9990 відвідувачів онлайн

Україна хоче знати, що робитимуть партнери, якщо РФ знову розпочне війну, - Зеленський

Гарантії безпеки: Зеленський відповів, чого хоче від партнерів

Київ наполягає на окремій угоді про гарантії безпеки Україні від західних партнерів, перш за все від США.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю Bloomberg, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Є одне питання, на яке я - і всі українці - хочемо отримати відповідь: якщо Росія знову розпочне війну, що робитимуть наші партнери", - зазначив він.

Гарантії безпеки

Топ коментарі
+24
Агов,у нас же 28 безпекових угод є?
показати весь коментар
08.12.2025 13:34 Відповісти
+17
показати весь коментар
08.12.2025 13:47 Відповісти
+14
Партнери потужно занепокояться.
показати весь коментар
08.12.2025 13:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Агов,у нас же 28 безпекових угод є?
показати весь коментар
08.12.2025 13:34 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2025 13:47 Відповісти
Он нєпомніт
показати весь коментар
08.12.2025 16:27 Відповісти
Партнери потужно занепокояться.
показати весь коментар
08.12.2025 13:36 Відповісти
А вони прагнуть щоб це був сюрприз
показати весь коментар
08.12.2025 16:05 Відповісти
будут делать всё возможное, на словах
показати весь коментар
08.12.2025 13:37 Відповісти
как что?..в Будапешт поедут...
показати весь коментар
08.12.2025 13:38 Відповісти
Нічого не робитимуть - США не хоче бути гарантом - а Європа не потягне
показати весь коментар
08.12.2025 13:38 Відповісти
Все Європа потягне. Тільки очко жим-жим.
показати весь коментар
08.12.2025 13:46 Відповісти
В Європі дуже мало зброї - всі арсенали в США
показати весь коментар
08.12.2025 13:49 Відповісти
В них є гроші, заводи, інженера і люди для праці. Влітку 41 шого завод рибних консервів в Одесі за тиждень перейшов на протитанкові і протипіхотні міни.
показати весь коментар
08.12.2025 15:45 Відповісти
Потрібно, щоб США забезпечили реальні гарантії, що РФ ніколи не застосує ЗМУ проти України, зокрема не застосує ЯЗ. Для забезпечення гарантії стримування США повертають Україні зброю стримування у необхідній кількості, застосування якої контролюватиметься США. Якщо РФ застосує ЯЗ чи іншу ЗМУ проти України, то Україна з дозволу США застосовує ЯЗ стримування у відповідь. Ми ж не хочемо, щоб РФ зробила з нами те саме, що США з Японією, яка не мала чим стримати застосування ЯЗ, і змушена була капітулювати перед США після ядерного бомбардування двох японських міст. Але треба згадати різницю: імператорська Японія тоді була агресором, перша напала на США і не мала власної ЯЗ стримування, а Україна ніколи не була і не є агресором, не нападала першою на РФ і мала власну ЯЗ стримування, якої Україну позбавили США та РФ. Якби Трамп був тоді президентом, а не Клінтон, то цього не сталося б, і Україна мала б ЯЗ стримування. То чого б зараз не виправити тодішню помилку? Не зміг гарантувати клієнту безпеку, яку обіцяв в обмін на відмову клієнта від ЯЗ, - поверни/компенсуй клієнту хоча б необхідну частину ЯЗ для стримування агресора! Або візьми клієнта під свою ядерну парасольку.
показати весь коментар
08.12.2025 14:28 Відповісти
Не якщо, росія знову розпочне війну, а КОЛИ росія розпочне війну!
І відповідь тут очевидна; "партнери" не будуть робити нічого.
показати весь коментар
08.12.2025 13:39 Відповісти
Вона вже розпочала! Зєлєнскій просппв, чи зі склєрозом побратався?
показати весь коментар
08.12.2025 13:55 Відповісти
І що ти пропонуєш? Вічно воювати, щоб вона не розпочала знову війну?
показати весь коментар
08.12.2025 14:00 Відповісти
Так, продовжувати боротись. Тоді в України буде шанс зберегти державу. Не великий, навіть я сказав би мізерний, але буде! В разі підписання капітуляції, такого шансу не буде.
показати весь коментар
08.12.2025 14:12 Відповісти
Поки у вашої рашки не стане фінансових і людських ресурсів вести війну. А для цього потрібно надавати весь сперктр зброї для ураження ваших російських цілей.
показати весь коментар
08.12.2025 14:13 Відповісти
Ну, нащо ж так наївно? - занепокояться! Не вір кацапу, президенте! І Європа, і кацап обмануть!
показати весь коментар
08.12.2025 13:39 Відповісти
трамп знов відправить віткофа до кацапів знов домолятися
показати весь коментар
08.12.2025 13:40 Відповісти
довбень зелений, америка ніхера не буде робити. тобі мало будапештського меморандума, шо не ясно. тільки свої збройні сили. тільки своя ядрена бомба. і хай всі ідуть в дупу . вже давно треба зробити ядерку.
показати весь коментар
08.12.2025 13:40 Відповісти
за два роки ми можемо створити 100-200(в залежності від потужності та схеми) ядерних боєголовок, доставляти можна як ракетами так і дронами.
показати весь коментар
08.12.2025 13:46 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2025 13:54 Відповісти
І новою поштою
показати весь коментар
08.12.2025 14:26 Відповісти
Всі паперові гарантії, не підкріплені зброєю (в тому числі ядерною) та військами на території України, нічого не варті.
показати весь коментар
08.12.2025 13:41 Відповісти
Et chio , ZEkloun reshil zdatsa ? 🤔
показати весь коментар
08.12.2025 13:42 Відповісти
звалять в Ізраіль з награбованим
показати весь коментар
08.12.2025 13:43 Відповісти
потрібно прописати що робитимуть СШАу такому випадку, нехай не відмазуються.
Також нехай пропишуть що буде якщо США цього не робитимуть, яку відповідальність неситиме США
показати весь коментар
08.12.2025 13:43 Відповісти
А хто ж примусить США понести ту відповідальність?
показати весь коментар
08.12.2025 14:29 Відповісти
Этого нужно добиваться от партнёров,убеждать и уметь говорить логично и аргументировано,а не позориться на весь мир двушечками на моцкву.
показати весь коментар
08.12.2025 13:43 Відповісти
Партрери не знають що робити, якщо Путін зніме сто тисяч вояків з Харківського напрямку, наприклад, та кине на країни Балтії, які формально в НАТО. А на це питання, тим більше, віповіді немає
показати весь коментар
08.12.2025 13:46 Відповісти
Нам це на руку, нехай повоюють, а ми поспівчуваємо.
показати весь коментар
08.12.2025 13:49 Відповісти
нічого не будуть робити.
показати весь коментар
08.12.2025 13:48 Відповісти
Що будуть робить? Плювать і ловить
показати весь коментар
08.12.2025 13:49 Відповісти
Занепокояться та проведуть консультації
показати весь коментар
08.12.2025 13:50 Відповісти
Розпочне що????!!! 😲 Зєлєнскій, окстісь! Кацапія війну вже розпочала. Чергову. І поки не закінчила!
показати весь коментар
08.12.2025 13:52 Відповісти
Обісруться.
показати весь коментар
08.12.2025 13:54 Відповісти
Знову перекладає всю відповідальність на партнерів, а вкраїнчики радіють 😡
показати весь коментар
08.12.2025 13:56 Відповісти
робитимуть те що і зараз - намотуватимуть соплі
показати весь коментар
08.12.2025 14:00 Відповісти
НІХТО НІКОМУ НІЧОГО ГАРАНТУВАТИ В ЦЬОМУ СВІТІ УЖЕ НЕ МОЖЕ.

І не лише нам а й Естонія, Литві, Молдові чи Грузії. ВСЕ. Ера порядку США закінчилась, тепер тільки пекло
показати весь коментар
08.12.2025 14:01 Відповісти
"Партнерам" пох....війна ж в Україні
показати весь коментар
08.12.2025 14:02 Відповісти
Ілюзії від Зеленського для вкраїнчиків. Очевидно, що ніхто війну з ереф не починатиме через напад на Україну. Скільки ще років можна мусолити цю тему про гарантії?
показати весь коментар
08.12.2025 14:02 Відповісти
Робитимуть те ж саме, що й зараз. А хотіли б заступитись за Україну своїми військами, то вже б давно заступились.
показати весь коментар
08.12.2025 14:03 Відповісти
А вони заобовязані "заступатися своїми військами"?
показати весь коментар
08.12.2025 14:09 Відповісти
Если снова нападут, то Зе уже откроет границы на выезд с 17 до 45.
показати весь коментар
08.12.2025 14:03 Відповісти
Яка йомурізниця? Коли знов нападе, то в Україні його вже не буде.
показати весь коментар
08.12.2025 14:05 Відповісти
Плюватимуть та ловитимуть.
показати весь коментар
08.12.2025 14:07 Відповісти
А ось що Україна буде робити?Чи це нікого не цікавить?
показати весь коментар
08.12.2025 14:08 Відповісти
Так він же гастролював 2 роки і аж 28 угод напідписував чи то він скумбрію на намародерині кошти вигулюваа
показати весь коментар
08.12.2025 14:11 Відповісти
Вава, а зачєм тєбє об етам знать? Ти ж будеш десь у іншому місці, на островах, бо точно не впіймають після зміни влади
показати весь коментар
08.12.2025 14:12 Відповісти
найцікавіше, що Україна робитиме ДО того, готуватись чи шашлики?
показати весь коментар
08.12.2025 14:13 Відповісти
Європа повторить подвиг Франції літом 1940 року....
показати весь коментар
08.12.2025 14:14 Відповісти
все як було, так і буде, бо, схоже, що цей полігон усіх влаштовує, а путін буде далі йти до своєї мети - захоплювати все, що зможе, а зможе росія багато, бо китайці і індуси путіну допоможуть, навіть якщо Захід накінець-то припинить торгувати з росією, у що вже не віриться
показати весь коментар
08.12.2025 14:16 Відповісти
Поки Україну добивають і знищують з усіх сторін в західних країнах вибирають прокремлівських правителів і зі згоди Трампа стануть на коліна перед рашистами.
показати весь коментар
08.12.2025 14:18 Відповісти
Точнісінько те саме, що роблять зараз
показати весь коментар
08.12.2025 14:19 Відповісти
Дуже влучне запитання. Я чекав на нього.
показати весь коментар
08.12.2025 14:20 Відповісти
Вова іди *****,не твого розуму це діло.
показати весь коментар
08.12.2025 14:25 Відповісти
Угадай з одного разу!?
Закриють кордон, щоб ніхто вже не втік....
показати весь коментар
08.12.2025 14:25 Відповісти
Нічого не робитимуть, нинішній перебіг війни Захід влаштовує, західна політика щодо війни за останні три роки Джеймс Ніксі, бувший представник НАТО в РФ.
https://www.facebook.com/reel/1169228748066337
показати весь коментар
08.12.2025 14:25 Відповісти
Всього одне питання?В питання територій?А питання репарацій?А питання кримінальної відповідальності військово-політичного керівництва па-раші,в першу чергу ху...ла?
показати весь коментар
08.12.2025 14:26 Відповісти
Оманський про це ніколи і не згадував.Цього в текстах не було .А що ви хочете від тупої люини,яка навіть висловити думку без листочка не може і яким керують з московії?
показати весь коментар
08.12.2025 14:32 Відповісти
А ти що зелений обмудок робив перед повномасштабним вторгненням?! Шашлики готував, чонгар розмінував, у відставку гундосого!
показати весь коментар
08.12.2025 14:36 Відповісти
Те,що і ти
показати весь коментар
08.12.2025 14:43 Відповісти
Для початку треби щоб рашисти припинили цю криваву війну, перестали обстрілювати наші міста і села ,перестали руйнувати і вбивати ,на жаль цього не передбачаєтся ," а що буде якщо росія знову нападе ",а хіб вона збираєтся припиняти війну ?
показати весь коментар
08.12.2025 14:44 Відповісти
Я скажу что они будут делать со стопроцентной вероятностью , они будут делать то же самое что и сегодня, то бишь практически ничего но вот озабоченностей и осуждений вероятно смогут добавить...
показати весь коментар
08.12.2025 14:48 Відповісти
Але Україна і її народ вже переконалися і добре знають , , якщо РФ знову розпочне війну, і при владі буде подоба"зепоцріота" , Україні буде остаточно хана....
показати весь коментар
08.12.2025 14:49 Відповісти
Робитиму те, що і ти робив-смажити шашлики.
показати весь коментар
08.12.2025 15:36 Відповісти
Я можу сказати що будуть робити партнери при черговому нападі... по губам х**** поводять як робили всі минулі рази от і все. Чи ще не доходить хто такі наші '' партнери''
показати весь коментар
08.12.2025 15:41 Відповісти
Єдина гарантія безпеки -- це мобілізоване суспільство з великою армією. Більше ніяких гарантій не може бути. Країн НАТО це теж стосується.
показати весь коментар
08.12.2025 15:58 Відповісти