5876 відвідувачів онлайн

Ймовірного вбивцю Парубія затримали на Хмельниччині, - Клименко

Клименко розповів про деталі затримання підозрюваного у вбивстві Парубія

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко розповів про деталі затримання ймовірного вбивці Андрія Парубія.

Про це він написав своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що ймовірного стрільця декілька хвилин тому затримано на Хмельниччині.

"Багато деталей зараз не буде. Лише скажу, що злочин був ретельно підготовлений: вивчався графік пересувань загиблого, прокладався маршрут, продумувався план втечі. Вкотре поліцейські та працівники Служби безпеки України показали високий професійний рівень. Через 24 години після вбивства вже вийшли на прямий слід стрільця, а через 36 годин - затримали. Більше деталей згодом буде від поліції. Дякую за блискучу роботу поліції Львівщини та центрального апарату Нацполіції, працівникам Служби безпеки, Офісу Генерального прокурора України та львівській обласній прокуратурі", - розповів Клименко.

Убивство Андрія Парубія

Нагадаємо, 30 серпня у Львові невідомий вбив Андрія Парубія. Зазначається, що на місці на місці злочину знайшли сім гільз. Нападник був одягнений як кур'єр служби доставки.

У Львові оголошено спецоперацію "Сирена".

Топ коментарі
+26
Знову якогось лог'пуха посадять, замість вбивці
показати весь коментар
01.09.2025 00:33 Відповісти
+26
А де подяка найвеличнійшому під чітким керівництвом це затримання проходило? не порядок розпустились
показати весь коментар
01.09.2025 00:37 Відповісти
+20
Головне, щоб затриманий виявився реальним вбивцею а не призначеним ''стрілочником"
показати весь коментар
01.09.2025 00:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вбивця на електровелосипеді доїхав до Хмельниччини, не знімаючи сумку "Глово"?
показати весь коментар
01.09.2025 08:00 Відповісти
Он её на голову надел для маскировки.
показати весь коментар
01.09.2025 08:03 Відповісти
Саме так, бо то була повна сумка акумуляторів. Все продумано!
показати весь коментар
01.09.2025 08:57 Відповісти
Фамилия настоящего заказчика Портнов Тат*ров.
показати весь коментар
01.09.2025 08:02 Відповісти
Той самий Татаров, котрого досі прикриває СБУ (привіт Малюку) з подачі колишньої генпрокурорші, а нині послиці - Венедиктової.
показати весь коментар
01.09.2025 08:59 Відповісти
Татарова прикрывает }{уйло, по факту усадившее Янелоха и Дерьмака на трон.
Но не забудем главную роль в этом быдлоскота, который это говнище выбрал.
показати весь коментар
01.09.2025 09:07 Відповісти
Ну з Австрії звичайно видніше... Чи ьи тролляка під VPNом?
показати весь коментар
01.09.2025 08:42 Відповісти
Знову якогось лог'пуха посадять, замість вбивці
показати весь коментар
01.09.2025 00:33 Відповісти
Багатьох таких лопухів посадаили?
показати весь коментар
01.09.2025 09:39 Відповісти
А де подяка найвеличнійшому під чітким керівництвом це затримання проходило? не порядок розпустились
показати весь коментар
01.09.2025 00:37 Відповісти
Нічого не нагадує?
"Зеленський особисто звинуватив Андрія Антоненка у вбивстві Шеремета, при тому що жодних серйозних підстав для цього не було. Була задача швидко знайти винних у цій справі, тому Антоненка просто призначили винним. Фактично президент Зеленський вплинув на суд. Наразі вони використовують правоохоронну машину та інститут слідства для того, щоб прикрити Зеленського"
показати весь коментар
01.09.2025 09:07 Відповісти
Можна навіть не саджати.

Головне потужно доповісти.
показати весь коментар
01.09.2025 01:16 Відповісти
+
показати весь коментар
01.09.2025 18:04 Відповісти
Полицейские не обучены воевать, заявил министр МВД Клименко.
показати весь коментар
01.09.2025 00:44 Відповісти
А що він збрехав? Які претензії? Ніхто не навчений. Треба вчити.
показати весь коментар
01.09.2025 07:07 Відповісти
як саме себе не похвалишь , ніхто не не похвалить нахабно , брешуть підхалими Вжє сьогодняі нагороди самі собі повісять
показати весь коментар
01.09.2025 08:26 Відповісти
Головне, щоб затриманий виявився реальним вбивцею а не призначеним ''стрілочником"
показати весь коментар
01.09.2025 00:45 Відповісти
А ще головніше, щоб схопили організаторів, про замовників навіть не мрію....
показати весь коментар
01.09.2025 08:02 Відповісти
Грицак Турчинов і Луценко
показати весь коментар
01.09.2025 01:07 Відповісти
Мабуть той, хто у Каравані київському охорону валив(((
показати весь коментар
01.09.2025 01:07 Відповісти
Так тий місяця 3 ховався
показати весь коментар
01.09.2025 09:32 Відповісти
Когда все спецслужбы работают по полной - на всю катушку
Они могут много!!!!
Возможности у них огромные
Особенно во время войны
Когда кругом блок- посты
А сейчас еще и камеры кругом
Если они сработали отлично - то я могу сказать им : ДЯКУЮ!!!
показати весь коментар
01.09.2025 01:09 Відповісти
Вони працюють на всю катушку, коли треба чийсь бізнес віджати або когось закошмарити.

А за зарплатню рвати дупу не цікаво...
показати весь коментар
01.09.2025 01:49 Відповісти
Вот вы сейчас неправы
Пока вы сидели на диване
Кто - то мочил Моторолу
А кто - то тащил на себе Цемаха с оккупированной территории
А совсем недавно вы узнали об операции Паутина
Вам ,как и мне - многое может не нравиться во власти
Но это не дает нам права обвинять тех, кто не виноват в ******* власти
В спецслужбах Украины тысячи людей пашут как проклятые
Пока вы и я сидим на диванах
И строчим в чатах
Строчить в чате - вот уж это точно легко!!!!!
показати весь коментар
01.09.2025 01:58 Відповісти
боброва, в службе где половина воюет а половина охраняе миндича - будущего нет!
пока первие не передавят вторих
а уж потом - кацапов
показати весь коментар
01.09.2025 05:06 Відповісти
Нет у меня таких цифр
50 /50
Видимо, вы близки к СЛУЖБЕ БЕЗОПАСНОСТИ УКРАИНЫ?
показати весь коментар
01.09.2025 13:16 Відповісти
Ага. От тільки 5% воює, а 95% в тилу заробляє маєтки, авто і потужно рапортує про досягнення тих, хто воює.

Та ще й називають хлопців, що дійсно щось роблять, принизливо "фізиками".
показати весь коментар
01.09.2025 08:36 Відповісти
А где вы взяли эти цифры?
5% и 95%?????
показати весь коментар
01.09.2025 12:51 Відповісти
Загальна кількість СБУ 37 тисяч.
От і рахуй.

Зараз хочуть збільшити ЦСО А до 10 тисяч. І це буде складати 30%.
показати весь коментар
01.09.2025 15:02 Відповісти
А ви пам'ятаєте іншу операцію, "Авеню"?
А справу Рифмайстра пам'ятаєте?
А хто прикрив Татарова?
А хто підписав листа і відпустив Трубіцина?
Отак нині "працюють" спецслужби під керівництвом блазня.
показати весь коментар
01.09.2025 09:13 Відповісти
Кто отменил операцию АВЕНЮ и слил ее врагу?
Президент
Кто назвал Рифмастера убийцей ?
Президент
Кто прикрыл Татарова ?
Президент
И Трубицына отпустили по звонку с Банковой
А при чем здесь весь склад СБУ?
Кому звонит президент в СБУ?
Баканову или Малюку
И об этом звонке президента
Ни Баканов ,ни Малюк не рассказывают всему составу СБУ
Ну это же очевидные вещи....
показати весь коментар
01.09.2025 12:57 Відповісти
СБУ - обслуга влади. Вони ніколи не працювали на інтереси народу та держави. Тільки виключно на свої.

Влада дозволяє СБУ займатися рекетом та здирництвом, а СБУ натомість захищає владу.

Онлі бізнес. Нічого особистого.

П.С. Між СБУ та ФСБ різниця тільки у портреті шефа на стіні. Методи та стиль одні і ті ж від джерела до джерела - КДБ.
показати весь коментар
01.09.2025 15:07 Відповісти
Доречі, під час Майдану протестуючих у Будинку Профсоюзів палили живцем саме СБУшники Альфи.
І ті, хто тоді був лейтенантами, зараз вже полковники.

Це чисто, щоб не було ілюзій.
показати весь коментар
01.09.2025 20:50 Відповісти
Лише скажу, що злочин був ретельно підготовлений: вивчався графік пересувань загиблого, прокладався маршрут, продумувався план втечі. Вкотре поліцейські та працівники Служби безпеки України показали високий професійний рівень. Через 24 години після вбивства вже вийшли на прямий слід стрільця, а через 36 годин - затримали. Більше деталей згодом буде від поліції. Джерело: https://censor.net/ua/n3571516

Високий рівень, це попередити вбивство патріота. А не розслідувати його.
показати весь коментар
01.09.2025 01:11 Відповісти
Вы правы
Вот только Рейгана охраняли
И Трампа охраняли
И Папу Римского ........
От киллера ,особенно профессионального
Никакая охрана не спасет
Снайпер может находиться на расстоянии более 2 км
И никакая камера его не зафиксирует
Он сделает один выстрел - и вы его никогда не найдете
показати весь коментар
01.09.2025 01:19 Відповісти
Після першого пострілу кілера охорона кидається на кілера.
Це рятує від другого, третього пострілів.
І перелічні вами особи вижили після нападу, маючи охорону.
Але у Парубія не було охорони, тому вбивця стріляв собі скільки хотів.
Ваша логіка така, що взагалі не треба охорони?
показати весь коментар
01.09.2025 01:54 Відповісти
Вы невнимательно читаете
Да, охрана может спасти от плохого киллера .
Вот только когда у человека есть охрана
То пошлют хорошего киллера
Кеннеди убил хороший киллер
У Кеннеди в машине сидел охранник
И машину сопровождала охрана
Кеннеди это не спасло
От заказного убийства мало способов спастись
Только Виктор Суворов ,понимая всю серьезность ситуации
Принял все меры безопасности
У него была круглосуточная охрана
И он жил В ЗАКРЫТОМ ВОЕННОМ ГОРОДЕ
В БРИТАНИИ
показати весь коментар
01.09.2025 02:06 Відповісти
Пояснювати інформаційним кілерам даремна праця. Якщо вони в Україні, їх треба вираховувати і притягати до відповідальності.
показати весь коментар
01.09.2025 06:33 Відповісти
скажи мені тоді чого досі живий пукін!
показати весь коментар
01.09.2025 05:07 Відповісти
Очень просто
Путин - президент тоталитарной страны
Когда он едет по центру Москвы
То все движение перекрыто
По пути следования кортежа нельзя выходить на улицу
Все окна закрыты
А на домах снайперы
Там ,где есть опасность - посылают его двойников
А все его прессухи - это когда минимум журналистов в зале
Проверенных до трусов
А остальные - это подсадные из ФСБ
В демократическом мире так не сделаешь
Не перекроешь центр Парижа
Не посадишь вместо журналистов
Фэбээровцев....
Убить путина - трудно
Да и нет сегодня в западном мире большого желания - убить путина
Судя по всему - Запад хочет с ним договориться
показати весь коментар
01.09.2025 13:11 Відповісти
З 2 км дуже мало стрільців,в основному до 1км.А тут вже втекти снайперу не так просто....
показати весь коментар
01.09.2025 07:25 Відповісти
Согласна
Но хорошие структуры таких стрелков готовят
Этой работы ведь по миру немного
А значит - всегда можно найти специалиста
Который ежедневно тренируется на полигоне
Попадать с 2 км в голову движущегося человека
И в нужный момент сделает этот выстрел
А остальные участники операции обеспечат ему отход...
Американцы провели операцию по Бен Ладену
Вот это было очень трудно
А убить политика , президента ,бизнесмена ,которых охраняют
В современном мире - трудно
Но возможно
И это происходит - то тут,то там
показати весь коментар
01.09.2025 13:05 Відповісти
У Глово стало на одного кур'єра менше.

Пішов би у ТЦК, а не у кур'єри - було б стопудове алібі.
А так сидітипе за чийсь злочин.
показати весь коментар
01.09.2025 01:15 Відповісти
Станом на зараз працівники компанії Glovo не мають бронювання від мобілізації.

Чому так сталося?

У травні 2024 року Міністерство економіки видало наказ про бронювання працівників кількох компаній, серед яких була і "Гловоапп Україна" (юридична особа Glovo). Це рішення викликало значний суспільний резонанс, і вже за кілька годин наказ було скасовано.
показати весь коментар
01.09.2025 08:52 Відповісти
А я нічого не казав про бронюаання.
показати весь коментар
01.09.2025 09:01 Відповісти
А дарма...
показати весь коментар
01.09.2025 09:23 Відповісти
А нагородну зброю вже клименку видали, чі щє ні?
показати весь коментар
01.09.2025 01:25 Відповісти
Замовника убивства знайдуть??
Чи так, як убивць Чорновола, Гонгадзе Гандзюк, будуть «козу водити» роками?? А потім, очима лупати і нові посади отримувати, за професійне МОВЧАННЯ!?!?!!
показати весь коментар
01.09.2025 01:25 Відповісти
Зауважте, що загибель всього керівництва МВС злили по-легкому.

Зате нове керівництво "дуже ефективне".
Впіймати чорну кішку у темні кімнаті - та занєфіг. Особливо, якщо її там нема.
показати весь коментар
01.09.2025 01:47 Відповісти
Керівництво мвс з кварталу95 живе своїм життям, мінти - своїм. Від зміни одних кловунів в керівництві на інших мінтівська мафія ніяк не страждає. Взаємовигідний обмін - бронювання від фронту в обмін на гроші.
показати весь коментар
01.09.2025 09:39 Відповісти
Не хотілося б, щоб жахлива істота, яка вбила Андрія Парубія, продовжувала би біологічно жити ще років 50-60 за рахунок українських платників податків, тільки ж якщо вона невдовзі випадково помре, то стільки смороду розповсюдиться від різних конспірологів (власне, вже розповсюдилося), що її будуть берегти як зіницю ока.
Замовник той, хто більше за всіх ненавидів Парубія, за те що він був найпомітнішою постаттю з тих, хто найбільше перешкодив Х-уйловищі знищити державність України, використавши маріонетковий режим Януковича, адже вона сподівалася позбавити українців суб'єктності, не витрачаючись на велику війну.
Це політична помста, прагнення вбивати і тоді, коли для цього вже немає ніякої раціональної причини, явним і єдиним фігурантом такого почерку є Х-уйло, який використовує політичні вбивства за кордоном та в Мордорі майже від початку успадкування влади від алкоголіка Єльцина, аби отримувати задоволення від вбивства тих, кого карлик зарахував до списку своїх особистих ворогів.
показати весь коментар
01.09.2025 03:38 Відповісти
Втірают дічь.
показати весь коментар
01.09.2025 04:00 Відповісти
це можливо бо вбивця ідіот
хто зара стріляє у спину під камери?
очевидно кацапи дистанційно наняли придурка та дали зброю
це видно по почерку вбивства
і те шо піймали
показати весь коментар
01.09.2025 05:09 Відповісти
як і та дура з стерненко
там й охоронці лохи, виходять не проглядаючи за рогом...
ну то таке...
він мабуть сам їх відбирав...
показати весь коментар
01.09.2025 05:11 Відповісти
затрымалы это ххххня !!! убийцу Фарион тоже затрымалы и че ???!!!((( должны уже были повесить !!! не повесили ,значит ОБМЕНЯЮТ !!!((( а повесили бы то убийсва этого НЕ БЫЛО !!! соплежуйство провоцирует людей на преступления ,а неотратимое и жестокое наказание отбивает желание идти на преступления !!!
показати весь коментар
01.09.2025 05:41 Відповісти
Професіонали ті, хто набушників лицем в асфальт, ті, що на побігеньках у тецекашників по доставці живого, або битого м'яса до тцк затримали вбивцю? Так вони проти озброєного ворога ламаного шеляга не варті. На чолі з дороговартісними пенсіонерами в мундирах
показати весь коментар
01.09.2025 07:02 Відповісти
І впізнали його по шолому в якому він був під час вбивства та по жовтій сумці доставника,счука цирк.
показати весь коментар
01.09.2025 07:09 Відповісти
Вчора була інформація, що вбивцю після стрілянии затримали у Львові https://censor.net/ua/news/3571505/u-lvovi-vvecherii-31-serpnya-vidbulas-strilyanyna а сьогодні пишуть про Хмельниччину. Що за куйня, малята?
показати весь коментар
01.09.2025 07:17 Відповісти
Роздуплись.То два різні випадки.
показати весь коментар
01.09.2025 09:11 Відповісти
І все це зроблено, без сумніву, під особистим керівництво ішака. От тільки би на себе не вийшли.
показати весь коментар
01.09.2025 07:29 Відповісти
Як же такі професіонали з такими можливостями не запобігли злочину, дали вбити людину. Ці дармоїди працюють вже по факту. Вони не захищають людей
показати весь коментар
01.09.2025 07:45 Відповісти
Чомусь немає довіри до подібних звітів: "ймовірного вбивцю Парубія затримали на Хмельниччині".

Чи не забагато "соломи" підстелено у тому повідомленні... І похвально-компліментарної патоки органам через край

Можливо, затримали першого, який "підійшов" під опис для збити хвилю... Щоб громадськість заспокоїлася і далі не "паритися" - і без того вихідні перевели...

Подібні повідомлення, - звіти "о продєланной работє" нагадують штамп з протоколів у яких ключове слово "НЄ НАБЛЮДАЛОСЬ" - замість було, чи не було, а НЄ НАБЛЮДАЛОСЬ!

Тобто, наблюдатєль міг у потрібний момент відвернутися, обідати, бути у туалеті, обідати, спати. Одним словом, "НЄ НАБЛЮДАЛОСЬ".
показати весь коментар
01.09.2025 07:49 Відповісти
Під опис злочинця підпадають усі доставники,шолом,жовта сумка,електро велосипед,нашо було за затриманням тоді пертися аж у Хмельницьку обл? Все це цирк для лохторату.
показати весь коментар
01.09.2025 09:33 Відповісти
Якщо це дійсно вбивця - молодці хлопці! Слава Україні!
показати весь коментар
01.09.2025 07:56 Відповісти
Якби це було все добре сплановано,вбивцю не знайшли-би так швидко,наші корумповпні правоохоронні органи нездатні на такі розслідування,швидше за все,призначений,або випадковий.
показати весь коментар
01.09.2025 08:18 Відповісти
Ага, у справжнього ж є алібі - він перебував на час вбивства у складі якоїсь делегації в Америці...