5536 відвідувачів онлайн

Зеленський: Туреччина готова прийняти перемовини з Росією

Ердоган погодився надати майданчик для переговорів України та Росії — Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що лише Дональд Трамп та сили США можуть справді завершити війну в Україні. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава української держави заявив під час зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

За словами Зеленського, Туреччина вже погодила надати майданчик для переговорів.

"Ми готові працювати у будь-якому форматі, який дасть результат, — сказав Зеленський, — але ключове — щоб американське лідерство залишалося міцним, діяло разом з усіма партнерами і наближало справедливий мир",- заявив президент України.

На його думку, участь США в мирному процесі є критичною: без їхнього лідерства зупинити кровопролиття та побудувати стабільний мир буде нереально. Він наголосив, що Україна готова до довгострокових домовленостей, які гарантують безпеку для її людей.

Візит Зеленського до Туреччини

Нагадаємо, Зеленський сьогодні перебуває з візитом у Туреччині, де провів переговори з президентом Реджепом Таїпом Ердоганом.

У зустрічі з турецької сторони також взяли участь міністр закордонних справ Хакан Фідан, глава Національної розвідувальної організації Ібрагім Калин та головний радник президента з питань зовнішньої політики й безпеки Акіф Чагатай Килич.

Що передувало?

Топ коментарі
+10
Ну він підпише собі вирок, а що нам, українцям? Боролися за незалежність, за свою мову, за свою культуру, своїх героїв, загубили мільйони і маємо приймати нав'язану кацапами російську мову, культуру, церкву і залежність від неї і всього за одного мудака, який оточив себе мародерами і баригами і прославився на весь світ?
показати весь коментар
19.11.2025 21:48 Відповісти
+9
ти, ****, вже в Турції цокотиш своїми корупційними копитами
показати весь коментар
19.11.2025 21:42 Відповісти
+9
Ти дивися який він чемний став.А де отой володар чугунних яєць дівся що трампу хамив?Тепер хвостиком виляє?
показати весь коментар
19.11.2025 21:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
М-да...
показати весь коментар
19.11.2025 21:40 Відповісти
.... КАПІТУЛЯЦІЯ.

.
показати весь коментар
19.11.2025 21:53 Відповісти
вести перемовини з позицій слабкості і на фронті, і у внутрішнійполітиці означає зазлегідь прийняти капутуляцію.

подивіться "план вітьвова-дмітрієва"

.
показати весь коментар
19.11.2025 21:55 Відповісти
Ось для чого ти їздив в Туреччину(((
показати весь коментар
20.11.2025 04:47 Відповісти
Україна має робити зброю масового ураження негайно.
показати весь коментар
19.11.2025 21:40 Відповісти
З чого?Ким?Де?На чому?Навіщо?
показати весь коментар
19.11.2025 21:43 Відповісти
Задай ці питання ізраілю чи пакистану
показати весь коментар
19.11.2025 21:52 Відповісти
Так візьми і спитай як яо ізраїлю допомогло?Як він її має.
показати весь коментар
19.11.2025 22:12 Відповісти
Негайно!!!! Вже!!!! Щоб встигнути до переговорів і не допустити катапультації капітуляції!!!
показати весь коментар
19.11.2025 21:45 Відповісти
Так головний конструктор на виготовлення новітньої зброї міндіч і його заступники цукермани виїхали з України. Хто буде робити зброю масового ураження?
показати весь коментар
19.11.2025 21:45 Відповісти
Що таки пуйло з Трампом дотисли зелю до підписання капітуляції?
показати весь коментар
19.11.2025 21:41 Відповісти
Міндічгейт дав важіль сша шантажувати зелю і виміняти його особисту недоторканність на капітуляцію.
показати весь коментар
19.11.2025 21:43 Відповісти
Чи розуміє це зеля чи не розуміє, але в разі підписання ним капітуляції України, він підпише собі вирок.
Можливо смертельний вирок.
показати весь коментар
19.11.2025 21:45 Відповісти
І хто його виконає ?
показати весь коментар
19.11.2025 21:46 Відповісти
рано-чи пізно.....

або буде жити в бункері.... з усім сємєйством

.
показати весь коментар
19.11.2025 21:57 Відповісти
Ну він підпише собі вирок, а що нам, українцям? Боролися за незалежність, за свою мову, за свою культуру, своїх героїв, загубили мільйони і маємо приймати нав'язану кацапами російську мову, культуру, церкву і залежність від неї і всього за одного мудака, який оточив себе мародерами і баригами і прославився на весь світ?
показати весь коментар
19.11.2025 21:48 Відповісти
Ну поки що народ мовчить, а значить поки що його все влаштовує.
показати весь коментар
19.11.2025 21:50 Відповісти
мовчить і буде мовчати
показати весь коментар
19.11.2025 21:57 Відповісти
Продовжувати виборювати незалежність. 10, 15, 100 років. Скільки потрібно.
показати весь коментар
19.11.2025 22:30 Відповісти
Фіг там. Тільки уяви які він аншлаги на стадіоні в Лужніках збиратиме, зі своїм коронним номером- ;Мурка; членом на роялі.
Ні, якраз у Вовіка все буде ЗЕшибісь...
показати весь коментар
19.11.2025 21:55 Відповісти
Не буде ніякого результату та не буде ніяких переговорів, допоки не будуть звільнені усі українські території та не знищено кілкьа мільйоінв кацапів!
показати весь коментар
19.11.2025 21:41 Відповісти
ти, ****, вже в Турції цокотиш своїми корупційними копитами
показати весь коментар
19.11.2025 21:42 Відповісти
Ти дивися який він чемний став.А де отой володар чугунних яєць дівся що трампу хамив?Тепер хвостиком виляє?
показати весь коментар
19.11.2025 21:42 Відповісти
У слові нікчемний ви пропустили дві літери. Але таким він завжди був!
показати весь коментар
19.11.2025 21:56 Відповісти
Я нарахував три...
показати весь коментар
20.11.2025 01:05 Відповісти
Тоді їй прийдеться приймати і біженців з Банкової.
показати весь коментар
19.11.2025 21:43 Відповісти
... і мівіну готовити!
показати весь коментар
19.11.2025 21:44 Відповісти
Ну головне що не "мінськ"...
показати весь коментар
19.11.2025 21:43 Відповісти
гарантії які??
такі як сьогодні в Тернополі????
****** погана !!!
показати весь коментар
19.11.2025 21:44 Відповісти
Навіщо??? Діди-маразматики вже про все домовилися. Тільки підписати залишилося.
показати весь коментар
19.11.2025 21:51 Відповісти
Після корупційного скандалу Міндічгейт Зеленському лишилося ще капітуляцію підписати...
показати весь коментар
19.11.2025 21:53 Відповісти
Ішак готовий до капітуляції, як ніколи. Чмо засралось по вуха і бикування залишилось у минулому.
показати весь коментар
19.11.2025 21:54 Відповісти
Все, лідор здувся. Якщо не поміняєм всім тризда
показати весь коментар
19.11.2025 21:54 Відповісти
Буде наступне "Ну заберітє мєня атсюда!!! Я уже всьо випалніл!!!"
показати весь коментар
19.11.2025 21:57 Відповісти
Про що переговори?
показати весь коментар
19.11.2025 21:57 Відповісти
про капітуляцію

.
показати весь коментар
19.11.2025 21:59 Відповісти
Пока что ничего неизвестно и витек отказался встречатся с нелохом по словам того же reuters потому, что он приехал в Турцию со своим планом согласно которому в переговорах должны учавствовать гаши европейские союзники. Не надо раньше времени нагнетать
показати весь коментар
19.11.2025 22:05 Відповісти
Чому не Оман.. Тоді віслюк був би двічі "Оманським"
показати весь коментар
19.11.2025 22:00 Відповісти
"зради" нема . Україна готова до будь яких переговорів (в т.ч і в Стамбулі... ) але не готова до будь яких поступок ворогу !
Можете вже заспокоїтись ...
показати весь коментар
19.11.2025 22:04 Відповісти
Перемовини з козломордою ордою? Про що? Про капітуляцію?
Хай Вітьков разом з Трампоном і ху'лом кремлівським по черзі засунуть собі в сраку по самі гланди свої домовленності разом з гарантіями. Ми вже мали такі домовленності і такі гарантії, що були підписані в Будапешті.
Козломордих треба тільки вбивати, як завгодно і як можливо більше: куля, ніж під ребра або щуряча отрута і т.д.
показати весь коментар
19.11.2025 22:09 Відповісти
Ця історія з черговими переговорами вже не вперше повторюється і кожного разу зводиться до капітуляції України.
показати весь коментар
19.11.2025 22:14 Відповісти
Ну от і - кінець фільму . Переговорів не буде .

..
показати весь коментар
19.11.2025 22:20 Відповісти
Терміново змінюємо Макдональдс на Кебаб!!! Українець і Турок - браття на вік!!! Ще Тарас Бульба заповідав!!!....чи Петро Перший......
показати весь коментар
19.11.2025 22:38 Відповісти
Зеленський зрозумів, що його поженуть незабаром, і прискорився у здачі України, щоб відпрацювати гроші, що йому Патрушев в Омані в офшор переказав від Росії.
показати весь коментар
19.11.2025 22:41 Відповісти
Наша надія тільки на Господа Бога
показати весь коментар
19.11.2025 22:42 Відповісти
А наша--лише на ЗСУ.
показати весь коментар
19.11.2025 23:04 Відповісти
Турки про це триндять ще з 22-го року; мабуть воно не пам'ятає через коксовий угар.
показати весь коментар
19.11.2025 23:03 Відповісти
Такі "перемовини", як в 2022? То це капітуляція.
показати весь коментар
19.11.2025 23:23 Відповісти
Який нах глава.
показати весь коментар
19.11.2025 23:42 Відповісти