7259 відвідувачів онлайн

88 тис. родин у Києві знову без світла після атаки РФ, - ДТЕК

відключення світла

88 000 родин у Києві знову тимчасово без світла після масованої атаки РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

Що відомо?

"І ще одна важка ніч для енергетики. Через масовану атаку частина будинків у Деснянському районі залишилась без електрики. Насамперед повертаємо живлення обʼєктам критичної інфраструктури. Погода заважає, але бригади працюють без зупинок, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки.

У Києві тривають екстрені відключення. Графіки наразі не працюють", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ інформував, що Росія атакує Київ дронами та балістикою: є влучання, сталися пожежі.
  • На ранок стало відомо, що через атаку РФ на Київ загинула людина, 4 поранених. Є пошкодження у 5 районах. На лівому березі перебої з водою та теплом.
  • Окрім того, ворог атакував Харків "шахедами": 11 постраждалих, серед них вагітна жінка.
  • Також ворог ударив по Київщині. Там 4 поранених, пошкоджено будинки у Бориспільському та Броварському районах
Топ коментарі
+13
Плем'я Зеленського не постраждало. А це головне
показати весь коментар
24.01.2026 09:57 Відповісти
+10
Плем'я Зеленського в обличчях Міндічей та Цукерманов в Ізраїлі. Там тепло, і електрика є.
показати весь коментар
24.01.2026 10:04 Відповісти
+7
То якого куя українська делегація сидить і принижує Україну в тих махмудів??? Примус до миру виглядає цей пдрський театр Путін - Трамп
показати весь коментар
24.01.2026 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Плем'я Зеленського не постраждало. А це головне
показати весь коментар
24.01.2026 09:57 Відповісти
Вошдь надьожно жує мівіну в теплому бункері

.
показати весь коментар
24.01.2026 10:00 Відповісти
Плем'я Зеленського в обличчях Міндічей та Цукерманов в Ізраїлі. Там тепло, і електрика є.
показати весь коментар
24.01.2026 10:04 Відповісти
орда випалює столицю
показати весь коментар
24.01.2026 09:57 Відповісти
І не тільки.
Чому так?
Тому, що х...й поклали на захист неба в прикордонних областях. Амали б саме там збивати цієї крилатої.ху...ні відсотків 80% і сам там прикладати максимум зусиль чистити небо від рашистських дронів і ракет.
Це ж зрощуміло навіть.дитині.
показати весь коментар
24.01.2026 14:29 Відповісти
Я народився в Ліверпулі Києві, тому мені дуже сильно болить за столицю. Тримайтесь, скоро буде весна!!!
показати весь коментар
24.01.2026 10:00 Відповісти
а після весни та літа буде знову зима з непідготовленою інфраструктурою....

і так вже чотири рази !
скільки ще "ЗЄля может ошибаться" ?

Україні потрібен Гетьман!

.
показати весь коментар
24.01.2026 10:05 Відповісти
потім ЗЄлєнський бундючно буде втирати про героїзм

.
показати весь коментар
24.01.2026 10:02 Відповісти
То якого куя українська делегація сидить і принижує Україну в тих махмудів??? Примус до миру виглядає цей пдрський театр Путін - Трамп
показати весь коментар
24.01.2026 10:04 Відповісти
так!
під сирени повітряної тревоги переговори НЕ ведуться !

якщо інакше, то це приниження та примус

.
показати весь коментар
24.01.2026 10:08 Відповісти
яка ваша дієва порада ?
показати весь коментар
24.01.2026 10:14 Відповісти
послати переговорщиків Немитої за російським короблем
показати весь коментар
24.01.2026 10:40 Відповісти
Можно и не сидеть. Можно воевать. Никто не мешает. Правда и не помогает уже толком. Адреса тцк есть в свободном доступе.
показати весь коментар
24.01.2026 12:00 Відповісти
👀 Російський «шахед» вночі прорубив лід та розбудив риб в озері Кирилівське в Києві
показати весь коментар
24.01.2026 10:49 Відповісти
скрепно-православний - в мать городов руських летів на Водохреща

.
показати весь коментар
24.01.2026 11:44 Відповісти
Менше триндіти треба про підключення, кацапи з новин наших даунів взнають про це спокійно.
показати весь коментар
24.01.2026 11:06 Відповісти
не переймайтесь, в них в відповідних установах кроти сидять

.
показати весь коментар
24.01.2026 11:45 Відповісти
У них разведка летает над Киевом 24/7 по пол дня, пока 1000 штук перехоплювачив за ними гоняются.
показати весь коментар
24.01.2026 12:06 Відповісти