8088 відвідувачів онлайн

Зеленський: "Іноді думаю про участь у наступних виборах президента"

Зеленський про другий президентський термін

Президент Володимир Зеленський заявив, що "іноді думає" про участь у наступних виборах глави держави.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтервʼю Český rozhlas.

"Іноді думаю"

Так, він сказав, що думає про це, але усе залежить від того, як завершиться війна.

"Не знаю. Залежить від того, як закінчиться ця війна... Іноді думаю", — сказав президент.

Що передувало?

Варто зазначити, що Зеленський неодноразово наголошував, що "не тримається за крісло".

Топ коментарі
+80
Які дебіли за це ще раз проголосують?
показати весь коментар
01.02.2026 12:35 Відповісти
+63
Повірте, таких, на жаль, достатньо.
показати весь коментар
01.02.2026 12:40 Відповісти
+49
Про довічний думай
показати весь коментар
01.02.2026 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
У Майдана лише один голос.
показати весь коментар
01.02.2026 14:10 Відповісти
Біжи, Вова , біжи, інакше тебе чекає смерека за все те, що ти зробив з України та українців за час своєї дуже довгої незаконої каденціїї
показати весь коментар
01.02.2026 14:12 Відповісти
"Іноді думаю" - як відверто. Коли саме? Раз на тиждень або на рік?
показати весь коментар
01.02.2026 14:15 Відповісти
Зеленський про другий президентський термін: Залежить від того, як закінчиться війна
Володимере Олекандровичу, війна почалася 20 лютого 2014 року і це не завадило вам в 2019 стати президентом.
показати весь коментар
01.02.2026 14:25 Відповісти
Чмо твій слідуючий термін на нарах гнида.
показати весь коментар
01.02.2026 14:44 Відповісти
Зеленский пойдет на выборы не для того, чтобы стать президентом. Он знает, что это ему не светит.
Будучи кандидатом в президенты у него будет неприкосновенность.
Вот что ему нужно. Иначе почти сразу - к Коломойскому на шконку
Во время избирательной компании он поедет, например на Закарпатье, и в какой-то момент "неожиданно" слиняет за границу.
Возможны варианты.
показати весь коментар
01.02.2026 14:48 Відповісти
Ось тобі міг "голос" - 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
показати весь коментар
01.02.2026 14:52 Відповісти
Когда закончится война, Зеленский должен уйти.
показати весь коментар
01.02.2026 14:57 Відповісти
А вона закінчиться? Яким чином? Коли всім вигідно.
показати весь коментар
01.02.2026 15:28 Відповісти
Брехня.Щоб думати-мізки потрібні.За 6р зеленого президенства підозри про наявність у нього мізків не виникало ні разу
показати весь коментар
01.02.2026 14:59 Відповісти
Йому постійно здається, що він "іноді думає".
показати весь коментар
01.02.2026 15:10 Відповісти
Та пішов ти на....!!!
показати весь коментар
01.02.2026 15:14 Відповісти
можна нінадо!?!?
показати весь коментар
01.02.2026 15:16 Відповісти
Це чмо ніколи сам не пійде.
показати весь коментар
01.02.2026 15:18 Відповісти
Русскоязычная КВНщицА иудейка, убивающая украинцев, чтобы другие иудейки могли украинцев грабить. ПрЭзЫдЭнт.
показати весь коментар
01.02.2026 15:18 Відповісти
На нарах біля параші подумаєш.
показати весь коментар
01.02.2026 15:29 Відповісти
даже не думай....
показати весь коментар
01.02.2026 15:30 Відповісти
Зеленський обіцяє бути президентом тільки 1 термін
https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/25/7204854/
показати весь коментар
01.02.2026 15:31 Відповісти
Сподобалось.
показати весь коментар
01.02.2026 15:34 Відповісти
АЛО,а як же обіцянка,про один термін,про те що якщо порушу закон і т.інш.? Це не тільки аморально брехати народу,а навіть злочин про сотні тисяч вбитих,поранених і пів-України знищено і втікло з своєї землі.
показати весь коментар
01.02.2026 15:33 Відповісти
Іноді думаю . - Про що ти думаєш і скільки хвилин на добу ти думаєш .
показати весь коментар
01.02.2026 15:34 Відповісти
Кокєтнічаєт баришня. "Іноді думаю". Швидше б ти, падло, "думало" у камері, як слідчому відповідати, щоб режим утримання пом'якшили. А перед тим щоб своїх ********* поховало, як ховають своїх дітей сотні тисяч українців, чиїх синів і дочок, ти, падло обрізне, нахабне і тупориле, вбило разом зі своїм кумиром і спільником путіним!
показати весь коментар
01.02.2026 15:34 Відповісти
Перед тим як будеш думати надінь корону , поможе щоб голова не розкололась .
показати весь коментар
01.02.2026 15:37 Відповісти
Відео: перехожі в Києві відбивають схоплених ментами і ТЦКшниками людей.
https://ua.korrespondent.net/kyiv/4851778-u-kyievi-stalasia-masova-sutychka-mizh-ttsk-politsiieui-ta-tsyvilnymy
показати весь коментар
01.02.2026 15:44 Відповісти
Цікаво, що пишуть, загрожує строк за перешкоджання ЗСУ. Але ж за Кнституцією ЗСУ не можуть бути застосовані проти власного народу. А ментів стільки, зранку в суботу на Троєщині все чорне від них, що вони б повоювали хоча б по черзі, як пропонувала Южаніна, всі силовики, вже, напевно, була б кава в Ялті, але ж ні, 90% офіціфно заброньовані, зі слів міністра, а реально в містах всі 100, вони лише хапають людей, частіше хворих.
показати весь коментар
01.02.2026 15:51 Відповісти
Було б чим думати, давно б пішов. Ця ницість надоїла вже всі.
показати весь коментар
01.02.2026 15:46 Відповісти
Не бери дурного в голову.
показати весь коментар
01.02.2026 15:47 Відповісти
Які вибoри?
Якщо не втече, то як мінімум з судів вилазити не буде.
показати весь коментар
01.02.2026 15:50 Відповісти
А де сила козацька? Де дух Запорізької Січі? Де Україна? Ану повстань! Невже, Сергій Нахімович Шефір, та Андрій Борисович Єрмак із мамою Риммою Володимирівною знищили все? Не вірю!
показати весь коментар
01.02.2026 15:53 Відповісти
Та воно тільки про вибори і думає.
показати весь коментар
01.02.2026 15:56 Відповісти
Боже, який скромняга сором'язливенький. Так сльозно.
Ти - "всєстароннє ****** актриса, голабародька нєбрітая".
Не про вибори, про НАРИ думай, **** корумпована, баригло криворагульне.
показати весь коментар
01.02.2026 15:58 Відповісти
"Іноді думаю про участь у наступних виборах президента, а потім мене відпускає" .
показати весь коментар
01.02.2026 15:58 Відповісти
Нездатне думати !
показати весь коментар
01.02.2026 16:04 Відповісти
Он все ещё живёт в 2022 году. Где он был героем, про него пели веселые песенки, красовался на обложках передовых изданий и раздавал геройские вьюхи в его вечерние видосики цитировали из каждого утюга. Всего этого уже нет, но психологически смириться с этим он не в состоянии. Мир любит победителей и не старается не замечать лузеров. Он уже года три как не победитель.
показати весь коментар
01.02.2026 16:11 Відповісти
антитцкунілінгуси це його виборці в цієї шобли багато
показати весь коментар
01.02.2026 16:15 Відповісти
Є такі новини, в які заходиш тільки почитати коменти))
показати весь коментар
01.02.2026 16:16 Відповісти
Зелерський! де Фламінго? де Міндіч? де гроші які твої друзі ******** у держави та втікли до Ізраїлю?
показати весь коментар
01.02.2026 16:25 Відповісти
Збочинець іноді думає як йому надалі народ *бать
показати весь коментар
01.02.2026 16:30 Відповісти
Не бойсь, Валодь. Всі диктатори з цього починали. Спочатку "я на один термін та піду", а потім і на другий. А потім вже наче й не піду, *****? Вірною дорогою чапаєш.
показати весь коментар
01.02.2026 16:35 Відповісти
Чмо брехливе
показати весь коментар
01.02.2026 16:45 Відповісти
хто такий зеленський до 19 року --- квартальне чмо яке в голлівуді і в масовку на зйомки не взяли б . хіба вантажником декорацію ставити ------- хто такий ПОРОШЕНКО до 19 року народний депутат п.яти скликань вр . міністр економіки розвитку і торгівлі . міністр закордонних справ . секретар рнбо . голова ради нацбанку . ПРЕЗИДЕНТ УКРАІНИ --- тепер запитаймо себе . родичів . знайомих . колег на роботі ЯКОГО *** вам було незрозуміло кого вибрати . хоч якийсь інстинкт самозбереження . самоповаги . поваги до держави в якій ви живете і ваші діти живуть . якого *** ви так проголосували --- зелена мстива . жадібна . недалекого ума істота разом з єрмаком алібабою ввела санкціі на ПОРОХА за ..вугільну справу.. за те що ПЕТРО ешелонами віз вугілля з даунбасу на якому працювали теци . було тепло в квартирах і була електрика і ..наші.. шахтарі отримували зарплату . так ПЕТРО був поганий ПРЕЗИДЕНТ ??? ВЖЕ штук 30 ..справ.. проти порошенка адвокати спустили в унітаз а санкцій проти..друга дєтства.. баканова і його подєльніка наумова ЗА ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ ми ніколи не побачимо від ..нашого харанта..
показати весь коментар
01.02.2026 16:47 Відповісти
Гнати потрібно зелену істоту і негайно ,
так як само воно не піде від державної каси ,
де гребуть мілліоардами ці зепокидьки !!
показати весь коментар
01.02.2026 17:53 Відповісти
показати весь коментар
01.02.2026 16:50 Відповісти
При обряді брит-міла раввін відтяв у цього хлопчика і совість. Щільненько так,навіть поросль не пішла.
показати весь коментар
01.02.2026 16:59 Відповісти
деградант уже достаточно научился управлять государством на крови и трупах патриотов которые ему время дали? тебе подвесить нужно вместо с твоим шоблом за яйца на майдане урод полуумный, чтоб ты сдох падаль, ненавижу!
показати весь коментар
01.02.2026 17:09 Відповісти
Зеленський хоче другий термін, а отримає перший строк!
показати весь коментар
01.02.2026 17:20 Відповісти
ПНХЗЛН
показати весь коментар
01.02.2026 17:27 Відповісти
Іноді, десь раз на секунду, думаю про перевибори самого себе, признався ЗЕлупа...
показати весь коментар
01.02.2026 17:42 Відповісти
Зеблазень , навіть думати перестань про наступні вибори ,
так як не маєш морального права це робити 😡
Довів краіну до дна - дальше вже нікуди !!
показати весь коментар
01.02.2026 17:47 Відповісти
Гнида зеленський ніяк нажертися не може грошима і стражданням Українців тому хочеться іще і іще
показати весь коментар
01.02.2026 17:56 Відповісти
Не треба про це думати.То погані думки,вони дідьком навіяни🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
01.02.2026 17:56 Відповісти
Думати можна, а ось брати участь не треба. Досить. За 7 років так "покращало"- наступні 70 буде відхаркуватись.
показати весь коментар
01.02.2026 17:59 Відповісти
Як то кажуть "не всіх дурних війна побила" - хтось таки проголосує. Безугла, Багуцкая, ще з десяток єдинокровних з-за кордону. Наприклад, Міндіч з Цукєрманом...
показати весь коментар
01.02.2026 18:03 Відповісти
Лжец.
показати весь коментар
01.02.2026 18:05 Відповісти
Велика кількість упоротих телемарафоном і телєграммом + чиновники і прикоритні всіх мастей та їх родини + армія заброньованих + адмінресурс. Потужний мироносець виграє вибори безпроблем
показати весь коментар
01.02.2026 18:06 Відповісти
Та навіщо так. Вистачить одного Фьйодорова з Дією.
показати весь коментар
01.02.2026 18:15 Відповісти
У заголовку - після "Іноді я думаю" - треба поставити крапку й подальший текст із заголовку прибрати..