5490 відвідувачів онлайн

Росію влаштують лише весь Донбас і зміна нинішньої влади в Україні, - Лавров

Сергій Лавров

У Кремлі заявили, що РФ прагне "усунути першопричини" повномасштабної війни, тому Москву не влаштує мир, який передбачатиме збереження нинішньої влади в Україні.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, його цитує російський "Інтерфакс", передає Цензор.НЕТ.

Цілі РФ в Україні для "миру"

Лавров заявив, що "американці, на відміну від європейців, просувають необхідність все-таки вирішити проблему визнання реалій "на землі" та начебто підтримують окупацію Росією всього Донбасу, "для ліквідації першопричин конфлікту".

Водночас другою "причиною" Лавров назвав "наявність нацистського режиму в Києві", який "продовжуватиме ворожу антиросійську діяльність".

"На її територію збираються привезти якісь стабілізаційні сили, — це по суті будуть окупаційні війська, які становитимуть загрозу РФ. Ми з цього приводу вже багато разів говорили: врегулювання, яке збереже нацистський режим, –– це серйозна проблема. Це не просто, як зараз кажуть: "давайте по лінії зіткнення зупинимося, і все буде гаразд". Це не так", - додав російський міністр.

Зеленський про територіальні поступки

Топ коментарі
+47
Гітлер теж заявляв, що його цікавлять лише Судети...
показати весь коментар
16.03.2026 17:57 Відповісти
+39
Українців влаштовує, щоб ти, коняка здохла разом з ****** в страшних муках, а московія зникла назавжли в мап світу, разом з орконаселенням!
показати весь коментар
16.03.2026 17:56 Відповісти
+36
Тут овса нєт.
показати весь коментар
16.03.2026 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тут овса нєт.
показати весь коментар
16.03.2026 17:55 Відповісти
Та він на кокаїні.
показати весь коментар
16.03.2026 17:57 Відповісти
Його тут теж нема.
За коксом нехай до колі патрушева звернеться. Або на Банкову.
показати весь коментар
16.03.2026 18:31 Відповісти
Нема овса -- нехай іси "пиріжки з геркулєсу" ... Ржунємагюююю !
показати весь коментар
16.03.2026 18:06 Відповісти
він хоче ще від "мертвого Осла уши"....

.
показати весь коментар
16.03.2026 18:43 Відповісти
Українців влаштовує, щоб ти, коняка здохла разом з ****** в страшних муках, а московія зникла назавжли в мап світу, разом з орконаселенням!
показати весь коментар
16.03.2026 17:56 Відповісти
...В книге графа Алексея Уварова (Меряне и их быт по курганным раскопкам: Исслед. гр. А. С. Уварова. - Москва: Синод. тип., 1872. - 217 с.) исследуется огромный массив мерянских памятников, которые свидетельствуют о масштабном применении каменных и костяных орудий труда среди мери - прямых предков современных русских - еще в ХІ веке...
-------------------
Металургія у Києві XI століття була високорозвиненим ремеслом, що базувалося на місцевій болотяній руді. Київські майстри володіли складними технологіями виробництва сталі, виготовляючи зброю, мечі, котрі гнулися, а не ламалися. Шоломи, лати, кольчуги, інструменти та ювелірні вироби і т.д. Металургійні горни та майстерні були поширені, а залізоробне ремесло було провідним у місті, забезпечуючи потреби ремісників та дружини. Вироби з металу ішли на експорт.
показати весь коментар
16.03.2026 18:15 Відповісти
Металургія індіанців Північної Америки до приходу європейців базувалася переважно на холодній та гарячій ковці самородної міді, особливо розвиненій у культурі «Старої міді» (район Великих озер). Вони виготовляли знаряддя праці, зброю та прикраси, але не використовували плавку руди...
показати весь коментар
16.03.2026 18:43 Відповісти
Індіанці не оголошували себе Центром Всесвіту.
показати весь коментар
16.03.2026 18:51 Відповісти
Іранців ******** тільки ну.
показати весь коментар
16.03.2026 18:54 Відповісти
Не зрозуміла. Зовсім.
показати весь коментар
16.03.2026 18:57 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 19:02 Відповісти
Угу, Іран за трі дня... Без плану, без підготовки, на шару, бо так сказав свинотрамп. Там все набагато складніше, просто усі про це пробують мовчати.
показати весь коментар
16.03.2026 19:07 Відповісти
Пусте. Трамп все-таки вважає свою країну Центром Всесвіту.
показати весь коментар
16.03.2026 19:13 Відповісти
Хоча коли іранець Авіценна писав свій «Канон лікарської науки», жителі америки ще палку-копалку освоювали.
показати весь коментар
16.03.2026 19:42 Відповісти
Гітлер теж заявляв, що його цікавлять лише Судети...
показати весь коментар
16.03.2026 17:57 Відповісти
Нас теж. Тільки не в Україні - хоч теж пора, - а в рашці. В ще Крим покласти на міcце
показати весь коментар
16.03.2026 17:58 Відповісти
Українців також влаштовує лише весь Донбас, Крим, та зміна нинішньої влади в Україні.

Пішов ти нах.й коняча голова!!!
показати весь коментар
16.03.2026 17:58 Відповісти
Зміна теперішньої влади на адекватних нас би теж влаштовувала...
показати весь коментар
16.03.2026 17:59 Відповісти
не хочуть вони в москві зміни своєї, теперішньої влади..
ой не хочуть..
показати весь коментар
16.03.2026 18:06 Відповісти
Коняка у стайні випадково сіла на забуту пляшку, різко прокинулася і протяжно заіржала.
показати весь коментар
16.03.2026 17:59 Відповісти
Повийобуйся ще, коняка, повийобуйся. Трампині ваш не вічний і відлік вже пішов.
показати весь коментар
16.03.2026 18:00 Відповісти
коняка знову заспівала
показати весь коментар
16.03.2026 18:00 Відповісти
А Україна каже кцапам йти на йух, тут водкі немає і вже ніколи не буде для кцапа. Українці мають пам'ятати, що з нами зробили ці терористи, вони бажали нас закатувати, знищити страшною смертю, але не можуть, кишка тонка. Українці мають вивчити свою історію про три голодомори, в процесі яких було заморено голодом до 17 мільйонів, про ''червоний'' терор та інші злочини сусіда. Ніколи більше не мати з ними справ і не пробачити ці наші страждання, страждання батьків, дідів, прадідів.
показати весь коментар
16.03.2026 18:01 Відповісти
"Українці мають вивчити свою історію" - така була мета, але в 19-му лохторат вирішив "поржать", а не вчити історію і не роботи висновки.
показати весь коментар
16.03.2026 18:08 Відповісти
Народ та населення це дві великі різниці ...
показати весь коментар
16.03.2026 21:08 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 21:16 Відповісти
друга частина заголовка влаштує і мене
показати весь коментар
16.03.2026 18:02 Відповісти
хочете замінити зе на ведмедчука? бо саме про це коняка ірже.
показати весь коментар
16.03.2026 18:07 Відповісти
Ще Бойко є. Крєпкій хозяйствєннік. Розвивав нафтовидобувну промисловість України...
показати весь коментар
16.03.2026 18:09 Відповісти
Я точно ні, мене задовольнила б ЄС і Порошенко (ну не знаю перевірених альтернатив), але ви праві, вибір українців дедалі все страшніший і страшніший
показати весь коментар
16.03.2026 18:14 Відповісти
це прекрасно, але стара кляча цього якраз і не пропонує.
показати весь коментар
16.03.2026 18:18 Відповісти
https://youtube.com/shorts/DZSrlC8yjKQ?si=V_O8M9_9XlpLYK0c
показати весь коментар
16.03.2026 19:02 Відповісти
Твій нік звучить як "неконтрольований"?
Ой, зелено-кацапське, не сміши українців....
показати весь коментар
16.03.2026 19:03 Відповісти
шо, лахта, трусишся за медведчуків і бойків? і правильно робиш, москалику.
показати весь коментар
16.03.2026 23:13 Відповісти
На відміну від фашистського режиму РФ, в Україні немає жодних проблем зі зміною влади, окрім війни, яку розв'язала РФ. Бо тільки війна заважає Українцям обрати нову владу. І ні, РФ не має права обирати владу в Україні, чи впливати якимось чином на це.
показати весь коментар
16.03.2026 18:02 Відповісти
Чи ти не зрозумів? Сосію влаштує не якась там інша влада, саме прорашистська влада. Тобто, рашисти кажуть що хочуть захопити саме всю Україну за допомогою підконтрольної кремлю владі в Україні. Тобто по аналогії чечні, абхазії чи бульборашки
показати весь коментар
16.03.2026 19:02 Відповісти
Зміна через вибори.Ідеальний варіант,коли виберуть Турчинова і Лаврову має сподобатись,все-таки зміна.
"Лише весь Донбас"-то під питанням і вирішувати мали би державні і воєнні органи,а не населення,на яке хочуть перекласти відповідальність через референдум.
показати весь коментар
16.03.2026 18:03 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 18:03 Відповісти
Брєдятина від московського циркового коня, що намагається імперські забаганки обгорнути в якісь усунення "першопричин конфлікту" .
Та і взагалі, слухати базікання цього "конь в пальто", як і того рудого нарцисса - собі гірше. Вони там про щось домовляються з ще одним додіком про якісь реалії "на землі", а нам своє робити. Як там в анекдоті: "Скільки там вас? - Двоє - Ну то і поговоріть між собою"
показати весь коментар
16.03.2026 18:04 Відповісти
Коняка,а як же ж новоотсосія?
показати весь коментар
16.03.2026 18:05 Відповісти
він її зглотнув..
так само сталося і «народом» лнр та лнр..
де в них та незалежність в складі рф..?
показати весь коментар
16.03.2026 18:09 Відповісти
Як казав Кучма - це вже було...
У 1920-х роках радянська влада проводила політику створення національних адміністративних одиниць для різних етнічних груп. Для єврейського населення планувалося сформувати сільськогосподарські поселення і автономні райони на півдні України - переважно в степових районах.
Основні території:
південь Україна
південь Крим
райони ******** Херсонська область і Запорізька область
За підтримки радянських органів та міжнародних єврейських організацій створювалися єврейські колгоспи. У 1927-1930 роках виникли єврейські національні райони, наприклад:
Калініндорфський район
Новозлатопільський район
Сталіндорфський район
Це були адміністративні райони з єврейською мовою (їдиш) у школах і місцевому управлінні. Повноцінної автономної республіки не створили.
показати весь коментар
16.03.2026 18:20 Відповісти
Нинішня влада зеленого покидька цілком влаштовує москалоту, такі заяви з кремля лише дають привід пропагандонам з банкової верещати про те, що найвеличніший лідОр не влаштовує мацкву. Кремлівська наволоч вирішила підняти падаючий рейтинг свого клоуна, за якого вони агітували навесні 2019 по всіх своїх каналах https://www.facebook.com/reel/942320351804469
показати весь коментар
16.03.2026 18:06 Відповісти
Дадянка, а ви дурний?
показати весь коментар
16.03.2026 19:12 Відповісти
дебілка ЗЕлена, йди дивись свій шмарафон для імбіцилів та цьомай свого зеленого кремлівського скомороха в сраку. Такі як ти, мерзотники, привели до влади у 2019 кремлівську обманку замість українського президента і на вас теж відповідальність за все що накоїв ваш обранець.
показати весь коментар
16.03.2026 19:28 Відповісти
І якої нації той міфічний нацизм у київського "режиму"? В керівництві України (у тому числі військовому) російських прізвищ більше, ніж у самій кацапії! Обобливо справжніх прізвищ, наприклад у цього старого коня - калантарян...
показати весь коментар
16.03.2026 18:06 Відповісти
Цікаво побачити відвислі щелепи російського населення:

- останніх корів ріжуть
- в москві відключення інтернету - вже буденність
- прильот по нпз чи впк щодня - закономірність
- вже скільки часу повільно просуваються
- мільйон трупів і поранених росіян

аж тут на сцену вибігає чекіст з конячою мордою, і заявляє, що це план такий, все за планом, без Донбасу ні шагу назад!
показати весь коментар
16.03.2026 18:07 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 18:14 Відповісти
Весь Донбас - влаштує, а просто обісцяти тебе - не влаштує? Лавров, спробуй. Може попустить.
показати весь коментар
16.03.2026 18:08 Відповісти
Україна не хоче слухати маячню, що кажуть росіянці, це не має значення, вони терористи та вбивці, і їм потрібно забратися з нашої країни. точка.
показати весь коментар
16.03.2026 18:10 Відповісти
А нас влаштує тільки Гаага для вас покидьків!
показати весь коментар
16.03.2026 18:12 Відповісти
Ото сказанув! Хоча... це той рідкісний момент, коли я з ним згоден (про нинішню владу).

показати весь коментар
16.03.2026 18:13 Відповісти
Їбо-бо це іго-го.В Україні багатьох не задовільняє влада на Банковій,тільки не вонюча паРаша буде вирішувати хто у нас буде при владі Нас теж не задовільняє ботексне ***** на московії яке вже 25 років за кремлівською стіною,тільки якщо ви звикли вилизувати анус бункерному то "продолжайтє",нам якось по барабану.Про нацистський режим в Україні ви придумали для свого дурнуватого народишка, бо в нашій Конституції заборонений як нацистська так і комуністична ідеологія.А ось у вас як раз і є нова форма нацизма-рашизм,пропитаний імперським шовінізмом.Ну і про Донбас.Ти ху-хо не хо-хо? Ви з тим що маєте, до розуму доведіть,в гівні живете,а всіх навчаєте як треба жити. І останнє- іди на йух .
показати весь коментар
16.03.2026 18:13 Відповісти
Шось кацапня за потужного чотириразового ухилянта взялась; начебто буратінка оманським домовленостям не зраджував... Чи гебню влаштовують лише шарії, афєрістовічі, мураєви та мертвечуки?
показати весь коментар
16.03.2026 18:14 Відповісти
удачи брать бамбасс еще лет 5. Такими темпами до Киева лет. через 70 доползете. Надеюсь оно того стоит, идиоты
показати весь коментар
16.03.2026 18:17 Відповісти
Енто мы всё уже слушали, енто бред сумасшедшего мерина непонятно для кого этот бред озвучивается, похоже на самовнушение...
показати весь коментар
16.03.2026 18:18 Відповісти
Мало того що божевільного конячки, так ще і обкурена
показати весь коментар
16.03.2026 18:24 Відповісти
А Україну влаштує тільки звільнення усіх своїх територій та знищення кількох мільйонів кацапів, це той мінімум на який згодна Україна!
показати весь коментар
16.03.2026 18:21 Відповісти
а ще недавно,
цей конь пєдальний з хлом кричали:
вибирайте кого хочете ,
тільки не Порошенка..!

оце так абарот зовнішньої загарбницької політики рабсії..
показати весь коментар
16.03.2026 18:21 Відповісти
Цікаво, чим рашисти, відрізняються від фашистів. Фашизм осудили всі цівілізовани країни світу та боролися з ним об'єднано, а тут теж саме, але зараз тільки осудили. Хоча і посібники рашизму ті ж самі
показати весь коментар
16.03.2026 18:21 Відповісти
Та від'***** коняра тупа. Вчи географію. Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Лиман, Костянтинівка - це не Донбас. Це Донеччина. Донбас - це Донецький вугільний басейн. А там споконвіку вугілля не було. Чи тобі взападло називати це Донецькою областю? А деенером - не солідно?
показати весь коментар
16.03.2026 18:30 Відповісти
Бред сивої кобили
показати весь коментар
16.03.2026 18:34 Відповісти
..у скаженої коняки вовчий апетит.. нехай киздує нАбуй з кремлядськими хотєлкамі..
показати весь коментар
16.03.2026 18:36 Відповісти
Та здохни рашиська меозота ,як земля тримає цю погань.
показати весь коментар
16.03.2026 18:37 Відповісти
Українців влаштує, щоб цей мерин разом з гопником ****** відкинули копита, а дурацьку кацапську тройку змінили на нормальну упряжку.
показати весь коментар
16.03.2026 18:38 Відповісти
Забув сказати в кінці «іго-го»
показати весь коментар
16.03.2026 18:53 Відповісти
вбивати окупантів, як скажених лисиць, порозуміння неможливе, у їхньому скаліченому мозку порозуміння, це відмова від життя і свободи тих, на кого вони напали
показати весь коментар
16.03.2026 18:57 Відповісти
Україну влаштує лише великий кратер на місці бувшої моцкви
показати весь коментар
16.03.2026 18:59 Відповісти
якщо у кацапа відкривається рот значить він *******
показати весь коментар
16.03.2026 19:06 Відповісти
******** лошадь 🐴
показати весь коментар
16.03.2026 19:07 Відповісти
Ну тут просте лукавство. По-перше,Зе може і небуде йти на другий термін,по-друге--величезний відсоток того,що він пролетить на виборах,як фанера над Парижем,тож це можно не враховувати. А якщо тверезо подивитись на картину маслом,то на окупованій території залишилось щонайменше 80% прихильників кацапні і їх перевиховувати,тільки час втрачати та і відновлювати ту територію теж занадто дорого для України.Крим--це 1000000000% при цій владі кацапні,нам не повернуть,тож і в цьому питанні треба питляти,а от всю Херсонщину і Зап. треба повертати.Підсумовуючи виходить так,що Крим і Донбас в межах окупації залишаєтьтся під кацапським контролем,але вважається анексованим(приклад Прибалтика) і залізний занавес,іншого і кращого я небачу.
показати весь коментар
16.03.2026 19:22 Відповісти
Думаю ,що в такому віці коней вже не каструють)чи ні)
показати весь коментар
16.03.2026 19:25 Відповісти
Мене влаштовує повний розвал ракової ********* на 15-20 незалежних країн.
Прецедент в них вже є! АХАХААХ!!!
показати весь коментар
16.03.2026 19:37 Відповісти
А Україну - ПТН ПНХ !!!
показати весь коментар
16.03.2026 19:47 Відповісти
А апетити у членососів поменшали. Раніше було 4 області мінімум і то не факт.
показати весь коментар
16.03.2026 19:54 Відповісти
Первопричина войны - само существование Соссии . Над устранением её Украина работает вместе с союзниками.
показати весь коментар
16.03.2026 20:02 Відповісти
Правильно каже "сивий мерин", пора повертати у владу Порошенка...
показати весь коментар
16.03.2026 20:06 Відповісти
А він з 1998 року що не у владі?
показати весь коментар
17.03.2026 00:09 Відповісти
ПІСЛЯ ПІДПИСАННЯ РАШИСТАМИ ПАПЕРУ В БУДАПЕШТІ І НИНІШНЬОЇ КРОВОПРОЛИТНОЇ ВІЙНИ , ТА РАШИСТСЬКОГО ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ , САМЕ ЄДИНО- ПРАВЕЛЬНЕ УКРАЇНСЬКЕ РІШЕННЯ НА БАГАТО СТОЛІТТЬ ВПЕРЕД-"ІДІТЬ НА...УЙ"
показати весь коментар
16.03.2026 20:33 Відповісти
ПІШОВ
*****,
УЙОБОК.
показати весь коментар
16.03.2026 20:45 Відповісти
Наш ішак цілком влаштовує кацапську лошадь. Це така завоавольована гра ішака з ******.
показати весь коментар
16.03.2026 20:57 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 21:45 Відповісти
І зал*пу на комірець...)
показати весь коментар
16.03.2026 21:48 Відповісти
А Україну влаштує звільнення усіх українських територій та показова страта через повішення Ху...ла і його подільників, включно з Лавровим.
показати весь коментар
17.03.2026 00:08 Відповісти