5679 відвідувачів онлайн

Розгортання європейських військ в Україні: позиція Німеччини

Іноземні війська в Україні

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у вівторок висловив обережну позицію щодо можливої участі європейських збройних сил в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі німецького видання DPA.

За словами Пісторіуса, він у цілому підтримує ідею розгортання європейських військ в Україні, але не брав участі в останніх переговорів європейських лідерів з цього питання.

Міністр підкреслив, що багато деталей залежатиме від дій російського диктатора Володимира Путіна.

Позиція Німеччини та невирішені питання

Пісторіус зазначив, що наразі залишаються відкритими питання щодо участі Бундесверу, зокрема чи потребуватиме розгортання військ схвалення німецького парламенту, а також командування і контроль над силами: під чиїм керівництвом вони діятимуть, що відбуватиметься і в яких межах.

"На цьому етапі йдеться про те, що європейці – цілком природно – беруть на себе зобов’язання розділити відповідальність і брати участь у переговорах щодо подальшого розвитку подій", — зазначив Пісторіус.

Міністр оборони додав, що внесок Бундесверу буде зрозумілий після того, як Росія визначить свої наміри.

"Коли Путін скаже, як він хоче діяти, тоді ми побачимо, що це може означати в деталях", — пояснив він.

Європейські сили та їх роль у перемир’ї

Коментарі Пісторіуса прозвучали на наступний день після зустрічі європейських лідерів у Берліні, де було запропоновано сформувати європейські сили для підтримки можливого перемир’я в Україні.

У спільній заяві зазначено, що сили під керівництвом Європи, за підтримки США, підтримуватимуть українську армію та гарантуватимуть безпеку повітряного простору і морських територій.

Топ коментарі
+4
Позиція Європи проста. Як казав Голохвастов: "Да, да! Но... нет!"
показати весь коментар
16.12.2025 21:45 Відповісти
+3
Коли рашисти через сувалкській коридор будуть заходити до Німеччини 300 тисячною армадою не забудьте теж висловити"обережну" позицію щодо розгортання військ у Німеччині..
показати весь коментар
16.12.2025 21:43 Відповісти
+2
https://www.youtube.com/watch?v=n_k2CsTpp-g

Трамп підтвердив забезпечення гарантії безпеки Україні подібно 5 статті НАТО з затвердженням в СЕНАТІ ...Але яка можлива ціна після неодноразових тьорок Умєрова й начальника внутрішньої Розвідки Ураїни в ФБР , що є безпрецедентним спілкуванням таких рівнів двох міжнародних сторін сторін між собою.
ЗМІ пишуть я про питання "амністії" за корупцію на торгах за гарантії безпеки від США ?
показати весь коментар
16.12.2025 21:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=n_k2CsTpp-g

Трамп підтвердив забезпечення гарантії безпеки Україні подібно 5 статті НАТО з затвердженням в СЕНАТІ ...Але яка можлива ціна після неодноразових тьорок Умєрова й начальника внутрішньої Розвідки Ураїни в ФБР , що є безпрецедентним спілкуванням таких рівнів двох міжнародних сторін сторін між собою.
ЗМІ пишуть я про питання "амністії" за корупцію на торгах за гарантії безпеки від США ?
показати весь коментар
16.12.2025 21:36 Відповісти
пуйло проти - це що не зрозуміло???
показати весь коментар
16.12.2025 21:36 Відповісти
Міоборони Німеччини не буде розгортати німецьки війська навіть для захисту Німеччини, якщо пуйло буде проти.
Більшість європейців імпотенти.
показати весь коментар
16.12.2025 21:43 Відповісти
не смішно...
показати весь коментар
16.12.2025 22:01 Відповісти
Та не бздіть ..скажіть правду сміливо шо сцикотно і ніхто не захоче🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
16.12.2025 21:37 Відповісти
Коли рашисти через сувалкській коридор будуть заходити до Німеччини 300 тисячною армадою не забудьте теж висловити"обережну" позицію щодо розгортання військ у Німеччині..
показати весь коментар
16.12.2025 21:43 Відповісти
+++
"Он шёл на Одессу, а вышел к Херсону. В степи заблудился отряд"
По Сувалковскому коридору в Германию? Только берите на пол лаптя левее солнца. Или по пачке "Беломора"
показати весь коментар
16.12.2025 22:12 Відповісти
Позиція Європи проста. Як казав Голохвастов: "Да, да! Но... нет!"
показати весь коментар
16.12.2025 21:45 Відповісти
Головне питання хто буде головнокомандувати бундесвером...Голобородько?
показати весь коментар
16.12.2025 21:46 Відповісти
путін заборонить хотелки гансів
показати весь коментар
16.12.2025 22:14 Відповісти
так німцям після поразки а 2 світовій війні заборонили мати ЯЗ, тому путін завжди може помахати ядерною боєголовкою в сторону німців, тут потрібна жорста позиція гравців ядерного клубу Франції та Британії які могли б взяти свої контингенти війск а також війска союзників під свою ядерну парасальку раз США цього робити не хочуть, але макрон та стармер тільки пиз***ть що не можна залишати агресора не покараним бо карати вони готові кацапню виключно руками українців яким вони бояться навіть забезпечити технологічну перевагу в повітрі і закрити небо від тих же кабів.
показати весь коментар
17.12.2025 02:42 Відповісти
Ой як багато експертів стосовно не тільки німців, а й усіх європейців ..
Може ще й німецькі солдати повинні воювати за те, щоб українська "еліта" й далі крала, в тому числі й гроші, які європейці дають, виділяючи з свого бюджету?
Може, в такому разі керувати Україною повинні німці?
А то українські держслужбовці навіть зарплатню отримують більшу, не кажучи про хабарі та відкати.
Чи може воювати повинні НАСАМПЕРЕД ті, хто отримує від держави гроші- військові, поліціянти, прокурори... ті, хто присягав захищати український народ і від кого отримує зарплатню????
показати весь коментар
16.12.2025 22:44 Відповісти
Шановні, не переймайтеся проблемами Німеччини. Попри проблеми, Німеччина спроможна ще й сотні тисяч українців у себе приймати, і не тільки годувати, а й витрачати на лікування мільярди.
І не годуйте казками про те, що українці самі спроможні це робити.
А ще німецька спецслужба - не є філією ФСБ.
І в Німеччині навіть при режимі Гітлера (попри всю жорстокість) не було ТЦК, яке відловлювало людей, щоб відправити воювати.
показати весь коментар
16.12.2025 22:58 Відповісти
Не, тцк небыло. Был фольксштурм и расстрел от гестапо за неявку по повестке вместо сзч. А так конечно всё было чинно и благородно))
показати весь коментар
17.12.2025 00:06 Відповісти
Єто мабуть Ви з савєтскіх підручників дізнались? Чи на російськомовному сайті?
А те, що навіть потрапляння до концтаборів не було підставою "прибрати" житло чи майно людини, чи всі без розбору отримували повістки , теж написано?
Я знайомий був і з тими, хто воював, і з тими, хто пройшов концтабори, а мої діди - жодний не повернувся з війни.
показати весь коментар
17.12.2025 01:43 Відповісти
В общем как путен скажет, так и будет) все просто.
показати весь коментар
16.12.2025 23:59 Відповісти