5659 відвідувачів онлайн

Президент Ірану Пезешкіан наказав почати переговори зі США щодо ядерної програми, - ЗМІ

Президент Ірану наказав почати переговори зі США

Президент Ірану Масуд Пезешкіан наказав розпочати переговори зі США щодо ядерної програми.

Про це пише іранське інформагентство Fars, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

За даними співрозмовників, Іран та США обговорюватимуть виключно ядерну програму.

За даними Reuters, спецпредставник Трампа Стів Віткофф та міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі можуть зустрітися в Туреччині найближчими днями для переговорів.

Що передувало?

Топ коментарі
+6
похоже тягнуть час
показати весь коментар
02.02.2026 15:56 Відповісти
+5
Сцикотно
показати весь коментар
02.02.2026 14:13 Відповісти
+4
будуть тягнути час до листопада
показати весь коментар
02.02.2026 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сцикотно
показати весь коментар
02.02.2026 14:13 Відповісти
кому і чому 🤓🧐?😊
показати весь коментар
02.02.2026 14:18 Відповісти
Дупа то жим жим у персів.
Чи як там вони кажуть - срака перса не залізна.
показати весь коментар
02.02.2026 14:16 Відповісти
Ти вже знаєш результати тих переговорів , чи може хоч в курсі питань які на них винесені ? Жимжим дупа - зрідні "шахєд хєрня" у 2022 (( Будеш про жимжим розповідати коли іран оголосить про згортання своїх розробок , а коли американський авіаносець розвернеться у зворотньому напрямку без ніяких коментарів когось окрім рудого донні , то жимжим буде у янкі ((
показати весь коментар
02.02.2026 15:00 Відповісти
А як же розтрощити америку?
показати весь коментар
02.02.2026 14:16 Відповісти
трощилка не выросла
показати весь коментар
02.02.2026 14:31 Відповісти
Дай посилання на капітуляцію ірану , бо я щось ніде не знайшов ..... Щодо розтрощити америку , то іще пару років ідіота на посту президента сша - там і трощити не буде чого , хіба трумповий "супербульбулятор ", що Венесуелу без бою взяв (((
показати весь коментар
02.02.2026 15:04 Відповісти
Поясни, накуя персам перемовини як шо вони вже оголошували перемогу над США та Ізраїлем? Вони ж вже ПЕРЕМОГЛИ і навіть якесь там свято влаштовували.
показати весь коментар
02.02.2026 15:48 Відповісти
У цьому світові багато чого не так як подобається тобі . Для прикладу , у нас щодня фламінги сотнями у північний вирій летять , у кореї на Сонці побували , амєріку роблять вялікай ..... Іран перемогу у ООН проголошував , чи перед власними вівцями ? (( Ну і щодо перемовин - уяви , перемовини навіть після перемоги іноді проводять - як Японія з кацапами , або Вірменія з Азербайджаном . А навіщо - повторюся , щоб дочекатися поки трумп дух спустить або йому на зміну прийде черговий Байден чи Обама .
показати весь коментар
02.02.2026 16:03 Відповісти
Ти знаеш мої вподоьпння?
За ФлаМіндічі я в курсі, як і за мільон дронів, мільярд дерев 3000 ракет, трирівневий захист інфраструктури тощо.
Ну, як шо вважаеш шо у ракбара срака чавунна то вважай і надалі. Твоє право.
показати весь коментар
02.02.2026 17:00 Відповісти
І тобі не кашляти .
показати весь коментар
02.02.2026 18:06 Відповісти
Похоже, муслимам перехотелось в рай, где их заждались 72 юные гурии
показати весь коментар
02.02.2026 14:20 Відповісти
похоже тягнуть час
показати весь коментар
02.02.2026 15:56 Відповісти
будуть тягнути час до листопада
показати весь коментар
02.02.2026 14:29 Відповісти
Шо, понти понтами, а очко ж не залізне?
показати весь коментар
02.02.2026 14:32 Відповісти
Не кажи гоп доки не перескочиш (( Вже трумп на допомогу опозиції іранській прийшов. Що там по кількості убитих ? ((
показати весь коментар
02.02.2026 15:05 Відповісти
Так це ж був сарказм
показати весь коментар
02.02.2026 15:19 Відповісти
Якщо це сарказм , то я Ілон Маск , бо у мене є старлінк (( P.S. Може я не великий поціновувач сарказму , але як твою фразу можна розцінити інакше аніж буквально - трумп усрався , ізраїльтяни ? Чи іран всєпобєждающій побєждатель ? ((
показати весь коментар
02.02.2026 15:32 Відповісти
Ти все переплутав. Сарказм був стосовно Пезешкіана
показати весь коментар
02.02.2026 15:44 Відповісти
Нагадай но скільки часу йшли минулі переговори з іраном щодо його відмови від ядерної програми , щось мені без сарказму каже що за такий час або здохне трамп , або розвалиться "ішак" над "американською " затокою ((
показати весь коментар
02.02.2026 15:50 Відповісти
Ну так я ж про це і говорю. Полотеночні копіюють ***** з переговорами. Будуть тягти кота за хвоста як і *****.
показати весь коментар
02.02.2026 15:52 Відповісти
Ти ж ніби тверезо мислячий (( Не втримався від загальної ейфорії отари ? (( Там колись трумп із конченином вже руки тиснув , нагадай чим завершилося , невже зупинкою 9-ї війни ? ((
показати весь коментар
02.02.2026 15:07 Відповісти
А поржати над тим, хто понти понтами, але таки здав назад?
Взяли курс "вєсь мір в труху" - ну так тримайте, воєни Аллаха, і не скигліть.
показати весь коментар
03.02.2026 00:35 Відповісти
Я мабуть щось пропустив .... коли там Іран капітулював ? І дай відповідь на питання - хто назад здав коли совок і США підписували договір про обмеження стратегічного озброєння , адже теж по черзі " всьо в труху" нахвалялися ?
показати весь коментар
03.02.2026 01:25 Відповісти
Они и раньше их вели годами. Там и срок Трампа закончится, разумная тактика.
показати весь коментар
02.02.2026 15:07 Відповісти
Тягнуть час..чекають на китайські смаколики
показати весь коментар
02.02.2026 15:46 Відповісти
Тягло по російські
показати весь коментар
02.02.2026 16:11 Відповісти
цих теж будуть в Анкорідж запрошувати?
показати весь коментар
02.02.2026 16:52 Відповісти