6483 відвідувача онлайн

США впевнені, що Росія прийме гарантії безпеки для Києва

Мирні гарантії від США

США вважають, що Росія може погодитися на проєкт мирної угоди з "дуже сильними гарантіями безпеки" для України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі Le Monde з посиланням на високопоставленого американського чиновника.

Проєкт угоди, підготовлений за результатами переговорів у Берліні між делегаціями України та США, передбачає гарантії безпеки для Києва, подібні до статті 5 договору НАТО.

Чиновник не розкрив деталей гарантій, але запевнив, що Україна та європейські лідери "дуже задоволені ними".

"Усе, що, на нашу думку, потрібне українцям, щоб почуватися в безпеці, включено в частину проєкту угоди", — зазначив він.

Гарантії безпеки та терміни їх розгляду

Інший американський перемовник додав, що гарантії безпеки для України не будуть обговорюватися безкінечно, а Росія, на думку США, у підсумку їх прийме. Таким чином, проєкт угоди покликаний гарантувати безпеку України та створити передумови для мирного врегулювання війни.

Лише українцям вирішувати, чим жертвувати заради миру, - Каллас

Нагадаємо, у понеділок, 15 грудня, висока представниця Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Кая Каллас наголосила, що лише українці можуть вирішувати, чим вони готові пожертвувати заради миру.

"Ми знаємо, що НАТО закріплено в їхній Конституції, тому, якщо вони погодяться на це, то спочатку нам потрібно - всім державам-членам і всім країнам, американцям, дати їм дуже, дуже сильні, відчутні гарантії безпеки, не лише на папері, але й дійсно відчутні, наприклад, скільки військ на місцях, скільки можливостей, тому що це єдине, що їх дійсно захищає", - пояснила Кая Каллас.

Що передувало?

Топ коментарі
+18
Кацапія нам пообіцяє гарантії миру. Може навіть рулон туалетки списати підписами і усіяти державними печатками.
показати весь коментар
15.12.2025 21:29 Відповісти
+9
Вони всеодно будуть за гарантії виторговувати території. Зле одне - території помацати можна, а гарантії лиш почути)))
показати весь коментар
15.12.2025 21:31 Відповісти
+9
Жодних сумнівів немає що рашка з радістю прийме капітуляцію України тому що виведення військ з частини її території яку вони захищали це і є капітуляція!!!
показати весь коментар
15.12.2025 21:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.12.2025 21:33 Відповісти
А кацапи впевнені шо пошлють США нах
показати весь коментар
15.12.2025 21:33 Відповісти
Даже так! " ... з посиланням на високопоставленого американського чиновника." Джерело: https://censor.net/ua/n3590644, тобто, - Одна баба сказала ! -
Терміново готуємо державну нагороду.
показати весь коментар
15.12.2025 21:33 Відповісти
Що за марення !
показати весь коментар
15.12.2025 21:35 Відповісти
американці чи геть дурні чи просто їбануті ?
показати весь коментар
15.12.2025 21:35 Відповісти
нє, вони домовляються з Ри-Фи, чи намагаються ...
показати весь коментар
15.12.2025 22:10 Відповісти
Все це перелиття з пустого в порожнє. Ніякого толку з цих переговорів не буде.
показати весь коментар
15.12.2025 21:37 Відповісти
Для України так, бо всі їхні гарантії без статусу члена НАТО пшик і то не факт, що дотримаються ст 5 як належить і альянс знову не відбудеться незначнимими, розтягнутими у часі поставками зброї.
показати весь коментар
15.12.2025 22:34 Відповісти
саме для того, щоб прийняти мир з гарантіями безпеки для України, рашка не припиняє злочини проти людяності і щодня збільшує воєнні злочини
показати весь коментар
15.12.2025 21:41 Відповісти
А в США всі розумово відсталі чи вони лиш таких в Европу женуть для прикола?
показати весь коментар
15.12.2025 21:43 Відповісти
"Подібні до 5-ї статті НАТО" - Це як? А ту статтю хтось бачив у дії? Воно страшніше від Будапештського меморандуму, чи ні? Хтось притомний при здоровому глузді вірить, що Трамп кацапів буде бомбити?
показати весь коментар
15.12.2025 21:46 Відповісти
сьогодні правлять як в Україні так і в США помазанникі Божі ...тому сподіватися на розуміння не треба ,вони віддають те шо їм неналежить ,але беруть те шо хочуть ,тоді коли народ топиться в крові ,дякуючі їх людині ...
показати весь коментар
15.12.2025 21:49 Відповісти
А кто же этих " помазанников божьих" ввбирает? Или они себя сами назначают?!
показати весь коментар
15.12.2025 21:56 Відповісти
ніт шоб стати до керма , достатньо зробити імідж людині ,сприятливий для суспільства , та трішечки зманіпулювати амбіціями тих ,хто нереалізувався в якийсь період свого життя ... Вкинути декілька сотен мілліонів на медія ,на статистику ,і цілі народи їдуть як барани за таким лідором голобородька , по шию в кривавій річки свого життя ...історія має таких прикладів багато ...
показати весь коментар
15.12.2025 22:07 Відповісти
А що воно таке, оці "дуже сильні гарантії безпеки"? Хотілось би детально ознайомитись. Мабуть якісь патужні консультації країн НАТО у випадку повторного нападу.)
показати весь коментар
15.12.2025 21:51 Відповісти
Черговий розвод Будапешт 2,0...
Москалям вірити не можна ніколи, це ще та скотиняка!!
показати весь коментар
15.12.2025 21:57 Відповісти
тільки вже гарантії для меншої території
показати весь коментар
15.12.2025 22:36 Відповісти
Єдина гарантія, це війска НАТО поруч з війсками ЗСУ прямо зараз. А якщо ні, то і не *******...
показати весь коментар
15.12.2025 22:01 Відповісти
То США вже навіть не від себе нам гарантії дає, а пропонує їх від друга Бальйоді?
показати весь коментар
15.12.2025 22:02 Відповісти
дати їм дуже, дуже сильні, відчутні гарантії безпеки,

прям як Трумп віщає
показати весь коментар
15.12.2025 22:02 Відповісти
Угу. І за 24 години Тромб припинить війну. Але це неточно.
показати весь коментар
15.12.2025 22:08 Відповісти
Що кацапи, що пєндоси - один хій.
показати весь коментар
15.12.2025 22:22 Відповісти
Підозрюю, що під «гарантіями безпеки для Києва» мається на увазі ще одне місце в Ростові.
показати весь коментар
15.12.2025 22:34 Відповісти