11802 відвідувача онлайн

$300 тис. виявила СБУ в голови ВЛК на Дніпропетровщині: видавала фіктивні меддовідки. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На Дніпропетровщині під час обшуку у голови ВЛК при місцевому ТЦК виявили $300 тис.

Про це повідомила пресслужба СБУ, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

За даними Служби безпеки, посадовиця є однією з організаторів оборудки. 

У голови ВЛК на Дніпропетровщині виявили $300 тисяч

"В обмін на хабарі вона разом із спільниками готувала військовозобов’язаним фіктивні меддовідки, які допомагали їм уникнути призову.

Вартість таких "послуг" стартувала від 2,5 тис. американських доларів.

Для пошуку клієнтів та оновлення їхніх військово-облікових документів був залучений співробітник ТЦК, який діяв разом із 58-річним мешканцем регіону", - йдеться в повідомленні.

У голови ВЛК на Дніпропетровщині виявили $300 тисяч
У голови ВЛК на Дніпропетровщині виявили $300 тисяч
У голови ВЛК на Дніпропетровщині виявили $300 тисяч
У голови ВЛК на Дніпропетровщині виявили $300 тисяч
У голови ВЛК на Дніпропетровщині виявили $300 тисяч

Було задокументовано понад 20 фактів передачі хабарів організаторам схеми.

Очільниця ВЛК та її одному з її спільників повідомили про підозру за двома статтями ККУ:

  • ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, чч. 1, 3 ст. 368 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань і прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчинені за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, чч. 1, 2 ст. 369-2 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань і зловживання впливом, вчинені за попередньою змовою групою осіб).

Їм загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Що передувало?

Топ коментарі
+25
Місто Кам'янське. Чому не назвали? Соромитесь? Маю думку, що така спілка ВЛК-ТЦК діє в кожному населеному пункту України, тільки "тарифи" на послуги різні! Боже, як все прогнило в країні при цій зевладі! 🤬
показати весь коментар
16.01.2026 13:10 Відповісти
+10
Так от же є пенсіонери які забезпечені!!! А ви тут торочите що пенсіонери недоїдають.
показати весь коментар
16.01.2026 13:05 Відповісти
+8
Бабуся вирішила на старості прибарахлитись.
І це в якомусь райцентрі в 200 000 населення. І це те що знайшли. І це всього на всього - доля одного спеціаліста.
Ну і звісно, тцк геть не при чім, не в курсі і не в долі.
показати весь коментар
16.01.2026 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так от же є пенсіонери які забезпечені!!! А ви тут торочите що пенсіонери недоїдають.
показати весь коментар
16.01.2026 13:05 Відповісти
Бажаю тобі васьок бути пересічним пенсіонером в Україні, тоді б не гавкав так!🤬
показати весь коментар
16.01.2026 13:15 Відповісти
Я так зрозумів, що сарказм це слово для вас чутно уперше, а що що говорити, якщо незнайому людину називаєте- Васьок, ви самі розповіли свій життєвий шлях.
показати весь коментар
16.01.2026 13:39 Відповісти
Місто Кам'янське. Чому не назвали? Соромитесь? Маю думку, що така спілка ВЛК-ТЦК діє в кожному населеному пункту України, тільки "тарифи" на послуги різні! Боже, як все прогнило в країні при цій зевладі! 🤬
показати весь коментар
16.01.2026 13:10 Відповісти
це ше йде з радянських часів ,на собі випробував
показати весь коментар
16.01.2026 13:14 Відповісти
Не міняється нічого крім такси брали беруть і братимуть поки карати не будуть жорстоко
показати весь коментар
16.01.2026 14:08 Відповісти
от в Китаї розстрілюють і всеодно нічого не міняється.
показати весь коментар
16.01.2026 14:55 Відповісти
Прямо безвихідь якась... Що пропонуєте конкретно? Особисто ви?
показати весь коментар
16.01.2026 15:12 Відповісти
звичайно, що боротись, виявляти і карати, покарання має бути невідворотнє, тоді корупція зменшиться, звичайно, але не зникне, природа людська така
показати весь коментар
16.01.2026 15:40 Відповісти
А може воно гниле було ще з сАвЄцьких часів?
показати весь коментар
16.01.2026 13:15 Відповісти
Халат вироблено ще у срср
показати весь коментар
16.01.2026 13:12 Відповісти
і смердить він руϟϟкім міром..
показати весь коментар
16.01.2026 14:27 Відповісти
Червоний мак? З якого переляку? Чи усе червоне смердить, як для бика?
показати весь коментар
16.01.2026 14:51 Відповісти
не червоне, смердить,
а те що в халаті...

тут питання не в барві..

чи може хочете сказати,
що червоне краще за зелене..
чи за коричневе?
показати весь коментар
16.01.2026 15:29 Відповісти
Та не може бути. Це ІПСО.
показати весь коментар
16.01.2026 13:16 Відповісти
Бабуся вирішила на старості прибарахлитись.
І це в якомусь райцентрі в 200 000 населення. І це те що знайшли. І це всього на всього - доля одного спеціаліста.
Ну і звісно, тцк геть не при чім, не в курсі і не в долі.
показати весь коментар
16.01.2026 13:22 Відповісти
ну якщо точніше 230 тис. населення, третє місто по області! та і взагалі по кількості населення дорівнює, або майже дорівнює багатьом обласним центрам в Україні, деякі навіть менше за населенням за Кам'янське, не треба писати дурниць про "якийсь райцентр"
показати весь коментар
16.01.2026 14:01 Відповісти
лохів зі справками яким вона видала не шкода!тепер пійдуть на фронт!
показати весь коментар
16.01.2026 13:22 Відповісти
ух'илянти наносили..
а скільки ще не «виявили»..
показати весь коментар
16.01.2026 13:25 Відповісти
Ухилянти засіювали!!😂🤪🤣🤡
показати весь коментар
16.01.2026 14:01 Відповісти
Піdeрасти у білих халатах
показати весь коментар
16.01.2026 13:29 Відповісти
Вона виконавець, як і міндіч і такі подібні. Потрібно вище дивитись. Посадаять на пару місяців і випустять , як у Хмельницькому товаришку Крупу.
показати весь коментар
16.01.2026 13:30 Відповісти
Що завадило СБУ чи іншим карним органам заарештувати кожного хто може видавати гарні довідки для Ухилянтизації в кожній області і вкожному районі..Завидало мабуть те що гарні відкупні цим органам дають.А ті й далі жнива свої ведуть до обжинків.. Всі про всіх знають в своїх місцях проживання.
показати весь коментар
16.01.2026 13:31 Відповісти
Був інший керівник СБУ, тепер видно новий дозволив затримувати. Не виключено, що тому, що платили за старими каналами, а нові треба стоворити і потрібен превентивних жах для корупціонерів, щоб знали хто головний в хаті.
показати весь коментар
16.01.2026 13:39 Відповісти
Дело Крупы живет и процветает.
показати весь коментар
16.01.2026 13:33 Відповісти
Лікар ВЛК - гірше ТЦК, бо без рішення лікара ВЛК - не буде ніякого рішення ТЦК. Думаю в кожного лікаря ВЛК рило в пушку, ось на кого треба весь гнів, а не на військових, яких із за травм на передовій всунили в команди ТЦК (вони самі не задоволені такою роллю, є дійсно ті яки там пригрілись, але не всі), лікарі як були в шоколаді корупційному так і залишились. Дивно правдо, що лише після звільнення Малюка СБУ почало працювати (не поодиноко на о...сь, а системно), співпадіння?
показати весь коментар
16.01.2026 13:37 Відповісти
Это те тцкашники не довольны, которые людей ловят и зарабатывают на этом точно так же!!!😂🤪🤣🤡 До врача ВЛК дело не доходит!!!
показати весь коментар
16.01.2026 13:59 Відповісти
читай, "є дійсно ті, які пригрілись", а лікарі ВЛК гребуть навіть з військових, поранених з передової, або для вирішення питання.
показати весь коментар
16.01.2026 14:01 Відповісти
цитата "лише після звільнення Малюка СБУ почало працювати" - то це Малюк її кришував, чи що, до до чого оцей висер?
показати весь коментар
16.01.2026 15:02 Відповісти
Припустимо, що Малюк не кришує, а кришують його підлеглі, інакше системи не буде, бо підлеглі Малюка будуть затримавати корупціонерів на зльоті, але в такому випадку Малюк ідіот - не розуміє, що в нього коїться і не керує структурою, інакше заставив СБУ виконувати свої обов'язки. А я думаю, що малюк розумна людина, як і Міндіч, якого СБУ не зупиняло, коли він тікам, і не робило йому ніяких перешкод, коли працював.
показати весь коментар
16.01.2026 15:46 Відповісти
Яка ж працьовита жіночка. Її б завзяття та медичний досвід знадобився б десь близько біля лінії фронту
показати весь коментар
16.01.2026 13:38 Відповісти
У Тімошенко 40!
показати весь коментар
16.01.2026 13:39 Відповісти
На незаконной коррупционной мобилизации, созданной самой властью, зарабатывают ВСЕ, от медиков, докторов, пограничников, таможенников, юристов, нотариусов, мусаров, тцкашников, ВСЕ зарабатывают.
Власть обязана платить деньги воинам которые на передовой, чтобы туда люди ишли, а штабным крысам минималка, как обычному чиновнику.
У нас армия 800 000, а на передовой не хватает людей!!!!
Воин должен ценить свою жизнь за 200-300т.грн./мес., а не свою смерть за 15млн.грн.
показати весь коментар
16.01.2026 13:52 Відповісти
А тим, що неправдиві діагнози встановлював та встановлює, коли покарають?
показати весь коментар
16.01.2026 13:53 Відповісти
Какой смысл идти мусарам на войну, когда он в тылу получает 50т.грн. и зарабатывает на "ухилянтах" 200-300т.грн.?!?!?!?!
Кто будет мобилизировать мусаров на пенсии в 40 лет, тцкашники, мусара?!?!?!
показати весь коментар
16.01.2026 13:55 Відповісти
Правильно, что не упоминаете военных пенсионеров от 45 до 60, потому что от них толку все равно нет. Они в армию шли не для того чтобы воевать, а чтобы НЕ воевать.
показати весь коментар
16.01.2026 14:41 Відповісти
Валентина Онисимівна Куриш, місто Кам'янське...
показати весь коментар
16.01.2026 13:57 Відповісти
Одні помирають в окопах, щоб інші могли і далі красти, а в разі чого вийти під заставу...
Одних ловлять ТЦК кидають в окопи, щоб інші могли далі красти і виходити під заставу... життя одних не варто *****, а інші владики світу... Влада нічого міняти не хоче, а ви і дальше дебіли подихайте за країну мрій...
Тобто корупціонерів відпускають під заставу, а скільки померло людей в окопах, бо у них не було достатньо спорядження щоб вижити, бо ці кошти вкрали корупціонери, корупціонерів потрібно розстрілювати інше все з нашим бидлом не спрацює.
Щодо корупції зовсім біда і потрібні радикальні міри....
https://www.facebook.com/watch/?v=730742059602441
показати весь коментар
16.01.2026 14:10 Відповісти
З кожною такою новиною думаю про людей, які в дійсності потребували допомоги в інвалідній скруті. Сама колись пройшла через це поки не зрозуміла, що тих останніх сил, що залишились від здоров`я, у мене не вистачить щоб пройти через цей біг з перепонами. Залишилось самій і відновлюватися і підійматися з руїн. Хай цим потворам у білих халатах, все, що люди від них натирпілися, повернется.
показати весь коментар
16.01.2026 14:18 Відповісти
Нормальні лікарі фанати своєї справи є, як і в будь якій роботі, але на фоні загальної кількості лайна діаманти розшукати дуже тяжко. Але самі люди часто користуються доброчесністю таких доброчесних фанатів і ті потім ламаються від лайна цього світу. Ну і людей з даром від природи до певної роботи нажаль часто знищують примазані-поставлені.

В свій час німці по селах проводили тестування і відбір дітей за обдарованістю від природи, бо розумна дитина може народитися як в селі, так і в місті, і вони їздили і шукали таких дітей. Мозок єдиний орган який не передається від батьків на 100%, є навіть поняття "мінливість мозку", коли випадковість як з'єднаються нейрони і який у дитини буде дар.

І німці тестували і дітей обдарованих забирали на краще навчання в спеціалізовані школи з повним утримуванням.

Чи дало це плоди? Ну то подивіться на Німеччину, на їх технології, на науку-техніку, на їх медичне обладнання, автомобілі, електронне обладнання, опалення, інструмент і т.д.

Вони просто давали обдарованим дітям розвинутися і це дало шалені плоди.

А у нас кругова порука, кумівство, обмеження і обдарованих багато діток в кращому разі не спиваються і їдуть за кордон, або живуть звичайне життя з шаленим потенціалом. НАЖАЛЬ.
показати весь коментар
16.01.2026 15:11 Відповісти
очи замилюють бабкой і юлькою, де підозри ермаку і умерову ( своїх не саджаємо )
показати весь коментар
16.01.2026 14:19 Відповісти
Дивлячись Цензор, дуже легко заплутатись: де і у кого саме обшуки, у кого знайшли і скільки вкраденого.
Суцільний калейдоскоп.
Одне незмінне: ніхто не покараний...
показати весь коментар
16.01.2026 14:21 Відповісти
зранку наче 500 тисяч баксів знайшли.
показати весь коментар
16.01.2026 14:35 Відповісти
А потом удивляются, что курьер Микола и грузчик Петро, которым нечем откупиться, но которые прекрасно видят этот беспредел, не хотят выходить из дома, чтобы не быть бусификованными. А полицаи с титушками выпучивши очи бегают по улицам, потому что план все равно выполнять надо.
показати весь коментар
16.01.2026 14:38 Відповісти
Як казав один війсковий, поки в тебе є квартира-зачить є чім відкупитись. Це стосовно курьєрів та грузчиків котрі сідять в квартирах-які не виходять з дому. Мабуть є багато таких кто продавали квартири відкупалися і відчаливали в інші країни за кращим життям. І їх можно зрозуміти
показати весь коментар
16.01.2026 16:12 Відповісти
Бабусі 50 000 у.о. вистачило б дожити життя просто в лакшері режимі по санаторіях, але жадність вона така і губить. По статистиці одиниці вчасно вміють зупинитись, а більшість як мавпи з кулаком в банці.
показати весь коментар
16.01.2026 15:03 Відповісти
може це не її гроші?
і робити це - її заставили..
хто знає..
показати весь коментар
16.01.2026 15:32 Відповісти