10132 відвідувача онлайн

Зеленський вирушив до Давоса на Всесвітній економічний форум, - ОП

Президент Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вирушив до швейцарського Давоса, де проходить Всесвітній економічний форум.

Про це повідомив радник президента України Дмитро Литвин, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

За словами Литвина, "президент (перебуває) на шляху в Давос".

Раніше портал Axios повідомив, що у Швейцарії Володимир Зеленський планує зустрітися з президентом США Дональдом Трампом. У той самий час посланці Білого дому Стів Віткофф та Джаред Кушнер мають вирушити до Москви для зустрічі з диктатором Росії Володимиром Путіним.

За даними видання, обидві зустрічі будуть присвячені обговоренню так званого "мирного плану" США щодо завершення війни в Україні.

Зустріч Зеленського з Трампом у Давосі

  • Нагадаємо, що напередодні президент США Дональд Трамп анонсував зустріч із президентом Володимиром Зеленським сьогодні в Давосі. На його думку, російський диктатор Путін хоче укласти мирну угоду.
  • Видання Axios із посиланням на українського чиновника повідомило, що президент України Володимир Зеленський планує у четвер, 22 січня, відвідати Давос (Швейцарія) для зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.
Топ коментарі
+19
показати весь коментар
22.01.2026 10:28 Відповісти
+15
отакої!
кинув нескручені дроти та терміново помчався на свист гаспадіна?
ой!
вибачаюсь!
на вулиці потеплішало. ми самі докрутимо.
подорожуй зе!гніда. катайся за наш рахунок.
пообнімайся з маню. поплазуй перед рудим імбецилом. пофоткайся з фон дер ляйной.
показати весь коментар
22.01.2026 10:35 Відповісти
+13
Тож казав що гордий не поїде. Може лєнка за бутіками заскучала, лідор перетре за здачу Украіни з ржавим?
показати весь коментар
22.01.2026 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
22.01.2026 10:28 Відповісти
Трамп викликав Потужного ... може хоче довідатись , як там з корисними копалинами, що ЛІДОР минулого року віддав Любому Донні?!

Та й взагалі - треба ЛІДОРУ та його свиті відпочити від всіх цих київських блекаутів, відсутності води та каналізації, відсутності опалення, незадоволених киян , мерзенного Боксера , ЮлькіЖулькі, Щікалядного Борігі ... а за кордоно в Європі ТАКА КРАСА - чудові готелі, смачна їжа, гарний шопінг , цікаві зутрічі з поважними політичними панами та паніхами , відосики , інтерв'ю !

Хай буде тобі , ЛІДОРЕ , добре в Давосі і щоб Путло Погане не надіслав туди свої ракети-шахеди і не вчинив ще там блекаут!
показати весь коментар
22.01.2026 12:42 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2026 13:06 Відповісти
Качалку відвідує... тренується ручки ламати з першого разу.
показати весь коментар
22.01.2026 14:26 Відповісти
Тож казав що гордий не поїде. Може лєнка за бутіками заскучала, лідор перетре за здачу Украіни з ржавим?
показати весь коментар
22.01.2026 10:29 Відповісти
Трамп сказав : "К ноге!" і Вова ********* стрімголов, кинувши всі справи, помчав у Давос, щоб впасти до священних ніг Трампа.
показати весь коментар
22.01.2026 12:18 Відповісти
Нє бутіки. В Давосе скумрію по 8 викинули на прилавок.
показати весь коментар
22.01.2026 14:28 Відповісти
До коментів про капітуляцію 3..2...1. Вперед!
показати весь коментар
22.01.2026 10:30 Відповісти
Черговий потужний проліт ЗЕфанери над Давосом.Що не проліт то потужно домовились,що не навоз то Давос.Скільки падло хрипате під кінець незламності ще зробить шкоди і наплете чергових планів перемог.
показати весь коментар
22.01.2026 11:12 Відповісти
У вас є коментарі про перемогу України? Вперед! Очікуємо, з нетерпінням.
показати весь коментар
22.01.2026 11:36 Відповісти
отакої!
кинув нескручені дроти та терміново помчався на свист гаспадіна?
ой!
вибачаюсь!
на вулиці потеплішало. ми самі докрутимо.
подорожуй зе!гніда. катайся за наш рахунок.
пообнімайся з маню. поплазуй перед рудим імбецилом. пофоткайся з фон дер ляйной.
показати весь коментар
22.01.2026 10:35 Відповісти
Тільк вирушив, і в Києві тривога...
показати весь коментар
22.01.2026 10:53 Відповісти
Його прикувати треба, щоб не їздив.
показати весь коментар
22.01.2026 14:32 Відповісти
А я переймалась, як він міг такий двіж пропустити)
Ну не сидіти ж потужному лідеру в холодному Києві, головне - проконтролювати, щоб Кличко отримав на горіхи)
показати весь коментар
22.01.2026 10:58 Відповісти
Коли вже воно від Кличка отримає..
показати весь коментар
22.01.2026 14:33 Відповісти
може на зворотньому перельоті шось станетьсяз 🤡 ,та прямо до Аду ?!!! ...
показати весь коментар
22.01.2026 11:06 Відповісти
Екіпаж шкода а так би я йому побажав би "вдалого" політу.
показати весь коментар
22.01.2026 11:17 Відповісти
Та там екіпаж свій. Інакше б вже по дорозі випригнули з того літака..
показати весь коментар
22.01.2026 14:35 Відповісти
Імітує роботу ,як вже Україна втомилась від цього горе президента.
показати весь коментар
22.01.2026 11:20 Відповісти
Навіщо він там? Буде як весільний генерал?
показати весь коментар
22.01.2026 11:31 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2026 11:39 Відповісти
Та казав що буде в Україні,от же брехун.
показати весь коментар
22.01.2026 11:43 Відповісти
А это как так. Он что уже отопление и свет уже всем дали?)) Или ему те украинцы со своими проблемами за пару дней задолбали?)
показати весь коментар
22.01.2026 11:50 Відповісти
це інше
ЦАР покликав
показати весь коментар
22.01.2026 11:58 Відповісти
Ішак, врешті, дочекався "запрошення". Тож стрімголов поперся "на килим" за черговою фотосесією та відосіками.
показати весь коментар
22.01.2026 11:54 Відповісти
Мені так тривожно на душі коли дурне знов їде у турне.
показати весь коментар
22.01.2026 13:10 Відповісти
Києву підготуватись... обстріли гарантовані.
показати весь коментар
22.01.2026 13:40 Відповісти
Мохнопикий блукач... блд!
показати весь коментар
22.01.2026 14:24 Відповісти