7004 відвідувача онлайн

За екссуддю Верховного Суду Львова внесли 20 млн гривень застави, - ВАКС

Справа Богдана Львова - за екссуддю внесли 20 млн грн застави

Вищий антикорупційний суд підтвердив, що за колишнього заступника голови Верховного Суду й судді Касаційного господарського суду Богдана Львова внесли заставу у розмірі 20 мільйонів гривень.

Про це заявила керівниця відділу комунікацій ВАКС Олеся Чемерис, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

За її словами, гроші надійшли на рахунок Вищого антикорупційного суду.

Що передувало

  • 20 жовтня Вищий антикорупційний суд зменшив заставу Львову з 302,8 млн грн до 20 млн грн, тобто у понад 15 разів.
  • Тоді ж залишилися без змін процесуальні обов'язки, покладені на Львова ухвалою від 9 жовтня 2025 року, серед яких – утриматися від спілкування з низкою осіб і носити електронний засіб контролю.
  • Богдана Львова, який є громадянином РФ, звинувачують у пособництві в привласненні української частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара — Західний напрямок".

    Трубу незаконно вивели з держвласності, а згодом вона опинилася у руках Віктора Медведчука.

  • Львову спочатку обмежили доступ до держтаємниці, а згодом відрахували зі штату Верховного Суду.
  • У грудні 2023 року стало відомо, що Міграційна служба більше не розглядає позбавлення екссудді Львова громадянства України.
Топ коментарі
+13
Все? - по руках? - тимчасові незручності позаду?
показати весь коментар
29.10.2025 16:17 Відповісти
+13
Сидіти мають бідні , воювати теж бідні , а шо ж тоді залишається багатим ?
показати весь коментар
29.10.2025 16:22 Відповісти
+9
цікаво, а перевіряють тих, хто вніс ці 20 млн, звідки кошти?
показати весь коментар
29.10.2025 18:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
29.10.2025 16:14 Відповісти
А свириденко з члЄНАМИ, шукають гроші для Бюджету України!!?!??
А тут каста портновських, легко і просто з бюсгалтерів, кинула 20 млн грн, за збоченого суддівського…. На дрони та фламінго для потреб ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ, міндіч з чернишовим та єрмаком і гетьманцевим, прямо в Козині сплачують?? Татаров з аброхамієм можуть і листа намалювати з підписами з ВРУ, але за додаткову передоплату!!
показати весь коментар
29.10.2025 18:59 Відповісти
Все? - по руках? - тимчасові незручності позаду?
показати весь коментар
29.10.2025 16:17 Відповісти
Яка застава? На фронт суку.
показати весь коментар
29.10.2025 16:18 Відповісти
... і тихо пішов в ліс!
показати весь коментар
29.10.2025 16:20 Відповісти
Сидіти мають бідні , воювати теж бідні , а шо ж тоді залишається багатим ?
показати весь коментар
29.10.2025 16:22 Відповісти
цікаво це його зарплата за скільки років?? Наявність таких коштів це вже доказ корумпованості...судям заборонено займатися підприємницькою діяльністью
показати весь коментар
29.10.2025 16:23 Відповісти
Я тільки от дивуюсь як ще не здохла на мої 8 тищ, а для них 20 млн карманні розходи...
показати весь коментар
29.10.2025 16:33 Відповісти
Отож!!! Корупціонери нікуди не зникли, а скоріше їх стало ще більше!!!
показати весь коментар
29.10.2025 18:38 Відповісти
Колеги скинулись?
показати весь коментар
29.10.2025 16:44 Відповісти
Замовники
показати весь коментар
29.10.2025 20:51 Відповісти
Ну що цирк продовжується, запрошуємо до наступного номера" Фокус Покус".........
показати весь коментар
29.10.2025 16:54 Відповісти
Тфу!
Чомусь видалось, що у місті Львів свій Верховний суд появився. А воно ж он як, мова про Богданчика Львова, чесного і непідкупного, кришталево чистого суддю верховного... за якого 20 мільйонів застави. Всього лиш...
Цікаво, скільки ж та мерзота нагребла, що таку заставу може собі дозволити?
показати весь коментар
29.10.2025 16:59 Відповісти
Який мудак придумав ці застави?Висунули підозру- в СІЗО.Для суддів,прокурорів,нацполіції,держслужбовців,владних осіб за хабарі і корупцію відповідальність повинна бути вища чим для звичайних громадян.А за злочини,вчиненні під час військового стану - відповідальність особлива.За цього козла 20 млн? Дві гривні не дав би - хай на нарах "чалиться!"
показати весь коментар
29.10.2025 17:01 Відповісти
20000000 внесли застави,а ви людоньки віддавайте останнє на донати війську і не **********.І що цікаво ,не **********,а мовчки спостерігають як ригозелені витворяють що хочуть,як стадо покірно йдуть на забій. Ну що наржались?
показати весь коментар
29.10.2025 17:53 Відповісти
Навіщо було зменшувати заставу? Ця банда і 300лямів б легко зібрала..
показати весь коментар
29.10.2025 17:57 Відповісти
цікаво, а перевіряють тих, хто вніс ці 20 млн, звідки кошти?
показати весь коментар
29.10.2025 18:01 Відповісти
Піде на підвищення до Печерного.
показати весь коментар
29.10.2025 18:04 Відповісти
Мабуть матуся зняла з книжки щоб викупити синка.
показати весь коментар
29.10.2025 18:09 Відповісти
Они наворовали столько, что миллионы для них копейки. Верховенство беззаконья!
показати весь коментар
29.10.2025 18:28 Відповісти
Тюха-муха, якщо в мене пенсія 2500,то життя не вистачить на таку заставу!! Ото наколядував!!! А плачуть держслужбовці,що зарплати малі.....
показати весь коментар
29.10.2025 18:45 Відповісти
Портновські кругова порука, шобли на посадах судівських-прокурорських, татаров може підтвердити??
показати весь коментар
29.10.2025 19:02 Відповісти
Скасуйте вже ту хєрню в час війни "застави", "поруки".
показати весь коментар
29.10.2025 19:23 Відповісти
Ця країна незрозуміло чому існує не завдяки владі, а всупереч їй.
показати весь коментар
29.10.2025 19:33 Відповісти
Такое ощущение , что в Украине кто дорывается до власти , то там пид@рас на пид@расе и *****@сом погоняет …
Воруют , воровали и будут воровать ВСЕ и при любой власти …
Это какое-то проклятие …🤪
показати весь коментар
29.10.2025 21:00 Відповісти
Страна жила и живет по понятиям гулага. Не верь, не бойся, не проси. Сдохни сегодня, а я - завтра. Остальное фуфло типа конституції носит декоративний характер, "щоб було"
показати весь коментар
29.10.2025 23:32 Відповісти
Так відразу після закінчення інституту суддів нехай кладуть на на депозит в НАБУ 100500 млн грн. щоб спокійно працювати до пенсії.
показати весь коментар
29.10.2025 22:46 Відповісти