9021 відвідувач онлайн

САП проситиме для Тимошенко заставу в 50 млн гривень у справі про підкуп депутатів

тимошенко

Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме про запобіжний захід у вигляді застави в 50 мільйонів гривень та певних обов'язків для лідерки парламентської фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила речниця САП Ольга Постолюк у коментарі "Українській правді".

Подробиці

"Прокуратура проситиме про заставу в 50 мільйонів та особисті зобов'язання", - зазначила вона.

Засідання Вищого антикорупційного суду відбудеться 16 січня о 9 годині ранку.

Підозра Юлії Тимошенко

  • Нагадаємо, пізно ввечері, 14 січня, у НАБУ заявили про викриття керівника однієї з фракцій Верховної Ради України на пропозиції дати хабар низці нардепам, що не належать до його фракції, за голосування конкретних законопроєктів.
  • Як повідомили джерела Цензор.НЕТ, НАБУ та САП проводять обшуки в офісі партії "Батьківщина". Обшуки відбуваються в офісі партії "Батьківщина" на Турівській в Києві.
  • Згодом ЗМІ заявили, що НАБУ та САП викрили Юлію Тимошенко на підкупі нардепів у Раді.
  • НАБУ підтвердило, що повідомило нардепці про підозру.
Топ коментарі
+21
малувато буде! ця жаба раз 100 більше накрала!
показати весь коментар
15.01.2026 17:26 Відповісти
+11
Яка застава,на нари стару аферістку з конфіскатом !!))
показати весь коментар
15.01.2026 17:28 Відповісти
+11
показати весь коментар
15.01.2026 17:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
50 млн. гривень застави - це образа для Ю. Тимошенко.
показати весь коментар
15.01.2026 19:49 Відповісти
А скільки треба, щоб ти почувалось комфортно?
показати весь коментар
15.01.2026 21:06 Відповісти
Та що я! Головне, щоб такі, як ти сектанти св. Юлії почувалися на 7-му небі, так би мовити в нірвані .
Моліться на свою святу, тільки лоби не порозбивайте і поспішайте, бо Качанівська колонія знову замаячила на горизонті
показати весь коментар
15.01.2026 21:54 Відповісти
Людина без честі і совісті. Усе заради наживи. Жодних інших високих прагнень... Просто нікчема.
показати весь коментар
15.01.2026 19:57 Відповісти
А ти, мабуть, такий собі чесняга з німбом над головою.
показати весь коментар
15.01.2026 21:05 Відповісти
З таким німбом?

https://www.obozrevatel.com/curious/87905-ikonu-timoshenko-mozhno-kupit-za-100-tyisyach-evro.htm Икону Тимошенко можно купить за 100 тысяч евро | Обозреватель | OBOZ.UAhttps://www.obozrevatel.com/curious/87905-ikonu-timoshenko-mozhno-kupit-za-100-tyisyach-evro.htm

Зображення можуть бути захищені авторським правом. https://support.google.com/legal/answer/3463239?hl=uk-UA Докладніше

показати весь коментар
15.01.2026 21:55 Відповісти
Ії колісниця важить як раз 50 млн. Гр. А більш ніяких крадіжок у неї не було.
показати весь коментар
15.01.2026 20:07 Відповісти
коррупция делает все законодательство не действительным. Потому что законы принимались не так, как должны для выгоды государства, а для тех, кто подкупал в корысных целях. И те законы, что принимались при коррупционерах, должны быть отменены и все последствия должны быть отменены, такие, как приватизация бандитами гос имущества для начала. Все вернуть в нац собственность и доходы должны идти в казну и на Украинский народ, а не бандитам Ахметову татарстанскому или еврейской мафии или прочим ОПГ. Все законодательство нужно переписывать заново в интересах Украинского народа!!!
показати весь коментар
15.01.2026 20:44 Відповісти
Де вона візьме такі гроші? В неї нічого немає
показати весь коментар
15.01.2026 21:01 Відповісти
На відміну від тебе, шлімазле, вона ніколи не прикидалась бідною.
показати весь коментар
15.01.2026 21:03 Відповісти
Прямо таки "ніколи". А Ющенко її бомжихою просто так назвав.
показати весь коментар
15.01.2026 22:14 Відповісти
А чого так мало? Лише 50 млн. У неї є значно більше.
Є можливість поповнити казну. Чого не скористатись?
показати весь коментар
15.01.2026 21:20 Відповісти
цікаво хто внесе заставу за цю зубожілу
показати весь коментар
15.01.2026 21:28 Відповісти
Анатолій Резнік

Це було зроблено за намагання створити уряд національної єдності та відмову голосувати фракцією за рокірування в уряді. Тепер будуть намагатися домовитися за потрібні голосування. Крім того, це технологія, яка спрямована на поширення міфу корупційності Тимошенко. Але головною ціллю дискредитації Тимошенко вважаю є недопустити її до влади з боку іноземних транснаціональних корпорацій і держав, які тримають в залежності не тільки наглядові ради та контролюючі антикорупційні органи в Україні але і діючу владу, яка виконала усі їх умови: здачу землі, надр, стратегічних підприємств та галузей, що перетворює Україну на звичайну колонію. Повернення Тимошенко до управління державою викликає панічний страх в усіх, хто намагається паразитувати над українським народом, знищуючи його сьогодення та майбутнє
показати весь коментар
15.01.2026 22:37 Відповісти
як вміло зекоМанда перевела фокус уваги зі своїх казнокрадів типу дєрмака чи ******* на якусь єврейку капітельман по імені ЙульА....
ну Йульці не вперше сидіти! на відміну від дєрмаків чи *******в....

а те, що інша ЙулькА на днях злила жидо-масонам родовище літію за просто так і за безплатно, то взагалі вже ніхто і ніде навіть не заїкається!
показати весь коментар
15.01.2026 22:44 Відповісти
Сторінка 2 з 2