9298 відвідувачів онлайн

Окупанти заблоковані на півночі Куп’янська, - Трегубов

У Куп’янську знищено 2 бронегрупи ворога

Російські війська, які перебувають на півночі Куп’янська та в його передмісті на Харківщині, опинилися в оточенні - вони не можуть отримати підкріплення та забезпечення у повному обсязі.

Про це заявив начальник управління комунікації Угруповання Об’єднаних Сил Віктор Трегубов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Окупантів заблоковано

Я ж вже насправді не перший день кажу про те, що російські війська заблоковані у північній частині міста (Куп’янськ. - Ред.), просто тут, скоріш, мова навіть не про безпосередньо місто, а про його околиці. Так, безумовно зараз російські війська у місті не можуть отримувати поповнення", - розповів він.

Трегубов уточнив, що кількість активних російських військових у цьому районі є обмеженою.

"Власне там десь перебуває до 40 активних позивних, а якщо брати за оцінками саме не активних позивних, а людей, то десь, за даними нашої розвідки, понад 100, але проводити там якісь активні дії вони не можуть", - пояснив він.

Також, відповідаючи на запитання кореспондента, Трегубов підтвердив, що російські підрозділи фактично відрізані від забезпечення.

Так, там зараз безпосередньо перебувають росіяни у північних районах міста, але вони не можуть отримувати ані поповнення, ані навіть постачання, за винятком хіба що повітряного мосту та скидів з БпЛА", - підсумував він.

Що передувало?

За даними "Хартії", прорив ворога північніше Куп’янська зупинено. Понад 200 рашистів оточено у місті. Протягом кількох місяців на картах DeepState зберігалася обстановка, де ворог прорвався в Куп’янськ на глибину до шести кілометрів від річки Оскіл, зайшов у місто з півночі та захопив більшість його правобережної частини. Напередодні на карті DeepState з’явилися відмітки про різку зміну обстановки під Куп’янськом і в самому місті.

Топ коментарі
+6
а на кого своїх міняти?!!! на тебе?
показати весь коментар
13.12.2025 12:35 Відповісти
+5
Ну ось, знову велика перемога
Тепер про Покровськ, Мірногоад, Ямпіль, Сіверськ, Вовчанськ і Степногірськ можна взагалі не згадувати.
показати весь коментар
13.12.2025 13:06 Відповісти
+5
А яким боком найманці, які йдуть за гроші до Женевсьеої конв?
показати весь коментар
13.12.2025 13:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пленных не брать!
показати весь коментар
13.12.2025 12:29 Відповісти
а на кого своїх міняти?!!! на тебе?
показати весь коментар
13.12.2025 12:35 Відповісти
Это, конечно, довод...
Но:
1. Воевавший в частности в Бахмуте товарищ сказал, что пленных не брали.
2. У другого товарища кум лежит на нейтралке со связанными руками и пулевыми отверстиями в виске.
показати весь коментар
13.12.2025 12:39 Відповісти
Ви про Женевську конвенцію щось чули?
показати весь коментар
13.12.2025 12:44 Відповісти
До сраки во время бд.
показати весь коментар
13.12.2025 13:09 Відповісти
А яким боком найманці, які йдуть за гроші до Женевсьеої конв?
показати весь коментар
13.12.2025 13:11 Відповісти
а ти щось чув? поділися.що чув,такий правильний міжнародний правник.з тими азовцями ,які в полоні,з тими хто в Оленівці був....а потім іди за своїм русскім карабльом...
показати весь коментар
13.12.2025 13:31 Відповісти
То, что ты написал являеться основанием быть дебилом? Или все же врагом? К чему ты написал про "кум лежит "? Если не брать пленніх - то что, таких случаев уменьшиться? Так нет, таких случаев только увеличиться. Обменній фонд уменьшиться. ***** будут воевать до последнего, убив больше вместо того, чтобы сдаться. И много много еще. Тоесть НИКАКИХ выгод нет пленных не брать. Одни минусы. Кроме эмоций. Так что прелагать не брать пленных может либо враг, либо дебил.
показати весь коментар
13.12.2025 16:39 Відповісти
Та тих полонених і так до сраки. Кацапи їх не міняють. Тільки коли треба піар перед трампом зробити.
показати весь коментар
13.12.2025 12:46 Відповісти
З.І. а брати чи не брати то нехай самі бійці вирішують. Не думаю, шо їм дуже портібні вказівки з форума Цензора.
показати весь коментар
13.12.2025 12:47 Відповісти
Схема одна на всіх - не відізвався з нори чи не підняв руки як вийшов - має бути знищений.
показати весь коментар
13.12.2025 18:35 Відповісти
Полонені потрібні при обмінах. Наших там повно. "Не брать" зрозуміло, але тоді будемо такі, як вони.
показати весь коментар
13.12.2025 12:54 Відповісти
для тилового,ухилянтського чувака...ти підозріло добре знаєш,які вони і якими повинні бути ми....бери прокладки і марш в ТЦК,батьківщину захищати....моральний авторитет!
показати весь коментар
13.12.2025 13:34 Відповісти
ОЙ!!! Як раз на днях був. Навіть на бусіку катався в цьому році. Так, я знаю якими ми повинні бути. Не такі, як вони, 100%.
показати весь коментар
13.12.2025 14:24 Відповісти
невже? який хвацький і винахідливий парубок! як відкрутився від захисту Неньки? принагідно в кишені виявилася куплена меддовідка про непридатність викликану хронічним простатитом,ускладненим гемороєм з плоскостопіям чи принагідно при собі було 3000 бакинських?
показати весь коментар
13.12.2025 19:24 Відповісти
та ні, я той, шеврони маю. приїхав за мной майор та забрав.
показати весь коментар
13.12.2025 19:45 Відповісти
Ну і нашім би ще "ваздушный мост" посилити...
показати весь коментар
13.12.2025 12:57 Відповісти
Ну ось, знову велика перемога
Тепер про Покровськ, Мірногоад, Ямпіль, Сіверськ, Вовчанськ і Степногірськ можна взагалі не згадувати.
показати весь коментар
13.12.2025 13:06 Відповісти
ну ти ж нам нагадуватимеш? коли останній раз прав панталони після зустрічі з ТЦК?
показати весь коментар
13.12.2025 13:35 Відповісти
здавайтесь кацапи ,обещаєм вам бояру и теплие лапти