8829 відвідувачів онлайн

Делегація України поїде до Штатів після контактів США із РФ, на вихідних або пізніше, - Зеленський

Коли делегація України поїде до США? Зеленський відповів

Президент Зеленський розповів, що переговорна делегація України здійснить візит до США наприкінці цього або на початку наступного тижня.

Про це він заявив під час спілкування зі ЗМІ у Нідерландах, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

За словами Зеленського, після дводенної роботи у Берліні є "відповідні напрацювання".

"Європейську реакцію також американські партнери вчора отримали і тепер з усіма цими реакціями я думаю, що американська сторона буде контактувати з російською стороною, і після цього буде вже зустріч з Україною в Сполучених Штатах Америки на рівні переговорних груп.

Я думаю, що найближчими днями - може, на вихідних, може, трішечки пізніше, будемо надіятися - чим раніше, тим краще", - сказав президент.

Перемовини у Берліні

Топ коментарі
+3
показати весь коментар
16.12.2025 15:48 Відповісти
+3
патамушта Умеров має проводити свої вихідні разом зі своєю сім'єю.

за наш з тобою рахунок, ну то таке ...
показати весь коментар
16.12.2025 16:05 Відповісти
+2
https://t.me/RomanShrike Роман Шрайк:
Текущие итоги переговорной *******, как я их понимаю.
▪️Переговоры Украины с США при участии стран Европы
1) Гарантии безопасности почти согласовали.
Светит "5-я статья" с ратификацией в Конгрессе. Ключевые страны Европы присоединятся.
2) Территории - нет прогресса.
Россия требует вывода украинских войск с Донбасса, США транслируют их требования, добавляя нюанс про "свободную экономическую зону". Украина не соглашается.
3) Восстановление - непонятно.
Тематическая группа Свириденко-Бессент заседала, подробности неизвестны. Здесь главная херь - использование российских активов. Уиткофф-Дмитриефф от щедрот прописали на восстановление Украины 1/3 замороженного, а остальное хотят совместно "освоить" для восстановления российской экономики и карманов друзей Трампа.
▪️США - Россия
После встречи в Берлине Штаты передадут наработки в Кремль. Посмотрим на реакцию.
По идее как минимум на текущую редакцию гарантий безопасности РФ соглашаться не должна, но в эксцесс наподобие беседы Лавров-Рубио верится слабо. Имхо, Путин готов поддерживать беспрерывность переговорного процесса, так что челноки-переговорщики могут сновать по миру еще долго.
В очередной раз напомню, что раньше такого не было - переговорные всплески быстро умирали из-за российских ультиматумов.
▪️Что дальше
Умеров и Ко должны снова поехать в США 20-21 декабря.
Интересно, что саммит лидеров стран ЕС состоится раньше - 18-19 декабря. Было бы здорово, если бы на нем одобрили репарационный кредит Украине, но, к сожалению, кроме жлобской позиции Бельгии сильно мешает стремление Трампа заграбастать российские активы под себя. Похоже, что Мелони он с пути истинного сбил.
ЕС бессрочной заморозкой российских активов предотвратил худший сценарий, посмотрим как пойдет дальше.
показати весь коментар
16.12.2025 15:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://t.me/RomanShrike Роман Шрайк:
Текущие итоги переговорной *******, как я их понимаю.
▪️Переговоры Украины с США при участии стран Европы
1) Гарантии безопасности почти согласовали.
показати весь коментар
16.12.2025 15:44 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2025 15:48 Відповісти
Кто то понимает вообще что происходит? Трамп с гребаным Венсом лег под рашку. Почему вообще с ними имеют дело наши дипломат? Какого черта?
показати весь коментар
16.12.2025 15:49 Відповісти
движуха)
показати весь коментар
16.12.2025 15:59 Відповісти
патамушта Умеров має проводити свої вихідні разом зі своєю сім'єю.

за наш з тобою рахунок, ну то таке ...
показати весь коментар
16.12.2025 16:05 Відповісти
та все ясно вже.припиняйте вбивства
показати весь коментар
16.12.2025 15:49 Відповісти
уся ця муть із "пунктами" з самого початку велика та геніальна (саме так!) ІПСО хутіна разом із рудою потворою.

в України має бути чітка conditiones sine qua non ( беззастережна умова) - ніяких здач НЕокупованих територій кацапам.

хочеш решту Донбасу ?
накось выкусь !
можливо, отримаєш через пару років, поклавши сотні тисяч своїх орків.

умерова судити як подєльніка ІПСО !

.
показати весь коментар
16.12.2025 16:01 Відповісти
Млять, знову скакати на граблях і вислуховувати ультиматуми від Тромба що Україна повинна піти на вимоги )(уйла?
показати весь коментар
16.12.2025 16:08 Відповісти
Члени делегації повинні жити в апартаментах Умерова і за рахунок Умерова.
показати весь коментар
16.12.2025 16:23 Відповісти