6986 відвідувачів онлайн

Путін розповів Трампу про "атаку" України на його резиденцію, той був "шокований та обурений", - Кремль

Наслідки дзвінка Трампа Путіну

Президент США Дональд Трамп був "шокований та обурений" нібито атакою України на резиденцію російського диктатора Володимира Путіна на Валдаї у ніч на 29 грудня.

Про це помічник Путіна Юрій Ушаков сказав росЗМІ, передає Цензор.НЕТ.

Трампу розповіли про "атаку" на резиденцію Путіна

Як стверджують у Кремлі, Трамп нібито сказав, що атака дрона на резиденцію Путіна "вплине на підхід США до справ із Зеленським".

"Путін звернув увагу Трампа на атаку Києвом безпілотниками на свою резиденцію в Новгородській області. Трамп був шокований і обурений атакою Києва на держрезиденцію Путіна. Він заявив, що навіть не міг припустити "такі божевільні дії". Трамп сам сказав, що адміністрація США, "слава Богу, не давала "Томагавки" Києву", - заявив Ушаков.

Кремлівський диктатор заявив президенту США, що "терористичні дії Києва з атаки на держрезиденцію не залишаться без відповіді".

"Путін дуже чітко заявив Трампу, що позиція РФ буде переглянута у зв'язку з здійснюваним Києвом держтероризмом", - сказав Ушаков.

Мирні перемовини

"Деякі результати, досягнуті Трампом і Зеленським, на думку РФ, залишають Україні поле для ухилення від своїх зобов'язань.

США повідомили, що рекомендували Зеленському не намагатися отримати перепочинок на фронті. Путін і Трамп домовилися дуже дружньо підтримувати діалог", - додали у Кремлі.

Ушаков про розмову Трампа та Путіна
Ушаков про розмову Трампа та Путіна

Що передувало?

  • Нагадаємо, це вже друга розмова Трампа із Путіним за останню добу за результатами переговорів у Мар-а-Лаго.
  • Раніше Зеленський заявив, що готовий зустрітися із Путіним, але його дії не збігаються із "мирною лексикою".
  • Також повідомлялося, що Трамп обговорив із Путіним усі 20 пунктів мирного плану.
  • Раніше глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Україна дронами вдарила по резиденції Путіна у Новгородській області РФ в ніч проти 29 грудня. За його словами, РФ уже готує удар у відповідь, а переговорну позицію країна перегляне.
  • Президент України Володимир Зеленський згодом заперечив інформацію про нібито український удар по держрезиденції Путіна.
Топ коментарі
+39
ЦЕ ПІЗД..ЕЦ. Тобто знищенням одного з найбільших етносів Европи він не шокований, знищенням цілої країни теж, викраденням дітей, розстрілами і згвалтуваннями. ЦЕ ВСЕ ОК

А те що його ЛЮБИМОГО обіжали - ото злі укри.

ЦЕ ОБОССАНЕ ЧМО. І нічого іншого крім як попісяти прямо на нього він не заслуговує. Він навіть не людина Трамп а кончене дебільне і відстале НЕЧТО
показати весь коментар
29.12.2025 18:42 Відповісти
+22
А де ж його обурення коли ця тварина бомбить цивільні об'єкти. Нема просто слів, вони стоють один одного. Мудаки
показати весь коментар
29.12.2025 18:41 Відповісти
+19
А атаками на українськи лікарні, житлові будинки рудий ******** не шокований?
показати весь коментар
29.12.2025 18:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Трамп марнославний пустослов, і видає з себе "решалу", а сам тільки плазує перед кремлем.Зато наш "потужний" постійно йому дякує. Може це дипломатичний трюк, а може щось інше.....
показати весь коментар
29.12.2025 19:43 Відповісти
Трампонутий так і сказав, що він оху...єт від цього, тім паче що всі знають що ху....ло на валізі в бункері, а резиденцію захищає дивізія ППО і смислу витрачати ракети в Україні не має. В ще можна подивитись супутникові зйомки, но ху...ла та трампонутого про це не повідомили.
показати весь коментар
29.12.2025 19:44 Відповісти
Припиніть будь ласка постить вислови цих двох маразматичних дідуганів
показати весь коментар
29.12.2025 19:47 Відповісти
чомусь думаю, що в цю муйню навіть тромп не повірив - бо промовчав на пресусі.
показати весь коментар
29.12.2025 19:47 Відповісти
А чому досі не атаковували ? Треба вже давно розрушить всі його смердючи берлоги і вбить цю кацапську істоту ? Ах молодці, жаль тільки не попали і цей смердючий кусок кацапського лайна ще живий. Зупинятися не можна бити треба кожну добу поки не вб'емо цього виродка рода людського !
показати весь коментар
29.12.2025 19:51 Відповісти
Якого з них? Там клонів десяток.
показати весь коментар
29.12.2025 20:49 Відповісти
як близько до того, що США визнають Україну країною терористом.
начебто абсурдно, але дуже реально.
показати весь коментар
29.12.2025 19:55 Відповісти
Галю, я теж шокований поведінкою 6-го флоту США під чужим (українським) прапором

Российское грузовое судно «Урса Майор», https://topcor.ru/54994-rossijskoe-sudno-ursa-major-zatonulo-vsledstvie-terakta-zajavlenie.html затонувшее в Средиземном море в конце 2024 года неподалёку от испанского побережья, перевозило два ядерных реактора, которые, предположительно, предназначались для подвоных лодок Северной Кореи. Об этом сообщило испанское издание La Verdad, ссылаясь на детали официального расследования.

пробоина на правом борту судна по своим размерам и характеристикам соответствует повреждениям, нанесённым суперкавитационной торпедой с диаметром боеголовки 500 мм. Подобные боеприпасы стоят на вооружении России, Китая, а также ряда стран НАТО (США).

.
показати весь коментар
29.12.2025 19:56 Відповісти
Пожаловался Вовочка,обидели😂В Дядя Трамп пожалел маленького террориста!
показати весь коментар
29.12.2025 20:02 Відповісти
Цікаво коли відповідь буде на мацкву? Я думаю ніколи, тому що це агент куйла
показати весь коментар
29.12.2025 20:03 Відповісти
Підпис під фото до статті: "два дуже пристаркуватих пітараса".
показати весь коментар
29.12.2025 20:05 Відповісти
Я теж розчарований - знов не сталося.
Уже і не знаю кому свічку ставити, щоб воно нарешті здохло.
показати весь коментар
29.12.2025 20:08 Відповісти
Коли читаеш таку хню...то як нотатки з дурдому..то чиста психіатрія)))
показати весь коментар
29.12.2025 20:12 Відповісти
От гарно що б хвилювались, хвилювались та сконали обидва
показати весь коментар
29.12.2025 20:14 Відповісти
Авжеж обурений , коли рашисти б'ють ракетами по лікарнях і школах то це норм, а тут якійсь міфічний удар по одному з численних маєтків воєнного злочинця пуйла , аяяй нізя . То все що треба знати що буде коли погодитись на капітуляцію , всерівно ніякого миру не буде, брехливим рашистським вбивцям вірити неможна, взагалі ні разу, вони вигадають подібний чи любий інший повод щоб далі вбивати і окуповували наші території.
показати весь коментар
29.12.2025 20:20 Відповісти
А чего же Трамп тут же не запросил об этом подтверждения своих разведок, а начал сразу возмущаться - значит его это устраивает для дальнейшего поддакивания Путину?
показати весь коментар
29.12.2025 20:37 Відповісти
Не факт. Рашисти брешуть постійно, тому вірити їм не варто. Потрібно почути офіційну заяву від США.
показати весь коментар
29.12.2025 20:40 Відповісти
А спроб згвалтування Кабаєвої українцями не було???? Дивно,чого не заявив....
показати весь коментар
29.12.2025 20:41 Відповісти
Я все думав, як зеленський буде в цей раз зіскакувати з переговорів, які для нього особисто несуть тільки загрозу. Ну ось все і вияснилось - удар по резиденції, болючий удар у відповідь і все, кінець перемовинам, типу які перемовини, коли у нас десятки трупів. Як я і думав, весь 2026 рік буде війна, з дуже поганими результатами для нас, ніякі тцк в селах мотивованих штурмовиків не знайдуть, хіба що в рази збільшать сзч.
показати весь коментар
29.12.2025 20:49 Відповісти
До написаного вище29.12.2025 19:09
Звертаю ще раз увагу всіх - тільки що Тромб стоячи поруч з Нітаньяху сказав чітко , що він про це не чув - ушаков збрехав !
Питання - навіщо перепощувати кацапські фейки ?
показати весь коментар
29.12.2025 20:54 Відповісти
А Х...ло - ябеда)))
показати весь коментар
29.12.2025 21:21 Відповісти
Трампу просто сруть на голову, а йому по приколу!
показати весь коментар
29.12.2025 21:50 Відповісти
Маразм кріпне ми вже терористи.
показати весь коментар
29.12.2025 23:10 Відповісти
Сторінка 2 з 2