9987 відвідувачів онлайн

Над розробкою нового законопроєкту щодо повноважень НАБУ та САП працювала велика команда, залучались представники Мін’юсту, - Федоров

Закупівля дронів перехоплювачів Федоров зробив заяву

До розробки законопропроєкту стосовно відновлення повноважень НАБУ та САП була залучена велика команда, до неї входили представники уряду та усі, хто координує роботу цього напряму.

Про це розповів віце-прем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, комплексно включилась команда Мін'юсту на чолі з премʼєром Юлією Свириденко.

"Я приєднався до процесу як віце-премʼєр і активно підтримував розробку закону, спираючись на досвід взаємодії з різними державними структурами у межах спільних цифрових і воєнних проєктів", - сказав Федоров.

Він зазначив, що результатом стало створення нового збалансованого законопроєкту, який відновить антикорупційну інфраструктуру держави.

Скандальний закон № 12414 щодо НАБУ і САП

22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

Топ коментарі
+14
Настав час "оху*тельних" історій! І все заради того щоб....нічого не міняти в тому законі!
показати весь коментар
29.07.2025 15:36 Відповісти
+10
А чим старі повноваження не влаштовують?
показати весь коментар
29.07.2025 15:36 Відповісти
+8
А не хочуть ті деПутани що голосували попередній недозакон разом із Зеленським оплатити всі фінансові витрати бюджету які виникли через їх махінації? Ваші " помилки " занадто дорого обходяться роботодавцю.
показати весь коментар
29.07.2025 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чим старі повноваження не влаштовують?
показати весь коментар
29.07.2025 15:36 Відповісти
Настав час "оху*тельних" історій! І все заради того щоб....нічого не міняти в тому законі!
показати весь коментар
29.07.2025 15:36 Відповісти
Як його не називай, що не обіцяй, в основі все залишається підконтрольним Генпрокурору.
показати весь коментар
29.07.2025 15:39 Відповісти
два простих питання:
- чому просто не скасувати законом прийнятий 22.07.25 вру та підписаний гарантом закон №4555-ІХ?
- голоси за новий закон будуть, зокрема слуги та прислуги?
показати весь коментар
29.07.2025 15:41 Відповісти
А не хочуть ті деПутани що голосували попередній недозакон разом із Зеленським оплатити всі фінансові витрати бюджету які виникли через їх махінації? Ваші " помилки " занадто дорого обходяться роботодавцю.
показати весь коментар
29.07.2025 15:42 Відповісти
Закон "Врятувати рядового Міндіча"
показати весь коментар
29.07.2025 15:42 Відповісти
Які ж брехливі! І той, що Зермак підписував казали був дуже гарний. І цей гарний... Ссуть у вічі.
показати весь коментар
29.07.2025 15:44 Відповісти
Всі хто вимарався об цій закон 12414 повинні бути люстровані.
показати весь коментар
29.07.2025 15:46 Відповісти
закон № 4555-ІХ від 22.07.25

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4555-20#Text
показати весь коментар
29.07.2025 15:48 Відповісти
22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП. Джерело: https://censor.net/ua/n3565872
показати весь коментар
29.07.2025 15:54 Відповісти
це номер законопроєкту (який вже ніц не вартий після прийняття, бо його теж допрацювали), а номер закону надав вище разом із посиланням на нього сайті ВРУ, клікніть - побачите
показати весь коментар
29.07.2025 15:57 Відповісти
Приймаю зауваження.
показати весь коментар
29.07.2025 16:04 Відповісти
ви в останньому слові опечатались, замість ка- написали лю-.
показати весь коментар
29.07.2025 15:56 Відповісти
Вибачте. Але там не всіх можна. З Юлією Тимошонкою що робити?
показати весь коментар
29.07.2025 15:58 Відповісти
Здайте в полон путіну. Їм ***** яку країну руйнувати, хай краще рашку руйнують.
показати весь коментар
29.07.2025 16:09 Відповісти
Це ж варіант! Всіх 263 обміняти на полонених.
показати весь коментар
29.07.2025 16:13 Відповісти
ой тоді все в порядку ,як шо фьодоров каже ...для зеленській шобли 100% ...
показати весь коментар
29.07.2025 15:50 Відповісти
Це ж треба таке, якісь невідомі прокацапські курви проголосували за 12414, ще одна якась невідома прокацапська курва моментально його підписала, і могло статися велике лихо. Добре, що Федоров зі Свириденко на місцях, вчасно помітили і зараз дадуть нещадну відповідь невідомим прокацапським курвам. Країна може спати спокійно.
показати весь коментар
29.07.2025 15:55 Відповісти
зелений дегенерат мародер, розповідає, як зелені дегенерати мародери обісрались з головою!
але!
за допомогою інших дегенератів мародерів, залучених до великої команди дегенератів мародерів.
і на чолі всього цього потужний досвідчений віце прем'єр з усіх питань на світі.
і допомагають у всьому цьому нероби паразити з мін юсту.
і персональна стюардеса свириденко!
показати весь коментар
29.07.2025 16:03 Відповісти
Міндіч чернишов шума і завгосп фельдмаршел це такі іахівці
показати весь коментар
29.07.2025 16:38 Відповісти
Зрадники підробили новий закон про НАБУ та САП.
показати весь коментар
29.07.2025 16:40 Відповісти
Цікаво чи на Заході в документах НАБУ та САП помітять каверзу .
показати весь коментар
29.07.2025 16:48 Відповісти
Не верю! Так быстро (через день после отмены полномочий САП и НАБУ) "сваять" новый законопроект - НЕВОЗМОЖНО. Значит он был готов заранее и все происшедшее похоже на политическое шулерство
показати весь коментар
29.07.2025 16:49 Відповісти
"зелені зрадники і корупціонери .щось 3,14здять про створення нового збалансованого законопроєкту, який відновить антикорупційну інфраструктуру держави. ???Ніколи антикорупційну структуру держави не відновить "зелена влада" котра створила цю державну корупційну структуру, ,
показати весь коментар
29.07.2025 17:03 Відповісти
працювали усі разом дуже довго, аж 2 дні.
показати весь коментар
29.07.2025 17:40 Відповісти
Які 2 дні? ЗЄ вже наступного дня після скандалу заявив, що є новий закон.

Тупо ******** закон опозиції, що був внесений на 2 номери раніше, і додали свого лайна.
показати весь коментар
29.07.2025 18:50 Відповісти
Ага, ага. І все це всього за пару годин було зроблено.
показати весь коментар
29.07.2025 18:49 Відповісти