11415 відвідувачів онлайн

Росія умисно спрямовує українські безпілотники до країн Балтії, - Сибіга

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга

В України є розвідувальні дані про те, що російська армія свідомо коригує рух дронів у бік країн Балтії.

Про це сказав міністр закордонних справ Андрій Сибіга на пресконференції з головою дипломатії Євросоюзу Каєю Каллас, інформує Цензор.НЕТ.

Сибіга заявив, що Україна ніколи не спрямовувала дрони проти Балтійських країн.

"Ми маємо дані розвідки, які свідчать про те, що росіяни спеціально відхиляють дрони в бік країн Балтії з метою використання цих інцидентів у своїх інформаційних цілях, в цілях пропаганди. Крім того, я з впевненістю можу заявити, що в усіх цих випадках йшлося про абсолютно свідомі та цілеспрямовані дії Росії", - сказав він.

Також Сибіга наголосив, що Україна працює із партнерами, аби убезпечити країни від таких інцидентів у майбутньому.

"Я вдячний всім нашим партнерам, а також фінам, які разом із нами чітко заявляють: "Причина цих інцидентів – у Росії. Саме російська війна створила всі ці загрози й саме Росію потрібно примусити до миру", - додав глава МЗС.

Що передувало?

Топ коментарі
+3
Все вірно! Не треба втручатись в роботу мирно літаючих дронів!
показати весь коментар
31.03.2026 22:41 Відповісти
+3
Світ тісний
показати весь коментар
31.03.2026 22:48 Відповісти
+3
А може це рукожопі "кілька менежерів" які розікрали кошти на ШІ-модулі та до-наведення по карті місцевості ?????
показати весь коментар
31.03.2026 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все вірно! Не треба втручатись в роботу мирно літаючих дронів!
показати весь коментар
31.03.2026 22:41 Відповісти
Значить, треба збивати. Або своїм РЕБом переспрямовувати назад.
Немає чим і ким?
Ну, тоді - біда.
показати весь коментар
31.03.2026 22:41 Відповісти
щоб мінімізувати зальоти дронів до сусідніх країн треба дооснащувати борти старлінками для переходу на ручне керування при потребі коригування курсу у зонах активного спуфінгу.
показати весь коментар
31.03.2026 22:46 Відповісти
Світ тісний
показати весь коментар
31.03.2026 22:48 Відповісти
Гарно потролив 😂
показати весь коментар
31.03.2026 22:54 Відповісти
А може це рукожопі "кілька менежерів" які розікрали кошти на ШІ-модулі та до-наведення по карті місцевості ?????
показати весь коментар
31.03.2026 23:01 Відповісти
gps, gps ... може згадати досвід другої світової та закинути пару дронів з радіомаяками в урюпінськ, де нема gps спуфінгу, вони там визначать свої координати, і вже донаводитись по ним?
показати весь коментар
31.03.2026 23:14 Відповісти
Якщо ти такий розумний, то чому кацапські дрони Вова Потужняк не спрямовує назад на Кацапю?
показати весь коментар
31.03.2026 23:21 Відповісти
З язика зняв, але я хотів написати до бульбостану.
показати весь коментар
31.03.2026 23:30 Відповісти
Дядько ти)))
показати весь коментар
01.04.2026 00:19 Відповісти
Вдосконалюйте . Що то за дрони , якими керує хто завгодно .
показати весь коментар
01.04.2026 00:21 Відповісти
******* довбойоб...

А люди реагують на заяви цього поліна щодо Трампа та Рубіо.
показати весь коментар
01.04.2026 00:21 Відповісти