11298 відвідувачів онлайн

Партнери створили коаліцію підтримки енергетики України. Засідання відбудеться найближчими днями, - Зеленський

Коаліція підтримки енергетики. Що відомо про ініціативу?

Президент Володимир Зеленський анонсував проведення засідання коаліції підтримки енергетичного сектора України у відеоформаті.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це глава держави заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ Нідерландів Девідом ван Віллем.

Коли відбудеться засідання?

За словами президента, учасники коаліції проведуть засідання вже цього тижня. Рішення про утворення цієї коаліції ухвалили нещодавно.

"Нещодавно, після багатьох масових атак по Україні, по нашій енергетиці, по логістиці, водопостачанню, газопостачанню, не тільки електрика була під ударами… Нещодавно було прийнято рішення організувати таку коаліцію підтримки енергетичного сектора України", - сказав Зеленський.

Підтримка енергетики України

Відомо, що Україна домовляється із Німеччиною та Італією про енергетичну допомогу.

Велика Британія та Франція погодили термінову підтримку енергетики України.

Нідерланди оголосили про виділення 25 млн євро на підтримку енергетики України.

Топ коментарі
+4
Так от чому істерить Раєвська-Мосейчук з приводу «обговорення ракет в публічній сфері» - виявляється, більше мільярда доларів оборонного замовлення пішло на фірму, яка раніше займалася кастингом і зйомками, про що вже навіть написали «The New York Times».
Ну не знайшлося в Україні конструкторського бюро, інженерної компанії або оборонного підприємства для розробки та виробництва ********* озброєння - тільки наші талановиті продюсери.
У них тепер не тільки мільярди на «єдиний марафон», енергетику режисера «Слуга народу» та елітну нерухомість «Династія», - але й ласий шматок від оборонки (не дарма ж Укроборонпром на карачки ставили).
Виглядає як спроба «заробляння на крові», якщо я правильно пам'ятаю гасла жахливої епохи брехні та бідності.
показати весь коментар
28.10.2025 17:33 Відповісти
+3
Чудово, ще одна коаліція у відповідь на знищення енергетики. Перемога буде.
показати весь коментар
28.10.2025 17:32 Відповісти
+3
Чомусь, читаючи висловлення зеленського про енергетику, спливло з дитинства:
"Да будєт свєт!" - сказал монтьор
І жопу фосфором натьор!
Щось "наш" недолугий "монтьор" багато базікає без толку!
показати весь коментар
28.10.2025 17:37 Відповісти

Завантаження...