9536 відвідувачів онлайн

Касьянов о 18.00 проведе акцію протесту проти розформування Єрмаком бойового підрозділу

касьянов

Офіцер ДПСУ, фахівець з аеророзвідки, засновник громадського дослідно-конструкторське бюро безпілотної авіації "Matrix-UAV" Юрій Касьянов 5 жовтня знову вийде на Майдан на знак протесту.

Про це він повідомив у фейсбуку, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні о 18.00 знову вийду на Майдан, щоб президент нас почув. Це не порушення закону, це не військовий заколот, не демонстрація, не мітинг і не одиночний пікет. Це – звернення до верховного головнокомандувача, спроба відновити справедливість, розтоптану чиновницьким свавіллям. Це акт відчаю.

Швидше за все, на Майдані мене заарештують. Можливо, заарештують ще до 18.00. Вони дуже жорстко взялися за нас і влаштовують зразково-показову розправу - позавчора вранці лише оголосили про ліквідацію підрозділу, а вчора ввечері вже відправляють бійців в інші військові частини. Дано команду до понеділка все знищити, розтоптати, забути", - переконує військовий.

Він також зауважив, що став боятися "наших" більше, ніж ворогів.

"У війні проти диктаторської росії Україна перетворилася на тоталітарну диктатуру, де відсутнє верховенство права, де безсоромно плюють на закон, де елементарні права людини - порожній звук. Наша військово-політична верхівка, військове командування, правоохоронні органи бояться всесильного Єрмака більше, ніж путіна. Вони покажуть, хто в Україні господар.

Заарештують мене – придумають СЗЧ, непокору, скажуть, що я білоруський шпигун, проведуть обшуки, знайдуть зброю і наркотики, сфотографують нас з дружиною в одних трусах з розкладеними на підлозі доларами.

Заарештують мою дружину - бо вона директор маленького підприємства, яке виробляло дрони. Знайдуть фінансові махінації, несплату податків, незаконний прибуток, гроші, наркотики, портрет путіна в туалеті", - продовжує він.

Касьянов також зауважив, що вчора намагався з ними домовитися.

"Умови прості: вони - залишають нас у спокої, дають нам можливість воювати; я – припиняю про них писати, критикувати, розкривати брудні схеми. Але - ні. Тому що я сьогодні головний ворог держави. Сотні людей пишуть слова підтримки, багато хто хось щось намагається зробити, надходять пропозиції перевести людей, зберегти підрозділ у різних військових частинах – я всім шалено вдячний, але нас не відпускають з ДПСУ. Нас фізично знищують.

Я навіть написав петицію на сайті офісу президента, але вона там розглядається два дні перед публікацією, і, думаю, не буде опублікована", - пише він.

За словами Касьянова, його найбільше розчарування - військовий омбудсмен Ольга Решетилова, яка має захищати права, які в цій історії прямо порушуються - люди добровільно прийшли служити, мобілізувалися служити саме в цей підрозділ, на обумовлені професії, посади. Тепер людей як безправну худобу, як кріпаків, як рабів відправляють в інші підрозділи ДПСУ.

"Для чого тоді весь цей рекрутинг, "Армія+", усі ці заклики йти на службу в конкретні підрозділи? Я знаю Ольгу Решетилову дуже давно, з Майдану, напевно. Я їй зателефонував, розповів нашу історію, вона обіцяла розібратися, поговорити з головою ДПСУ і головою офісу президента. Відповіла так: "Дейнека прийнявши рішення про розформування, у нього свої аргументи. На жаль, впливати на управлінські рішення я не можу".

Які можуть бути аргументи, щоб ліквідувати ефективний бойовий підрозділ?!.. Це - злочин", - додав він.

Касьянов детально зупинився на історії військовослужбовиці підрозділу Наталії. Як зазначається, Наталія прийшлаяк волонтер ще в 2023 році. Мобілізувалася, пройшла всі випробування, виснажливу підготовку, стала сержантом, талановитим керівником і просто офігенним аналітиком. Пані Наталія може розрахувати маршрут дрона на відстані 700 км так, щоб пройти всі ворожі системи РЕБ і ППО, врахувати всі варіанти погоди і забезпечити ураження цілі. Вороги дорого оцінюють її голову.

Касьянов

Наші генерали не цінують її взагалі, адже Наталія після розформування нашого підрозділу відправляється служити до Харкова- перекладати папірці, як і належить дамам, які потрапили на службу.

"Інша пані – пані Ольга Решетилова, наш військовий омбудсмен, вважає таке рішення голови ДПСУ правильним. Для чого вчитися на дронаря, ставати класним аналітиком, якщо завтра тебе відправлять на кухню, в піхоту, чи перекладати папірці в штабі? Наша пані Наталія, так само як і пані Ольга Решетилова, могла б сьогодні відвідувати театр чи сидіти в київському кафе. Рішення мобілізуватися до нас у підрозділ було свідомим, добровільним, і саме до нас вона мобілізувалася, щоб бути професіоналом високого рівня. А тепер рішенням голови ДПСУ пані Наталю використовують як військову рабиню: якщо вона вже одного разу мобілізувалася, то тепер служи там, де накажуть. І як на це дивиться військовий омбудсмен?.. А ось таке. І це капець... Я в шоці. Що з вами, Ольга Решетилова?.. Коли ви так змінилися?.. Хіба ви не бачите несправедливість, яка твориться з нашим підрозділом, з нашими бійцями, з пані Наталією?... Ви точно не бачите, як пихаті генерали знищують унікальний, суперефективний підрозділ?.. Чому і коли ви стали настільки залежною від годуючої владної руки?.. Ви стали схожі на уповноваженого з прав людини росії. Як так вийшло?.. Що з вами?.." - порушує питання Касьянов.

"Президент не чує. Я знову вийду на Майдан сьогодні о 18.00. Це не політичний протест. Це - військова необхідність. Нам треба зберегти ефективний підрозділ, який став жертвою генеральського недоумства і "політичної" доцільності. Ми не бунтуємо, не мітингуємо, не висуваємо політичних вимог. Ми хочемо лише одного – воювати у складі підрозділу. Володимире Олександровичу, почуйте нас! Я не закликаю мітингувати, але якщо мене заарештують, кожен з вас може принести свою картонку із закликом до верховного головнокомандувача зупинити це свавілля і дати нам можливість воювати", - резюмує військовий.

Нагадаємо, напередодні Касьянов заявив, що бійців підрозділу "тягають" на допит у службу Внутрішньої безпеки та на поліграф. Він звернувся з попередженням до керівника Офісу Президента Андрія Єрмака через тиск та переслідування.

Також Касьянов звернувся із закликом до президента Зеленського через ліквідацію ефективного підрозділу. Окрім того, він повідомив, що виходить до ОП на Майдан.

Касьянов
Касьянов
Касьянов

Касьянов

Топ коментарі
+24
Гальмо ти тупе під ніком Тиха Вода #607592. Справа не в Касьянові особисто. Просто ці два шакала, д'Єрьмак і Вова ********* розформовують підрозділ, який успішно бореться з навалою лаптєногих в Україну. Ті двоє, замість того,щоб захищати державні інтереси України і українців, нищать їх, переслідуючи свої егоїстичні цілі, а саме продерибанити бюджет України і ************ локтями від нього всіх конкурентів. Ганьба українським генералам, жоден з яких не висловився на захист Касьянова. Не сумнівайтеся, у Вови *********а і д'Єрьмака дійде черга і до вас
показати весь коментар
05.10.2025 13:15 Відповісти
+23
Касьянов один з проголосувавших 73% смєтунов

ну давай , смєтай

показати весь коментар
05.10.2025 12:58 Відповісти
+22
ці zeлені ублюдки зовсім втратили береги.
показати весь коментар
05.10.2025 12:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ганьба владі, яка не карає корупціонерів, зате карає воїнів , які тримають на ногах Україну
показати весь коментар
05.10.2025 14:10 Відповісти
Oleksandr Valovyi

А казали люди з Урядового кварталу, що зеленський числиться отим, верхоунам говнокомадівачем, за Конституцією України!
А на ділі, помічник ригоАНАЛІВ (тадеєва), отой єрмак, рулює воєнними формуваннями, проводить дивні зібрання/наради/ставки/ …, ставить якісь там, завдання Вищому військовому керівництву Захисників України????
У Генпрокурора, в отому Офісі, хоть якось на це реагують, разом з колегами з військової контррозвідки, СБУ КМУ НАБУ РНБОУ САП …???
показати весь коментар
05.10.2025 14:14 Відповісти
реагують на що? на відмову військового касьяна виконувати наказ?
показати весь коментар
05.10.2025 14:20 Відповісти
АГЕНТИ БУВАЮТЬ РІЗНІ - ОТ ТИ КОЛАБОРАНТ З ВОРОГОМ - І КІНЦЕВО БРАТИ ПРО КАС'ЯНОВУ ТРАВИТИ ПАТРІОТА І ВОЇНА КАСЬЯНОВА ТЕБІ РОБОТА І ЗАДОВОЛЕННЯ ОДНОЧАСНО.
НАВІТЬ АГЕНТ-ЄРМАК НЕ ЗВИНЯВАЄ ЙОГО У НЕВИКОНАННІ НАКАЗІВ - А ТИ, КОЛАБОРАНТ З ВОРОГОМ І брешеш
показати весь коментар
05.10.2025 14:24 Відповісти
касьяна в президенти!!!!!!
показати весь коментар
05.10.2025 14:26 Відповісти
взагалі-ТО ПІД ЧАС ВІЙНИ ПРИЗНАЧИТИ ТАЛАНТЛИВОГО КОМАНДИРА, ВІДВАЖНОГО ВОЇНА, ПАТРІОТА ТА ОСВІТНОГО ВІЙСЬКОВОГО КОНСТРУКТОРА ІНЖЕНЕРОМ ДІЙСНО ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ
А ОСОБЛИВО ЗАМІСТЬ АГЕНТА-РОШКИ -ЄРМАК І СЛУГИ-ЄРМАК ЗЕ
показати весь коментар
05.10.2025 14:29 Відповісти
взагалі-ТО ПІД ЧАС ВІЙНИ - ПРИЗНАЧИТИ президентиОМ - ТАЛАНТЛИВОГО КОМАНДИРА, ВІДВАЖНОГО ВОЇНА, ПАТРІОТА ТА ОСВІТНОГО ВІЙСЬКОВОГО КОНСТРУКТОРА ДІЙСНО ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ
А ОСОБЛИВО ЗАМІСТЬ АГЕНТА-РОШКИ -ЄРМАК І СЛУГИ-ЄРМАК ЗЕ
показати весь коментар
05.10.2025 14:32 Відповісти
не може вибрати.
де поставити пам'ятник у п'ять метрів з чистої бронзи?
отам на бесарабці? де лєнін рукою тикав.
показати весь коментар
05.10.2025 14:33 Відповісти
А ЩО в Москві у тебе з пальним підгоряє? Через ВПН вуха твої РАШИСТКІ бачити звідси
показати весь коментар
05.10.2025 14:39 Відповісти
як там в умані? нормально відтягнувся?
вже повернувся до землі обітованої?
показати весь коментар
05.10.2025 14:43 Відповісти
ой я зараз почну дивуватися як-то решисткий бот та ще гуано городить
показати весь коментар
05.10.2025 14:46 Відповісти
Болєзний, якраз наказ він і виконує. Ти трохи загубився в реаліях і своїх зєлених фантазіях.
показати весь коментар
05.10.2025 14:46 Відповісти
генерал дав наказ, підрозділ ліквідувати!
то, касьян поліз через голову верховному жалітися?
так він виконує наказ?
на майдан попреться виконувати наказ?
хоча, до цього, якомусь дєрьмаку скиглив.
показати весь коментар
05.10.2025 14:51 Відповісти
Наказ виконує. Підрозділ вже розформовано. А жалітись в зєльоній країні мрій гундосого наркомана ще не заборонили. Що він порушив?
показати весь коментар
05.10.2025 15:00 Відповісти
морально етичні норми!
справжнім притомним українцям, глибоко насрати на касьяна на шабуню, на берлінську, на ....
на всіх цих довбойобів, котрі сприяли цій біді, що зараз коїться з україною!!!!!
показати весь коментар
05.10.2025 15:09 Відповісти
Какая разніца? Зрозумів. Ну тоді чекайте коли прийдуть за вами.
показати весь коментар
05.10.2025 15:12 Відповісти
хммм.....
якось не в контексті.

касьян саме за какую разніцу і усирався! касьян сподівався, що за ним не прийдуть, бо вірний зелений дегенерат!
а воно, бач як?
показати весь коментар
05.10.2025 15:17 Відповісти
Я про вас. Ви ж чітко повторюєте шлях Касьянова.
показати весь коментар
05.10.2025 15:20 Відповісти
от, ***!
ви мене розкусили.
я теж назбирав купу донатів та побудував собі невеличке виробництво.
так що?
те ж відберуть?
і мені прийдеться виходити на майдан з картонкою?
"пане президент... кхи кхи кхи.... спасітє памагітє.... кхи кхи кхи....."
показати весь коментар
05.10.2025 15:23 Відповісти
Ти що - дубрак?
показати весь коментар
05.10.2025 16:26 Відповісти
Притомний, віповідь, чим Касьянов прискорив війну? Конкретно, а не взагалі.
показати весь коментар
05.10.2025 16:28 Відповісти
обравши президентом скомороха, але не державника!!!!!
показати весь коментар
05.10.2025 16:48 Відповісти
Ні. Реагують на травневі шашлики, не підготовку до війни, внаслідок дуже велику загибель людей, здачу територій, призначеня лояльних, а не талановитих командирів, які своею тупістю вбили тисячі людей, крадіжки з бюджету, розподіл 2/3 коштів на прокладку/фірми своїх людей, на міномети які розриваються, на людоловську мобілізацію та багато інш.
показати весь коментар
05.10.2025 16:23 Відповісти
Wolfgang8 Они дурачки или прикидываются,кому нужен пидроздил долетающий до моцквы,сыну гэрэушника,агенту сивковича,московиту творожку,туманоголовому шашлычнику и прочим квартальщикам? Откройте глаза дебиляки.




Олексій Гедз #501597

Ішак усе робив, робить, і немає сумніву буде робити, щоб у будь-який спосіб втриматись при владі. Обкурене чмо буде мутити воду та мстити українцям. Ішак - ворог країни та народу не менше за *****. А то й більший, бо маскується патріотичними гаслами та вдає із себе "патріота". Чмо є чмо.
показати весь коментар
05.10.2025 14:25 Відповісти
Погано в тому що цей недомірок івщтчнмй як в пуйло мерзенне в душі, обидва маленького зросту і вдівають каблучки щоб трохи підвищити свою нікчемну "значимість"
показати весь коментар
05.10.2025 16:00 Відповісти
2019. Стадіон. Лисий кошовий: "ПОХ*Й!" Пройшло 6,5р. Тільки зараз починає доходити, кого вони тоді мали на увазі???
показати весь коментар
05.10.2025 14:29 Відповісти
Результативність безпілотників, які випускає компанія Зеленського-Єрмака-Міндича FirePoint, - 2% а їх ціна на порядок вища за аналоги. Зараз запускають 100 безпілотників по ціні 55 тисяч доларів. Це 5,5 мільйонів. І коли долітає лише 2, то його вартість стає 2,75 мільйони!!!

Тобто гроші міжнародної допомоги і наших платників податків йдуть в трубу, в корупційну. На криптогаманці наших мародерів! Командувач безпілотних сил ЗСУ Мадяр мовчить, за це мабуть і отримав звання Героя України.

Ось за ці слова нищать Касянова і його бойовий підрозділ.
показати весь коментар
05.10.2025 14:32 Відповісти
Касьянов чудово організатор, який обʼєднав вмотивованих людей та виготовляв БПЛА стратегічного значення за прийнятною вартістю, але Єрмакам це не подобається бо втрачається можливість збагачення !

ЯКЩО "КАРДИНАЛ
" ЄРМАК = ЯК ЗРАДНИК
МАЄ БАТЬКА ГЕНЕРАЛА Ф.С.Б. ,
ЯКЩО ЄРМАК = ЯК Зрадник КРАДЄ ДРОНОВІ-ГРОШІ У ЗСУ

ЯКЩО ЄРМАК = ЯК ЗРAДНИК ПИЛИТЬ ДРОНОВІ- ГРОШІ МІЛІAРДAMИ РАЗОМ З МІНДИЧОМ ЧЕРЕЗ ПІДСТАВНУ ФІРМУ FirePoint.

ЯКЩО ЄРМАК = ЯК Зрадник
ЗМІШУЄ УСПІШНОГО ГОЛОВКОМУ ЗАЛУЖНОГО У СЕРЕДИНІ ВІЙНИ
ТО ЄРМАК ВІН І Є Зрадник !!!!! 2+2 =4
показати весь коментар
05.10.2025 14:37 Відповісти
Саме так. Але тут більшість цього не розуміє, не знає і знати не хоче. Зловтішаються над Касьяновим, не розуміючи, що вже живуть в диктатурі
показати весь коментар
05.10.2025 14:49 Відповісти
Виктор Ле #550890

Результативність безпілотників, які випускає компанія Зеленського-Єрмака-Міндича FirePoint, - 2% а їх ціна на порядок вища за аналоги. Зараз запускають 100 безпілотників по ціні 55 тисяч доларів. Це 5,5 мільйонів. І коли долітає лише 2, то його вартість стає 2,75 мільйони!!!

Тобто гроші міжнародної допомоги і наших платників податків йдуть в трубу, в корупційну. На криптогаманці наших мародерів! Командувач безпілотних сил ЗСУ Мадяр мовчить, за це мабуть і отримав звання Героя України.

Ось за ці слова нищать Касянова і його бойовий підрозділ.
показати весь коментар
05.10.2025 14:36 Відповісти
Це вже просто край...Зелена сволота воює проти воїнів-Патріотів.Країною керує агент москви ермак.Українці,до чого ми дожилися...?
показати весь коментар
05.10.2025 14:39 Відповісти
Касьянов чудово організатор, який обʼєднав вмотивованих людей та виготовляв БПЛА стратегічного значення за прийнятною вартістю, але Єрмакам це не подобається бо втрачається можливість збагачення !

ЯКЩО "КАРДИНАЛ
" ЄРМАК = ЯК ЗРАДНИК
МАЄ БАТЬКА ГЕНЕРАЛА Ф.С.Б. ,
ЯКЩО ЄРМАК = ЯК Зрадник КРАДЄ ДРОНОВІ-ГРОШІ У ЗСУ

ЯКЩО ЄРМАК = ЯК ЗРAДНИК ПИЛИТЬ ДРОНОВІ- ГРОШІ МІЛІAРДAMИ РАЗОМ З МІНДИЧОМ ЧЕРЕЗ ПІДСТАВНУ ФІРМУ FirePoint.

ЯКЩО ЄРМАК = ЯК Зрадник
ЗМІШУЄ УСПІШНОГО ГОЛОВКОМУ ЗАЛУЖНОГО У СЕРЕДИНІ ВІЙНИ
ТО ЄРМАК ВІН І Є Зрадник !!!!! 2+2 =4
показати весь коментар
05.10.2025 14:47 Відповісти
2 картонки - 2 різні світогляди (сивий агітатор та виборець Оманської Гниди)

показати весь коментар
05.10.2025 14:49 Відповісти
Ти взагалі з головою не дружиш? Він діючий військовослужбовець. Скільки тобі рочків? Чи то не по молодості, а таким вродився?
показати весь коментар
05.10.2025 14:55 Відповісти
читай нижче.
показати весь коментар
05.10.2025 14:56 Відповісти
А ти вище, збоку і по діагоналі, зєлєнофіл нелікований
показати весь коментар
05.10.2025 14:58 Відповісти
у Вас з логікой все ок ? ))

називаючи зельонського Оманською Гнидою (за це ще не банять) я зеленофіл

а Касьянов називаючи Оманську Гниду - Пане Президент хто? ))))))
показати весь коментар
05.10.2025 15:00 Відповісти
Пане, ви вибірково читаєте коменти? Ви в армії не служили. Це твердження, а не запитання, інакше отаких наївних питань не задавали.
показати весь коментар
05.10.2025 15:02 Відповісти
я в курсі на що розраховують зельоні гниди як ви - вивести на срач , щоб зачистили всі мої пости.

бувайте
показати весь коментар
05.10.2025 15:03 Відповісти
Мислітєль, ти різницю між малолєтками, яким абсолютно нічого не загрожує і діючим військовослужбовцем, якого вже репресують за криве слово, розумієш? Звичайно ні. Ти ж в армії 100% не служив. Інакше таку хєрню не озвучував би.
показати весь коментар
05.10.2025 14:52 Відповісти
злийся гнида зельона
показати весь коментар
05.10.2025 14:54 Відповісти
Каже чєл, який язика стер, вилизуючи тухес єлдака.
показати весь коментар
05.10.2025 14:57 Відповісти
а Ви схоже народились прямо в бетон і акушер потоптався (хоча зельоні гниди вони всі такі)

дєрьмак і Оманська Гнида - це фактично одне

Єрмак прийшов зі мною і піде зі мною - президент зельоний

24 червня 2021, 22:12
показати весь коментар
05.10.2025 14:59 Відповісти
Чаша терпіння наповнюється по крапелькам.
Доки не переповниться - узурпатори влади України будуть продовжувати нищити Україну…
показати весь коментар
05.10.2025 14:50 Відповісти
касьян, це україна!
україна, це касьян!
не дамо знищити касьяна!
показати весь коментар
05.10.2025 14:52 Відповісти
Ти диви......то ми ще почекаємо????
В українців терпіння більше ніж самої України
показати весь коментар
05.10.2025 16:16 Відповісти
показати весь коментар
05.10.2025 14:53 Відповісти
Чи не схоже це на стратегію УТИЛІЗАЦІЇ військової еліти ВСУ?

"...Історія військовослужбовиці підрозділу Наталії. Наталія ... волонтер ще в 2023 році. Мобілізувалася.... стала сержантом, талановитим керівником і просто офігенним аналітиком. Наталія може розрахувати маршрут дрона на відстані 700 км так, щоб пройти всі ворожі системи РЕБ і ППО, врахувати всі варіанти погоди і забезпечити ураження цілі. Вороги дорого оцінюють її голову.

Наші генерали не цінують її взагалі, адже Наталія після розформування нашого підрозділу відправляється служити до Харкова- перекладати папірці, як і належить дамам, які потрапили на службу".

**************************

Цікаві були б коментарі Contra - пояснення від тих, хто знищує такий ефективний самодіяльний підрозділ у розпал війни...

Невже в Україні, - в уряді, в АП, у ВР і далі скрізь сформувалася потужна партія, - по типу ленінської підчас першої світової війни, - "За поразку України у війні з агресором"

*******************************************************************

Ага! Виявляється той Юрій Касьянов був колись проти чи за канонізації Петра Порошенка? Яке святотатство - проти самого Порошенка якось "пі*ю дро*чив"...

І тепер радіють з того, що привівши Зеленського до владу, від неї і отримує ?

І це перекреслює все те, що Юрій Касьянов робив для України?


Але ж війна... А "штірліц" Vladislav додає від себе своє загадкове як і його псевдо Vladislav "Цей Касьянов ще той фрукт...."

І заява Касьянова, офіцера ДПСУ, фахівця з аеророзвідки, засновника громадського дослідно-конструкторське бюро безпілотної авіації "Matrix-UAV"про те, що "
Ми єдині, хто долітав до центру Москви за останній рік. Збережіть наш підрозділ. Дайте можливість воювати!" губиться у брудних політичних іграх.

А де ж Україна...

********************************************************
показати весь коментар
05.10.2025 14:54 Відповісти
Україна воює, але задля Касьянова та його підрозділу, може помітингувати і навіть повоювати з під*рами в тилу!
показати весь коментар
05.10.2025 15:45 Відповісти
Це наказ ФСБ ?
показати весь коментар
05.10.2025 15:10 Відповісти
Єрмачня давно на ФСБ працює
показати весь коментар
05.10.2025 16:15 Відповісти
В час війни військовий виходить на Майдан і просить владу?
Просить!!!!
Це ви , всі що зараз перебуваєте у владних кабінетах повинні просити військових, ви повинні дати військовому все що він вам накаже в не попросить, тому що ви при владі, дякуючи йому. Військовому.
Ви не можете вирішити проблему?
Ви до вечора все "відмотаєте" назад, тому що ви слабкі.
А військові сильні і вас це лякає.
показати весь коментар
05.10.2025 15:16 Відповісти
Військові поки просять, але ситуація може змінитись і військові почнуть наказувати!
показати весь коментар
05.10.2025 15:46 Відповісти
Давно пора наказувати!
показати весь коментар
05.10.2025 16:34 Відповісти
Ну що, той момент, коли набуває актуальності висловлювання:" сьогодні ти промовчав, бо прийшли НЕ ЗА ТОБОЮ, а завтра прийдуть ЗА ТОБОЮ, і інші так само, як ти промовчать..."
Україна стоїть за крок (по дебільно-отимістичним оцінкам) до настання режиму тонтон-макути, ************ режимом Зє-рьмака і його прихвостнями...
...хто як хоче, а я буду у 18.00 на Майдані...
показати весь коментар
05.10.2025 15:22 Відповісти
Загони зелених тонтон-макутів вже давно діють по всій країні - невідомі люди в цивільному і в балаклавах ловлять людей прямо на вулицях, так що обкурений зебуїн впевнено прямує шляхом татуся Дювальє
показати весь коментар
05.10.2025 16:31 Відповісти
Кияни, не будьте байдужими до акції Юрія Касьянова. Людина свідомо пішла на конфлікт і дуже ризикує. Будьте КИЯНАМИ. Що робити знаєте.
Підрозділ Касьянова-це паросток нового і прогресивного в нашій Армії.
Це те що відрізняє її від армії кацапів. Завдячуючи саме таким людям ми ще тримаємо фронт всупереч єрмаківській владі
показати весь коментар
05.10.2025 15:38 Відповісти
О 18.00 вже темрява суцільна буде, чому раніше не проводе ту акцію?
показати весь коментар
05.10.2025 16:36 Відповісти
Оскільки Україна відома світу залізною логікою (відкуп від правосуддя за долю від вкраденого, закупівля предметів розкоші замість виробництва ракет, випустити за кордон 22-річних кабанів), то в справі Касьянова по факту атаки його дронами Кремля слідчий СБУ знайде і російський слід під Мавзолеєм і руку Кремля на джойстику.
показати весь коментар
05.10.2025 16:46 Відповісти
огидно читати коментаторів які вважають себе українцями, натомість для них важливо хто що казав 6 років тому а не ефективність бойового підрозділу сьогодні....правильно Петлюра казав про українських гнид і московських вошей! І не важливо якого вони кольору!
показати весь коментар
05.10.2025 17:02 Відповісти
"У війні проти диктаторської росії Україна перетворилася на тоталітарну диктатуру"
Ух ти, це ж той п-р який закликав створювати трудові табори. А коли шекелі з АП справно платили, то то була не диктатура)
показати весь коментар
05.10.2025 17:08 Відповісти
Сторінка 2 з 2