11620 відвідувачів онлайн

Генштаб про пошкодження залізниці на Київщині: Відбулася детонація боєприпасів у поїзді

Пошкодження залізничної інфраструктури на Київщині

У ніч проти неділі, 14 вересня 2025 року, на Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили Суспільному у Генштабі.

Як зазначається, особовий склад не постраждав. Рух по залізничних коліях був зупинений, три вагони - відчеплені.

На місці продовжують ліквідовувати наслідки детонації, причину встановить розслідування та службова перевірка, додали там.

Раніше повідомлялося, що вибухи пролунали на Київщині близько опівночі. В ОВА інформували, що це не пов’язано з повітряною атакою ворога. Згодом стало відомо, що сталася надзвичайна подія на Київщині, пошкоджено залізничну інфраструктуру у Фастівському район.

"Укрзалізниця" показала кадри ліквідації надзвичайної події під Бояркою. Протягом дня можливі затримки окремих поїздів до 2-3 годин, доки вони слідують обʼїзними маршрутами, повідомили в Укрзалізниці.

Топ коментарі
+36
брехня !

********** створені так, що самі не здетонують - це знає кожний, який служив у війську.

.
показати весь коментар
14.09.2025 12:11 Відповісти
+21
Винні **********. Справу закрито. Чи можливо все-таки винен Порошенко, він десь там мешкає в Київській області та міг нашкодити Потужному, як співають ідіоти від 73%. Немає версій у подоляків, серлєщів, наємів, іванових, петрових та іншої мразоти?
показати весь коментар
14.09.2025 12:26 Відповісти
+15
Диверсія.
показати весь коментар
14.09.2025 12:16 Відповісти

Завантаження...