9652 відвідувача онлайн

Основні мішені нічної атаки РФ - енергетичні об’єкти, транспортний вузол та житловий сектор, - Зеленський. ФОТОрепортаж

Зараз усі необхідні екстрені служби, енергетики, залізничники працюють для ліквідації наслідків російського удару.

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Черговий масований удар, загалом 526 засобів ураження, серед них більш ніж 500 ударних дронів і 24 ракети. Основні мішені - цивільна інфраструктура, зокрема енергетичні об’єкти, транспортний вузол, навіть гаражний кооператив та, як уже стало звичним для росіян, житловий сектор. За цю ніч у різних регіонах нашої країни пошкоджені десятки житлових будинків. Триває ліквідація пожеж. Очевидно, що це показові російські удари. Путін демонструє свою безкарність. І це точно вимагає реакції світу. Тільки через відсутність достатнього тиску, передусім на економіку війни, Росія продовжує цю агресію", - йдеться у повідомленні.

наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу
наслідки обстрілу

Також Зеленський наголосив, що саме про необхідність сильних заходів тиску буде говорити з партнерами цими днями.

"Вже за кілька годин - Данія, саміт Україна - держави Північної Європи та Балтії. Готуємо відчутне посилення для України. Сьогодні ввечері - двосторонній формат у Франції, координуємо наші зусилля. Готуємо також формат коаліції охочих і нові кроки у відносинах із Євросоюзом та США. Дякую всім, хто допомагає. На кожен російський удар потрібна реальна відповідь", - наголошує глава держави.

Нагадаємо, 3 вересня під ударом також перебував Луцьк. Там спалахнули пожежі. Також ворог атакував дронами Хмельницький: є пошкодження та загоряння. У Знам’янці під ударом об’єкти "УЗ", 5 осіб травмовані, пошкоджено будинки.

Окрім того, війська РФ ударили по об’єкту інфраструктури на Прикарпатті. Також зазначалося, що дрони атакували Львів. Минулося без жертв і постраждалих.

За даними Повітряних сил, знищено 21 із 24 ракет, знешкоджено 430 дронів.

Топ коментарі
+19
як добре що нам президент кожен день відосом повідомляє про успіхи ворога по руйнації країни, а то ми і не знали би
показати весь коментар
03.09.2025 11:33 Відповісти
+15
Українці, з лютого 2022 року щоденно бачуть криваві результати наслідків перебування приблуд95 з Оманськими, в кімнатах Урядового кварталу!!!
показати весь коментар
03.09.2025 10:58 Відповісти
+15
Головне лідур озвучив свій розклад - Франція, Данія, ше якийсь хрін. "Стріляй дороге пуйло мене тута не буде. Твій буратіна"
показати весь коментар
03.09.2025 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на Сосії чому не горять НПЗ і енергооб'єкти? Вже ж в України все для цього є. Чи як завжди Сосія знищить всю нашу енергетику а потім знову оголосить якесь перемир'я щоб ми не били у відповідь а рашисти тим часом знову накоплять дронів і ракет
показати весь коментар
03.09.2025 10:55 Відповісти
Ви взагалі новини читаєте?
показати весь коментар
03.09.2025 10:57 Відповісти
Українці, з лютого 2022 року щоденно бачуть криваві результати наслідків перебування приблуд95 з Оманськими, в кімнатах Урядового кварталу!!!
показати весь коментар
03.09.2025 10:58 Відповісти
Головне лідур озвучив свій розклад - Франція, Данія, ше якийсь хрін. "Стріляй дороге пуйло мене тута не буде. Твій буратіна"
показати весь коментар
03.09.2025 11:15 Відповісти
де застосування дронів- перехоплювачів? вже б мала спостерігатися хоча б якась ефективність від їх застосування, два місяці вже давно минуло, як обіцяв президент. Вони узагалі існують? Чи це була чергова казочка для заспокоєння лохторату? Потерпіть ще трохи і буде краще, але ж стає тільки гірше.
показати весь коментар
03.09.2025 11:19 Відповісти
Чергове гундосіння про необхідність тиску від партнерів та й все.
показати весь коментар
03.09.2025 11:23 Відповісти
як добре що нам президент кожен день відосом повідомляє про успіхи ворога по руйнації країни, а то ми і не знали би
показати весь коментар
03.09.2025 11:33 Відповісти
Чому не летять так розпіарені "фламінго" на генеруючі потужності московії та НПЗ? Але це питання більш риторичне....
показати весь коментар
03.09.2025 11:35 Відповісти
Рожеві фламінго існують лише в наркотичних фантазіях Зеленського. Гнати цього торчка треба, навіть не допустивши до виборів!
показати весь коментар
03.09.2025 14:24 Відповісти
статист #уїв. Де нептуни, паляниці та фламінги, уй$б$к?
показати весь коментар
03.09.2025 11:54 Відповісти
Над Хмельницьким москальську ракету крилату переслідував наш винищувач. Проте шахеди наробили школи. І не лише в гаражах.
показати весь коментар
03.09.2025 13:22 Відповісти
Одна ракета X-101 коштує приблизно 400 шахедів. А 400 шахедів за ефективністю та масовістю нароблять набагато більше херні. Тому кацапня зараз має менше ракет і запускає
показати весь коментар
03.09.2025 14:15 Відповісти
Замість того щоб організувати і забезпечити оборону країни, ППО, ПРО, - цей торчок смакує розповіді як ворог добиває нашу країну. Догралися ми, довибиралися... Надіюсь ще одного такого прой.ба не допустимо.
показати весь коментар
03.09.2025 14:27 Відповісти
Ви ж хотіли "поржать" Донецьк і Луганськ. Тепер ржіть, роки пацани гинуть. Уйо в Московію!!!
показати весь коментар
03.09.2025 14:53 Відповісти
потужно атакував врага и членом не шелохнул!
показати весь коментар
03.09.2025 20:49 Відповісти
Zелена падла
показати весь коментар
03.09.2025 21:08 Відповісти
"Цей потужний чулувік знав про обстріли і втік ТМ.
показати весь коментар
03.09.2025 21:53 Відповісти