7567 відвідувачів онлайн

Суд змінив запобіжний захід "слузі народу" Скороход: заставу збільшили до 4 млн гривень

Скороход у суді

Апеляційна палата ВАКС частково прийняла клопотання нардепки Анни Скороход про зняття електронного браслету. Раніше їй повідомили про підозру у корупційній справі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Що відомо

Так, ВАКС замінила запобіжний захід Скороход на заставу у розмірі чотирьох мільйонів гривень. До цього вона носила електронний браслет. Застава була 3 млн 28 тис. грн.

Крім того, у коментарі ЗМІ нардепка розповіла, що клопотання пов'язане з проведенням засідання в рамках Парламентської асамблеї НАТО, куди вона мала вирушити як український делегат.

Захист просив скасувати обовʼязок носити електронний браслет, оскільки його носіння негативно впливає на щоденне виконання службових обов’язків, працювати в прифронтових територіях, а також, здійснювати щоденні процедури, носити комфортне взуття та одяг.

Скороход принесла в суд зимовий чобіт, щоб показати, що одягти його не може, через електронний браслет.

Справа нардепки Скороход

  • Раніше НАБУ за допомогою прихованої зйомки зафіксувало факт передачі нардепці та її представнику частини коштів. Йдеться про 125 тисяч доларів.
  • На кадрах пізніше також показують розписку, проте не видно, про що там йдеться. Із контексту зрозуміло, що цей "документ" фіксує конкретну суму і передачу частини коштів, щоб всі учасники "домовленостей" могли "спокійно спати".
  • 5 грудня Служба безпеки, НАБУ та САП викрили у Києві злочинну групу, яку очолювала народна депутатка України Анна Скороход.
  • Її звинувачують у створенні злочинної групи, яка пропонувала бізнесмену за 250 тисяч доларів організувати накладення санкцій РНБО на компанію конкурента.
  • 7 грудня спільнику Скороход у цій справі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 4 млн 542 тис. грн застави.
  • 8 грудня помічнику народної депутатки Анни Скороход ВАКС призначив запобіжний захід у вигляді 1,514 млн грн застави.
  • Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід народній депутатці Анні Скороход у вигляді застави розміром у 3 мільйони 28 тисяч гривень.
Топ коментарі
+7
чому всі слуги кончені як і їх лідор? це генетика?
показати весь коментар
08.01.2026 17:46 Відповісти
+3
Це вже повне днище чи ще слуги постукають знизу? А мудрий нарід нехай хаває мовчки, бо какая разніца.
показати весь коментар
08.01.2026 17:54 Відповісти
+2
Дєшовка якась, 4 ляма за неї не дають😸😸
показати весь коментар
08.01.2026 17:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чому всі слуги кончені як і їх лідор? це генетика?
показати весь коментар
08.01.2026 17:46 Відповісти
Це не просто генетика, це генетика тих, хто їх вибирав і продовжує й досі їх облизувати - це вже діагноз
показати весь коментар
08.01.2026 19:09 Відповісти
За останні 5 років (приблизно з початку 2021 до початку 2026 року) у Великій Британії змінилося п'ять прем'єр-міністрів: Борис Джонсон, Ліз Трасс, Ріші Сунак, а після виборів 2024 року - Кір Стармер.
Це також генетика тих, хто їх вибирав, чи це Велико британський діагноз ???
Кажуть що українці зараз носять вишиванки...... Справжні,шановні УКРАЇНЦІ зараз носять бронежилети.
Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
08.01.2026 20:38 Відповісти
Дєшовка якась, 4 ляма за неї не дають😸😸
показати весь коментар
08.01.2026 17:48 Відповісти
Це вже повне днище чи ще слуги постукають знизу? А мудрий нарід нехай хаває мовчки, бо какая разніца.
показати весь коментар
08.01.2026 17:54 Відповісти
Звичайна вестава ... ось цікавіше -
Чиновник Фонду держмайна вказав, що має 5 тонн золотих злитків, які зберігає в Москві
Заступник директора департаменту оренди та розпорядження державним майном - Андрій Мельник зазначив, що має 5 тонн золотих злитків на мільярди гривень, які зберігає в Росії ...
показати весь коментар
08.01.2026 17:57 Відповісти
Зло ригоАНАЛЬНЕ і далі гадить в Україні!!
«Если зло свергать пора, То нельзя быть хилым: Зло боится не добра - Зло боится силы!»(С)
Служки з ВРУ та Непокарані помічники ригоАНАЛЬНИХ з *******, сьогоднішнє зло в Україні, з 2019 року!!!!! Наслідки їх злочинів, очевидні в Україні!
Слава Україні!
показати весь коментар
08.01.2026 18:32 Відповісти
Віктор Уколов:
Чиновник Фонду держмайна України вказав у декларації, що має 5 тонн(!) золотих зливків, які зберігає в москві…
Переварюю цю новину, пане Зеленський - а чому він не виїхав за кордон? Ти ж казав, що всі корупціонери виїхали! Один робить собі ЗОЛОТИЙ унітаз, інший купує на зарплату чиновника 5000 кг золота! І як нам після цього просити допомогу в ЄС???
показати весь коментар
08.01.2026 18:45 Відповісти
Як завжди, це тільки народу соромно, а їм це звичайна справа, совість вони здають при призначенні на посаду
показати весь коментар
08.01.2026 19:14 Відповісти
Застава була 3млн. 28тис. ,це з браслетом. Зараз 4млн. но без браслета.
Виходить що браслет коштує 972 тис.
Що не зробиш щоб легше забігти було
показати весь коментар
08.01.2026 19:08 Відповісти
Корупціонерка їде на асамблею НАТО? Держіть мене семеро....
показати весь коментар
08.01.2026 19:13 Відповісти
Ща трохи повякає і буде 10 млн.
показати весь коментар
08.01.2026 20:41 Відповісти