6859 відвідувачів онлайн

Індія здебільшого припинила купувати нафту у Росії завдяки мені, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що його перемовини з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді щодо торгівельної угоди проходять успішно, а Індія вже майже припинила купувати російську нафту.

Про це американський політик сказав під час пресбрифінгу в Овальному кабінеті, передає Цензор.НЕТ.

Відносини з Індією

"Він (Моді - ред.) здебільшого припинив закупати нафту у Росії, і він мій друг", - заявив Трамп.

Президент США також повідомив, що Моді запрошував його відвідати Індію.

За його словами, у цьому питанні буде ухвалене позитивне рішення. Візит, скоріше за все, відбудеться наступного року, додав він.

Що передувало?

  • Нагадаємо, раніше глава Мінфіну США Скотт Бессент заявляв, що США збираються оголосити про значне посилення санкцій проти Росії 23 або 24 жовтня.
  • Згодом Мінфін США повідомив про запровадження санкцій проти великих російських нафтових компаній - "Роснєфть" та "Лукойл". Причина додаткових санкцій - відсутність серйозної готовності Росії до мирного процесу з метою припинення війни в Україні.
  • Глава Мінфіну США Бессент вважає, що нові санкції Трампа зменшать нафтові доходи Росії на 30%.
  • Нафтопереробні заводи Індії призупинили замовлення на закупівлю російської нафти після запровадження санкцій США проти РФ, оскільки чекають на роз'яснення уряду та постачальників.
Топ коментарі
+7
Чи не начасі вже кожен ранок проголошувати, що "сьогодні сонце зійшло завдяки мені!"
показати весь коментар
06.11.2025 22:37 Відповісти
+4
Снова свистит трамп. Получается он - Трампсвистит.
показати весь коментар
06.11.2025 22:59 Відповісти
+2
Усі 8 планет Сонячної системи досі на орбіті... завдяки кому???
показати весь коментар
06.11.2025 22:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чи не начасі вже кожен ранок проголошувати, що "сьогодні сонце зійшло завдяки мені!"
показати весь коментар
06.11.2025 22:37 Відповісти
он: солнце всходит и заходит по веленью моему!
хор: по веленью твоему!
показати весь коментар
07.11.2025 01:01 Відповісти
Не богохульствуйте!
показати весь коментар
07.11.2025 07:13 Відповісти
Індія так - в неї апетит поубавився - Китай ше той насос
показати весь коментар
06.11.2025 22:38 Відповісти
Усі 8 планет Сонячної системи досі на орбіті... завдяки кому???
показати весь коментар
06.11.2025 22:42 Відповісти
Трампа заявив? Значить збільшили закупівлі...
показати весь коментар
06.11.2025 22:51 Відповісти
Трамп потужний, але він лише другий🤡
показати весь коментар
06.11.2025 22:54 Відповісти
Нєєєє...
ЗЄ засцить викинути Трампа з Банкової.
А Трамп ЗЄ викинув з Білого Дому легко і граючи. 😁 Аж сталеві яйця сходами забринчали.
показати весь коментар
06.11.2025 23:59 Відповісти
" я сєбя хаваю от і до, мен вєсь пІзд@ц, кожа як у бога" (с)
...
показати весь коментар
06.11.2025 22:56 Відповісти
Брехун.
показати весь коментар
06.11.2025 22:58 Відповісти
Снова свистит трамп. Получается он - Трампсвистит.
показати весь коментар
06.11.2025 22:59 Відповісти
Ну, всьо... Теперь надо поставить этому ****** пластилиновый памятник.
показати весь коментар
06.11.2025 23:09 Відповісти
У виконанні якутського скульптора
показати весь коментар
06.11.2025 23:20 Відповісти
Якутський працює виключно з лайном. Пілістілін не доступний на цій стадії розвитку мистецтв на Роісє.
показати весь коментар
07.11.2025 00:01 Відповісти
Трамп-самий коротенький анекдот..
показати весь коментар
07.11.2025 01:06 Відповісти
Ага, без трампа і сонце б не сходило...
показати весь коментар
07.11.2025 01:39 Відповісти
здебільшого це як?? Індія імпортує стільки, наскільки домовився хкуйло з Трампом??
показати весь коментар
07.11.2025 02:19 Відповісти
Дитячий садочок при божевiльнi "Сонечко". Трамп надiеться, що за це вихователька йому дасть кетю?
показати весь коментар
07.11.2025 07:25 Відповісти