11314 відвідувачів онлайн

США погрожують зупинити поставки зброї, якщо Україна не підпише "мирний план" до 27 листопада, - Reuters

Мирний план Трампа: США погрожують зупинит поставки зброї Україні

США пригрозили призупинити обмін розвідувальними даними та постачання зброї України, якщо та не погодиться на рамки мирної угоди щодо врегулювання війни.

Про це повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Анонімні джерела видання заявили, що Київ перебуває під сильнішим тиском з боку Вашингтона, ніж раніше. США хочуть, щоб Україна підписала рамкову угоду до наступного четверга (27 листопада).

Що передувало?

Що відомо про мирний план Трампа?

За даними NBC News, Трамп начебто схвалив 28-пунктний план для припинення війни між Росією та Україною. Цей план був розроблений за участю його спецпосланця Кіта Келлога, віцепрезидента Дж. Д. Венса, Марко Рубіо та інших.

За деякими повідомленнями, план передбачає гарантії безпеки для України, які могли б забезпечити тривалий мир. Проте серед умов, нібито, є:

  • віддати весь Донбас, включаючи ті території, які зараз контролює Київ;
  • скорочення чисельності Збройних сил України;
  • скорочення військової допомоги США;
  • визнання російської мови державною та підтримка Російської православної церкви в Україні.

Колишній держсекретар США Майк Помпео заявляв, що за Трампа Україна може отримати значну військову допомогу та підтримку вступу в ЄС і НАТО. Також Помпео говорив про "реальні санкції" проти Росії, якщо вона не погодиться на умови плану.

Топ коментарі
+43
Та щоб ти подавилось від путінського х*я, рижа мавпо
показати весь коментар
21.11.2025 15:08 Відповісти
+24
А, почалося нарешті? Тобто жертві агресії руки викручуємо? Ну тоді ми можемо спокійно вийти з угод про рідкоземельні метали. Навіщо вона нам тоді?
показати весь коментар
21.11.2025 15:13 Відповісти
+22
Воно файлами епштейна подавиться 🎱
показати весь коментар
21.11.2025 15:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та щоб ти подавилось від путінського х*я, рижа мавпо
показати весь коментар
21.11.2025 15:08 Відповісти
Воно файлами епштейна подавиться 🎱
показати весь коментар
21.11.2025 15:16 Відповісти
рижий,старий педофіл захотів премію миру,млядь ,дайте цьому трахнутому мрійнику якусь іграшку
показати весь коментар
21.11.2025 15:23 Відповісти
можна навіть декілька іграшок надати - на вибір.....
показати весь коментар
21.11.2025 15:31 Відповісти
для дорослих ...
показати весь коментар
21.11.2025 15:53 Відповісти
Не важно чем подавится это рыжая мразь, главное , чтоб сдох !
показати весь коментар
21.11.2025 16:00 Відповісти
якої американської зброї ?

від Петріотів ?
Замінемо SAМР-Т та ІRIS-T європейського виробництва.
А грошей від продажу зброї американський ВПК НЕ побачить !

"хто платить, той і замовляє музику".
донні, ти бізнесовий лох !

.
показати весь коментар
21.11.2025 15:22 Відповісти
Давайте продовжуйте топтати єдиного світового лідера який хоче мир в україні. Це ж так весело-війна на виснаження з рашкою особливо якщо сам не на фронті і ще бабло капає за пропаганду війни.
показати весь коментар
21.11.2025 15:38 Відповісти
цей рудий педофіл хоче найскорішої перемоги друга владіміра, але не мир в україні!!!
показати весь коментар
21.11.2025 15:41 Відповісти
Перемога рашки це повний розгром україни з захопленням одеси лівого берега і можливо києва. Подивіться на карту бойових дій і на темп просування рашистів який вдвічі збільшився в листопаді. Трамп якраз хоче цього уникнути. А українській владі вигідно коли в києві буде рашистський прапор бо тоді всі багатомільярдні розкрадання стануть невидими і ніхто то не буде розслідувати. Одна ціль протриматись якомога довше і втекти.
показати весь коментар
21.11.2025 15:44 Відповісти
і київ за три дні?
бров поднімут....
показати весь коментар
21.11.2025 15:46 Відповісти
ти дурний чи підлий? трумп агент кремля
показати весь коментар
21.11.2025 16:14 Відповісти
Енді, ви поодинокий у своїх ствердженнях про "єдиного світового лідера, який хоче мир в Україні". До речі, запам'ятайте собі назавжди: "україна" пишеться з заглавної літери!
показати весь коментар
21.11.2025 15:50 Відповісти
Пригадайте, чим закінчилося для Чехословаччини анексування і передача нацистам Судетської області в 38 році. Те саме очікує на Україну у разі реалізації того "мирного" плану Трампа! Ви хоч читали ті пункти того "світового лідора" ?!
показати весь коментар
21.11.2025 16:19 Відповісти
Анонімні джерела видання заявили

ананісти захопили світ!!!!
показати весь коментар
21.11.2025 15:09 Відповісти
Тоді нах цих пособників агресора. Іншого варіанту немає
показати весь коментар
21.11.2025 15:09 Відповісти
- Давайте виробляти своє?
- Та, дєнєг жалка
показати весь коментар
21.11.2025 15:10 Відповісти
давайте купувати європейську зброю за європейські гроші !

досить годувати американського дядю !

.
показати весь коментар
21.11.2025 15:23 Відповісти
Нах. Підписувати папірець, написаний у москві, та ще й бігом?
показати весь коментар
21.11.2025 15:10 Відповісти
А навіщо цілі сумки "двушки" доларів США американської допомоги бізнгес-партнери Зеленського постійно переправляли на москву?
показати весь коментар
21.11.2025 15:19 Відповісти
Тампон хоче до Різдва отримати плюшки, та показати якій він класний

А якою ціною він цього досяг йому похер
показати весь коментар
21.11.2025 15:12 Відповісти
Зцпинять поставки? А вони щось поставляють?
показати весь коментар
21.11.2025 15:12 Відповісти
Розвідінфу. Покищо...
показати весь коментар
21.11.2025 15:54 Відповісти
До цього все йшло - батіг для України
показати весь коментар
21.11.2025 15:12 Відповісти
А батіг в руки США дали міндіч, цукермани, шефіри...не в курсах?
показати весь коментар
21.11.2025 15:20 Відповісти
Вони--лише привід. Головний підганяло--пуйло, бо економіка вже тріщить.
показати весь коментар
21.11.2025 15:56 Відповісти
Всі оці потуги, кацапів та її рудої агентури за океаном свідчать про те, що воювати у такому темпі орки вже практично не можуть.
показати весь коментар
21.11.2025 15:13 Відповісти
А, почалося нарешті? Тобто жертві агресії руки викручуємо? Ну тоді ми можемо спокійно вийти з угод про рідкоземельні метали. Навіщо вона нам тоді?
показати весь коментар
21.11.2025 15:13 Відповісти
Ага выходи. Где США и где Украина. 90% денежной помощи идет оттуда или Европы. Что будут делать наши пенсы или бюджетники когда платить нечем будет. Наше производство почти не работает. Украина к сожалению на третьих ролях в данной ситуации.
показати весь коментар
21.11.2025 16:06 Відповісти
Які бюджетники??? тампон і ко зараз виділяють Україні НУЛЬ грошей. Все, що ми від них отримуємо, це розвідувальні дані та зброя. Причому останню купують європейці. Все.
показати весь коментар
21.11.2025 16:09 Відповісти
думаю треба ще одну надрову угоду підписати в "обмін за зброю", що там ще у зелі є? що можна віддати? Скумбрію під стіл в овальний кабінет наприклад! це якою нікчемою треба бути, трампон навіть себе тут вже перевершив
показати весь коментар
21.11.2025 15:13 Відповісти
США давно вже перетворились на придаток московії. Померла колись велика країна, Нажаль це так.
показати весь коментар
21.11.2025 15:13 Відповісти
Чому зелені спецслужби за 4 роки не зробили зброю масового ураження?
показати весь коментар
21.11.2025 15:14 Відповісти
Ну і що, нехай припиняють. Наш найкращий президент за всі части існування України, Найвєлічайший Лідор Всесвіту за 6,5 років перевів економіку на військові рейки і наробив скільки зброї, що можемо продавати і США. Так, наріде 73%, я не помилився? Але через який час буде наступна новина, що цього уряд США не говорив. Ця новина запізниться, бо нарід буде проявляти найкращі думки і висловлювання на адресу ненависного їм США і забуде про винуватця у цьому всьому - Бубочку.
показати весь коментар
21.11.2025 15:14 Відповісти
Зброя поставляється за гроші, по контрактам. Піндоси на це не підуть. Розвідданні прикрутити теоретично можуть, з падінням рейтингу республіканської партії...
показати весь коментар
21.11.2025 15:14 Відповісти
АМЕРИКАНО- РАШИСТСЬКІ ОКУПАЦІЙНІ ВОРОГИ УКРАЇНИ.(******* РІБЕНТРОП І МОЛОТОВ(а по факту знову ж жи2ва і рашисти спарувалися,курва, світові геї)
показати весь коментар
21.11.2025 15:14 Відповісти
Зараз, зеленський одягне костюм і покаже трампу свою "фламінгу"...
показати весь коментар
21.11.2025 15:15 Відповісти
"А єслі нє будут подпісивать фєномєнально справєдівое соглашеніє брать, отключім газ!" (с)
показати весь коментар
21.11.2025 15:15 Відповісти
як тільки пік наступу, максимальна криза коли треба максимальна допомога - починаютсья качелі, то фермери, то шотдауни, то бити не можна, то заморозки поставок, то розвіддані... кожні бої за крупне місто і кожен раз одне і теж і хто тут не повірить в теорії змов?? як же ви вже зає... нікчеми кончені.
показати весь коментар
21.11.2025 15:15 Відповісти
З рф можна будь-який документ підписати. Вони дотримуватись традиційно не будуть. Чому нам треба? Папір стерпить. Тільки помякіше беріть, що б потім за призначенням використати.
показати весь коментар
21.11.2025 15:16 Відповісти
Він хоче Нобелівську премію миру, а тут якраз строк підходить до подання… рижій мавпі насрать на Світ, Україну, Європу і тд. Не можна підписувати. Може ті розвіддані є у Європейців ..
показати весь коментар
21.11.2025 15:16 Відповісти
А нічого що США тої зброї не сильно й передають? Те що продають в ЄС - то інше питання. Про продаж європейцям немає ж мови.
показати весь коментар
21.11.2025 15:17 Відповісти
Так зброю дівати нікуди, хотять навіть продавати її.
показати весь коментар
21.11.2025 15:22 Відповісти
Часи віртуальної реальності. Фламінго, 250 винищувачів, мільйон дронів, мільярд дерев...
показати весь коментар
21.11.2025 15:34 Відповісти
Цього чекає МЗЧ - буде на кого перекласти відповідальність....Америка винувата.
показати весь коментар
21.11.2025 15:18 Відповісти
і це вже лядь було.
показати весь коментар
21.11.2025 15:18 Відповісти
"Захисник"-підписант Будапештського меморандуму плавно переходить від підтримки України до відвертих погроз. Фініта ля комедія?
показати весь коментар
21.11.2025 15:18 Відповісти
Трамп нічого нереального не пропонує, бо його пропозиції вже раніше чули українці:
- просто перестати стріляти
- зійтися десь посередині
- пошукати мир у очах ВВХ
73% за це проголосували, а зараз носом крутять
показати весь коментар
21.11.2025 15:18 Відповісти
Шановні співгромадяни! Як вважаєте - серед українців дійсно настільки багато малоросів ідіотів зрадників осіб підтримують капітуляцію й очевидне відтермінування війни на кілька років, чи все ж таки то кацапсячі боти накручують реакції під новинами і коментарями до них?

показати весь коментар
21.11.2025 15:18 Відповісти
Москальня працює на єрмаковських помийках,все ясно як Божий день!
показати весь коментар
21.11.2025 15:22 Відповісти
А невже українці вибирали Трампа? Його вибрали американці, точно так як українці вибрали Зеленського, споживаючи брехню і обіцянки.
показати весь коментар
21.11.2025 15:24 Відповісти
Шкода, що не зберіг посилання, та щонайменше одне з них (чи то Flying Eagle, чи то The Fifth Third - на сортах трампістів не знаюсь) прямо заявляло ще в перші місяці цього вторгнення, що Україна все одно не втримається проти другої армії світу і тому Трамп правий, що закликає Україну поступитися.
показати весь коментар
21.11.2025 15:47 Відповісти
Та нехай Трамп закликає до чого завгодно, то його право. Ми суверенна країна, яка має свого президента, свій уряд, свій парламент і Конституцію. Що робити Україні буде вирішувати її народ через Верховну Раду, яка представляє їх інтереси. А президент по нормах Конституції має робити все для укріплення нашої оборони та захисту України. В ній нічого не записано, щоб йти на якісь поступки!!!
показати весь коментар
21.11.2025 15:54 Відповісти
Минские соглашения не нравились 73%, получите Оманские соглашения от вашего Боневтика
показати весь коментар
21.11.2025 15:20 Відповісти
По факту, Трамп вже давно зупинив майже всю допомогу Україні.

Але до обстрілів Києва ще не дійшло.

Занятий Канадою?
показати весь коментар
21.11.2025 15:20 Відповісти
Київ якраз відгрібає найбільше. Системно.
Харків, Дніпро, Одеса, Херсон.
показати весь коментар
21.11.2025 15:41 Відповісти
але ж Україна, навіть з точки зору логіки і здорового глузду, це означало б вибух громадянського гніву і самознищення суспільства, Х-уйло і Тампон 4 роки вже докладають зусиль для цього, не думаю, що це станеться після ультиматуму цих двох півнів і нині
показати весь коментар
21.11.2025 15:21 Відповісти
Ось тут і саме цікаве.
Як пліснява тікати буде
показати весь коментар
21.11.2025 15:43 Відповісти
Трампофіли, ви тутечки???
показати весь коментар
21.11.2025 15:24 Відповісти
А хто погрожує ?Чи не той що на відео Епштейна на "саксафоні "у Кліна Блінтона грав?
показати весь коментар
21.11.2025 15:24 Відповісти
Капець, уроди божевільні!
І після цих погроз можна вірити їх гарантіям безпеки????
Вбивці кляті!
показати весь коментар
21.11.2025 15:24 Відповісти
шо з людьми ?...вибирають у президенти під* філів🤠 ,диктаторів вбивцьяк ху* ло💀 ,торчків нарк* манів🤡 , і потім примушуть цілі народи згинатися, бо комусь хочеться землі , цього народу ...
показати весь коментар
21.11.2025 15:26 Відповісти
Який огидний шантаж. Чисто в стилі трампона. І що ж ці покидьки нам поставляють? Вони ж продають.... За гроші,*****. Чи й це ***** патлатому уї#ану заборонило?
показати весь коментар
21.11.2025 15:26 Відповісти
Наявність пункту про кац. мову у такому важливому документі - на замітку москворотим манкуртам з українським паспортом які верещать "какая разніца на каком язікє гаваріть, нам так удобнєє!". Російська мова завжди приносить з собою окупацію.
показати весь коментар
21.11.2025 15:27 Відповісти
трамп ТИ ПІДАР
показати весь коментар
21.11.2025 15:28 Відповісти
Можливо і так, ніхто свічку не тримав. А Зе нє? Бо Трамп то не наш, а здається по Конституції за Україну мав думати, захищати і відповідати Зеленський, а не витрачати всі кошти на дорогу? Можливо я не правий, то як буде правильно?
показати весь коментар
21.11.2025 15:32 Відповісти
О ,ще один "будапештський гарант" робить швирок,це все що потрібно знати про майбутні угоди,меморандуми,блоки ,союзи,домовленості ,обіцянки з цими фуфелами :параша,китай та сша.Англія та Франція вигідно вирізняються на фоні цих опудало.
показати весь коментар
21.11.2025 15:37 Відповісти
Кажуть що Умеров вже в штатах схвалив цей план. Причому ця жидо-татарська харя є громадянином США і вся його ******** сімейка там вже давно устроїлась в особняку за міліони. Як же він міг відказати дяді Сему? Тільки одне питання: яка **** його назначала спершу міністром оборони, а потім секретарем СНБО?
показати весь коментар
21.11.2025 15:37 Відповісти
Трамп, до побачення !
показати весь коментар
21.11.2025 15:38 Відповісти
Зброї не буде і так і так, її ВЖЕ немає. Але віддавати русні шикарний плацдарм для наступу на центральну Україну і скорочувати ЗСУ на третину може лише або повний ідіот або відвертий зрадник. Треба змиритися з тим, що Америка більше не союзник України, принаймні до наступних президентських виборів та активно працювати з демократами. А якщо США це дійсно зроблять, одразу негайно вийти з ганебної угоди про корисні копалини і відмовитися платити той борг, який вони на нас повісили за останній пакет допомоги.
показати весь коментар
21.11.2025 15:39 Відповісти
О да, во всем мире надолго запомнят, что такое США в качестве "партнера" и "гаранта" ....
показати весь коментар
21.11.2025 15:40 Відповісти
Цей "мирний" план який представив рудий ідіот написаний в кремлі і якщо Україна його прийме це буде означати добровільну капітуляцію і кінець України та ще і з ганьбою! Так вже краще послати цього рудого ідіота з його "планом" і зброєю на ЙУХ і згинути з гордо піднятою головою! Слава Україні!!!
показати весь коментар
21.11.2025 15:43 Відповісти
А ***** вони погрожувати не бажають ? Уйобки кончені.
показати весь коментар
21.11.2025 15:44 Відповісти
"амєріка - оплот міра!"
показати весь коментар
21.11.2025 15:45 Відповісти
***** навіть на сантиметр не поступається, йому навіть слова не потрібно говорити, він змусив тупого рижого мудака та всього обісраного світового жандарма торгуватися замість нього
а коли сша нагне Україну і західних союзників, похерить міжнародне право, Статут ООН та сто років західної цивілізації, ***** знов повторить максимальні вимоги.
типу, торгуйся далі, світовий блазень
показати весь коментар
21.11.2025 15:46 Відповісти
Гамлєт або Феномен датського кацапізма
Берег моря. Чути розбещенi крики морських птахiв, ревiння моржа, а також iншi звуки, iздаваємиє різною морською сволотою. Входить Гамлєт, вдягнутий в зручну приємну захисну форму і такі ж самі штани. Гамлєт красиво підперезаний вузеньким шкіряним пояском. Він босий, бородатий і пацаватий. В руках у нього дебелий дрючок.
Гамлєт
Як *********** бути перзидентом у 95 кварталі мені. Чи може з'їбатись?
З'їбатись чи не з'їбатись? ******** ці питання зайобують. То може, не вагаясь, спустити враз штани та батерфляєм ******* на батьківщину, аж поки за буями в очах не потемніє? Ну а згодом? Про наслідки можливі не подумать? Один лиш тільки раз і вже крадеться піздець алі-баба з своєю усмішкою хижой. Простуда, геморой, чіряк на сраці, запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила... На ній брудна Скумбрія вонюча та купка маргаріток, а під нею лежить той фраєр, що любив купатись. Такіє варіанти **** я в рот і в носа.
Гамлєт харка у ВР і його фракцію дрючком *********.
Алі-баба: Мон шер Гамлєт! Ходімо в кабінєт. Канхвету дам тобі я посмоктати. Канхвета очєнь класна, Тузік вкусний.
Алі-баба гидотно плямка, ізображая вкусний ********* Тузік.
У ту же мить із моря вилазить Привид у брудному простирадлі.
Привид у поросі: Не вір, мій сину, цьому підорасу. Канхвету ту тобі він в жопу встромить.
Алі-баба А-а-а-а!!! Тікає.

Привид у поросі :От бач, злякався, ******* сцикун.
показати весь коментар
21.11.2025 15:50 Відповісти
Плили плили і на березі втопилися....
показати весь коментар
21.11.2025 15:50 Відповісти
Поставки ? Так поставок нет, есть продажа . Нуесли Рыжий ради ***** захочет наказать собственных производителей оружия то пущай попробует...
показати весь коментар
21.11.2025 15:51 Відповісти
Так США зараз нічого і не поставляє.
Поставляє НАТО, викуповуючи зброю у США.
показати весь коментар
21.11.2025 15:55 Відповісти
Невже і Ви повірили в цей вкид? Там є підтвердження хоч одного представника влади США? Немає. Хтось із ОПи вкинув, посилаючись на анонімні джерела якоїсь газети. Для чого це робиться? Щоб перебити потік інформації про мародерства бізнес-партнерів Зеленського, які обкрадали Україну і діяли на користь ворога. Можливо завтра, або навіть сьогодні хтось із посольства США в Україні вичитає цей вкид і зробить спростування. Влада Зеленського - це постійна брехня і маніпуляція. Нарід вже забувся, що Зеленський не звільнив Єрмака і не дав наказ своїй монобільшості відправити у відставку уряд.
показати весь коментар
21.11.2025 16:05 Відповісти
Скільки вовка не годуй... хкуйло плюс хкуйло ..Вичікував Трампон-га...он цього моменту
показати весь коментар
21.11.2025 16:01 Відповісти
Якщо США удавлять Україну - наступними будуть вони самі. Ще й Європу потягнуть за собою.
показати весь коментар
21.11.2025 16:03 Відповісти
Ну якщо встигнете до 27 узгодити із своім вітьковим викреслення з "неостаточноі версії" маячні про мову, численність арміі, виведення військ, заборони на вступ в НАТО, то може Україна і підпише. Але треба ворушитись, з цією маячнею ніхто нічого не підписуватиме.
показати весь коментар
21.11.2025 16:04 Відповісти
Та йдіть на ***.
показати весь коментар
21.11.2025 16:08 Відповісти
Если рыжий павиан так настойчиво и с угрозами пытается помочь своей любимой крысе, то это означает только одно, у крысы дела совсем плохи. Слава Украине, Слава защитникам отечества!
показати весь коментар
21.11.2025 16:13 Відповісти
Та пішли вони нахєр, хай ми краще загинемо, але і їм усім буде ...зда.
показати весь коментар
21.11.2025 16:11 Відповісти
Давай вже рудий опецьок уводь санкції і не забудь добавити, що за наказом хла...)
Бо тому шефу не йметься.
показати весь коментар
21.11.2025 16:19 Відповісти