6493 відвідувача онлайн

Тимошенко заявила, що її рахунки заблокували: через це вона не зможе внести 50 млн грн застави

Тимошенко

Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що її рахунки заблоковано ще до рішення суду, через що вона не зможе сплатити заставу у справі про підкупів нардепів у Раді.

Про це вона написала у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За словами нардепки, вона планувала сплатити заставу у "політично вмотивованій" справі про підкуп депутатів, але тепер не може цього зробити. Вона стверджує, що необхідні на заставу гроші були отримані нею як компенсація за "політичні переслідування" часів президентства Віктора Януковича.

"Таке воно –– антикорупційне правосуддя міжнародних шахраїв. Ви, наївні, певно, думаєте, що такими примітивними кроками змусите мене тікати або припинити боротьбу. Ви дуже сильно помиляєтеся", - додала Тимошенко.

Юлія Тимошенко заявила, що її рахунки заблокували

Також Тимошенко додала до допису згенеровану штучним інтелектом зображення, яке є аналогією на вірусне відео іранської дівчини Меліки Барахімі, на якому вона підпалює портрет верховного лідера Ірану Алі Хаменеї. Вчинок дівчини став символом масових протестів в країні.


Юлія Тимошенко заявила, що її рахунки заблокували

Підозра Юлії Тимошенко

  • Нагадаємо, пізно ввечері, 14 січня, у НАБУ заявили про викриття керівника однієї з фракцій Верховної Ради України на пропозиції дати хабар низці нардепам, що не належать до його фракції, за голосування конкретних законопроєктів.
  • Як повідомили джерела Цензор.НЕТ, НАБУ та САП проводять обшуки в офісі партії "Батьківщина". Обшуки відбуваються в офісі партії "Батьківщина" на Турівській в Києві.
  • Згодом ЗМІ заявили, що НАБУ та САП викрили Юлію Тимошенко на підкупі нардепів у Раді.
  • НАБУ підтвердило, що повідомило нардепці про підозру.
  • Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме про запобіжний захід для Тимошенко у вигляді застави в 50 мільйонів гривень та певних обов'язків.
Топ коментарі
+15
Ащо, в неї появилось задеклароване майно та гроші? Пам'ятаю як Ющенко її тролив. Мовляв, злидня.Бо з її слів нічого не має. Ні кола, ні двора. Живе у тітки в будинку, машину хтось покататься дав, обідає в гостях, лабутени з секондхенду.
показати весь коментар
15.01.2026 21:30 Відповісти
+12
Юля, тащи кеш.
показати весь коментар
15.01.2026 21:24 Відповісти
+9
Тоб то вона жаліється не на те що тепер не зможе допомогати ЗСУ у знищені ворога,а в тому що їй заставу нема чим заплатити.
показати весь коментар
15.01.2026 21:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Юля, тащи кеш.
показати весь коментар
15.01.2026 21:24 Відповісти
Неси в доларах 1000000$ в $100 - приблизно 10кг, сама й донесеш.
показати весь коментар
15.01.2026 21:37 Відповісти
Як в старі часи, Пінчук (зять Кучми) може знову допомогти, але ж прийдеться тоді для Пінчука "підкрутити" якийсь закон, щоб Пінчук лишній мільярд за рахунок українців отримав.
показати весь коментар
15.01.2026 22:24 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2026 23:44 Відповісти
Тимошенко певною мірою авантюристка.

Вона ніколи не боялася йти на жорсткі конфлікти: «Вона часто-густо була в опозиції. З Кучмою, наприклад, вона ж могла домовитись, там з олігархами, з самим Кучмою. Ні, вона пішла на конфлікт. І тоді, до речі, вона відстоювала правильні позиції - реформи у сфері енергетики.
Її посадили, тому що вона була в війні з тодішніми олігархами, зокрема з Медведчуком.
Її покарали.
Коли посадили при Януковичі, це теж була особиста помста Януковича».
показати весь коментар
16.01.2026 00:11 Відповісти
Ще у 1995 році Тимошенко вперше опинилась в СІЗО.

Під час вильоту до Росії у сумці Тимошенко знайшли 26 тисяч доларів та запідозрили у контрабанді валюти.

Але у камері слідчого ізолятору вона тоді пробула недовго - півтори доби: із СІЗО Юлії Володимирівні тоді допоміг вийти її тодішній бізнес-партнер, Віктор Пінчук.
показати весь коментар
16.01.2026 04:46 Відповісти
Першу кримінальну справу щодо Тимошенко та її чоловіка Олександра порушили у 1997-му.

Усе через події все того ж 1995 року, коли за кілька місяців після першого інциденту з Тимошенко знову повторилась подібна історія: тоді у московському аеропорту "Внуково" в її сумці знайшли вже 100 тисяч доларів.
У 1997-му розслідування про можливу контрабанду коштів Тимошенко поновили і, якби її провину довели, Тимошенко міг загрожувати реальний термін. Але у неї вже був мандат.

Y 98-му вона знову проходить до Ради: спочатку Тимошенко - у фракції Лазаренка, але вже невдовзі - після його втечі за кордон та арешту в США, - пішла у самостійне плавання.

Так з'являється "Батьківщина": спершу - як депутатська група, за кілька місяців - як політична партія.
показати весь коментар
16.01.2026 05:01 Відповісти
Спектакль для плебсу: воїни гинуть, ворог продвигаєть вперед, вся країна в пітьмі і холоді, влада ( не опозиція) прокралася на весь світ, в міністри - дятелів ставлять, про шлях до перемоги і про мир навіть мови немає!... Вкинули круту тему - жуйку: Юлька - воровка!...
Цій пластинці 30 років! Класична переключка уваги від про..бів влади і актуальних болючих тем, проблем , які треба вирішувати!...
показати весь коментар
15.01.2026 22:22 Відповісти
Та вона "за копійку, в церкві пердне, а за рубля - і висереться...". Саме за своє скупердяйство і "влітала" завжди... З Янеком ділиться не захотіла - в тюрму попала. З генералітетом російським провернула "кидалово". З Лазаренком теж була "каламутна" справа з грошима...
Ніяк, ідіотка, не зрозуміє, що в домовині кишень немає...
показати весь коментар
15.01.2026 22:53 Відповісти
Додам: вона завжди старалася вирішить свої питання за рахунок своїх прибічників, та ЇХНІХ грошей. А потім або просто "кидала", або "кидала", перевзуваючись у стрибку" - коли міняла свою політичну позицію, щоб продаться подорожче, новому політичному лідеру...
показати весь коментар
15.01.2026 22:57 Відповісти
Не може....
Голова болить!?
показати весь коментар
15.01.2026 21:25 Відповісти
чому плакатик "Вороги народу" без портрету ЗЄлєнського ?

іранська дівчина сміливо прикурювала від портрету аятоли.

.
показати весь коментар
16.01.2026 00:14 Відповісти
Тоб то вона жаліється не на те що тепер не зможе допомогати ЗСУ у знищені ворога,а в тому що їй заставу нема чим заплатити.
показати весь коментар
15.01.2026 21:26 Відповісти
Та й добре, нарешті опиниться там де їй і місце. Чи ні🤔???
показати весь коментар
15.01.2026 21:26 Відповісти
Добре буде, коли твій ******* опиниться там, де вона вже була.
показати весь коментар
15.01.2026 22:45 Відповісти
Чому це він мій? Йому також місце поруч з бабою тимошенко, за ґратами.
показати весь коментар
15.01.2026 23:57 Відповісти
За ********** питати не буду, а Юлька тобі в борщ насрала чи шо?
показати весь коментар
16.01.2026 01:40 Відповісти
Лаве нанэ ромалы.
показати весь коментар
15.01.2026 21:27 Відповісти
Листав у Facebook і один дядько каже, що жЮлька жаліється, що всі гроші, шо вона збирала на смерть, та хранила у оХВісі в неї забрали
показати весь коментар
15.01.2026 21:28 Відповісти
де вона їх взяла? Медом торгувала?
показати весь коментар
15.01.2026 21:33 Відповісти
Як де?! З пенЦії 3000 грн відкладала
показати весь коментар
15.01.2026 21:34 Відповісти
Може шмонькою підробляла ) все-таки баба симпатична, досвідчена, пристрасна ))
показати весь коментар
15.01.2026 22:35 Відповісти
та мені похєр, хай декларує або здає на ЗСУ.
показати весь коментар
15.01.2026 23:13 Відповісти
Тобто вона собі піраміду/мавзолей збиралась будувати, а похорон та поминки - щоб всі українці погуляли?)))
показати весь коментар
15.01.2026 21:36 Відповісти
Так ото ж... А вони взяли і забрали...
показати весь коментар
15.01.2026 21:40 Відповісти
Ащо, в неї появилось задеклароване майно та гроші? Пам'ятаю як Ющенко її тролив. Мовляв, злидня.Бо з її слів нічого не має. Ні кола, ні двора. Живе у тітки в будинку, машину хтось покататься дав, обідає в гостях, лабутени з секондхенду.
показати весь коментар
15.01.2026 21:30 Відповісти
Звернись до київської хвірми Евергейн - вона вносила застави за одеського воєнкома, слуг наріду по плівкам та хабарям..... - і все в десятках і сотнях міліонів гривень.
показати весь коментар
15.01.2026 21:30 Відповісти
звідки у неї на рахунках такі гроші?
показати весь коментар
15.01.2026 21:31 Відповісти
Ще в молоді роки настругала.
Це фото Юлії Тимошенко з Павлом Лaзаренко.
показати весь коментар
15.01.2026 21:44 Відповісти
і шо ? плебс завжди раком ставила та грабувала та грабувати буде
показати весь коментар
15.01.2026 22:01 Відповісти
В офшорах на Таити
показати весь коментар
15.01.2026 23:20 Відповісти
Тьотя, курити погано, поганий приклад показуєш.
показати весь коментар
15.01.2026 21:31 Відповісти
Точно, ще можна штрафанути за рекламу цигарок й нездорового способу життя..там ж немає отого - мінздрав попереджує..
показати весь коментар
15.01.2026 21:41 Відповісти
ти попроси у підарояника, з яким "ширку" будувала
показати весь коментар
15.01.2026 21:31 Відповісти
Два чумадани налу і все тіп - топ
показати весь коментар
15.01.2026 21:32 Відповісти
Опаньки . А звідки в неї взялися - 50 млн на рахунках ? Депутатську зарплату відкладала чи що ?
показати весь коментар
15.01.2026 21:33 Відповісти
Вона ж виграла суд за несправедливе рішення і тюрму при Янику. Там норм сума була.
показати весь коментар
15.01.2026 21:45 Відповісти
Та не вигравала вона жодного суду. Її Майдани звільняли, а вже потім, постфактум, наше "правосуддя" прогиналося під "волю народу" та "рішення керівництва/партії"
Якось так, ІМХО
показати весь коментар
15.01.2026 21:51 Відповісти
Не чеши язиком дурні, а Гугл в поміч. Вона подала позов в суд США до американської юридичної компанії, яка за бабло і на замовлення ригів сфальсифікувала експкртні висновки по газовому контракту заключеному нею., На підставі тих висновків портновські судді запроторили Юльку за грати, і, щоб не сісти за грати років на десять самим, поци запропонували мирну угоду, по якій заплатили відступне 5,5 млн дол. По її, "невигідному" контракту Україна відсудила в Газпрому 3 млрд дол і могла відсудити ще 12-15 млрд та до влади прийшло зелене чмо і його ******* менеджери відмовились від претензій - просто не поїхали до Стокгольмського арбітражу для продовження розгляду справи.
показати весь коментар
15.01.2026 23:13 Відповісти
Вона не вигравала суд . Американці заплатили їй і Власенку по 5.5 млн дол , якраз за те щоб діло не дійшло до суду .
Значить ті гроші всі 6 років лежали на депозиті , хм .. Ну тоді зрозуміло .
показати весь коментар
15.01.2026 22:12 Відповісти
А де вони повинні лежати? Під подушкою?
показати весь коментар
15.01.2026 23:15 Відповісти
..
показати весь коментар
15.01.2026 23:28 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2026 23:43 Відповісти
Як звідки?!? Від неперевершеної зубожілості на протязі всього життя! (особливо вбога зубожилість "припливла" при Паші Лазаренку)
показати весь коментар
15.01.2026 21:54 Відповісти
Лазеренко вмів тільки з бюджету красти, а Юлька заробила статки перепродуючи рашистському МО дизель і бензин з рашиських НПЗ. Поаплодуй стоячи і повчись в неї, а не заздри. ***** купу своїх генералів зніс і посадив через Юлькині оборудки, її за це нагородити потрібно.
показати весь коментар
15.01.2026 23:25 Відповісти
Звідки в них стільки грошей?
показати весь коментар
15.01.2026 21:34 Відповісти
із газової труби -
показати весь коментар
15.01.2026 21:37 Відповісти
Вона працювала!
показати весь коментар
16.01.2026 01:12 Відповісти
помогіте бєдной єврейке,яка продавала в 2014 місце в ВР по 5 млн американських
показати весь коментар
15.01.2026 21:40 Відповісти
Лукʼянівська СІЗО порожнє без Юліного піввареника.
показати весь коментар
15.01.2026 21:40 Відповісти
Вболіваю за всі сторони
показати весь коментар
15.01.2026 21:40 Відповісти
Зараз заплачу.
Коли у Петра рахунки блокували, коли блокували рахунки у виробника РЕБів, ти де була? В узгоджені з ким голосувала?
показати весь коментар
15.01.2026 21:42 Відповісти

Спаведливість є! За неї варто боротись! Йуууляааа! власним задекларованим баблом дорозвалювала кааліцію РИГОСЛУГ КРЕМЛЯ !Бо Кремль саме їй довірив імітувати створення "уряду єдності" ...
показати весь коментар
15.01.2026 21:42 Відповісти
Да остановите любое дорогое авто в Киеве и в 99% деньги на него или украли у народа или скрыли от налогов, что то же самое по сути.
Бить и сажать нужно по факту наличия ворованного, а не ждать 30 лет пока кто то кэш на поточные расходы в столе найдет.
показати весь коментар
15.01.2026 21:46 Відповісти
Я не з такої сім'ї як другі.. я із.. багатої..але все арештовано.
показати весь коментар
15.01.2026 21:55 Відповісти
Юлю, у лівій кишені піджака подивись, може під підкладку завалилися.
показати весь коментар
15.01.2026 22:10 Відповісти
Нехай юлькануті на банку скинуться😂
показати весь коментар
15.01.2026 22:29 Відповісти
А підкупити встигла?
показати весь коментар
15.01.2026 22:32 Відповісти
Звідки такі гроші? Вона ж прем'єр-міністр бомж. У неї жодного бізнесу,на який не має права,будучи депутатом. І в декларації таких грошей не вказано І податки з них не сплачені.
показати весь коментар
15.01.2026 22:34 Відповісти
В неї чоловік наче як мережею ломбардів завідує, наскільки мені відомо.
показати весь коментар
15.01.2026 23:24 Відповісти
Рахунки заблоковано, і нема з чим тепер в "сільпо" сходити за молоком? Співчуваємо!))
показати весь коментар
15.01.2026 22:39 Відповісти
Візьми в тумбочці...
показати весь коментар
15.01.2026 23:04 Відповісти
Щаз заплачу, сьози навернулись. Може задонатити???

Крала, брехала, крала і знову бреше
показати весь коментар
15.01.2026 23:09 Відповісти
товстожопа брехунка
стільки людей обманювала
своїми обіцянками.
і грала на українстві
а сама , корова. розмовляє все життя
російською.
показати весь коментар
15.01.2026 23:10 Відповісти
Мадам капітєльман давно треба було приспати як скажену корупціонерку...
показати весь коментар
15.01.2026 23:12 Відповісти
"Біднесенька"... Всьо же, шо нажито нєпосільним трудом, всьо же пагібло...😂🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.01.2026 23:21 Відповісти
Бідолашна... я тебе шкода, моя гарнюня.
показати весь коментар
15.01.2026 23:49 Відповісти
ха-ха-ха, юлька і тут хоче розвести на гроші, типу власні кошти заблоковані, то скиньтеся сіромасі гонимій злочиною владою хто скільки може
показати весь коментар
16.01.2026 00:04 Відповісти
А вона може пряснити звідки у неї на рахунках ці 50 мільйонів?
А вона їх декларувала?
показати весь коментар
16.01.2026 02:10 Відповісти