10029 відвідувачів онлайн

Я нічого не пропоную Ірану, я навіть не розмовляю з ними. Ми повністю знищили їхні ядерні об’єкти, - Трамп

трамп про іран

Президент США Дональд Трамп наразі не підтримує жодних контактів із Іраном.

Про це він пише у соцмережі truth social, інформує Цензор.НЕТ.

Він традиційно дорікнув попередникам за нібито поступки Ірану.

"Я нічого не пропоную Ірану, на відміну від Обами, який заплатив їм мільярди доларів за дурний "шлях до СВПД ядерної зброї" (термін дії якого вже закінчився!), і я навіть не розмовляю з ними, оскільки ми повністю ЗНИЩИЛИ їхні ядерні об'єкти".

Раніше повідомлялось, що адміністрація Трампа розглядає можливість інвестицій в Іран для повернення країни до переговорів щодо ядерної програми. Сам Трамп зазначав, що зніме санкції з Ірану, якщо він буде мирним.

Також нагадаємо, раніше CNN повідомили, що за даними розвідки США, удари по Ірану не знищили його ядерну програму.

До цього у ЗМІ також з’явилися дані про те, що перед атакою військ США на об’єктах була зафіксована присутність значної кількості техніки, яка теоретично могла вивезти збагачений уран звідти.

Міністерство оборони США розпочало кримінальне розслідування щодо потенційного витоку засекреченого звіту свого Розвідувального управління (DIA). У доповіді йдеться, що американські удари не спричинили суттєвого відкату ядерної програми Ірану.

Топ коментарі
+18
"У своїй голові я вже знищив усі їхні ядерні об"єкти " якось так?
показати весь коментар
30.06.2025 10:05 Відповісти
+12
Дід явно пересолярився чи перезасмаг на гольфових полях
показати весь коментар
30.06.2025 10:07 Відповісти
+8
Зоркій сокол рижий. Бачить на 80 метрів під землею.
показати весь коментар
30.06.2025 10:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"У своїй голові я вже знищив усі їхні ядерні об"єкти " якось так?
показати весь коментар
30.06.2025 10:05 Відповісти
Зоркій сокол рижий. Бачить на 80 метрів під землею.
показати весь коментар
30.06.2025 10:10 Відповісти
Кадуть шо там 800 метрів.
Бомба проникає мах на 61 метр.
показати весь коментар
30.06.2025 10:26 Відповісти
Я в курсі за дію мати всіх бомб. Але ж 800 метрів скальній породи це не теж саме шо 800 метріви чернозему з піском та глиною.
показати весь коментар
30.06.2025 12:15 Відповісти
А як же ж інакше?
Телепорт поки шо не винайшли.
показати весь коментар
30.06.2025 17:32 Відповісти
Стальной - ну відчувається що ти зі шкури лізеш підіграючи Ізраїлю.
В тих краях землетруси бувають потужіші - і все стоїть.
А вцілому навіщо Трамп постійно говорить про Іран, якщо проблему вирішено?
Так просто.
На нього щодня тиснуть місцеві та заокеанські друзі євреї, що ще не виключали двигунів своїх літаків, бо все знищили у Ірані.
показати весь коментар
30.06.2025 12:40 Відповісти
Не треба бути сім пядей во лбу, щоб розуміти - 90 000 000 населення та країну площею в десять раз більшою за Ізраїль так просто пугачами із за океана не перемогти.
показати весь коментар
01.07.2025 01:28 Відповісти
Нууу, із Зєлєнскім його ріднить ще й те, що чути погані новини він категорично не бажає. 😏
показати весь коментар
30.06.2025 10:33 Відповісти
Мда... Причем тут Зеленский?
Новость о том, что Трамп заявил, что он не собирается ничего предлагать Ирану, как Вы пытаетесь привязать к этому Зеленского? Вы как росиянин, у которого в подъезде гадит Обама.
показати весь коментар
30.06.2025 11:17 Відповісти
показати весь коментар
30.06.2025 11:07 Відповісти
Сьогодні Іран повідав світу шо ше один ядерний об"єкт фунциклює - в Трампа як клюшка з рук випала
показати весь коментар
30.06.2025 10:05 Відповісти
докази знищення є?
а де іранські "мирні" математики-ядерщики?
шо та куди вивезли колонни вантажівок з іранських ядерних об'єктів перед ударом?
показати весь коментар
30.06.2025 10:07 Відповісти
Дід явно пересолярився чи перезасмаг на гольфових полях
показати весь коментар
30.06.2025 10:07 Відповісти
Президентський лоск - тримає марку і жінка молода
показати весь коментар
30.06.2025 10:10 Відповісти
Впертий, старий козел...
показати весь коментар
30.06.2025 10:09 Відповісти
Туман війни.
показати весь коментар
30.06.2025 10:10 Відповісти
Трамп вірить, що знищив ядерні об'єкти Ірану, як пуйло в те, що патєрь нєт...
показати весь коментар
30.06.2025 10:13 Відповісти
Дебільна морда.
показати весь коментар
30.06.2025 10:14 Відповісти
т.е. с )(уйлом ты общаешься, а с Ираном почему нет.

Как это работает в твоей **@н0й голове ?
показати весь коментар
30.06.2025 10:17 Відповісти
То це Ізраїль обстріляв сотнями балістичних ракет свою територію з території Ірану наприкінці минулого року ?
показати весь коментар
30.06.2025 10:21 Відповісти
І у якого мета знищити Ізраїль.
показати весь коментар
30.06.2025 10:24 Відповісти
Шило би ти на ху...лостановськи сайти і там відсмоктував фсб по їх методичках, до ху...ла ще не доріс, там піськов вне конкуренції
показати весь коментар
30.06.2025 10:50 Відповісти
"Бачив ідійотів, сам ідійот, але такого ідіота зустрічаю вперше".
Ти не Сашко Бабенко, ти типовий Шура Бабкін із Задрищенска-на-Большом Пую
показати весь коментар
30.06.2025 10:36 Відповісти
Іран і рашка друзі і союзники, то ти вважаєш правими терористів цього союзу? Якщо по-твоєму іран правий, то чому він не засуджує агресію рашки і не шле свої шахеди Україні, а не рашці? Де тут логіка в поведанці "білого і пухнастого" ірану?
показати весь коментар
30.06.2025 10:52 Відповісти
І ще додам: чому це українці повинні підтримувати того, хто допомагає рашці їх вбивати? В твоїй голові якась нелогічна каша.
показати весь коментар
30.06.2025 10:55 Відповісти
То не каша. То - зкріпи. Кацап же!
показати весь коментар
01.07.2025 02:52 Відповісти
Как в Зажопінскє пагодка-та, ваня? Ти на балоте-та йесчьо нє утанул?
показати весь коментар
01.07.2025 02:51 Відповісти
В Ірані підтвердили загибель під час 12-денної війни з Ізраїлем Абу аль-Фазля Нікуї («Хадж Юнуса») - одного з високопоставлених командирів підрозділу "Кудс", генерала іранського «Корпусу вартових ісламської революції».

За даними іранського агентства Tasnim, Нікуї відігравав одну з центральних ролей в організації операцій проти Ізраїлю з території Сирії. Він був одним із наближених Касема Сулеймані - командира підрозділу «Кудс», який був ліквідований американськими військовими 3 січня 2020 року в Багдаді.

Судячи з повідомлення Tasnim, раніше іранські ЗМІ не розкривали ім'я Абу аль-Фазля Нікуї та його роль у КВІР. Однак очевидно, що про нього добре було відомо ізраїльській розвідці.

Ім'я вбитого командира «Кудса» Абу аль-Фазля Нікуї було дозволено до публікації владою Ірану після того, як оголосили про його похорон в Екліді. Разом із ним ховали Хасана Салехі.
показати весь коментар
30.06.2025 10:18 Відповісти
ПВО и всю оборонную структуру уничтожили израильтяне а победил Трам шестью бомбами.
показати весь коментар
30.06.2025 10:19 Відповісти
Самовпевнений ідіот!!!
показати весь коментар
30.06.2025 10:21 Відповісти
У своїй голові він все знищив в ви якось самі.
показати весь коментар
30.06.2025 10:24 Відповісти
От ви все ж таки не просікаєте ключове! А ключове в цьому це те що дятли іранські зрозуміли що таке *****, а опосередковано це зрозуміли і пузатий виродок з північної кореї і китай (але останні і так знають що московія то збрід чмошників)
показати весь коментар
30.06.2025 10:24 Відповісти
Так, це непогане "побочноє явлєніє"
показати весь коментар
30.06.2025 10:46 Відповісти
це той самий американський "брехунець".котрий закінчив війну за 24 години в Україні, приєднав Канаду до США,обвалив Маску торгівлю "теслюками" , "прихватив"Панамський канал ."окупував" Гренаду" зробив з Палестини другу Флориду , з пляжами ,готелями і розважальними закладами , а також "намутив" із митами у світовій торгівлі,і т.д і т.д .
показати весь коментар
30.06.2025 10:29 Відповісти
В такому віці можно , що завгодно побачити, (якщо ще й пихнуть індюхі з другом - Ілоном Маском.)→☆♧♣★♡♥¤
показати весь коментар
30.06.2025 10:35 Відповісти
Дурень думкою багатіє (с)
показати весь коментар
30.06.2025 10:37 Відповісти
А час дуже швидко покаже, яке там знищення відбулось, але з рудого брехливого казла, як з гуся вода, скаже чмо, що пожартував.
показати весь коментар
30.06.2025 10:44 Відповісти
Це з якої палати тобі сказали так відповідати, хоча таку відповідь могли ще в методиці фсб прислати
показати весь коментар
30.06.2025 10:45 Відповісти
У американцев президент мощно сбрасывал бомбы на вонючий аятоллский Иран,а у кое какой другой нации през ползал на коленках перед кадыркой и извинялся,но лох для них Трамп,а они крутые и повелители вселенной.
показати весь коментар
30.06.2025 10:51 Відповісти
Для вивозу збагаченого урану багато техніки не потрібно - цей уран поміщується у багажнику двох Жігулєй. Багато техніки може свідчити про вивезення центрифуг.
показати весь коментар
30.06.2025 10:59 Відповісти
трамп: а еще я слышу голоса, много голосов
показати весь коментар
30.06.2025 11:00 Відповісти
Как жалок шут на троне короля.

КАК ГЛУП народ которий то позволил.

(Р.Бернс)
показати весь коментар
30.06.2025 11:01 Відповісти
Це і про нас...
показати весь коментар
30.06.2025 12:29 Відповісти
Навіяло:
"Що буде далі, як ми закінчимо війну, не залежить лише від України. В моїй ментальності, в моїй культурі і в моєму мозку я закінчив війну." (Найвеличніший лідор **********...)
показати весь коментар
30.06.2025 11:06 Відповісти
Блажен хто вірує...
показати весь коментар
30.06.2025 11:31 Відповісти
Так ефективно знищили, що не зафіксований радіоактивний фон. Не було там вже ні матеріалів, ні обладнання.
показати весь коментар
30.06.2025 12:52 Відповісти
Аятоли поперхнулись чаєм від сміху.
показати весь коментар
30.06.2025 13:27 Відповісти