10790 відвідувачів онлайн

Всі члени ЄС, крім Угорщини, оприлюднили заяву щодо Венесуели

Реакція ЄС на події у Венесуелі: Угорщина не долучилася

Заяву Європейського Союзу щодо Венесуели підтримали 26 з 27 країн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті пресслужби ЄС.

Що відомо?

У примітці зазначається, що заяву підтримали Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія та Швеція.

Єдиною країною, що не підтримала заяву є Угорщина.

Станом на зараз Будапешт не надавав офіційних пояснень.

Про що йдеться у заяві?

Країни блоку наголосили, що Мадуро ніколи не мав легітимності демократично обраного президента. Там виступили за мирний та очолюваний самими венесуельцями перехід до демократії з повагою до суверенітету країни.

"ЄС поділяє пріоритет боротьби з транснаціональною організованою злочинністю та незаконним обігом наркотиків, які становлять значну загрозу безпеці в усьому світі.

Водночас ЄС наголошує, що ці виклики необхідно вирішувати шляхом сталої співпраці з повною повагою до міжнародного права та принципів територіальної цілісності та суверенітету", - йдеться в заяві.

Також у ЄС запевнили, що підтримують тісний контакт зі США, а також регіональними та міжнародними партнерами, щоб підтримати та сприяти діалогу між усіма залученими сторонами, що призведе до демократичного, інклюзивного та мирного вирішення кризи шляхом переговорів під керівництвом венесуельців.

"Повага до волі венесуельського народу залишається єдиним шляхом для Венесуели відновити демократію та вирішити поточну кризу", - наголосили там.

Що передувало?

Топ коментарі
+19
Вітьок попав на розтяжку між рудим, буйлом та сі...

і довго ми так висіти будемо, а, вітьок ?

.
показати весь коментар
05.01.2026 09:38 Відповісти
+15
І як тепер мінєтчіку рудому, реагувати на не підтримку своєї найбільшої операції з часів македонского сашкі? Жаба орбан пішов проти хазяїна ?
показати весь коментар
05.01.2026 09:33 Відповісти
+10
І як тепер Орбану вилізувати обом одночасно?
показати весь коментар
05.01.2026 09:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І як тепер мінєтчіку рудому, реагувати на не підтримку своєї найбільшої операції з часів македонского сашкі? Жаба орбан пішов проти хазяїна ?
показати весь коментар
05.01.2026 09:33 Відповісти
Поясни - а ХТО його "хазяїн"? "рудий клоун", чи "*****"? Бо він пробує прислужувать ОБОМ - але у цих "обох" , в даному випадку, інтереси протилежні...
показати весь коментар
05.01.2026 09:36 Відповісти
От да, він ж так хвалив Трампа...
показати весь коментар
05.01.2026 09:37 Відповісти
Судячи з цього, ***** його володар.
показати весь коментар
05.01.2026 09:52 Відповісти
та просто пояснить:
оскільки у своїй заяві ЄС виступив за ".. мирний та очолюваний самими венесуельцями перехід до демократії з повагою до суверенітету країни." Джерело: https://censor.net/ua/n3593837
то орбан не підтримує цю заяву, оскільки поділяє позицію трампа, що до виборів керувати країною повинні Штати.
показати весь коментар
05.01.2026 09:52 Відповісти
Ґорбан не підтримує цю заяву, бо обісцявся, що його так само вивезуть в Київ)
показати весь коментар
05.01.2026 10:38 Відповісти
Кремль нє вєліт
показати весь коментар
05.01.2026 09:34 Відповісти
Вітьок попав на розтяжку між рудим, буйлом та сі...

і довго ми так висіти будемо, а, вітьок ?

.
показати весь коментар
05.01.2026 09:38 Відповісти
Орбан не моди визначитись кому бути вірним, Трампу чи *****.
показати весь коментар
05.01.2026 09:39 Відповісти
І як тепер Орбану вилізувати обом одночасно?
показати весь коментар
05.01.2026 09:40 Відповісти
Так воно ж жабагадюка із роздвоєним язьіком
показати весь коментар
05.01.2026 11:05 Відповісти
Справжній господар Орбана в Москві
показати весь коментар
05.01.2026 15:06 Відповісти
і словаки, і чехи підписали? - дивно
показати весь коментар
05.01.2026 09:42 Відповісти
***** мне друг, но Трамп еще дороже! (с)
показати весь коментар
05.01.2026 13:05 Відповісти
"Надоїв царю-Леву, бардак в лісі. Зібрав звірів на галявині, та й каже:
- діліться! Розумні - направо, красиві - наліво...
Розійшлися звірі. Одна макака метається посередині. Лев каже?
- Макако! Ти,в кінці-кінців, визначишся?
Макака кричить:
- А що мені робить? Я і розумна, і красива... Так мені надвоє порваться, чи що?!!!
показати весь коментар
05.01.2026 09:42 Відповісти
сійярта зара у мацкву за методичкою зганяє
показати весь коментар
05.01.2026 09:42 Відповісти
Орбан сів на шпагат. І вирішив йти в нєсознанку.
показати весь коментар
05.01.2026 09:43 Відповісти
А де цей підарок, Сіярто?
показати весь коментар
05.01.2026 09:45 Відповісти
Кто бы сомневался
показати весь коментар
05.01.2026 09:47 Відповісти
Що ви до візитка пристали, вам би стільки вказівок прийшло від хазяїв, грошових платителей, теж розгубилися, ...Люди всяке нужны, люди всякие важны..,. Особливо якщо платять, а грошей зайвих не буває. А ще вони не пахнуть якщо і з валізи ху....ла
показати весь коментар
05.01.2026 09:49 Відповісти
Угорщина заперечує проти суверенітету Венесуели, Мадуро - маніяк, Трамп - дурень. У Венесуелі треба провести вільні вибори під наглядом країн, де реально існує вільне виборче право (спецназ США блискуче захопив путініста Мадуро, на жаль Трампон нівелює всі позитивні можливості цієї операції для встановлення демократії у цій нещасній країні).
показати весь коментар
05.01.2026 09:56 Відповісти
Яких країн, Трамп діє чисто за "доктриною Монро". Де в Північна і Південна Америки повністю зона впливу США. І іншим зась.
показати весь коментар
05.01.2026 10:03 Відповісти
Діє, і що? Хіба він взяв під контроль Венесуелу, одні понти, там дійсно могла б змінитися влада, якби Трампон підтримав опозицію, але він підтримує заступницю захопленого людожера.
Забудьте про доктину Морно і 19 століття, зараз 21-е, Трамп - неадекват, як і Орбан (ця гонорея репрезентує Угорщину), зараз ліваки-мадурівці, що знищили економіку Венесуели, намагатимуться очолити "антиколоніальну боротьбу", скориставшись психічними заявами божевільного, що вхопив румпель штатівської влади.
показати весь коментар
05.01.2026 10:17 Відповісти
Років, ні. Але візьме. Через свого ставленика.
показати весь коментар
05.01.2026 10:23 Відповісти
Угорщина заперечує нелегітімність мадуріка.
показати весь коментар
05.01.2026 10:37 Відповісти
До речі, Орбана теж так можна як і Мадуру.
показати весь коментар
05.01.2026 10:01 Відповісти
3-тя окрема штурмова бригада за 3-и години !
показати весь коментар
05.01.2026 10:16 Відповісти
Асобий путь у мадярів?
показати весь коментар
05.01.2026 10:14 Відповісти
Ось і видно ху із ху... !
показати весь коментар
05.01.2026 10:15 Відповісти
ось Тобі і ,брехливе мадярське "ми погодили з Трампом" ....?
показати весь коментар
05.01.2026 10:36 Відповісти
Орбан твердо зайняв в ЄС позицію "А баба Яга проти!", тому він не підтримує жодну ініціативу, рішення або голосування. Отака кнопка на стільці.
показати весь коментар
05.01.2026 10:39 Відповісти
Орбан просто Хоче бути і в ЕС і за Трампа і за Китай і ЗА Путіна бо дістає від всіх бабло))) Тільки так не вийде і чим далі тим більше
показати весь коментар
05.01.2026 10:42 Відповісти
та зробіть островом цю угорщину .
показати весь коментар
05.01.2026 10:55 Відповісти
озером, а не острівом
показати весь коментар
05.01.2026 12:43 Відповісти
Шлюха-орбан ще незнає, що зараз треба ляпнути, щоб сподобатись і тим і тим...)))
Підказую - імітуй сердцевий напад...
показати весь коментар
05.01.2026 11:09 Відповісти
.А Тромб знає що його шавка Орбан працює проти нього? Потрібно щоб журналісти це донесли якщо до Тромба ще не дійшло що всі ці європейські ************* аж ніяк не проамериканські
показати весь коментар
05.01.2026 11:14 Відповісти
треба писати:
-всі представники країн
окрім одного
члєна
показати весь коментар
05.01.2026 11:25 Відповісти
Важко однією жопою на двох стільцях сидіти.
показати весь коментар
05.01.2026 11:26 Відповісти
взагалі сидить він давно на москальскому стулі. а на Європейський так, ноги вкладає
показати весь коментар
05.01.2026 11:41 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2026 11:39 Відповісти
Навіщо стільки пустих слів? Сказали коротше "Трамп,звичайно,сучий син,але це наш сучий син"
показати весь коментар
05.01.2026 12:59 Відповісти
Якщо одна країна постійно йде врозріз з рішеннями ЄС, то може вона лишня в Євроспільноті?
показати весь коментар
05.01.2026 13:13 Відповісти