4868 відвідувачів онлайн

Удар РФ по Києву 4 липня: кількість жертв зросла до двох осіб

Атака на Київ 4 липня 2025 року

До двох зросла кількість жертв ворожої атаки на Київ 4 липня.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, сьогодні в столичній лікарні помер постраждалий 25-річний чоловік, який перебував у важкому стані.

Тіло першого загиблого рятувальники виявили вчора в пошкодженій нежитловій будівлі в Святошинському районі міста.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що з-під завалів зруйнованої внаслідок масованої атаки РФ будівлі у Києві деблокували тіло людини.

Нагадаємо, у ніч на 4 липня російські загарбники завдали комбінованого удару безпілотниками та ракетами по Києву. Ворог бив по житлових кварталах, школах, лікарнях, транспортній інфраструктурі. Постраждали житлові будинки, освітня, медична, транспортна інфраструктура.

Станом на ранок - понад 20 поранених, серед них 10-річна дівчинка.

Також пошкоджено залізничну інфраструктуру в межах міста. Частину контактної мережі вже відновлено, подано напругу. Потяги відновлюють рух стандартним маршрутом. 

Топ коментарі
+5
Янелох,де ППО?

Повітряні Сили:з 11 ракет запущених по столиці, лише 2 подавлені РЕБ,з 9 ракет жодної не збито.

Трамп вам «нічєво нє должен»,а от ЗЕленський взяв на себе відповідальність цю за державу і цю державу пройобує

Ви обирали Зеленського,не Трампа

І Порошенко зараз ніхто!
показати весь коментар
05.07.2025 11:10 Відповісти
+3
Я не прихильник ні того ні іншого але рівень розуму і досвідченості у Порошенка в рази більше ніж у зелі...думаю пороха не так легко було б європейцям та байдену обманути як зеленського
показати весь коментар
05.07.2025 11:26 Відповісти
+2
а шановний пан, Юрій Федоренко, як цього не станеться готовий відповісти сроком рочків в 10 чи заставою в тріліон?
ах щє не садять в Україні за зелену брехню?
напрасно...
може в томy і проблема...
показати весь коментар
05.07.2025 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
де удари по москві
показати весь коментар
05.07.2025 11:00 Відповісти
Під масквою рознесли завод з виготовлення термобарів до безпілотників..наші просто тихенько, без афіш..
показати весь коментар
05.07.2025 11:27 Відповісти
де удари по москві
показати весь коментар
05.07.2025 11:00 Відповісти
коли країною керують бровістки і кловани - тоді і пожари в Києві.
показати весь коментар
05.07.2025 11:06 Відповісти
Янелох,де ППО?

Повітряні Сили:з 11 ракет запущених по столиці, лише 2 подавлені РЕБ,з 9 ракет жодної не збито.

Трамп вам «нічєво нє должен»,а от ЗЕленський взяв на себе відповідальність цю за державу і цю державу пройобує

Ви обирали Зеленського,не Трампа

І Порошенко зараз ніхто!
показати весь коментар
05.07.2025 11:10 Відповісти
Боже, як же українцям "сумно", що "Порошенко зараз ніхто"...
Немає жодних сумнівів, що широкомасштабне вторгнення не розпочалося б, "якби СИВОЧОЛИЙ ГЕТЬМАН був президентом"...(с)
Адже так і скажете, насмоктуючи карамельку Roshen?
показати весь коментар
05.07.2025 11:20 Відповісти
Я не прихильник ні того ні іншого але рівень розуму і досвідченості у Порошенка в рази більше ніж у зелі...думаю пороха не так легко було б європейцям та байдену обманути як зеленського
показати весь коментар
05.07.2025 11:26 Відповісти
Аааааа так то "європейці та байден обманули зеленського".А в чому обманули то?
показати весь коментар
05.07.2025 11:43 Відповісти
Ось так постійно і повторюй.В тебе добре виходить.
показати весь коментар
05.07.2025 11:44 Відповісти
порошенко треба писати з маленької
показати весь коментар
05.07.2025 11:53 Відповісти
⚡️Небо України буде повністю закрите від «шахедів» дронами-перехоплювачами, - командир полку "Ахіллес" Юрій Федоренко заявив, що це станеться вже в найближчі місяці
показати весь коментар
05.07.2025 11:13 Відповісти
А що буде з містами України через декілька місяців таких бомбардувань, як 4 липня?
показати весь коментар
05.07.2025 11:20 Відповісти
Стоятимуть як стояли
ППО та ПС ЗСУ працюють ефективно
показати весь коментар
05.07.2025 11:37 Відповісти
То у твоїй альтернативній реальності воно так.
А у Києві 4 липня з 550 шахедів збили тільки 60.
Іскандера не збили жодного з 6.
показати весь коментар
05.07.2025 16:56 Відповісти
якщо вірити тобі, то ти за чотири років щоденних масштабних ракетно-дротових атак сидів би не на дивані у комфортному житлі, а був би у чистому серед руїн
за результати збиття тобі віри нема, у Генштаба правдива інфа
показати весь коментар
05.07.2025 18:35 Відповісти
Все добре. Вір Телемаоафону...

А потім зненацька Буча. Приємних шашличків.
показати весь коментар
05.07.2025 20:18 Відповісти
Вір Генштабу
бажаєш щось змінити на краще - шуруй до ППО, покажи на реалі як небо України захищати
а як ні, то не ний
показати весь коментар
05.07.2025 23:23 Відповісти
Після звільнення Залужного ГШ вірити - те ж саме, що Єрмаку.
показати весь коментар
05.07.2025 23:24 Відповісти
***** віриш?
показати весь коментар
05.07.2025 23:26 Відповісти
За даними об'єктивного супутникового спостереження у більшості випадків сводки ГШ - брехня для Телемарафону.
показати весь коментар
05.07.2025 23:33 Відповісти
Дай посилання
для обʼєктивності
показати весь коментар
05.07.2025 23:37 Відповісти
Прямо тут регулярно дані Діпстейт викладають.
показати весь коментар
05.07.2025 23:43 Відповісти
За збиті дрони та ракети?
ми з них розмову почали от за них і дай, а не крути як циган кобилою
показати весь коментар
05.07.2025 23:48 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2025 23:45 Відповісти
ти мені по збитим дронам за 4 липня дай, а то у генштаба інша цифра, ніж ти наплів
показати весь коментар
05.07.2025 23:47 Відповісти
канкретні пропозиції що робити
показати весь коментар
05.07.2025 11:55 Відповісти
Всі пропозиції озвучені майже півроку тому. І робити це треба було півроку тому, а не тоді, коли все це вже сталося.
показати весь коментар
05.07.2025 16:54 Відповісти
а шановний пан, Юрій Федоренко, як цього не станеться готовий відповісти сроком рочків в 10 чи заставою в тріліон?
ах щє не садять в Україні за зелену брехню?
напрасно...
може в томy і проблема...
показати весь коментар
05.07.2025 11:24 Відповісти
Якщо, перед тим як набрехати, тіло декларує свій намір потужно ********* (як єрмак вчора), то з'являється шанс стати потужним менеджером.
показати весь коментар
05.07.2025 12:04 Відповісти
але і підвищюється шанс присiсти на декілька декад.
показати весь коментар
05.07.2025 12:21 Відповісти
цапи можуть дістати до Києіва Іскандером на фронті Курськ всього 50 км від фронта де північ 150
перекрити ці ділянки наглідом і бити по пусковим всим чим є а є вже немало
вибити пускові
раз вже так зробили вибьємо десяток цапи будуть боятися близько запускати
як пускові рухаються так близько від фронту видно і з супутників і з дронів