5171 відвідувач онлайн

Росіяни, ймовірно, дізналися про зібрання військових на Дніпропетровщині через зламаний груповий чат у соцмережах, - Сирський

Сирський: Окупанти могли отримати дані про військових на Дніпропетровщині через злам чату

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що про зібрання військових на Дніпропетровщині 1 листопада, де внаслідок ракетного удару загинуло 19 людей, росіяни, ймовірно, дізналися через зламаний груповий чат у соціальних мережах.

Про це Сирський розповів ввечері 9 листопада у телефонній розмові ведучій "ТСН. Тиждень" Аллі Мазур, повідомляє Цензор.НЕТ.

Ігнорування норм безпеки 

"Проблема не тільки в тому, що порушено заборону на урочистості на фронті, сказав головнокомандувач. Знову був груповий чат у соцмережах, а це ігнорування банальних норм безпеки. Бо саме зламавши мережі, найімовірніше, росіяни дізналися про зібрання",- сказав Сирський.

Триває внутрішнє розслідування 

Головнокомандувач висловив щирі співчуття родинам загиблих військових і повідомив, що триває серйозне внутрішнє розслідування, яке проводять паралельно зі слідством Державного бюро розслідувань.

Що передувало? 

  • Як повідомлялося, 1 листопада 2025 року ворог здійснював ракетно-дроновий удар по громадах Дніпропетровської області.
  • Унаслідок ворожого комбінованого удару загинули 12 військовослужбовців та 7 цивільних. Також поранення дістали ще 36 військовослужбовців.
  • Працівники ДБР розпочали досудове розслідування за фактом загибелі та поранення українських військовослужбовців через російський обстріл на Дніпропетровщині 1 листопада.
  • 3 листопада 30-й корпус морської піхоти ВМС ЗСУ підтвердив, що російські окупанти 1 листопада завдали удару по військовослужбовцях у Дніпропетровській області.
  • Раніше повідомлялося, що командиру підрозділу безпілотних систем повідомлено про підозру через загибель військових і цивільних під час урочистостей.
  • Командиру підрозділу безпілотних систем обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави через загибель військових і цивільних під час урочистостей.
Топ коментарі
+30
Нахрен вы их вообще там собирали, какой нахер чат?
показати весь коментар
09.11.2025 22:46 Відповісти
+29
і це головнокомандувач??? Баба Ванга якась у камуфляжі.
показати весь коментар
09.11.2025 22:37 Відповісти
+28
Знову у всьому винний чат?
А мене частота таких "зламаних чатів" ********* на думку про навмисність таких зборів, або на злочинну безвідповідальність..
показати весь коментар
09.11.2025 22:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
09.11.2025 22:36 Відповісти
Можливо, що єрмак з іншими помічниками ригоАнальних знає??
Про спец операцію України проти вагнерівців, убивць Українців, самозванному теж зеленський зателефонував з опу !! Спас вагнерівців від покарання в Україні!! Мабуть і тепер, не обійшлося без зливу ???
показати весь коментар
10.11.2025 00:05 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2025 05:05 Відповісти
і це головнокомандувач??? Баба Ванга якась у камуфляжі.
показати весь коментар
09.11.2025 22:37 Відповісти
Ему до ванги, как до Киева раком.
он бухгалтер, ведет подсчеты сколько ЗСУ, вопреки его командованию утилизировало кацапов. Ну еще дерьмаку жопу лизнуть в промежутках.
показати весь коментар
09.11.2025 23:54 Відповісти
ага і координати звідти дізналися.
показати весь коментар
09.11.2025 22:40 Відповісти
Знову у всьому винний чат?
А мене частота таких "зламаних чатів" ********* на думку про навмисність таких зборів, або на злочинну безвідповідальність..
показати весь коментар
09.11.2025 22:41 Відповісти
Ох, уж еті сказочнікі.
показати весь коментар
09.11.2025 22:42 Відповісти
Сирок, ти дебіл??? Які нафіг зламані чати??? Не могли частину по трьох зелених свистках зібрати на плацу??? Без телефонів зараз ніяк??
показати весь коментар
09.11.2025 22:42 Відповісти
та там у зєлічки сплошні зебіли. той поліцай, що зкомуніздив 16 млн общака у своєї ж братви та в лісі переховувався, біля бусика, теж, точно, мобілу не вимикав і був сільно удівлённий, як же його точку вирахували!
показати весь коментар
09.11.2025 22:50 Відповісти
А Ви на фото не побачили протоптану доріжку?))) В мене взагалі підозри - що воно ховалось або в Дарницькому лісі, або в Борничиських лісових господарствах))) та там є й закинуті лагері дитячі. Взагалі не здивуюсь, що його знайшла якась знімальна група серіалів))
показати весь коментар
09.11.2025 22:54 Відповісти
У феесбешному тєлєграммє?
показати весь коментар
09.11.2025 22:43 Відповісти
Тіктокерів зламали?(А я думав що то лиш козограї в тіктоках,а то й сцирський там(
показати весь коментар
09.11.2025 22:43 Відповісти
а всі думали, що то знову зінка!
показати весь коментар
09.11.2025 22:44 Відповісти
Нахрен вы их вообще там собирали, какой нахер чат?
показати весь коментар
09.11.2025 22:46 Відповісти
Зібрали, подивилися через дрон який літав неподалеку (всі ігнорували) і вхерачили мабуть, таке вже було сто разів, але оці совки які навчалися по підручникам 50 років тупо ненавчені.
показати весь коментар
09.11.2025 23:15 Відповісти
Щоби найкращих воїнів угробити. Що не зрозуміло?
показати весь коментар
10.11.2025 04:40 Відповісти
Тут за 500км від фронту просто боїшся в черзі в магазині стояти бо рашисти б'ють по скупченнях людей. А ідіоти прямо на фронті продовжують кучкуватися не дивлячись на те що вже сотні випадків було коли рашисти били ракетами по скупченню військових. Скакати по граблям народна українська забава. Як казав колись один дід, ця війна це нагадування всім що ви забули свою історію і хто такі москалі
показати весь коментар
09.11.2025 22:51 Відповісти
Ми бігаємо по вулицях, коли каби летять чи балістика, тривоги ігноряться, ну просто зборище непуганих ідіотів))) мозок розуміє, а ноги біжать.
Воістину, горбатого тільки могила виправить)
показати весь коментар
09.11.2025 22:56 Відповісти
це ви. нормальні ховаються.
показати весь коментар
09.11.2025 23:08 Відповісти
От судьбы не уйдёшь.
показати весь коментар
09.11.2025 23:13 Відповісти
Сирок визнав, що він дозволяє масові відкриті шикування. В'яжіть цього зрадника в буцегарню!
показати весь коментар
09.11.2025 23:04 Відповісти
Оголосити підозру і взяти під варту даний груповий чат. Дати йому років 15 тюряги, шоб знав.
показати весь коментар
09.11.2025 23:07 Відповісти
Накласти санкції на нього, буде більш потужніше.
показати весь коментар
09.11.2025 23:13 Відповісти
тоді в чому вина командира, якого вже в сізо кинули?
в порушенні наказу про заборону на урочистості на фронті?
а хто тоді віддав наказ цьому командиру? ох і клоуни.
показати весь коментар
09.11.2025 23:10 Відповісти
У сирка рожа алкаша,як у гурульова..
показати весь коментар
09.11.2025 23:11 Відповісти
Воно кацап. Тому й рожа така.
показати весь коментар
09.11.2025 23:24 Відповісти
Спадковість..
показати весь коментар
09.11.2025 23:32 Відповісти
Если подняли эту тему. Самым представительным был Янукович. А самым невзрачным, с внешностью в меру пьющего тракториста, Кучма.
показати весь коментар
10.11.2025 05:14 Відповісти
А в 22 році коли хламідія і подоляка були на яворі, теж їм зломали чат?
показати весь коментар
09.11.2025 23:12 Відповісти
Ще цікаво - збили гелікоптер з Монастирським, Єніним та Лубковичем..ще трохи всіх дітей у садочку не вгробили.
показати весь коментар
09.11.2025 23:28 Відповісти
Він шо, дебіл?
показати весь коментар
09.11.2025 23:12 Відповісти
Да!
показати весь коментар
09.11.2025 23:14 Відповісти
він узкий ..
показати весь коментар
09.11.2025 23:43 Відповісти
Так винний чат а коли кацапські гербери літають часами над містом де вишукуються солдати перед тупим совковим начальством то так х*йня
показати весь коментар
09.11.2025 23:20 Відповісти
Зараз же нема шикувань, вони заборонені
показати весь коментар
09.11.2025 23:21 Відповісти
Ето святоє1!
показати весь коментар
10.11.2025 03:57 Відповісти
Сирський, ймовірно, дізнався, що командири рівня комбатів пісюна клали на його наказ про заборону шикувань з публікацій про цю трагедію. Таких трагедій вже стільки було, що з разунку збитись можна, а контролю над команирами як не було, так і немає.
Сирський, не можеш навести лад у військах - йди у відставку мемуари шкрябати.
показати весь коментар
09.11.2025 23:21 Відповісти
за кожну смерть українського солдата ,відповідальність несе "зелений" і "сирок" ,Але якщо це багаторазове повторення вбивства українських захисників .через шикування на відкритій місцевості для нагородження,то очевидно , що оба вони є рашистською агентурою .
показати весь коментар
09.11.2025 23:23 Відповісти
Как же они задолбали. То построения, то награждения, то в учебке толпу собирают.
Пиар наказаниями это не исправить. Нужна системная работа над ошибками
показати весь коментар
09.11.2025 23:24 Відповісти
Посадити. Сирка і зелю.
показати весь коментар
09.11.2025 23:29 Відповісти
Сырский, кргда закончится эта война, а она когда нибкдь закончится - с тебя спросят и за это в том числе😉
показати весь коментар
09.11.2025 23:24 Відповісти
Дибіл !!!!!
Навіть не подумав що стидно таке ляпнути
показати весь коментар
09.11.2025 23:33 Відповісти
В мене тільки одна пропозиція. В таких варіантах, щоб командир частини тупо нах посилав. Краще щоб всі були живими, краще з тюряги діставати, ніж у гробі й ще з десяток хлопців.
показати весь коментар
09.11.2025 23:38 Відповісти
груповий чат - це знахідка для шпійона..
якщо в ньому буде хоть один зрадник,
рашисти будуть знати все про цілу групу!
показати весь коментар
09.11.2025 23:35 Відповісти
Повітряна тривога,загроза балістики..
показати весь коментар
09.11.2025 23:38 Відповісти
Знайомий розповідає, що навчання проводять за 15 км. від фронту новобранців. Орлани висять.
показати весь коментар
09.11.2025 23:38 Відповісти
чому під час війни не заборонені такі чати?
цікаво, чому не було сказано в яких соцмережах..
показати весь коментар
09.11.2025 23:51 Відповісти
Спробуємо відгадати...
То напевно був москальський ''телеграм'' з лубянки...
Або лукашенківський кгб - ''вайбер''...
Не забуваймо також - що сам Сирський москаль...
показати весь коментар
10.11.2025 00:44 Відповісти
А якщо в зломаному чаті написать чисто гіпотетично що Сирський чи Єрмак у Покровську , що туди одразу прилетить?- ні тому що хто в це повіре, але одразу прилетить якщо командування черговий раз збере військових на "нагородженя" чи ще на якусь ціль для ворога, хто такі накази дає і хто їх дозволяє? , от в чому питання, той і зрадник.
показати весь коментар
10.11.2025 01:03 Відповісти
В Сумах теж по чату дізнались,коли підор Артюх влаштував збір військових для нагороди?Загинуло багато людей,Артюха просто звільнили,ніхто не покараний.
показати весь коментар
10.11.2025 01:27 Відповісти
Можливо чат, а можливо не чат. Патужна весія головнокомандувача. Ха ха ха.
показати весь коментар
10.11.2025 01:40 Відповісти
їбать ненавчаємий генерал якого москалі зламали через чат інтернету.
Чат не дає команду на шикування. Команду дає недолугий командир.
показати весь коментар
10.11.2025 02:11 Відповісти
в черговий раз хоче відвести увагу і прикрити того хто реально винен у злитті інформації про нагородження і смерті ГЕРОЇВ