7564 відвідувача онлайн

Українські команди мають безпосередні успіхи в захисті життів на Близькому Сході, - МЗС

Тихий про успіхи українських команд на Близькому Сході

У Міністерстві закордонних справ України повідомили про "безпосередні успіхи" українських команд на Близькому Сході.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив речник МЗС України Георгій Тихий на брифінгу.

Є безпосередні успіхи

"Успіхи є. Є безпосередні успіхи команд українських в захисті життів на Близькому Сході від оцих повітряних загроз", - зазначив Тихий.

Щодо конкретики в наданні Україною допомоги речник нагадав слова президента України Володимира Зеленського про групи українських експертів, які працюють у країнах Затоки, і ця допомога "комплексна".

Різні форми підтримки

"Йдеться про різні форми цієї підтримки. Про негайний захист зараз, так і про побудову довгострокових систем, які дозволять краще захищатися від повітряного терору", - розповів він.

Тихий наголосив, що Україна є беззаперечним лідером у досвіді із захисту від масованих повітряних атак.

Що передувало?

Нагадаємо, раніше про конкретні результати українських підрозділів у захисті країн Близького Сходу від атак Ірану заявивв президент України Володимир Зеленський.

Топ коментарі
+12
Зате кацапські дрони вже посеред білого дня за сонячної погоди долітають до Львова і потрапляють в будинок _ це теж "успіх " тільки невідомо чий
показати весь коментар
25.03.2026 18:25 Відповісти
+11
В самих хата горить і пишаються якимись примарними успіхами десь там, ви дебіли?🤦
показати весь коментар
25.03.2026 18:28 Відповісти
+10
А ці команди повинні були захищати життя в Україні!
То чим хвалишся, злочинним рішенням зеленського?
показати весь коментар
25.03.2026 18:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зате кацапські дрони вже посеред білого дня за сонячної погоди долітають до Львова і потрапляють в будинок _ це теж "успіх " тільки невідомо чий
показати весь коментар
25.03.2026 18:25 Відповісти
ми таким чином збільшуєм свою геополітичну вагу і показуємо всему світу і також Заходу, що з нами можна мати справи, вливати і допомогати нам на десятки і сотні мільярдів доларів. нагадую де друкують валюти - гроші - це ЕС і США . там вони народжуються на станках друкуються фізично
показати весь коментар
25.03.2026 18:48 Відповісти
Да, это нужно. Но если это наши военные то возникает вопрос на каких основаниях они участвуют в боевых действиях за рубежом? Вроде как разрешение на это должна давать наша Рада, а не президент. Правильнее приглашать ихних военных к нам и обучать их перехвату здесь, на месте. Шахедов на это хватает с лихвой.
показати весь коментар
25.03.2026 19:10 Відповісти
Ще потрібно ВМСУ задіяти для проведення суден по Ормузькій протоці!
показати весь коментар
25.03.2026 19:46 Відповісти
Ага. Нужно послать наш авианосец "Потужний"
показати весь коментар
25.03.2026 21:53 Відповісти
А ці команди повинні були захищати життя в Україні!
То чим хвалишся, злочинним рішенням зеленського?
показати весь коментар
25.03.2026 18:25 Відповісти
В самих хата горить і пишаються якимись примарними успіхами десь там, ви дебіли?🤦
показати весь коментар
25.03.2026 18:28 Відповісти
Тихий наголосив, що Україна є беззаперечним лідером у досвіді із захисту від масованих повітряних атак. Вчорашні атаки на Львів, Івано -Франківськ ,Тернопіль,Вінницю вказують на те, що Тихий "голосно" 3,14здить і не спльовує брехню
показати весь коментар
25.03.2026 18:29 Відповісти
львів, вінниця, франек....
а, до цього київ.
падіння в центрі міст!!!
оце, їбать які безпосередні успіхи в захисті життів !!!!

питання, навіщо виштовхують тупі говорячі голови прославляти захист саши, ріми та міндіча?
хто, надав дозвіл використання армії за межами україни?
як що, це таємні спецоперації, чому кожного дня, якийсь зелений дегенерат про це пердить?
показати весь коментар
25.03.2026 18:33 Відповісти
а ми втрачаємо людей навіть у Львові....Але зеленому племені близький схід важливіше...
показати весь коментар
25.03.2026 18:54 Відповісти
Там його міндічі цукермана вони йому важливіші
показати весь коментар
25.03.2026 20:48 Відповісти
Ну може для МЗС захід України то вже не Україна, може вони більше знають 😸
показати весь коментар
25.03.2026 19:08 Відповісти
А діпстейт лиш про втрату територій щоденно і звітує(
показати весь коментар
25.03.2026 19:09 Відповісти
Хто дав право зеленим утиркам відправляти наші війська (які позаріз необхідні в Україні!) захищати чиїсь сраки на Сході?! Може, народ референдумом? Ні? Може Рада дала дозвіл? Теж ні? То якого біса ваш збожеволівший остаточно гундосий клоп посмів знекровити наше ППО, що б тепер шахеди по всій Україні вдень (!) літали?!
показати весь коментар
25.03.2026 19:18 Відповісти
До сраки успіхи на Б/С, нас би хтось захистив
показати весь коментар
25.03.2026 19:24 Відповісти
... вчорашні дрони по Україні це біда велика, а не успіхи на сході !
Спочатку рятувати треба Україну !
показати весь коментар
25.03.2026 20:28 Відповісти