9797 відвідувачів онлайн

Філатов повторно звернувся до Клименка: Чому про досьє Зінченка попередили лише Бужанського? Це подвійні стандарти МВС

Філатов звернувся до глави МВС Клименка щодо замаху

Мер Дніпра Борис Філатов знову звернувся до глави МВС Ігоря Клименка щодо того, що у телефоні підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон В'ячеслава Зінченка знайшли досьє на нього. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

26 червня 2025 року під час засідання Шевченківського райсуду Львова у справі щодо вбивства Ірини Фаріон було оприлюднено дані, що містилися в телефоні підозрюваного Зінченка. Там були, зокрема, досьє на волонтера Сергія Стерненка та мера Дніпра Бориса Філатова. 

Після цього очільник Дніпра звернувся до глави МВС Ігоря Клименка:

Чому я, як громадянин України та міський голова мільйонного прифронтового міста, не був попереджений працівниками МВС України про наявність відносно мене досьє у Зінченка? ... Чому я повинен дізнаватись вищевказану інформацію від журналістів, які були присутні під час судового засідання, а не від представників правоохоронних органів, до чиїх обовʼязків входять профілактика та запобігання злочинам?

Правоохоронці згодом відповіли: "За результатами встановлення всіх об’єктивних обставин, у справі не здобуто інформацію, яка б свідчила про підготовку до злочинів відносно активіста та очільника міської ради".

Мер Борис Філатов нагадав, що минулого року глава МВС Ігор Клименко зробив публічну заяву, що наступною жертвою Зінченка мав стати нардеп Бужанський, оскільки в телефоні підозрюваного знайшли на нього досьє.

"Мене дивує той факт, що Ви обрали публічно попередити лише одну ймовірну жертву. Натомість ані я, ані Сергій Стерненко, на якого підозрюваний у вбивстві Фаріон також мав досьє, не чули про це від Вас та Ваших підлеглих жодного слова.
Навіть непублічно - хоча підстави були однакові.

Складається враження, що саме бездіяльність та небажання належним чином реагувати на інформацію про підготовку злочинів з боку працівників МВС України призвели до скоєння 01.05.2025 року чергового замаху на життя вже пана Стерненка", - зауважив він.

Також очільник міста адресував міністру внутрішніх справ такі питання: "Чи поінформували б Ваші підлеглі особисто Вас, якби у телефоні ймовірного вбивці Фаріон було досьє на Ваше імʼя? Як би Ви діяли у такому випадку? Чи не вважаєте Ви, що в очолюваній Вами системі МВС діють подвійні стандарти?".

Асоціація міст України звернулася до глави МВС та просить надати "рекомендації щодо необхідних дій з боку органів місцевого самоврядування в разі виникнення аналогічних обставин".

АМУ звернулася до Клименка після відповіді Нацполіції Філатову

Філатов звернувся до глави МВС Клименка щодо замаху
Філатов звернувся до глави МВС Клименка щодо замаху
Філатов звернувся до глави МВС Клименка щодо замаху
Філатов звернувся до глави МВС Клименка щодо замаху

Топ коментарі
+8
Навіщо тоді цілий міністр МВС публічно заявляв про загрозу життю совкодрочеру Бужанському, якого сам поеЗедент взяв в свою партію і фракцію в парламенті, і тримає його до сих пір?

показати весь коментар
01.07.2025 11:34 Відповісти
+7
Судячи з невідомо ким і з якого джерела зроблених скріншотів, Зінченко готував ще і замах на Гітлера, разом з фон Штауффенбергом...
показати весь коментар
01.07.2025 10:51 Відповісти
+5
Не прикилывайся дуриком филашка,ты прекрасно знаешь,что файлы фальшивы и угрожаеть тебе может только тщательное расследование городских тендеров.
показати весь коментар
01.07.2025 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.07.2025 10:39 Відповісти
«Рождьоннийє в ссср», Сэр. »
показати весь коментар
01.07.2025 11:11 Відповісти
кто то опубликовал Кэш Telegram, и понеслось - смотрите, смотрите у него было досье, гитлер, и прочая херня
показати весь коментар
01.07.2025 10:39 Відповісти
Не прикилывайся дуриком филашка,ты прекрасно знаешь,что файлы фальшивы и угрожаеть тебе может только тщательное расследование городских тендеров.
показати весь коментар
01.07.2025 10:43 Відповісти
Навіщо тоді цілий міністр МВС публічно заявляв про загрозу життю совкодрочеру Бужанському, якого сам поеЗедент взяв в свою партію і фракцію в парламенті, і тримає його до сих пір?

показати весь коментар
01.07.2025 11:34 Відповісти
Позвони узнай,или дай задание своим помощникам,я тебе не информатор по внутренней политике.
показати весь коментар
01.07.2025 12:50 Відповісти
А по Філатову ти знатний інформатор.
Хоча він також наш, "внутрішній" мер.
показати весь коментар
01.07.2025 13:33 Відповісти
Текст идиотки.
показати весь коментар
01.07.2025 13:55 Відповісти
Не хами, "німець". В тебе реєстрація на форумі менше місяця, в хуцпи на двадцять років.
показати весь коментар
01.07.2025 14:29 Відповісти
Прочитайте свои тексты и посмотрите в словаре значение слова "идиотка" - вы осознаете,что неправы,как и неправы в том,что дата регистрации ника никак не влияет на правдивость и справедливость комментов автора,фигуранты отрицающие этот простой факт справедливо могут попасть под определение - идиоты.
показати весь коментар
01.07.2025 15:39 Відповісти
Почитай свої тексти. Філатов це не внутрішня політика, а зовнішня, ідіот?
показати весь коментар
01.07.2025 17:09 Відповісти
Еще раз посмотри на дату моей регистрации умничка и расскажи про свои выводы.
показати весь коментар
01.07.2025 17:54 Відповісти
Про дату реєстрації мова зайшла пізніше, вже після твого небажання обговорювати "внутреннюю политику" в особі гниди бужанського, члена команди Зеленського.
показати весь коментар
01.07.2025 18:56 Відповісти
Да,да,умничка,я давал подсказочку,если регистрация до месяца,то из наружи во внутрь,а если больше месяца,то изнутри наружу,с бжужанским тоже самое,все зависит от даты регистрации этого шлемазла,включай мыслительный процесс и покажи пожалуйста нам его потужный итог.
показати весь коментар
01.07.2025 19:04 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 19:56 Відповісти
Дійсно, керує МВС, ціла група осіб з Опу, а не клименко!!
ДержСекретарі з ЦОВВ та Секретаріату КМУ, можуть, про це засвідчити, поки ще, як свідки та виконавці, цих завдань від дзвонарів з ОПУ!!
показати весь коментар
01.07.2025 10:48 Відповісти
Свідки єгови ОПу?
показати весь коментар
01.07.2025 11:05 Відповісти
УТОЧНЕННЯ: ... жОПи.
показати весь коментар
01.07.2025 11:34 Відповісти
Судячи з невідомо ким і з якого джерела зроблених скріншотів, Зінченко готував ще і замах на Гітлера, разом з фон Штауффенбергом...
показати весь коментар
01.07.2025 10:51 Відповісти
Бо бужанський то свої, але мені чомусь здається, що то фальсифікація(підтасовка доказів для закриття хлопця, які створює поліція і нічого спільного з підготовкогю до замаху немає). А тому і домовляються зі своїми.
показати весь коментар
01.07.2025 10:53 Відповісти
Так Борис Альбертович сам додав зусилля, щоб побудувати таку країну - клептократично-кланову. Пожинайте плоди, як кажуть
показати весь коментар
01.07.2025 10:54 Відповісти
БОРИСЕ,ЩО МОЖНА ПИТАТИ У ФУНТА?
показати весь коментар
01.07.2025 11:01 Відповісти
Там ще має бути п'ять, а то і більше планів замаху на Веліяайшого лідора світу.
показати весь коментар
01.07.2025 11:01 Відповісти
Як там хтось казав в 23му році хроніки країни без майбутнього , ну і скажіть що він був не правий
показати весь коментар
01.07.2025 11:08 Відповісти
Патаму што Бужанскій свой.
показати весь коментар
01.07.2025 11:09 Відповісти
Може цього хлопчину-суперкіллера перевербувати і відправити в рашку , щоб з пуйло ,,парєшал" ?
показати весь коментар
01.07.2025 11:12 Відповісти
кто про что а вшивый про баню...
показати весь коментар
01.07.2025 11:19 Відповісти
коли вже вибори мера будуть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
01.07.2025 11:20 Відповісти
все равны в Украине, но есть те, кто ровнее. К примеру, Бужанский.
показати весь коментар
01.07.2025 12:08 Відповісти
Фаріон влада повинна була оголосити Національним Героєм-тоді можна було б повірити, що воює за Україну. А так… буде ублажати бужанських, філатових і буде рвати на собі вишиванку та продовжуватиме рузькоязичити.
показати весь коментар
01.07.2025 12:57 Відповісти
Господи, і кожен норовить випендриться. Немає більш проблем, тільки цей Філатов