7242 відвідувача онлайн

Зеленський про зміну глави делегації РФ: Думаю, росіяни хочуть відкласти ухвалення рішення

Зеленський про зміну глави делегації РФ

Зміною глави делегації на перемовинах у Женеві Росія, імовірно, хоче відкласти ухвалення рішення.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами в Мюнхені, передає Цензор.НЕТ.

РФ хоче відкласти ухвалення рішення

"Несподіванка полягає в тому, що росіяни змінили лідера своєї групи. Я думаю, що вони хочуть відкласти прийняття рішення. Але, можливо, я дещо песимістично налаштований у цьому", - сказав Зеленський.

Участь США

За його словами, Україна розраховує на американську сторону, що "ми будемо продовжувати і не дамо росіянам відкласти чи розпочати перемовини від самого початку, оскільки змінилася група".

"Я думаю, що це буде велика помилка. Я також сподіваюся, що американці не дозволять росіянам у такий спосіб погратися з ними", - зазначив глава держави.

Що передувало?

Топ коментарі
+5
Та ні, вони просто насміхаються
показати весь коментар
14.02.2026 19:00 Відповісти
+4
Найогидніше це коментувати Зеленського і Трампа два нарциса , два негідники в їх словах жодної логіки лише збагачення і ні за що не відповідати .
показати весь коментар
14.02.2026 19:25 Відповісти
+3
Не буде ніякого рішення, ніякі переговори ні до чого не призведуть, тому не потрібно позоритись на весь світ щоб вести переговори з кацапстанцями які ведуть війну проти України!
показати весь коментар
14.02.2026 19:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ні, вони просто насміхаються
показати весь коментар
14.02.2026 19:00 Відповісти
Не буде ніякого рішення, ніякі переговори ні до чого не призведуть, тому не потрібно позоритись на весь світ щоб вести переговори з кацапстанцями які ведуть війну проти України!
показати весь коментар
14.02.2026 19:00 Відповісти
Ти та твоє шобло,для них блазні!
показати весь коментар
14.02.2026 19:03 Відповісти
Це як заміна Алібаби на Чебурека, или это другое?💩
показати весь коментар
14.02.2026 19:08 Відповісти
Невже сам додумався? Чи працювали 130 авторів-аналітиків 95-кварталу та агентура старшого по канцтоварам Буданова? Скажіть нанюханому, що поки війська РФ просуваються, нічого не буде, ніякої мирної угоди. А вірити в те, що Трамп надасть нам якійсь гарантії, на це спроможний тількі ідіот. Де Трамп, і де гарантії.
показати весь коментар
14.02.2026 19:17 Відповісти
ЧУЧЕЛКО.
показати весь коментар
14.02.2026 19:21 Відповісти
Ти не думаєш. Ти тексти читаєш.

показати весь коментар
14.02.2026 19:23 Відповісти
Найогидніше це коментувати Зеленського і Трампа два нарциса , два негідники в їх словах жодної логіки лише збагачення і ні за що не відповідати .
показати весь коментар
14.02.2026 19:25 Відповісти
Одноокий любитель шахів з "Дванадцяті стульців", лох.
показати весь коментар
14.02.2026 19:28 Відповісти
Це щоб Буданова прибрали. Агрогнида введений, тому хочуть зробити як у Стамбулі у 2022. Там же син замполіта з Лубен теж підписував капітулірен.
показати весь коментар
14.02.2026 22:52 Відповісти