9649 відвідувачів онлайн

Зеленський: "Іноді думаю про участь у наступних виборах президента"

Зеленський про другий президентський термін

Президент Володимир Зеленський заявив, що "іноді думає" про участь у наступних виборах глави держави.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтервʼю Český rozhlas.

"Іноді думаю"

Так, він сказав, що думає про це, але усе залежить від того, як завершиться війна.

"Не знаю. Залежить від того, як закінчиться ця війна... Іноді думаю", — сказав президент.

Що передувало?

Варто зазначити, що Зеленський неодноразово наголошував, що "не тримається за крісло".

Топ коментарі
+102
Які дебіли за це ще раз проголосують?
показати весь коментар
01.02.2026 12:35 Відповісти
+80
Повірте, таких, на жаль, достатньо.
показати весь коментар
01.02.2026 12:40 Відповісти
+65
Про довічний думай
показати весь коментар
01.02.2026 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Не треба про це думати.То погані думки,вони дідьком навіяни🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
01.02.2026 17:56 Відповісти
Думати можна, а ось брати участь не треба. Досить. За 7 років так "покращало"- наступні 70 буде відхаркуватись.
показати весь коментар
01.02.2026 17:59 Відповісти
Як то кажуть "не всіх дурних війна побила" - хтось таки проголосує. Безугла, Багуцкая, ще з десяток єдинокровних з-за кордону. Наприклад, Міндіч з Цукєрманом...
показати весь коментар
01.02.2026 18:03 Відповісти
Лжец.
показати весь коментар
01.02.2026 18:05 Відповісти
Велика кількість упоротих телемарафоном і телєграммом + чиновники і прикоритні всіх мастей та їх родини + армія заброньованих + адмінресурс. Потужний мироносець виграє вибори безпроблем
показати весь коментар
01.02.2026 18:06 Відповісти
Та навіщо так. Вистачить одного Фьйодорова з Дією.
показати весь коментар
01.02.2026 18:15 Відповісти
У заголовку - після "Іноді я думаю" - треба поставити крапку й подальший текст із заголовку прибрати..
показати весь коментар
01.02.2026 18:16 Відповісти
Якби могли через Дію провернути, вже б організували перевибори бєніної макаки
показати весь коментар
01.02.2026 18:45 Відповісти
Та може ото нас так кошмарять, щоб потім на вибори відволікти..там ж хрін зна що, в головах нарків. Якогось хріна вони туди опитування запхали...
показати весь коментар
01.02.2026 18:48 Відповісти
Это возможно только через фальсификации,а иначе суд и решетка,если конечно не успеет смыться к миндичу и там жить как крыса в норе,так что попытка продлиться вполне реальна
показати весь коментар
01.02.2026 18:52 Відповісти
Цей покидьок сподівається що хтось буде готувати за нього !
показати весь коментар
01.02.2026 18:52 Відповісти
Вова,ти ж казав що ідеш на один строк.Чи і тут лохам ************?
показати весь коментар
01.02.2026 18:57 Відповісти
показати весь коментар
01.02.2026 18:57 Відповісти
NNN, припини вже вилизувати смарагдовий зад
показати весь коментар
01.02.2026 19:53 Відповісти
неплохая шутка,не ожидал от него
показати весь коментар
01.02.2026 19:01 Відповісти
Думає чи достатньо накрав.
показати весь коментар
01.02.2026 19:03 Відповісти
- Сара, а когда ви думаєтє виходить замуж?
- Всегда
показати весь коментар
01.02.2026 19:18 Відповісти
Думати тре! Сьогодні охорона є, а завтра? Я останній перерахунок до пенсії - А це АЖ 4 ( ЧОТИРИ ) гривні особисто засуну жабі зеленій в жопу!
показати весь коментар
01.02.2026 19:24 Відповісти
Мне добавили 10грн. Оказывается ещё меньше есть!
показати весь коментар
02.02.2026 09:58 Відповісти
Пенсів треба взагалі скасувати. пенсію замінити безкоштовний евтаназією.
показати весь коментар
02.02.2026 10:04 Відповісти
Як приємно. Вся зміна працює.
показати весь коментар
01.02.2026 19:31 Відповісти
буднш завклуба на зонє
показати весь коментар
01.02.2026 19:34 Відповісти
Навіть якщо зелений папуас шляхом фальсифікацій "виграє" вибори, з ймовірністю 99 відсотків в країні почнеться протесний рух. Оскільки в багатьох громадян на руках є достатня кількість вогнепальної зброї, а ветерани з ПТСР без вагань будуть застосовувати її проти будь-кого, невідомо, як вдасться вирулити з цієї ситуації
показати весь коментар
01.02.2026 19:45 Відповісти
Тобто вся стара гвардія - баканови, наумови, дермаки, арестовичи, міндічі, цукермани, шурми, юзікі..... знов будуть повернуті.
показати весь коментар
01.02.2026 20:09 Відповісти
Ні, він нову банду притягне. Але це у його мріях. Тільки при масовій фальсіфікаціі.
А головне, ти ж сказав що йдеш тільки на один термін.
Що, знов збрехав?!
як же ти за…л, Вова!
«уйді тіхо, по хорошему, в лес»….
всім же краще буде…
і тобі…
і нам…
повір…
показати весь коментар
02.02.2026 08:52 Відповісти
Думай про комфортну камеру, вбивця України.
показати весь коментар
01.02.2026 20:12 Відповісти
Іноді ,тобі треба просто зникнути назавжди,якби була петля часу, щоб повернути все назад,ще до часів помаранчевої революції,щоб Ющенко робив ТАК,посадив всіх ворогів від мертветчука до баби йулі ,а не жував соплі і збирав килимки трипільської культури.Щоб Порошенко не барижив і не ложив болт на простий народ і почав справжні реформи, а не свої товсті пики і храмах возвеличувати,тоді можливо і це ЗЕїбло на світ божий не появилося.А так все йде по спіралі ...будували,здобували,москалям руку пожали....
показати весь коментар
01.02.2026 20:16 Відповісти
За Зеленського голосував?
показати весь коментар
01.02.2026 22:03 Відповісти
Категорично не голосував.В першому турі за Гриценко.В другому за баригу.
показати весь коментар
02.02.2026 14:18 Відповісти
Ось до чого докерувався. Мілкі сошки районні депутати мають палаци.
показати весь коментар
01.02.2026 20:34 Відповісти
а що таке "мілкі сошки"? мілкі це типу молчні, а сошки, це такі штуки для зброї?
показати весь коментар
02.02.2026 07:16 Відповісти
Не треба, Вова! Думати тобі протипоказано...
показати весь коментар
01.02.2026 20:50 Відповісти
Он думает совсем не о том, о чем он должен думать и днём и ночью.
показати весь коментар
01.02.2026 22:42 Відповісти
А є чим?
показати весь коментар
01.02.2026 23:07 Відповісти
Ти, виродок, думай за зону.
показати весь коментар
02.02.2026 05:51 Відповісти
Если он пройдет во второй тур, то станет президентом.
Тут без вариантов.
показати весь коментар
02.02.2026 05:57 Відповісти
Згинь нечиста сило!
показати весь коментар
02.02.2026 06:29 Відповісти
Що, с...ка, ще не нажерся?
показати весь коментар
02.02.2026 07:11 Відповісти
Що знову? Це ж було вже!!!
показати весь коментар
02.02.2026 08:32 Відповісти
Спаси і Збережи !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
02.02.2026 09:08 Відповісти
Хай в майбутньому в тебе буде тільки участь в гуртку самодіяльності у колонії суворого режиму.
показати весь коментар
02.02.2026 11:48 Відповісти
Йому мало, хоче ще більше...