9301 відвідувач онлайн

Орбан прогнозує розпад ЄС і заявив, що не дасть грошей Україні

Орбан про ЄС, Brexit і Україну: чому Угорщина не піде з блоку

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Європейський Союз може зіткнутися з дезінтеграцією та хаосом у керівництві у 2026 році, хоча Будапешт не планує вихід з ЄС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Index.

"Європейський Союз розвалиться сам по собі, відбудеться свого роду дезінтеграція, настане хаос у керівництві", - зазначив Орбан.

Та додав, що цей процес можна зупинити за допомогою реструктуризації, але її немає, оскільки зацікавлені країни застрягли у власних проблемах.

Угорщина не вийде з ЄС і не дасть грошей Україні

Водночас Орбан заявив, що вихід з ЄС для Будапешта був би нерозумним.  Він назвав рішення Лондона "сміливим", але поганим для Центральної Європи.

Також угорський прем'єр нагадав, що Угорщина не володіє ядерною зброєю і не є достатньо великою, щоб покинути блок, і її вихід не буде розумним.

Крім того, прем’єр-міністр Угорщини заявив, що "не дасть грошей Україні", оскільки українці їх нібито не віддадуть назад.

Інші заяви Орбана

Топ коментарі
+14
Без денег ЕС Орбан у Украины будет кусок хлеба просить! Свин на заморских харчах!
показати весь коментар
06.01.2026 14:05 Відповісти
+12
І що заважає втекти з "тонущєго корабля" у перспективний тайожний союз?
показати весь коментар
06.01.2026 14:04 Відповісти
+11
показати весь коментар
06.01.2026 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Орбан, наступний клієнт, за мадуро і ******* з хамеймі!!
показати весь коментар
06.01.2026 14:03 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 14:17 Відповісти
І що заважає втекти з "тонущєго корабля" у перспективний тайожний союз?
показати весь коментар
06.01.2026 14:04 Відповісти
Україна йому заважає, яка між Угорщиною та Тайожним союзом..
показати весь коментар
06.01.2026 14:11 Відповісти
Значить, недостатньо сильна у нього любофф.
показати весь коментар
06.01.2026 14:17 Відповісти
Привыкший хорошо жить, не хочет зимой в - 20 в сральник ночью на улице бегать!
показати весь коментар
06.01.2026 14:11 Відповісти
Нічого не заважає, як тільки побачить що грошей більше от ЄС не отримує, то втече, а як побачить що дома не все добре то, втече до ху....ла. недарма він йому зараз прислуговує. Тоже самое і с фісканутим, та іншими прибічниками ху...ла.
показати весь коментар
06.01.2026 14:56 Відповісти
Без денег ЕС Орбан у Украины будет кусок хлеба просить! Свин на заморских харчах!
показати весь коментар
06.01.2026 14:05 Відповісти
78 -80 год, группа СВ в Венгрии. Но сравнению с Украиной в те года это нищеброды и попрошайки, за канистру бензина можно было даже жену у мадьяра выменять! Все в сравнении познаётся! Аборигены в Амазонии и сейчас "чудово" живут!
показати весь коментар
06.01.2026 14:53 Відповісти
Ну, даже не знаю, что вам ответить! Про Югославию спрашивать не буду, сам там не был)
показати весь коментар
06.01.2026 15:00 Відповісти
Так флаг в руки! Оторвитесь от "сиськи" и захищайте свою идетичнисть! Ничего не поменялось! И рыбку сесть и всех наФуй послать, но когда начнут бить по лицу, горлопанить на всю улицу!
показати весь коментар
06.01.2026 15:08 Відповісти
Есть у меня сомнения относительно правдивости ваших слов.. Мой товарищ служил в начале восьмидесятых в Венгрии. Про "обмен бензина на жён" ничего не рассказывал, зато, привёз оттуда, всякого дефицита, и на мой вопрос "Как в Венгрии с товарами и продуктами?", он отвечал "Да несравнимо лучше", а я в то время жил не в самом бедном регионе Украины.. Но самое интересное, что он привёз из Венгрии журнальчики которые потом продавал по 25 рублей.)
показати весь коментар
06.01.2026 16:03 Відповісти
Про жен на бензин это конечно утрированно. Но во первых, в Венгрии в разных местах служили СА и разные должности занимали( с разными возможностями). Сейчас в Украине в магазинах то же многое есть, но не все это могут купить. Тем более не надо сравнивать военных СА со среднестатистическим жителем Венгрии из села или провинциального городка. И Украина приведена не случайно, батю перевели в Ивановскую область. Там вообще шок был когда соседи(гражданские) из тюльки суп варили, потому что купить из еды ничего не могли. А мамины коллеги из ее воинской части просили купить деликатесов в "закрытом магазине" были такие только для офицеров и членов семей определенного рода войск.
показати весь коментар
07.01.2026 16:55 Відповісти
І звідки твій наступник братиме гроші? Бо твій кінець скоро наступить!
показати весь коментар
06.01.2026 14:05 Відповісти
не "розпад", а ВИПАД з кубла одного "непорозуміння"
показати весь коментар
06.01.2026 14:06 Відповісти
Ти ж і робиш хаос в ЄС
показати весь коментар
06.01.2026 14:07 Відповісти
Он сам напрашивается чтоб их турнули из ЕС
показати весь коментар
06.01.2026 14:07 Відповісти
Питання до ГУР, чому ця сволота все ще не ліквідована?!
показати весь коментар
06.01.2026 14:07 Відповісти
ПРИЇДЬ З "Гамерики", і "ліквідуй"... У нашого ГУР іншої роботи вистачає... Наприклад, ліквідація твого "куратора, з ФСБ...
показати весь коментар
06.01.2026 14:18 Відповісти
ГУР дебілами не відповідає
показати весь коментар
06.01.2026 14:59 Відповісти
Доки ЗЕ може назбирати людей на війну проти РФ, гроші Україні найдуть і коли настане вибір, чи послати нахер з ЄС Угорщину чи дати Україні гроші на війну проти РФ більшість європейців зроблять правильний вибір..., бо вони не хочуть вмирати на війні, а якщо Україна впаде, то помирати прийдеться їм...
показати весь коментар
06.01.2026 14:08 Відповісти
На скільки я знаю, у ЕС немає процедури виключення якоїсь країни - лише вихід за власним бажанням.
показати весь коментар
06.01.2026 14:12 Відповісти
Захочуть вижити винайдуть...
показати весь коментар
06.01.2026 14:14 Відповісти
Просто треба не давати гроші і само втече до своїх хазяїв ху...ла, або Сі, хоча останній з таким дебілом спілкуватися не буде, не його уровень, а ху...ло ще і гроші забере які раніше давав
показати весь коментар
06.01.2026 15:04 Відповісти
Вроде можно, если ВСЕ остальные за
показати весь коментар
06.01.2026 14:14 Відповісти
не дасть грошей Україні? усі 30 ***********?...
показати весь коментар
06.01.2026 14:11 Відповісти
то чо він не починає розвал Мадярекзітом (Magyarexit)??? Чого чекає?
показати весь коментар
06.01.2026 14:11 Відповісти
Бо вихід Угорщини є ЕС не розвались ЕС, а лише зміцнить його. А от сидячи у ЕС, Орбан може тягнути з ЕС гроші і при цьому вставляти ЕС палки у колеса.
показати весь коментар
06.01.2026 14:13 Відповісти
За розпаду ЄС Угорщина сконає у числі перших-вилізти на горба Австрії чи присмоктатись до цицьки Німеччини вже не вдасться!
показати весь коментар
06.01.2026 14:11 Відповісти
О. зарплату від ввх отримав
показати весь коментар
06.01.2026 14:12 Відповісти
Про які гроші патякає це опудало яке керує країною-трутнем Євросоюзу. Зовсім вже з глузду з'їхало?
показати весь коментар
06.01.2026 14:20 Відповісти
Імбецил!!! Воно про які гроші пиз....дить??? Угорщина , це країна яка живе за рахунок ЄС, країни Балтії самі себе годують, а угорщина більше них в людях не може цього зробити!!!
показати весь коментар
06.01.2026 14:31 Відповісти
Думає ,що його візьмуть до нової австороугорської?))Ідіот,з нового року в Болгарії вже євро.Попри складності в ЄС,для нього головна загроза це рашка,і повірте ,що нехай через гальмування але рішення і дії будуть.
показати весь коментар
06.01.2026 14:36 Відповісти
******, мля! Прогнозує розпад ЄС, а із ЄС виходить не збирається. Воно притомне?!
показати весь коментар
06.01.2026 14:39 Відповісти
Ідіот.
показати весь коментар
06.01.2026 14:43 Відповісти
цей піdаR забув пояснити, чому саме він не дасть Україні грошей. Тому шо Угорщина бідніша за Україну і грошей тупо нема навіть для себе. На вині і ковбасі багато не заробиш, індустрійного виробництва практично нема. А з ЄС не вийде, бо на постійному підсосі від Европи, хоча вмудряються залишатися дуже гоноровими: ніби то вони Европі гроші дають.
показати весь коментар
06.01.2026 15:05 Відповісти
А у Угорщини є що давати? Угорщина дотаційна країна і без грошей ЄС не здатна існувати. Давальщик Орбан. Ну-ну. Давалка ще не виросла
показати весь коментар
06.01.2026 15:15 Відповісти
ну вот коли тебе рашка кине і твоя країні опинитьс яза межею бідності, то ти полетиш у Ростов, у чудову компашку, бо тебе на вилах мадяри винесуть
показати весь коментар
06.01.2026 16:07 Відповісти
Мадьяры, вместе с Гитлером, оккупировали Украину, в 41-ом. Сатри, венгерская ****, как бы обратка не прилетела!
показати весь коментар
06.01.2026 16:15 Відповісти
Мне кажется....Украине пора двух ************** и жабу) выкрасть,благо прицедент уже имеется....побухтят в ООН и забудут.....сколько можно уже этот звездеж терпеть
показати весь коментар
06.01.2026 16:36 Відповісти
А розпад орбана він не прогнозує?!
показати весь коментар
06.01.2026 18:07 Відповісти
Бідна жабо, як же воно терпить брюссельську диктатуру?
показати весь коментар
06.01.2026 18:51 Відповісти