6182 відвідувача онлайн

Теракт у Львові: затриманій жінці повідомили про підозру за двома статтями

Теракт у Львові: затриманій жінці оголосили підозру за двома статтями ККУ

33-річній мешканці Костополя Рівненської області повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту у Львові, а також у незаконному поводженні зі зброєю.

Про це заявили в Офісі генерального прокурора, інформує Цензор.НЕТ.

Повідомлено підозру та готується обрання запобіжного заходу

"Підозра ґрунтується на об’єктивних доказах, які вказують на вчинення затриманою теракту, що забрав життя 23-річної поліцейської та призвів до поранення ще понад 20 осіб", — зазначив начальник відділу нагляду за додержанням законів регіональним органом безпеки Назар Марків.

Наразі із затриманою тривають слідчі дії. За місцями її проживання та перебування проведено обшуки. Вилучено докази протиправної діяльності.

Зазначається, що всі невідкладні слідчі дії здійснюються за участі прокурорів, які координують хід розслідування.

"Готується клопотання до суду про обрання жінці запобіжного заходу у виді тримання під вартою без права внесення застави", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося, що вибухи пролунали у Львові: є загиблі та поранені правоохоронці, Садовий заявив про теракт.
  • За оновленою інформацією, загинула 23-річна поліцейська, поранені 24 людини, є важкі.
  • Згодом стало відомо, що затримано підозрювану в організації теракту у Львові.
Топ коментарі
+15
Та начхати за великим рахунком ,про що повідомили цьому гермафродиту. Чому це взагалі стало можливим? Ось в чому питання.
показати весь коментар
22.02.2026 20:16 Відповісти
+13
Бо всі спецслужби слідкують за тим, що возить генератори і РЕБи ''ай петрі'' на фронт.
показати весь коментар
22.02.2026 20:33 Відповісти
+9
Ви з дуба не падали? Тоді потрібно буде всіх будівельників та фермерів з кондитерами чи покупців цукру у магазинах перевіряти, обшукувати, можливо вони роблять бімбу вдома.
Заборонити продаж сірників, дротів телефонів та батарейок.
показати весь коментар
22.02.2026 21:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та начхати за великим рахунком ,про що повідомили цьому гермафродиту. Чому це взагалі стало можливим? Ось в чому питання.
показати весь коментар
22.02.2026 20:16 Відповісти
Бо всі спецслужби слідкують за тим, що возить генератори і РЕБи ''ай петрі'' на фронт.
показати весь коментар
22.02.2026 20:33 Відповісти
Тому що в Україні дуже багато бидлоти різних мастєй, які хочуть бабла пА льохкаму срубіть, а методи їх не цікавлять.
показати весь коментар
22.02.2026 21:05 Відповісти
Дивує професійна безпорадність поліції. Терористка купує в магазині гайки, цвяхи , селітру, і інші компоненти вибухового пристрою, це нікого не насторожує, а у поліції в магазинах серед продавців -жодного інформатора. При цьому міністрі Клименко відбувається повна професійна деградація особового складу поліції.
показати весь коментар
22.02.2026 21:09 Відповісти
Ви з дуба не падали? Тоді потрібно буде всіх будівельників та фермерів з кондитерами чи покупців цукру у магазинах перевіряти, обшукувати, можливо вони роблять бімбу вдома.
Заборонити продаж сірників, дротів телефонів та батарейок.
показати весь коментар
22.02.2026 21:48 Відповісти
Особиста думка: пропоную вам спробувати відслідковувати всіх, хто купує селітру, цвяхи і гайки.
Ви заїбетесь.
показати весь коментар
22.02.2026 22:01 Відповісти
Наші правоохоронні органи працюють з принципом "От коли станеться - тоді і відреагуємо! Проведемо розслідування, встановимо винних, притягнемо до відповідальності, порахуємо збитки і т.д". А те, що внаслідок бездіяльності завчасно є люди мертві та у лікарнях - нікого не цікавить. Робота ж зроблена? Так само як Зельц не виконав перед війною прямі свої обовязки - чим міг би завадити початку повномасштабної війни - а зараз він чомусь герой, бо бється з фашистами. Хоча він і його бездіяльність напередодні і запросили війну в Україну(((
показати весь коментар
22.02.2026 21:11 Відповісти
Суддівські з адвокатськими, від покійного портнова і татарова, так затягують РОКАМИ розгляд кримінальних справ щодо злочинів мусорів-тітушок-беркутні проти Майданівців!!! Більше 10 років🤑🤑🤑🤑‼️‼️‼️‼️🤬🤬🤬🤬
Тому в Сирії, цих вертухаїв на посадах, ЛЮДИ повісили у першу чергу, після втечі асада на мацковію!!
показати весь коментар
22.02.2026 21:28 Відповісти
В тому Кaстополі живуть трудяги - поліщуки.
Не думаю, що цей виродок невідомого роду - місцевий.
показати весь коментар
22.02.2026 20:20 Відповісти
Наркоша
показати весь коментар
22.02.2026 20:27 Відповісти
Диагноз "наркоша" абсолютно точный: типичный биомусор в спортягах... Очень похожа на уголовную урку-донбассню... Там каждая третья так выглядит...
показати весь коментар
22.02.2026 21:33 Відповісти
По хорошому, таких треба без суда і слідства по закону воєнного часу відразу в шлюзи скидувати...
показати весь коментар
22.02.2026 20:49 Відповісти
Окок за око!
А тепер, убивцю будуть ще і утримувати за гроші родичів убитих нею Українців!
показати весь коментар
22.02.2026 21:30 Відповісти
Мразота
показати весь коментар
22.02.2026 21:31 Відповісти
Де і як таких виконавців ворожі спецслужби знаходять і вербують?
Якщо глянути на фото підозрюваної зловмисниці, то виникає дивне відчуття фотомонтажу голови Зеленського (до 2022 року) і тулуба якогось підлітка.

показати весь коментар
22.02.2026 21:43 Відповісти
Дякую за фото, але схожа більше на родичку Савченко … Як би наказана було дійсно суворим , як страта, можливо зменшилось бажаючих заробляти на життях українців
показати весь коментар
22.02.2026 23:27 Відповісти
100%!!!
показати весь коментар
22.02.2026 22:31 Відповісти
...https://t.me/pgo_gov_ua/35023 заявили в Офісі генерального прокурора"...
Ну тоді це точно правда.
показати весь коментар
22.02.2026 22:17 Відповісти
Эта мальчик или дефачка?
показати весь коментар
22.02.2026 22:43 Відповісти
Раділа тсаріца в ноч толі сина толі доч
показати весь коментар
22.02.2026 22:50 Відповісти
Невже це все, щоб закрити телеграм. Це точно не коштує життя молодої дівчини.Нічого не коштує життя. Це нас привчають, що ми ресурс і т.д., а в цивілізованому світі зазвичай так.
показати весь коментар
22.02.2026 23:27 Відповісти