3577 відвідувачів онлайн

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що мирна угода щодо України ближче, ніж будь-коли

Стубб про переговори в Німеччині

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що мирна угода щодо завершення війни в Україні нині є ближчою, ніж будь-коли за останні чотири роки, та наголосив на вирішальній фазі переговорного процесу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Стубб сказав в інтерв’ю телеканалу Buitenhof, коментуючи перебіг міжнародних перемовин.

За словами глави фінської держави, нинішній момент є критичним для досягнення домовленостей, а дипломатичні зусилля партнерів України вийшли на практичний рівень.

Стубб: зараз вирішальний момент переговорів

Александр Стубб зазначив, що США, Україна та європейські країни одночасно працюють над трьома ключовими документами, які мають закласти основу майбутнього миру.

"Мирна угода ближче, ніж будь-коли за ці чотири роки. Зараз критичний момент переговорів", – наголосив президент Фінляндії.

Він уточнив, що йдеться про мирний план із 20 пунктів, пакет гарантій безпеки для України, а також комплексну програму післявоєнної відбудови країни.

Віткофф: у Берліні досягнуто значного прогресу

Зі свого боку спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф підтвердив значне просування у перемовинах з українською делегацією, які відбулися в Берліні.

"Під час сьогоднішніх перемовин у Берліні вдалося досягти значного прогресу", – повідомив він на своїй сторінці у соцмережі Х.

Віткофф також зазначив, що сторони детально обговорювали мирний план з 20 пунктів і домовилися продовжити переговори вже наступного дня, що свідчить про інтенсивність діалогу.

Конкретні пропозиції, що розглядалися на перемовинах наразі не розголошуються.

  • До слова, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц після зустрічі обох делегацій залишив переговори. Водночас модерувати процес залишився помічник канцлера Гюнтер Зауттер.
Топ коментарі
+12
Якісь дивні люди. З серйозним виглядом розповідають про угоду з агресором в той час як агресор плювати на неї хотів.
показати весь коментар
15.12.2025 00:12 Відповісти
+6
ТУ ВСЕ ТУФТА

- воювати з РФ ніхто крім нас не буде
- РФ про це в курсі
- будь-які умови РФ наплює
показати весь коментар
15.12.2025 00:28 Відповісти
+5
Чомусь думаю, що результатом буде велике "нічого" . . .
показати весь коментар
15.12.2025 00:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільке ще метрів залишилося? Бо там один, що так рахував, вже зійшов з дистанції:

https://www.dw.com/uk/specposlanec-trampa-z-ukraini-kellog-pide-u-vidstavku-v-sicni-reuters/a-74816213
показати весь коментар
15.12.2025 00:09 Відповісти
А пуйло в курсi ?
показати весь коментар
15.12.2025 00:11 Відповісти
так на вимогу ***** його і відсторонили від переговорів
показати весь коментар
15.12.2025 00:36 Відповісти
Якісь дивні люди. З серйозним виглядом розповідають про угоду з агресором в той час як агресор плювати на неї хотів.
показати весь коментар
15.12.2025 00:12 Відповісти
Це всі роблять заяви, щоб Трамп не гнівався
показати весь коментар
15.12.2025 00:40 Відповісти
Одесситы точно чувствуют ПРИБЛИЖЕНИЕ МИРА
Давно их так не метелили
Как перед этим близким миром!!!
Теперь я знаю ,что такое мир
Это когда нет света и воды
А дроны и ракеты есть - хоть отбавляй!!!
показати весь коментар
15.12.2025 00:13 Відповісти
А вони і далі заохочують пупу йти їх захищати.
Ну реально, хоч трохи подумайте якого біса він настільки був впевнений, що його тут будуть із квітами зустрічати.
Нафіга вам ця мова окупантів? Ви ж прямо йому показуєте, що мовляв ми свої, руські, ми підтримаємо, тільки прийди. Він реально вважає, що погані бандервіці тримають вас у заручниках і тільки він може вас врятувати. І от рятує.
показати весь коментар
15.12.2025 00:30 Відповісти
Так навіщо ви їм щось пишете? Вони не читають дописи українською. І вам погрожувати не будуть. А коли велика кількість людей пишуть та розмовляють російською - то пупа одразу бачить у цьому регіоні величезну підтримку раїсі. І не важливо чи насправді їх там підтримують, це вже взагалі нікого не хвилює. Він може показати тим, хто реально йде вбивати, що дивіться, там наші люди, ви йдете їх визволяти.
А ще коли людина пише і розмовляє російською, то я даю 95%, що ця людина і читає російською. А хто генерує контент російською? Думаю, здогадаєтесь. Російська мова взагалі не потрібна українцям. Я це відкрив для себе дуже давно. Просто не потрібна. У нас є українська для спілкування один з одним, та англійська для міжнародного спілкування. Російська мова тримає нас у колоніальному минулому, та у раїській інформаційній бульбашці. Треба позбавлятись цього.
показати весь коментар
15.12.2025 01:26 Відповісти
Так Хельсінки в лютому 1940 року перед заключенням мирного договору теж бомбили "сталінські соколи ".
показати весь коментар
15.12.2025 00:51 Відповісти
коли це було, щоб озброєний злочинець підписував якісь пермір'я?
показати весь коментар
15.12.2025 00:18 Відповісти
Тоді, коли можна захопити дипломатією і одразу, в не жертвами і довго.
Власне це і є суть договорняку, котрий просувають Штати.
показати весь коментар
15.12.2025 03:24 Відповісти
ТУ ВСЕ ТУФТА

- воювати з РФ ніхто крім нас не буде
- РФ про це в курсі
- будь-які умови РФ наплює
показати весь коментар
15.12.2025 00:28 Відповісти
Значить навпаки - ще далі ніж була.
Бо інтерес Стубба в протилежному.
показати весь коментар
15.12.2025 00:29 Відповісти
Беги уже сдавайся пу и раше и не воняй тут .Будет тебе мир русский
показати весь коментар
15.12.2025 03:16 Відповісти
Коли Фінляндія не була членом НАТО то Москва не звертала на неї увагу. Коли Фінляндія дуже швидко стала членом цієї коаліції, Москва як і раніше не звертала на це увагу. Хіба не дивно?
показати весь коментар
15.12.2025 00:31 Відповісти
Хотілося б запитати у всіх хто там веде працює - а що ви зробите ху8лу якщо воно знов не підпише?
показати весь коментар
15.12.2025 00:31 Відповісти
Думаю, там не повні ідіоти зібрались, були консультації їз раїсею, вони підпишуть, але далеко не все. Просто тому, що у раїсі багато людей, але не грошей. Вони закінчуються. Не швидко, але впевнено. І зараз у них ще є гроші воювати, але чим далі - тим їх буде меньше і це буде помітно, і ніхто вже такі умови не пропонуватиме. Тому вони роблять вигляд ніби їх це майже не стосується, що у них все добре, і так можна продати цю позицію дуже дорого.
показати весь коментар
15.12.2025 00:39 Відповісти
А в України багато грошей і людей, і що буде коли в України вони закінчаться першими?
показати весь коментар
15.12.2025 00:41 Відповісти
Україні гроші дають. Просто так. Європа. І будуть давати ще дуже довго, бо для них це дуже невеликі гроші. А от люди - так, це проблема. Тому договір буде підписаний на межі перетину цих двох кривих: спроможності України залучати людей та спроможності раїсі витрачати гроші.
показати весь коментар
15.12.2025 00:47 Відповісти
Посол РФ у Британії Келін про план США: нам не потрібна жодна угода, нам не потрібна жодна домовленість, нам потрібна капітуляція України
показати весь коментар
15.12.2025 01:06 Відповісти
Так це і є набивання ціни. А що він мав казати? Що у них скоро почне не вистачати грошей? Навпаки, чим більше вони будуть впевнені, що угоду треба підписувати, тим більше будуть тиснути і показувати, що їм це не потрібно. А воюють вони на власні кошти, і заробляють вони зараз набагато меньше, ніж до війни. А війна коштує все дорожче, тому вони знають, що підписувати доведеться. А от на яких умовах - тут вони вже можуть торгуватись.
показати весь коментар
15.12.2025 01:19 Відповісти
Нiчого вони пiдписувать не будуть, окрiм капiтуляцii України, нажаль ресурсiв в них ще дуже багато
показати весь коментар
15.12.2025 01:26 Відповісти
Ого, вам звітують скільки у них залишилось грошей? Хто там вам звітує, Набіуліна? Можна мене теж додати до цієї переписки?
показати весь коментар
15.12.2025 01:33 Відповісти
А вам хто звiтуе що заробляють вони зараз набагато меньше, ніж до війни ? отож.
показати весь коментар
15.12.2025 01:38 Відповісти
"Дають просто так" не співпадає з https://index.minfin.com.ua/ua/finance/debtgov/ графіком росту держборгу України.
показати весь коментар
15.12.2025 01:08 Відповісти
Ну так я і не казав, що вони компенсують 100% витрат. Є багато програм, із світовим банком, **** і т.д. Там дають у борг. Але і резерв нацбанку зростає до рекордних показників. Дають стільки, скільки достатньо щоб втримувати процес, але недостатньо, щоб почали дуже багато красти.
показати весь коментар
15.12.2025 01:17 Відповісти
Світовий банк, МВФ, **** і тд дають кредити як давали раніше коли борг також ріс, але величезний стрибок боргу з 2022 по 2025 майже в два рази проти 10-річного періоду 2012-2022 - це саме борг на військові витрати.
показати весь коментар
15.12.2025 01:22 Відповісти
Нам надали військової допомоги десь на 150 мільярдів (а може і більше, це так, дуже приблизно). Невже борг настільки виріс?
А точно всі ті установи, що ви перелічили, не збільшили фінансуваня? Ви перевірили, цифри ті самі що і до 22?
показати весь коментар
15.12.2025 01:31 Відповісти
Как то все это действо происходит с показательным игнором рахи. То ли паралельно идёт какой-то ещё один процесс которого не видно или это все спектакль для одного зрителя. При чём ближайшие соратники и родственники этого зрителя сами же участвуют в этом спектакле. )
показати весь коментар
15.12.2025 00:38 Відповісти
Чомусь думаю, що результатом буде велике "нічого" . . .
показати весь коментар
15.12.2025 00:38 Відповісти
>>> мирна угода щодо України ближче,

По Днiпру? По Тисi?
показати весь коментар
15.12.2025 01:08 Відповісти
по збручу
показати весь коментар
15.12.2025 01:16 Відповісти
Як сказав один історик - це ще не кінець ,але вже початок кінця. Оскільки почався реальний переговорний трек .
Звичайно ,що він може тривати і місяць і рік . І в останній період перед фінішним ривком - обстріли і штурми будуть максимальними - бо всі будуть підвищувати ставки.

Альтернативи перемовинам немає ,якби не билися головою об незламність тилові "патріоти " - бо захід не хоче перемагати московію , а Україна вже на межі (ріст СЗЧ) . Тому питання лише в тому наскільки похабний буде мир і скільки територій ще отримає москва.
показати весь коментар
15.12.2025 01:09 Відповісти
И не мечтай, кацапе
показати весь коментар
15.12.2025 01:25 Відповісти
Сидть під німецьким прапором, пише російською мовою, "и не мечтай кацапе" до людини під українським прапором, яка пише українською мовою. Про суть написаного ним і тобою я просто промовчу.

Мабуть весело живеться в твоєму світі...
показати весь коментар
15.12.2025 01:34 Відповісти
Условия плюс минус обрисованы 28 пунктами рахи/сша и 20 пунктами от ЕС/Украины. Где-то в этих рамках и будет договорняк. Это логично.
показати весь коментар
15.12.2025 02:13 Відповісти
Мирна угода неможлива за визначенням - тому що без гарантій безпеки така угода не буде коштувати навіть паперу. А гарантії безпеки, тобто зобов'язання силою захищати Україну від нападу, ніхто не дасть.
При цьому всі відмовляються помічати простий факт того, що хуьло вимагає віддати йому весь Донбас "потому что он записал его в конституцию РФ", але він і Херсонську та Запорізьку області записав туди ж - а їх поки повністю не вимагає. Значить війна буде просто відкладена - йому потрібна перепочинок. Але воно хоче закріпити результат перемогою вже зараз - Захід вже зараз буде змушений визнати окуповані землі російськими і зняти санкції. І навіть більше - країни , що вступили до НАТО після 1997р повинні будуть покинути НАТО.
показати весь коментар
15.12.2025 01:24 Відповісти