11326 відвідувачів онлайн

РФ за ніч не атакувала енергетику, натомість зараз б’є по логістиці, - Зеленський

РФ припинила удари по енергетиці: Заява Зеленського

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо стану енергетики в регіонах України.

Про це глава держави повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"За минулу ніч не було ударів по енергетичних обʼєктах, але ще вчора вдень були ураження саме енергетичної інфраструктури в кількох регіонах. Фіксуємо зараз переорієнтацію російської армії на удари по логістиці.

Також тривають удари дронів по звичайній забудові в містах. Було застосування і балістичної ракети проти Харківщини – пошкоджено склади звичайного цивільного виробництва, і це американська компанія", - зазначив президент.

Так, росіяни вдарили "шахедами" по одному з районів Запоріжжя. Майже цілодобово тривають удари FPV-дронів по Херсону, по містах Дніпровщини, і найбільше по Нікополю. Складна ситуація в прикордонні Чернігівщини, Сумщини, Харківщини.

"Була доповідь по Донеччині. Окремо розглянули ситуацію в Черкаській області: потрібно зробити значно більше, щоб гарантувати людям базові потреби, і особливо для будинків з електроопаленням.

Додаткові сили залучаються для Києва: станом на цей ранок було 378 багатоповерхових будинків без опалення. Звітували також по ситуації на Київщині, Полтавщині, в Кіровоградській області, на Одещині, Миколаївщині, Вінниччині, в Чернівецькій області, на Хмельниччині та Житомирщині", - додав Зеленський.

Президент поставив завдання міністру оборону та командувачу Повітряних сил ЗСУ щодо розбудови захисту від дронів по лінії між Херсоном і Запоріжжям.

"Торік були відповідні рішення Ставки, які на сьогодні реалізовані тільки частково. Доручив провести відповідну перевірку та представити заходи реагування. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!" - підсумував він.

Що передувало

  • Нагадаємо, що напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що особисто просив російського диктатора Володимира Путіна не обстрілювати Київ та інші українські міста впродовж тижня. Той, за словами Трампа, нібито погодився.
  • Президент України Володимир Зеленський подякував очільнику США Дональду Трампу, який заявив, що попросив російського диктатора Володимира Путіна припинити обстріли Києва та інших українських міст.
Топ коментарі
+11
Тупий нарк.Єпонуть при -20 морозу,криворагульний *****
показати весь коментар
30.01.2026 13:20 Відповісти
+8
@ "До 1 февраля россия не будет бить по Украине по просьбе Трампа для создания благоприятных условий для переговоров", - Пєсков.

От вам і «перемир'я», людоїди просто чекають кілька днів коли вдарять морози до -25°.
...а ви що собі надумали?
показати весь коментар
30.01.2026 13:36 Відповісти
+7
Нелоха розводять всі
показати весь коментар
30.01.2026 13:22 Відповісти

Завантаження...