8276 відвідувачів онлайн

ОП повідомив про прогрес на переговорах із США: попереду зустріч з європейськими партнерами

Переговори у Женеві. Мирний план для України

Керівник Офісу президента та глава української делегації на переговорах Андрій Єрмак повідомив, що перший раунд консультацій із представниками США у Женеві завершився та пройшов на високому рівні.

За його словами, зустріч була "дуже продуктивною", а сторонам вдалося досягти помітного прогресу. Про це Єрмак написав у своїх соцмережах, повідомляє Цензор.НЕТ.

Говорили про "справедливий і сталий мир"

 Він зазначив, що українська й американська делегації ефективно просуваються в напрямку "справедливого і тривалого миру". Єрмак також подякував Сполученим Штатам та особисто президенту Дональду Трампу і його команді за послідовну підтримку мирних зусиль.

Він додав, що вже сьогодні запланована друга зустріч, під час якої обговорення продовжиться за участі європейських партнерів. За словами керівника офісу президента України,остаточні рішення ухвалюватимуть президенти обох країн.

Про те, що переговори між Україною та США стали продуктивними інформує й видання Axios із посиланням на високопосадовця зі Сполучених Штатів. 

Надалі перемовини зосередяться на узгодженні деталей потенційної угоди.

Президент Володимир Зеленський після першого раунду переговорів заявив, що американські напрацювання можуть бути доповнені позиціями, які є "критично важливими" для України.

Вдячність США

Окремо Зеленський висловив вдячність США та президенту Дональду Трампу за зусилля щодо припинення війни.

"Лідерство Сполучених Штатів важливе, ми вдячні за все, що Америка й Президент Трамп роблять заради безпеки, і зберігаємо максимальну конструктивність. Очікуємо нових доповідей від наших команд зі Швейцарії", - додав президент.

  • Нагадаємо, що напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що керівництво України "не висловило жодної вдячності" за американські зусилля щодо припинення війни РФ проти України.

Що відомо про мирний план?

За даними NBC News, Трамп начебто схвалив 28-пунктний план для припинення війни між Росією та Україною. Цей план був розроблений за участю його спецпосланця Кіта Келлога, віцепрезидента Дж. Д. Венса, Марко Рубіо та інших.

За деякими повідомленнями, план передбачає гарантії безпеки для України, які могли б забезпечити тривалий мир. Проте серед умов, нібито, є:

  • віддати весь Донбас, включаючи ті території, які зараз контролює Київ;
  • скорочення чисельності Збройних сил України;
  • скорочення військової допомоги США;
  • визнання російської мови державною та підтримка Російської православної церкви в Україні.
Топ коментарі
+20
показати весь коментар
23.11.2025 19:42 Відповісти
+9
Чому дєрьмак не відправлений у відставку?
показати весь коментар
23.11.2025 19:45 Відповісти
+9
зЄРМАКІВ НА ГІЛЛЯКУ!
показати весь коментар
23.11.2025 20:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
23.11.2025 19:42 Відповісти
💯
показати весь коментар
23.11.2025 19:43 Відповісти
зЄРМАКІВ НА ГІЛЛЯКУ!
показати весь коментар
23.11.2025 20:01 Відповісти
... можна для початку висушити картонки й вийти на вулиці
показати весь коментар
23.11.2025 20:03 Відповісти
за яйця!
показати весь коментар
23.11.2025 20:08 Відповісти
ЗРАДНИКИ! ГАНЬБА!!!!!
показати весь коментар
23.11.2025 20:50 Відповісти
Яка неочікувана несподіванка! Такий прогрес, довго ще відригувать будемо.
показати весь коментар
23.11.2025 19:45 Відповісти
Зеленський хай іде у відставку. Америка нам за раз не ворог і не друг. Підари не повинні виграти через уапітуляцію України мирним шляхом
показати весь коментар
23.11.2025 20:01 Відповісти
Амністією та відміною аудиту запахло...
показати весь коментар
23.11.2025 19:45 Відповісти
Чому дєрьмак не відправлений у відставку?
показати весь коментар
23.11.2025 19:45 Відповісти
Петрушка, не може звільнити руку, яка у нього... керує.
показати весь коментар
23.11.2025 19:54 Відповісти
Єрмак з умеровим, виставили обов'язкову умову Трампу і ЄС щодо повернення проведення АУДИТУ допомого для України, в отой список від ******-вітькоффа про «28 панфіловців»!!
Бо без цього, вони і в Україну не повернуться!!!! Зрадників вішають!!
показати весь коментар
23.11.2025 19:45 Відповісти
Ну все, - пи#да Україні...😡😡😡
показати весь коментар
23.11.2025 19:46 Відповісти
Шо ви там наговорили? - нагуя ці еківоки - шифрувальщик *******!
показати весь коментар
23.11.2025 19:46 Відповісти
Фсбешний кріт вирішує долю України..... Відкрийте кордони.... Більше ***** тут робити.😡😡😡
показати весь коментар
23.11.2025 19:50 Відповісти
В Україні є Міністр іноземних справ??? До чого тут секретар Зеленського?? Він би ще Першу леді призначив головою делегації!! Вони що про святкування Різдва домовляються чи про припинення війни в Європі??Жах...
показати весь коментар
23.11.2025 19:54 Відповісти
Прогрес - регрес - люди оцінять - заїбав вже цей підкилимний ******* - рішали *****!
показати весь коментар
23.11.2025 19:56 Відповісти
Зелені щурі і мародери брешуть, брехали і будуть брехати. Все, за що вони беруться йде на користь ворогу.
показати весь коментар
23.11.2025 19:56 Відповісти
В якій нормальній цивілізованій країні перемовини може очолювати завгосп без повновожень...?
показати весь коментар
23.11.2025 19:57 Відповісти
Невже ще є сумніви, хто в Україні президент ?
показати весь коментар
23.11.2025 19:58 Відповісти
просто ганьба якийсь Єлдак вирішує долю українців. Зеленський, паскудо, геть з глузду з'їхав
показати весь коментар
23.11.2025 19:59 Відповісти
Ермак все снова заболтал. Следующий раунд пройдет с европейцами, где орковский план отправят на мусорник вместе с виткофом. Так что можно расслабиться. У Трампа уже предыдущий план вечного мира между Израилем и Хамас уже посыпался%: Хамас сегодня заявил, что выходит из договора о прекращении огня. Трампонетка уже доигрался и там
показати весь коментар
23.11.2025 19:59 Відповісти
Якщо від Зеленського та його кодла звучить щось хороше, значить насправді все дуже ******
показати весь коментар
23.11.2025 20:00 Відповісти
Все що добре для кошерної банди Єрмака-Зеленського - то смерть Україні та Українцям.
показати весь коментар
23.11.2025 20:03 Відповісти
План Капітуляції України готував москаль Дмітрієв.

Два кошерних американця Віткофф і Кушнер переклали текст капітуляції англійською мовою і назвали його - ''мирний план''.
показати весь коментар
23.11.2025 20:08 Відповісти
Банда Єрмака-Зеленського заради свого особистого порятунку від оприлюднення і звинувачення в Гігантській Мега Корупції - готує Капітуляцію України.

Якщо їм вдасться провернути заплановане - то Україну і Українців будуть очікувати найжахливіші Катастрофічні події в історії - Україна просто потоне в морі крові і смертей.
показати весь коментар
23.11.2025 20:20 Відповісти
можливо, що є і прогрес, але чи погодяться в )(уйлоСтані з тим прогресом, якщо тут деякі )(уйли вже заявили про згоду з чудовими 28 пунктами ще до "прогресу", навіть по територіям і ЗАЕС.
🤓👀
показати весь коментар
23.11.2025 20:03 Відповісти
Керівник офісу Алі-баба повідомив… про кота в мішку, бо деталі продуктивності не уточнюються.
показати весь коментар
23.11.2025 20:07 Відповісти
Це прогрес! Трамп не проти, щоб Зе-шобло уникнуло покарання, і притримає НАБУ та САП взамін підписання всіх вимог Пуйла.
показати весь коментар
23.11.2025 20:08 Відповісти
Я повертаю нас знову до жорсткої розмови Залмаєв - Гончаренко . Й слідкуймо уважно за зЄАЛІБАБАТОМ !
показати весь коментар
23.11.2025 20:10 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=_WvTTTD-Frk&t=48s
показати весь коментар
23.11.2025 20:11 Відповісти
Яке це значення, якщо повідомив нікчемний брехливий ОП?
показати весь коментар
23.11.2025 20:37 Відповісти
Який в тому сенсі якщо все це відкидає вже рашка, навіть наймякіші варіанти
показати весь коментар
23.11.2025 20:41 Відповісти
показати весь коментар
23.11.2025 20:50 Відповісти
Що, конкретно, в тому кацапському лайні можна покращити?
Чому Україна не наполягає на прийнятті Європейського плану? Немає пункту про виправдяння військових злочинців?
показати весь коментар
23.11.2025 22:02 Відповісти
https://t.me/ToBeOr_Official/19343
показати весь коментар
23.11.2025 22:42 Відповісти
ОП іде у дупу з своїми побрехеньками.
показати весь коментар
24.11.2025 02:28 Відповісти
Якийсь сраний завгосп з неконституційної ОПи вирішує долю України. За незаконне перебиранн державних функцій, цей упир вже повинен сидіти і сидіти довічно. Чому мовчить СБУ з Малюком?
показати весь коментар
24.11.2025 07:10 Відповісти