти
Ніж Порошенко? Так. Але на +50% - це не "в рази більше". А згадку Порошенка з цього приводу вам таки по попі дадуть, вгадав?
показати весь коментар
26.06.2025 16:17 Відповісти
Більше. Зафіксували.
Зєля відразу після того, як всівся в крісло президента, кинувся в червні 2019 розміновувати акваторію Азовського моря?
показати весь коментар
26.06.2025 16:25 Відповісти
Нє, не "зафіксували". Бо це я від початку написав конкретні цифри - 2 мільйони і 3 мільйони. Звісно, що 3 більше, ніж 2, але не в рази!
І з точки зору відповідальності - немає особливої різниці між 2 мільйонами знищених мін і 3ма мільйонами. Тобто - обоє рябоє - що Зеля, що Пєтя.
показати весь коментар
26.06.2025 16:59 Відповісти
Однакові? Та невже?
А при кому ж мінували акваторії морів, які розміновував Зєля в 2019?
При кому будували фортифікації в Луганській і Донецькій областях, які демонтовував Зєля в 2019?
Хто відроджував ракетні програми, а хто на них забив, бо "потрібні гроші на асфальт"?
показати весь коментар
26.06.2025 17:53 Відповісти
У темі знищення протипіхотних мін - так, обоє винні. Я не писав ніде "однакові".
показати весь коментар
26.06.2025 18:14 Відповісти
А хто з них загалом серйозніше ставився до загрози великої війни з росією, хто більше займався розбудовою ЗСУ, озброєнням?
показати весь коментар
26.06.2025 18:38 Відповісти
гімно бджоли - гімно мед....
показати весь коментар
26.06.2025 15:06 Відповісти
Це, з боку Порошенка, його попередників та наступника, була не "дурість", а "виконання державою, взятих на себе зобов"язань"... Вичисли тих парламентарів, які були у ВР, та ратифікували підписання Оттавської Конвенції, і вимагай притягнення їх до відповідальності... Без її ратифікації нічого-б не було...
показати весь коментар
26.06.2025 11:37 Відповісти
Детальніше:

2005 рік:

Україна ратифікувала Оттавську конвенцію про заборону протипіхотних мін.

2016 рік:

Україна розпочала процес знищення протипіхотних мін, зокрема, мін ПФМ-1.

Листопад 2016:

Урочиста церемонія знищення першого мільйона мін.

Вересень 2018:

Знищено два мільйони протипіхотних мін.

2020 рік:

Україна ліквідувала 3 мільйони протипіхотних мін.
показати весь коментар
26.06.2025 09:31 Відповісти
По ходу порох переплюнув і ющера??а зелупа поставив жирну крапку
показати весь коментар
26.06.2025 09:34 Відповісти
А Ющенко тут до чого?
показати весь коментар
26.06.2025 09:42 Відповісти
Я розумцію Вашу ненависть до проукраїнських президентів Ющенко і Порошенка, але найбільше мін було знищено при Зеленському. І не тільки мін, там знищили всі наші ракетні програми і наклепали сто тисяч бракованих мін тільки іншого калібру і призначення на 25 мільярдів гривень.
показати весь коментар
26.06.2025 09:57 Відповісти
Зневага Вам і таким як Ви, які віддали крім булави монобільшість у Верховній Раді "слугам" і "ригам", а бруд виливаєте на Порошенка, у якого у Верховній Раді було менше 100 депутатів, при необхідності прийняґття законів 226. Я до цього часу не можу второпати, як пану Порошенку при наявності 73% вдалося отримати асаціацію з ЄС і безвіз з ЄС. Як вдалося створити міжнародну коаліцію і ввести санкції проти найлютішого ворога, звільнити 2\3 окупованих територій... Як можна було змусити пуйла підписати "мінські" і створити в Україні свої ракетні комплекси 6 "Нептун", "Сапсан", "Вільху" та інші, при тому як Найвєлічайший Лідор Всесвіту і інших Галактик за шість років так і не створив жодної своєї ракети при сотнях мільярдів доларів фінансування США і західних країн. А що стосується Ющенко, так в нього в Раді було декілька десятків депутатів, а та що звуть Юля, будучи з ним в коаліції, створила "ширку" з януковичем і цілими отарами "тушки" від БЮТ переходили до "партії регіонів". Але найкращий рівень економічного зростання економіки всеодно було при Ющенко. Чи думаєте, що ми забулися?
показати весь коментар
26.06.2025 10:17 Відповісти
Ти думаєш я для зебілів написав цей текст? Цей текст написаний для нормальних людей. А зебіли, подібні тобі, сидять по шию в зеленому лайні і кидаються ним на тих кого побачать на горизонті і хто говорить правду.
показати весь коментар
26.06.2025 10:23 Відповісти
Кричать про понос ті, які його мають.
показати весь коментар
26.06.2025 10:28 Відповісти
А що допомагає? Ділишся досвідом? Не потребую, цим не страждаю. Продовжуй свої процедури і не відволікайся.
показати весь коментар
26.06.2025 10:35 Відповісти
Такі да! Слава Зе!

Станиця Луганська 26 червня 2019

ЗСУ розібрали свій блок-пост і відійшли з однієї з позицій у Станиці Луганській. При цьому блок-пост росіян був укріплений і залишився на старих позиціях.
Це було перше залишення позицій ЗСУ за наказом Зеленського під виглядом розведення військ.
показати весь коментар
26.06.2025 12:39 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2025 12:41 Відповісти
******
показати весь коментар
26.06.2025 12:52 Відповісти
Не "мечи бісеру пере свинею"... Це кацапський наймит, під українським прапорцем...
показати весь коментар
26.06.2025 11:39 Відповісти
Не вистачає:
У лютому 2013 року було підписано Рамкову угоду між NSPA, МОУ України та Павлоградським хімічним заводом про знищення протипіхотних мін ПФМ-1(С). За короткий період за кошти НАТО було знищено 332 352 мін.
показати весь коментар
26.06.2025 09:34 Відповісти
Ще ранійше...
"27 травня 2003 року на Донеччині, у результаті виконання рамкової домовленості між Кабінетом Міністрів України і урядом Канади про ліквідацію протипіхотних мін в Україні, було ліквідовано останню міну типу ПМН."
показати весь коментар
26.06.2025 09:40 Відповісти
У січні 2012 року Верховною Радою (Парламентом) України був прийнятий Закон України про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та організацією НАТО з технічного обслуговування і постачання (NAMSO) про демілітаризацію стрілецької зброї і легких озброєнь, звичайних *********** та протипіхотних мін типу ПФМ-1(С).
І де тут "Ющер"?
показати весь коментар
26.06.2025 09:32 Відповісти
З 2005 Україна активно працювала над знищенням протипіхотних мін, у рамках виконання Оттавської конвенції та програми НАТО "Партнерство заради миру". За цей період було знищено значну кількість мін, зокрема, завершено утилізацію другого мільйона мін ПФМ-1 ("Пелюстка") на Павлоградському хімічному заводі. Україна мала на меті позбутися значних запасів таких мін, які залишились у спадок від Радянського Союзу.
показати весь коментар
26.06.2025 09:37 Відповісти
«Мудрі керовніки» з урядового кварталу, усі потікали з України, перед цим,;добряче нагадивши їй, заради свого сидіння на посадах!!
ГанПрокурори з портновськими суддівськими, теж тікають з України!
Вірьовка міцна, може це питання в Україні, дієво виправити! Сирійці, це підтвердили, після втечі башара асада на московію!
показати весь коментар
26.06.2025 09:59 Відповісти
На Павлоградському хімічному заводі знищено тисячі мін(не мільйони) і ті, які були непригодні для використання. Левову частину мін, а фактично всі міни були знищені у 2020 році під час президенства Зеленського.
показати весь коментар
26.06.2025 10:25 Відповісти
а мы в благородство все играем... способ дешевый и оочень действенный!....
показати весь коментар
26.06.2025 09:15 Відповісти
Грали колись. Тепер вже ні. Від початку великої війни.
показати весь коментар
26.06.2025 09:30 Відповісти
Своєчасне рішення, після початку, у 2014 році, московської війни прутінців, проти Мирної України!
показати весь коментар
26.06.2025 09:55 Відповісти
зате Україна у білому пальто
показати весь коментар
26.06.2025 11:51 Відповісти
тепер поляки будуть знати хто москальська шляпа
показати весь коментар
26.06.2025 12:36 Відповісти
Скоро тільки Україна там і залишиться. Четвертий рік повномасштабної війни, а Зельоні з заборони не виходять.
показати весь коментар
26.06.2025 13:02 Відповісти