5243 відвідувача онлайн

США керуватимуть Венесуелою до безпечного переходу влади, - Трамп

Трамп: Венесуела переходить під управління США на перехідний період

Американський лідер Дональд Трамп повідомив, що США керуватимуть Венесуелою доти, поки не зможуть забезпечити "безпечний, належний і розсудливий перехід влади".

Про це глава Білого дому сказав під час пресконференції, повідомляє Цензор.НЕТ.

США тимчасово керуватимуть Венесуелою

"Ми збираємося керувати країною до того часу, коли зможемо забезпечити безпечний, належний і розсудливий перехід влади. Ми не хочемо, щоб хтось втрутився, і ми мали ту саму ситуацію, що останніми роками. Ми хочемо миру, свободи та справедливості для великого народу Венесуели",- заявив президент США.

Також Трамп пригрозив Венесуелі "другою, потужнішою атакою", якщо держслужбовці режиму Мадуро продовжать спротив США.

"Всі політичні та військові сили у Венесуелі мають розуміти, що те, що сталось з Мадуро, станеться з ними",- наголосив Трамп.

Що ще сказав Трамп

Також американський лідер розповів, що жоден американський військовослужбовець не постраждав та не загинув в операції "Опівнічний молот". За його словами, армія США не втратила жодної одиниці військової техніки.

"Ми володіємо можливостями та навичками, які наші вороги навряд чи можуть навіть уявити. У нас найкраще обладнання у світі. Немає нічого подібного до того, що маємо ми",- заявив Трамп.

Що передувало?

Топ коментарі
+21
А можна у цей список ще країн додати?
бо якось сумно
показати весь коментар
03.01.2026 19:29 Відповісти
+19
комплименти США ...головне шоб потім вони не взяли у долю русню по керуванню ...
показати весь коментар
03.01.2026 19:29 Відповісти
+19
Мені шкода Україну. По цій причині і так бажаю, пока її не розтягнули по шматочках міндічі-цукермани.
Візьмемо за приклад Німеччину, де були американці - там свобода, розвинута економіка і процвітання. А де росія і її слуги( Зе і його команда ''кварталу'' виросли на росії, несли нам ''русский мир''...), там занепад, узурпація влади, то що краще?
показати весь коментар
03.01.2026 19:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Для того, щоб керувати - потрібні силовики. А чому тоді Трамп наказав своєму "обмеженому контиргенту", який захопив Мадуро, вийти з Венесуели?
показати весь коментар
03.01.2026 19:53 Відповісти
России очень радовалась,когда Америка объявила свою Аренду закрыться внутри себя, перестать быть мировым полицейским!Уйти чисто во внутренние дела и поэтому диктаторы думали,что руки развязаны!А Трамп нарушил это обещание даже МАГА против него! Потому что есть силы в Америке, которые ему объяснили,что это для Америки пагубно! Это принцип Домино,и это показывает,что ось Зла рано радовалась!С Россией можно работать через её сателлитов и её ослабить Не обязательно бомбить.СССР без этого распалось! Цены на нефть!
показати весь коментар
03.01.2026 19:53 Відповісти
Ничего он не нарушал. Мадуро был признан Трампом как угроза США, а значит это уже внутренние дела. Примерно так же ***** объяснял вторжение в Украину. *****, при этом, для Трампа внутренней угрозой не является, по крайней мере он так не считает.
показати весь коментар
03.01.2026 20:00 Відповісти
Агенду!
показати весь коментар
03.01.2026 20:00 Відповісти
Где-то так и кацапы планировали с Украиной.
показати весь коментар
03.01.2026 19:55 Відповісти
Рижатіна - ще одну війну розрулив?
показати весь коментар
03.01.2026 19:56 Відповісти
і дуже елегантно, замєттє !
показати весь коментар
03.01.2026 20:57 Відповісти
Трамп показує як можна ставити своїх намісників- маріонеток. А вихваляння операцією по викраденню Мадуро- це особливий розділ психіатрії. Трампу не давали спокою наші спецоперації ГУР та СБУ. Тепер він тріщить від пихи на увесь світ - «ніхто крім нас! Тільки могли таке виконати!» Своїми діями та словами він дає знати путіну- дивись, ти так теж можеш робити, я поможу.
показати весь коментар
03.01.2026 19:59 Відповісти
Узкоглазые ввалили лярд в усатого водилу.
показати весь коментар
03.01.2026 20:01 Відповісти
США керуватимуть Венесуелою до безпечного переходу нафтових родовищ до американських компаній.
показати весь коментар
03.01.2026 20:03 Відповісти
Венесуела винна 75-85 мільярдів доларів американським компаніям. Це десь 5-7 мільярдів щорічно лише на обслуговування боргу.
показати весь коментар
03.01.2026 23:50 Відповісти
Дід попав у петлю,яку розклав для нього Сі.Почав клювати зернятка.
показати весь коментар
03.01.2026 20:04 Відповісти
Схоже, що так і є. США великі та могутні, але чи вистачить у них сил на весь світ? Принаймі від Тайваню до Гренландії через Іран та Близький Схід.
показати весь коментар
03.01.2026 20:09 Відповісти
Мадуро схвачен отрядом «Дельта»

Ну, это какие-то дешёвые полумеры: Мадуро - это мелюзга международного террористического интернационала, путинская шестёрка.

Для восстановления мирового правопорядка надо, чтобы спецназ "Дельта" захватил Путина и Кабаеву...
показати весь коментар
03.01.2026 22:27 Відповісти
До речі, Трамп знову грозить Ірану.
показати весь коментар
04.01.2026 00:14 Відповісти
Міжнародне право "змито в унітаз". Тепер тільки право сили. "Веселі" настати часи.....
показати весь коментар
03.01.2026 20:05 Відповісти
Переглянула реакцію українських політичних блогерів. Шокована. Всі вихваляють трампа, а насправді трамп продемонстрував всьому світові абсолютне беззаконня. І чим в цьому він відрізняється від путіна? Захотів нафтових грошей, придумав відмазку.
показати весь коментар
03.01.2026 22:37 Відповісти
Юлія, блогери можуть помилятися, й дуже часто просувають хібні думки.
Нажаль більшість людей не здатні самостійно оцінювати події, їм потрібен "блогер" щоб підказав як реагувати.
показати весь коментар
04.01.2026 10:40 Відповісти
Для кого становила небезпеку влада Венесуели?Для гаманців американських мільярдерів та самого тампона?америкашки,та вдавитесь ви чужими грошима.
показати весь коментар
03.01.2026 20:08 Відповісти
Меньше треба було хвалитися, що "зальють грінго коксом". Хоча кокс, тут більше казус беллі
показати весь коментар
03.01.2026 20:36 Відповісти
Чужими? Венесуела винна американським компаніям 75-85 мільярдів доларів.
показати весь коментар
03.01.2026 23:52 Відповісти
то хай в суд подадуть
показати весь коментар
04.01.2026 01:57 Відповісти
А виконувати рішення суду хто буде?
показати весь коментар
04.01.2026 03:00 Відповісти
"дельта"
показати весь коментар
04.01.2026 07:47 Відповісти
Венесуела запросто повернула б америкосам ці гроші,але сша встановили заборону на експорт венесуельської нафти,їм не потрібні отих 75-85 мільрди,їм потрібна вся нафта, на трильйони доларів.Ось новина за першу половину 2022 року:

Європейські компанії почали закуповувати нафту у Венесуелі на тлі падіння пропозиції на світовому ринку.

Про це https://www.reuters.com/business/energy/venezuelan-oil-cargo-eni-departing-supertanker-load-next-document-sources-2022-06-17/ повідомляє Reuters.

Зазначається, що італійська компанія Eni зафрахтувала танкер із венесуельською нафтою обсягом 650 тис. барелів.

У травні Держдепартамент США дозволив Enі, а також іспанській Repsol відновити операції з венесуельською нафтою, щоб погасити невиплачений борг та дивіденди на мільярди доларів.

Другий танкер, зафрахтований Eni, також незабаром попрямує до Венесуели і, як очікується, завантажить два мільйони барелів розбавленої сирої нафти і доставить її до Європи. Цей вантаж буде розділено між Eni та іспанською Repsol."Америкоси дуже не ******* "диктатуру" в країнах де є надто багато нафти,а якщо в країнах з диктатурою дуже багато піску ,то їм по барабану.
показати весь коментар
04.01.2026 13:41 Відповісти
маладец против овец
а против пу или си сам как овца
показати весь коментар
03.01.2026 20:08 Відповісти
Про Сі не забувайте
показати весь коментар
03.01.2026 20:10 Відповісти
Так бы и с кремлём Дони!
показати весь коментар
03.01.2026 20:09 Відповісти
"У нас найкраще обладнання у світі. Немає нічого подібного до того, що маємо ми".
Тому у кого такого обладнання немає - той повинен підкоритись волі страпона...
Міжнародне право в дії.
показати весь коментар
03.01.2026 20:13 Відповісти
"Ми володіємо можливостями та навичками, які наші вороги навряд чи можуть навіть уявити.За його словами, армія США не втратила жодної одиниці військової техніки."

Ну воювати проти майже папуасів з рогатками, які до того ж уявляють наслідки війни з найбагатшою ще й ядерною країною в разі спроби спротиву, багато навичок не треба.
показати весь коментар
03.01.2026 20:16 Відповісти
та навіть безядерна куба не по зубам трумпові..
показати весь коментар
03.01.2026 22:11 Відповісти
Я власне радий що Дуру прибрали. Це діло в цілому непогане. Мало того що ******** ********* по губам поводили, та й Сі теж, так ще й Мадуро країну довело до такого піздєца, що в принципі заслужив.
Але *****, навіть попри той факт, що операція справді була вдала... Натянутий на глобус привід самого вторгнення, оце хизування "дивіться як я першоклашку відгамселив ногами" і те, що вони були б не проти будь-якого іншого гімна, хоч 200 разів диктатора, але яке ділиться і виконує їх команди, а на саму Венесуелу всім насрать з великої вежі - виглядає так гидотно та жалюгідно.
показати весь коментар
03.01.2026 22:42 Відповісти
Русня не в гуморі

показати весь коментар
03.01.2026 20:17 Відповісти
З усіма закликами общєствєнность згодна ❤️❤️❤️❤️❤️
показати весь коментар
03.01.2026 20:44 Відповісти
Да чтоб он прав оказался !!!
показати весь коментар
03.01.2026 21:08 Відповісти
Ватні б слова та богу у вуха. Всі вже зачекалися.
показати весь коментар
03.01.2026 22:44 Відповісти
Це я писав ще в листопаді вже минулого року.
================================
Піймав себе на думці після знайомства з інформацією про висери з Білого дому (Вашінгтон дістрікт) останніх кілька днів, що у світі більше не існує Міжнародного права. Відтак виникло питання, чи були в ООН офіційні панахіда та поминки з цього приводу? У всякому випадку я цього не помітив.Якщо таки не було, то для проведення церемонії похоронів непогано було б запросити африканських хлопців якоїсь однієї з нігерійських контор ритуального сервісу. З тою умовою, що вони для обслуговування цієї події візьмуть до себе на роботу містера Трумпа.А з усіх інших, хто долучився до смерті Міжнародного права, можна було б організувати оркестр похоронних лабухів.
показати весь коментар
03.01.2026 20:17 Відповісти
Шановний пан з місяця? Міжнародне право були похоронені Путіним в 2014 році після захоплення Криму та млявої реакції президента США Обами та європейських країн. Жодної військової допомоги Україна не отримувала. Трусливий Обама лише розказував про глибоку озабоченість.
показати весь коментар
03.01.2026 20:47 Відповісти
Ошибаетесь, международное право не успело родиться как его сразу похоронили в 1948 году еще, когда создали исраиль и позволяют ему с тех пор подтираться международным правом. Так что пуйло воспитанный исраилтянами он всего лишь продолжает дело своих родителей. Не зря он перед своей иннагурацией в 1999 году сначала в исраиль летал.
показати весь коментар
03.01.2026 21:47 Відповісти
ще була раніше Ічкерія,..
та Грузія.
показати весь коментар
03.01.2026 22:14 Відповісти
не треба так скиглити,Лантух!
показати весь коментар
04.01.2026 00:28 Відповісти
якщо обвалиться ціна на нафту, то буде круто
показати весь коментар
03.01.2026 20:33 Відповісти
Дай то Бог.
Молимося щодня за це візуалізуємо, якшо по ********* ⭐✨💫🌟⭐👌🙏🙏
показати весь коментар
03.01.2026 20:43 Відповісти
ЗЕбліка візьміть до мадури!!
Нам теж потрібна перехідна Влада!! Аж терміново
показати весь коментар
03.01.2026 20:42 Відповісти
Якщо Трамп почне продавати венесуельську нафту у всьому світі, то це сильно вдарить по ціні на нафту і по прибуткам Росії, тому патріоти України підтримують Трампа
показати весь коментар
03.01.2026 20:43 Відповісти
Показывают пример миру только ядерное оружие может спасти страны от больших стран . Что европа что сша ни чего не могут против кореи сейчас белорусии и за ядерного оружия и будут контролировать всех у кого этого нет
показати весь коментар
03.01.2026 21:12 Відповісти
Все верно. И Иран можно понять, который страмится получить ядерное оружие имея столько нефти и газа.
показати весь коментар
03.01.2026 21:49 Відповісти
Я гадаю що навіть якийсь мер джексонвіла чи атлантик сіті керував Україною би більш ефективніше чим зелене криворізьке шапіто.
показати весь коментар
03.01.2026 21:29 Відповісти
ви усвідомлюєте, що те що анонсує трамп має чіткий термін - окупація.
й ваш коментар свідчить про бажання окупації України.
може час схаменутись?
показати весь коментар
03.01.2026 22:12 Відповісти
Ничого не елегантно,це лядский цирк- вже зрозуміло.
показати весь коментар
03.01.2026 21:53 Відповісти
тепер трумп взяв контроль над потоками кокаїну в сша..
щось про це мовчить..,

а ось про нафту трумп сторазів згадував..
і так було зрозуміло,
що його головний інтерес - нафта..
показати весь коментар
03.01.2026 22:09 Відповісти
Опозиція Венесуели готова взяти владу після того, як США захопили Ніколаса Мадуро, заявила її лідерка Марія Коріна Мачадо у суботу, 3 січня.

Вона зазначила, що колишній кандидат у президенти Венесуели Едмундо Гонсалес Уррутія, якого опозиція країни та низка держав визнали переможцем виборів, "має негайно розпочати виконання своїх конституційних обов'язків і бути визнаним головнокомандувачем національних збройних сил".

"Сьогодні ми готові виконати свій мандат і взяти владу.
Залишаймося пильними, активними та організованими, доки не завершиться демократичний перехід", - підкреслила Мачадо.
показати весь коментар
03.01.2026 22:52 Відповісти
Віце-президент Венесуели Делсі Родрігес в ефірі державного телебачення назвала Ніколаса Мадуро «єдиним президентом країни» та підкреслила, що її країна ніколи не стане «колонією» іншої держави.

Родрігес виступила з зверненням до мешканців Республіки разом зі своїм братом, головою Національної асамблеї (однопалатного парламенту) Хорхе Родрігесом, міністром внутрішніх справ Діосдадо Кабельо, а також міністрами закордонних справ і оборони.

Вона закликала країну до єдності та оцінювала захоплення Мадуро як «викрадення».
показати весь коментар
03.01.2026 23:11 Відповісти
Устройте теперь крысе операцию «Полуденная звезда».
показати весь коментар
03.01.2026 23:43 Відповісти
А чому тоді трамп не в змозі знищити пуьіна та зелених слуг не українського народу?
показати весь коментар
04.01.2026 00:01 Відповісти
А почему Трамп не ********** на Индию или Китай? Потому что там, можно получить по башке. А Зетаньяху вы сами выбрали, вот сами и свергайте.💪
показати весь коментар
04.01.2026 01:18 Відповісти
Бо тигри не нападають один на одного, щоб якась мавпа потім не зайняла їх місце.
показати весь коментар
04.01.2026 01:39 Відповісти
У жовтні 2023 року уряд Мадуро та опозиція підписали Барбадоську угоду. У рамках цієї угоди, укладеної за посередництва США, Мадуро пообіцяв провести вільні та конкурентні вибори у 2024 році в обмін на тимчасове пом'якшення американських санкцій щодо нафтогазового сектору Венесуели.
Незважаючи на обіцянки, режим Мадуро фактично зірвав виконання угод:

Дискваліфікація кандидатів: Головний опозиційний лідер Марія Коріна Мачадо, яка перемогла на праймеріз, була позбавлена ​​права балотуватися.

Підсумки виборів: 28 липня 2024 року виборча комісія оголосила Мадуро переможцем, але опозиція та міжнародні спостерігачі (включаючи Центр Картера та ООН) заявили про масові фальсифікації та перемогу Едмунда Гонсалеса.

Реакція США: Через недотримання Барбадоської угоди США у квітні 2024 року відновили частину санкцій.
показати весь коментар
04.01.2026 04:21 Відповісти
на сегодня Запад может только тем кто не может пригрозить указывать . Еще одна причина создавать ядерное оружие если Украина не хочет быть под постоянным каблуком
показати весь коментар
04.01.2026 06:16 Відповісти
Трамп ішов на вибори з гаслом проти «вічних війн», різко критикував минулі зусилля США щодо зміни режимів і обіцяв проводити зовнішню політику з фокусом «Америка понад усе».
Тепер же він ставить на карту своє президентство, намагаючись успішно відновити південноамериканську країну, економіка якої перебуває у занепаді, а політична стабільність підірвана десятиліттями диктатури.
показати весь коментар
04.01.2026 07:29 Відповісти
США керуватимуть Венесуелою до .... пока не иссякнут запасы нефти
показати весь коментар
04.01.2026 09:16 Відповісти
Афганістаном вже накерувались. Охороняли плантації з наркотиками та розвивали наркоторгівлю, яка чомусь зараз їм не подобається і венесуельські наркотики їм не потрібні.
показати весь коментар
04.01.2026 15:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2