9617 відвідувачів онлайн

Зеленський: На Покровському напрямку є результати у знищенні окупантів

зеленський про ситуацію на Покровському напрямку

На Покровському напрямку Сили оборони мають результати у знищенні російських загарбників.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Результати у знищенні ворога

"Фронт – були сьогодні доповіді військових. Передусім увага Покровському напрямку, є результати у знищенні окупанта", - сказав глава держави.

Подяка воїнам

Окрім цього, президент подякував українським захисникам за бойову роботу.

"Особливо відзначу підрозділи 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Також дякую воїнам Сил спеціальних операцій, спецпризначенцям Військової служби правопорядку, Національної поліції, СБУ та розвідки за ефективні активні дії як у районах Покровська, так і в районах Куп’янська. Дякую за якісну бойову роботу на Донеччині воїнам 1-го окремого штурмового полку. За вогневу підтримку в районах Покровська дякую 55-й окремій артилерійській бригаді. Також за бої в Куп’янську та поруч із містом дякую підрозділам 127-ї окремої важкої механізованої бригади – молодці, воїни! Дев’яносто третя окрема механізована – Костянтинівський напрямок – дякую, хлопці! І ще Оріхівський напрямок, 65-та окрема механізована бригада – дякую вам!", - сказав Зеленський.

Ситуація на Покровському напрямку

  • Нагадаємо, 29 жовтня Путін заявив про нібито "оточення" українських військ у ключових фронтових містах Донецької та Харківської областей — у Покровську та у Куп’янську.
  • Після цього диктатор цинічно запропонував припинити бойові дії на відповідних ділянках, щоб західні журналісти та українські ЗМІ "змогли на власні очі пересвідчитися" у правдивості його слів.
  • Угруповання об'єднаних сил прокоментувало заяви російського диктатора про нібито оточення Куп'янська військами РФ.
  • 30 жовтня Сирський спростував гучні заяви РФ про начебто "блокування" ЗСУ в Покровську та Куп'янську.
  • У суботу, 1 листопада Сирський заявляв, що оточення чи блокування Покровська та Мирнограду немає.
  • Моніторинговий проєкт DeepState повідомляв 2 листопада про просування ворога у Покровську.
Топ коментарі
+36
Знову обдовбане сидить в бункері?
показати весь коментар
02.11.2025 21:02 Відповісти
+21
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.depo.ua%2Fukr%2Fpolitics%2Fkorol-vislyuk-i-dyakuyu-duzhe-dyakuyu-yak-ukraintsiv-pidirvav-treyler-multiku-z-pakistanu-201912091077116&psig=AOvVaw2mFStmkv-F4Ow0spCY7Awc&ust=1762196600976000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBgQjhxqFwoTCOjTt4qU1JADFQAAAAAdAAAAABAE Дякую, дуже дякую": Чим мультфільм про короля віслюка нагадав українцям чинну владу

показати весь коментар
02.11.2025 21:04 Відповісти
+20
Как уже достала эта трепотня. Даже если у людей нет связи со своими то они прекрасно видят DeepState.
показати весь коментар
02.11.2025 21:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову обдовбане сидить в бункері?
показати весь коментар
02.11.2025 21:02 Відповісти
Мивина, Ермак, стволы начищают...
показати весь коментар
02.11.2025 21:06 Відповісти
Зеленський не розуміє що битва за Покровськ вже фактично закінчена і не на нашу користь. Штурмувати втрачені позиції це втрачати в кілька разів більше солдат ніж сидіти в обороні. Тому потрібно вчасно відводити війська, поки вони не опинились в пастці. За провал Покровської оборонної операції мають бути покарані генерали та полковники які безвідповідально діяли ще рік тому, тоді коли проривів ворога не було, а були ротації бригад та заміни комбригів на невідповідних офіцерів які провалили оборону! І головна причина провалу це відсутність резервів яких немає через відсутність мобілізації молоді!
показати весь коментар
02.11.2025 21:11 Відповісти
Тобто це генерали вертіли Зєлєнскім, а не він генералами? Десь я аже це чув - "Рафік нєувіновєн"! А хто- хто одних генераліа-полковників знімав, а інших, послушних призначав? 🤔
показати весь коментар
02.11.2025 21:45 Відповісти
"Царь хороший ..." © Вы объясняете это Igor_L
показати весь коментар
02.11.2025 22:08 Відповісти
Тому що верховний гівнокомандувач.
показати весь коментар
03.11.2025 08:13 Відповісти
..і через відсутність "ненавчених воювати" які носа длубають у тилу а також військові пенсіонери, поліцейські пенсіонери, судді , прокурори, депутати артисти (Козловському і Вакарчуку воїнам які хочу піду хочу звільнюсь с зсу , привіт!) Ти ще скажи сирського за регулярні просери треба звільнити!
показати весь коментар
02.11.2025 22:15 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2025 23:59 Відповісти
хочеш вбити молодь у "фортеці", вурдалак?
показати весь коментар
03.11.2025 00:00 Відповісти
блть, я вже не знаю шо думати...
показати весь коментар
02.11.2025 21:03 Відповісти
Как уже достала эта трепотня. Даже если у людей нет связи со своими то они прекрасно видят DeepState.
показати весь коментар
02.11.2025 21:04 Відповісти
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.depo.ua%2Fukr%2Fpolitics%2Fkorol-vislyuk-i-dyakuyu-duzhe-dyakuyu-yak-ukraintsiv-pidirvav-treyler-multiku-z-pakistanu-201912091077116&psig=AOvVaw2mFStmkv-F4Ow0spCY7Awc&ust=1762196600976000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBgQjhxqFwoTCOjTt4qU1JADFQAAAAAdAAAAABAE Дякую, дуже дякую": Чим мультфільм про короля віслюка нагадав українцям чинну владу

показати весь коментар
02.11.2025 21:04 Відповісти
В пошуку: дружина придурка, і ПОВНА ясність !!!
показати весь коментар
03.11.2025 08:16 Відповісти
Може краще про Курськ?
показати весь коментар
02.11.2025 21:05 Відповісти
Так було ж вчора. Звіт оперативного угрупування "Курськ", що досі утримує позиції на Курвщині.
показати весь коментар
03.11.2025 08:07 Відповісти
Що далеко не означає звільнення міста,на фоні якого робив фотосесію.
показати весь коментар
02.11.2025 21:07 Відповісти
Я все більше думаю що він лише грає роль і прикидається дебілом. Навмисне
показати весь коментар
02.11.2025 21:10 Відповісти
Що грає роль-то так,але не прикидається дб, бо є таким-недаром в придачу фсб приставило йому козиря.
показати весь коментар
02.11.2025 21:24 Відповісти
краще б воно мовчало, а не гундосно мичало. стуацію без недомірка знаємо з повідомлень рідних, які вже прощаються з нами.
показати весь коментар
02.11.2025 21:11 Відповісти
спецпризначенцям Військової служби правопорядку

Ого, в нас навіть такі є...
показати весь коментар
02.11.2025 21:16 Відповісти
Може там розділовий знак забули, після першого слова?
показати весь коментар
03.11.2025 08:08 Відповісти
А воно знає, що є, а чого немає ?
показати весь коментар
03.11.2025 08:17 Відповісти
Мдааа...

А ще ***** вважають неадекватом.
показати весь коментар
02.11.2025 21:17 Відповісти
Неадекват і придурок речі суть різні.
показати весь коментар
03.11.2025 08:18 Відповісти
Ну все, Покровськ не втрачено, мабуть,бо пам'ятаю,як лідор 17.02.22 нам у Маріуполі казав,що війни не буде...
показати весь коментар
02.11.2025 21:20 Відповісти
немає значення, що говорить - має значення , як вони намагаються зберегти свої зашкварені сраки , й чим відволікають...
показати весь коментар
02.11.2025 21:20 Відповісти
Геть обкуреного ішака!
показати весь коментар
02.11.2025 21:27 Відповісти
звіздун ти лунолікий ...просто 🤡...
показати весь коментар
02.11.2025 21:39 Відповісти
У этого притрушенного все тоже предсказуемо и традиционно. Он и его окружение все больше напоминают ***** и кацапстан. А значит это уже клиника. Необратимо. Только менять. Но как и в случае с *****м уже наверное не получиться. Только покрепче закрыть глаза, пристегнуться и ждать чем все закончиться. Как в падающем самолёте. Хорошего ничего не будет, но есть надежда хотя бы выжить.
показати весь коментар
02.11.2025 21:41 Відповісти
Кому треба брехня зелі єрмакова? Краще б вивели та зберегли життя воїнам, які в Покровську.
Дебальцеве, Бахмут, Покровськ- скрізь сирський.А звільнив цей през Залужного.
показати весь коментар
02.11.2025 21:51 Відповісти
Кому-кому...
Хіба їх мало на нц?
показати весь коментар
02.11.2025 22:14 Відповісти
Ви ж розумієте, що так само цей організм брехатиме й про наступні міста, які він здасть путіну
показати весь коментар
02.11.2025 22:01 Відповісти
а ніхто не сумнівається, оскільки ми це вже 2 роки спостерігаємо після його ду-у-у-уже креативних перестановок у генштабі разом з його сіамським близнюком дєрмаком
показати весь коментар
02.11.2025 22:03 Відповісти
напиЗЕдів
показати весь коментар
02.11.2025 22:01 Відповісти
нашому зєлі завжди є чим похвалитися! то ніштяк, що москалі наступають по всіх фронтах, зато пові-і-і-і-і-льненько!
показати весь коментар
02.11.2025 22:01 Відповісти
Бреше як завжди !
показати весь коментар
02.11.2025 22:10 Відповісти
"є результати у знищенні окупанта" - весь жах ,що абсолютно нейтральна нічого не значуща фраза , так він міг би сказати й про воїнів ЗСУ за результами від кацапів ... вийшов аби висратись?
показати весь коментар
02.11.2025 22:20 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2025 22:14 Відповісти
Якби наші перемагали, він би їх відвів
показати весь коментар
02.11.2025 22:33 Відповісти
2014-2015
Иловайский котёл - август 2014
Дебальцевский котёл - январь-февраль 2015

⚔️ 2022-2025 (полномасштабная война)
Мариуполь - март-май 2022
Северодонецк - июнь 2022
Лисичанск - июль 2022
Соледар - декабрь 2022 - январь 2023
Бахмут - 2022-2023 (почти полное окружение)
Авдеевка - 2023-февраль 2024
Марьинка - 2022-2023
Работино (частичное окружение) - 2024
Покровск-Мирноград - 2025 (угроза окружения, «оперативный котёл»)
показати весь коментар
02.11.2025 23:25 Відповісти
Так а з Куп'янськом що? Ви діпстейт дивилися?
показати весь коментар
03.11.2025 08:12 Відповісти
ЩОБ ТИ...
показати весь коментар
03.11.2025 00:02 Відповісти
показати весь коментар
03.11.2025 00:13 Відповісти
Мудак ти,Вова,і всі твої ставленики в ВЦА.Особливо де ВЦА керують мери міст.Всілякі тендери,квіти,дерева,розмальовані проїздні дороги,коли треба все на оборону.В Покровську весною 2024 троянди садили,гроші відмивали.Хреновий з тебе Верховний Голокомандувач,а може ти в долях з Єрмаком?
показати весь коментар
03.11.2025 11:54 Відповісти