9350 відвідувачів онлайн

Затримані військові на Тернопільщині можуть бути бійцями Третьої штурмової: бригада відреагувала

Затримання військових на Тернопільщині: Третя штурмова відреагувала

У Третій штурмовій бригаді прокоментували інформацію про затримання правоохоронцями на Тернопільщині групи військових, які нібито є бійцями бригади й начебто причетні до викрадення та побиття людей.

Про це йдеться у заяві бригади в соцмережах, передає Цензор.НЕТ.

Там зазначили, що підрозділ ознайомлений із повідомленням Національної поліції про затримання низки осіб на Тернопільщині, які начебто є бійцями Третьої штурмової.

Бригада запевняє, що відкрита до співпраці з правоохоронними органами й очікує на обʼєктивне розслідування обставин, зазначених у заяві Нацполу.

"Третя штурмова — один з підрозділів із найнижчим рівнем злочинності серед військових. Бригада засуджує насильство проти цивільних осіб і сприятиме притягненню до відповідальності кожного, хто вчинив протиправні дії", - наголосила 3 ОШБр.

Затримання військових на Тернопільщині: Третя штурмова відреагувала

Нагадаємо, 15 жовтня у Нацполіції заявили, що військові на території Тернопільської області незаконно позбавляли волі людей, застосовували до них фізичне насильство, катували, вимагали гроші та відбирали майно.

За даними слідства, підозрювані вивозили потерпілих за межі міста, били їх і вимагали гроші або цінне майно. У поліції заявляють, що нападники знущалися з людей, які були важко поранені на війні та перебували на реабілітації.

Слідчі оголосили сімом фігурантам підозри за ч. 2 ст. 127 (катування), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 4 ст. 187 (розбій) та ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+17
Тобто вони гадки не мають де знаходятся їх підлеглі?
Страшно уявити що буде, коли всі повернуться. І як бачимо катували не суддю чи прокурора з депутатом.
показати весь коментар
15.10.2025 22:27 Відповісти
+16
Та ти шо . І ти особисто був присутнім в черзі на " гвалтування"
показати весь коментар
15.10.2025 22:40 Відповісти
+12
Тобто сам факт катування тебе не обурює?! Обурює лише об'єкт катування та мова спілкування катів. Прикольно...
показати весь коментар
15.10.2025 22:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Третя штурмова - якось по звірячому вони тили штурманули
показати весь коментар
15.10.2025 22:25 Відповісти
Тобто вони гадки не мають де знаходятся їх підлеглі?
Страшно уявити що буде, коли всі повернуться. І як бачимо катували не суддю чи прокурора з депутатом.
показати весь коментар
15.10.2025 22:27 Відповісти
Коли повернуться всі, То на всіх, пересічних вистачати не буде. Візьмуться і за суддів з прокурорами
показати весь коментар
15.10.2025 22:29 Відповісти
Відслюнявив командиру і катайся
показати весь коментар
15.10.2025 22:30 Відповісти
Слюнявить не надо. Катайся так. Посмотрите киевские плакаты 3-й штурмовой.
Каждому дадут девку со шпалером и мотоцикл. Гоняй до несхочу
показати весь коментар
15.10.2025 23:32 Відповісти
головне радує що перші на черзі мусорилі та тилові свині в пікселі,дуже їх хлопці не ******* бо багато з них пом'ятають початок війни і як криси тікали кидаючі міста та села...
показати весь коментар
15.10.2025 22:31 Відповісти
Это вряд ли, на стороне вышеупомянутых господ закон, оружие, связи ( на крайний случай откупятся при наезде, благо накопили чем), только гражданские обычные люди ничем не защищены от чьего либо произвола.
показати весь коментар
16.10.2025 00:32 Відповісти
У поліції заявляють, що нападники знущалися з людей, які були важко поранені на війні та перебували на реабілітації. Джерело: https://censor.net/ua/n3579929
показати весь коментар
16.10.2025 06:58 Відповісти
Рожеві свинки в дії
показати весь коментар
15.10.2025 22:27 Відповісти
Переклад - самі винуваті, що попалися, тому відкрито захищати не будемо, але потім з в'язниці знову до себе заберем
показати весь коментар
15.10.2025 22:30 Відповісти
"Бригада засуджує насильство проти цивільних осіб".
показати весь коментар
15.10.2025 22:30 Відповісти
про кримінал ні слова....на курському напрямку десь с півроку один такий згвалтував місцеву зовсім молоду дівчину і вбив,було в сумському районі багато шуму,був один чи кілька мовчать,справу від суспільства приховали,навіть догадуватися доводиться правда чи ні.....
показати весь коментар
15.10.2025 22:35 Відповісти
Та ти шо . І ти особисто був присутнім в черзі на " гвалтування"
показати весь коментар
15.10.2025 22:40 Відповісти
А у сусіда корова отелилась, і ваш карло- пу почав гадити у чемодани більшого розміру.
Далі що?
показати весь коментар
15.10.2025 22:49 Відповісти
Сiнька зло, попий води, може добрiше станешь
показати весь коментар
15.10.2025 23:38 Відповісти
знайшов на цензорі
https://censor.net/ua/photonews/3565296/na-sumschyni-zatrymaly-pidozryuvanogo-u-vbyvstvi-17-richnoyi-divchyny
все зходиться з вашою інфою, окрім військовості
суми такий курський напрямок як севастополь антарктичний
показати весь коментар
16.10.2025 00:00 Відповісти
Та це ж ванюшка вєщаєт, не звертайте уваги на вкиди від псоти
показати весь коментар
16.10.2025 00:43 Відповісти
То нахрен ти пишеш якщо не знаєш? Уйобок ти рашистський.
показати весь коментар
16.10.2025 07:24 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3559560/andriyi-korynevych-azovets-zvynuvatyv-u-pobytti-viyiskovyh-3-oschbr
показати весь коментар
16.10.2025 07:00 Відповісти
Ну, за бойову славу вирішили податок збирати. Буває...
показати весь коментар
15.10.2025 22:32 Відповісти
Ще нічого не ясно, а коментуни вже кістки обглодують!!!
показати весь коментар
15.10.2025 22:33 Відповісти
що не зрозуміло??віджата кіа в розшуку,заяви потерпілих,.....
показати весь коментар
15.10.2025 22:36 Відповісти
Що це дійсні військовожбовці трійки, саме це обсмоктують коментуни!
показати весь коментар
15.10.2025 23:04 Відповісти
В тебе і в Сумах військовий вбив і зʼїв
показати весь коментар
16.10.2025 00:44 Відповісти
Он, як забулькало ************* по мережі, аж ротами ляпають, один поперед другого, по команді фсбшників!?!? Ох і смердючі роти …, у ********* посіпак!!
За парєбрікам чешіть, язиками дупу ******!! А Українців без орків розберуться!
показати весь коментар
15.10.2025 22:33 Відповісти
Мені здається, що дрисцунам з Австріі у даному випадку теж краже жувати, аніж коментувати.
показати весь коментар
15.10.2025 22:51 Відповісти
Чомусь оці рожеві свинки домбасятину не катують, а приїхали доТернополя. Більше чим впевнений , що ці свинки масквароті.
показати весь коментар
15.10.2025 22:40 Відповісти
Тобто сам факт катування тебе не обурює?! Обурює лише об'єкт катування та мова спілкування катів. Прикольно...
показати весь коментар
15.10.2025 22:44 Відповісти
Не треба ніяких теорій змов. На свої кишені вони працюють. Ось і все кіно. Напевно цього разу по ланцюжку комусь на горі недодали відсоток. Або занадто пустилися берега, та довелося позбутися їх. Ну а кацапи звісно цим вміло користуються. Їм навіть робити нічого не потрібно.
показати весь коментар
15.10.2025 23:30 Відповісти
Ну да, ну да-панять і прастіть катів та їх настоятеля. Ані проста аступілісь. Прікольна?
показати весь коментар
16.10.2025 01:12 Відповісти
То ще може бути просто підстроєно ОПою в рамках підготовки до виборів. Як відомо білецький має високий рейтинг і опі треба з тим щось робити. Найти відморозків підговорити їх до певних дій і показово спіймати.
показати весь коментар
16.10.2025 02:41 Відповісти
нах оно 3-й надо???.. там и так желающих пруд-пруди... еще и мусора в доле...
показати весь коментар
15.10.2025 22:52 Відповісти
Головне шо не буряти
показати весь коментар
15.10.2025 22:58 Відповісти
Холодний душ для тих хто романтизуе армію і солдат.....
показати весь коментар
15.10.2025 23:07 Відповісти
Іди на ***.
показати весь коментар
16.10.2025 07:28 Відповісти
Та ще ж невідомо хто, що, за що та кого. Скільки випадків, що цивільні нападають на військових, що у відпустках тощо. Може когось упізнали, може ще якісь обставини. Треба почекати суду, а тоді робити висновки. Хоча і серед військових є різні люди.
показати весь коментар
15.10.2025 23:22 Відповісти
я незнаком с билецким но мне непонятен один вопрос, почему при краже 2-3 млн в команде пороха был кипишь от билецкого а как у зели миллиарды таят то все норм?
показати весь коментар
15.10.2025 23:31 Відповісти
Це iнше
показати весь коментар
15.10.2025 23:40 Відповісти
Нчого дивного. Сам білецький - в минулому тітушка і шістка Авакова. То й хлопи в нього відповідні.
показати весь коментар
15.10.2025 23:42 Відповісти
Ніколи побратим побратим не образить не тільки діями а і словом виходить що іде напад на 3 бригаду а захищають торгашів наркоторговців іншу шелупонь які наживаються під час війни і якщо влада закрива очі на те шо робиться то може військові наведуть лад хоч методи іноді жорсткі та справедливі
показати весь коментар
16.10.2025 00:06 Відповісти
А кто будет наводить? Или вы считаете, что все военные это эталон чести и справедливости? Когда у человека появляется власть и оружие-это очень сильный соблазн, не многие выдерживают.
показати весь коментар
16.10.2025 00:34 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3559560/andriyi-korynevych-azovets-zvynuvatyv-u-pobytti-viyiskovyh-3-oschbr на цензорі вже писали про подібне.

а сьогодні пишуть - Нагадаємо, 15 жовтня у Нацполіції заявили, що військові на території Тернопільської області незаконно позбавляли волі людей, застосовували до них фізичне насильство, катували, вимагали гроші та відбирали майно. Джерело: https://censor.net/ua/n3579929
показати весь коментар
16.10.2025 07:04 Відповісти
Це ж показова бригада.А ще ходять чутуки,щзо з тцк працюютьь з бійцівських клубів.І взагалі ті молодики,які ************ тцк і в спортивному одязі,схожі на спортсменів.
показати весь коментар
16.10.2025 00:07 Відповісти
Відмажуться, в нас і не таке може прокатити
показати весь коментар
16.10.2025 00:29 Відповісти
Теж дуже дивна сітуація.Чьомусь згадується тіки 3 штурмова.І це вилизло відразу після того,як на тернопольщині зібралися вести перевірку тцкшної шушери,яка займалась безпределом.І знову фигрують менти татарова.Знаю по своєму невеличкому місту.Ця ментівська шушера на блокпосту чиплялася до кожного работягі і зовсім не чипала молодих биків на крутих тачках-нових хозяїв життя.Дуже нагадує сітуацію з Залужним.Комусь 3 штурмова дуже заважає своєю популярністю.
показати весь коментар
16.10.2025 05:21 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3559560/andriyi-korynevych-azovets-zvynuvatyv-u-pobytti-viyiskovyh-3-oschbr на цензорі вже писали про подібне. Чому згадується 3 штурмова? може тому що там частина бригади - тітушня?
показати весь коментар
16.10.2025 07:06 Відповісти
На жаль, чим більше у тебе особового складу, тим більша ймовірність появи різного роду неадекватів.
показати весь коментар
16.10.2025 08:16 Відповісти
Здивований кількістю негативних коментарів. Третя барбершопна є великим підрозділом, уроди трапляються всюди. Без сумніву всіх новоспечених рекетирів чекає розплата, можливо навіть від самої трійки.
показати весь коментар
16.10.2025 08:59 Відповісти