10309 відвідувачів онлайн

Капітан ЗСУ Ширшин про "штурмові полки Сирського": Людей часто заводять на позиції обманом

Ширшин розповів, чому не підтримує штурмові полки Сирського

Колишній командир батальйону в 47 окремій механізованій бригаді Олександр Ширшин заявив про недовіру до "штурмових полків Сирського".

Про це він заявив в інтерв'ю Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

За словами Ширшина, він бачив частину штурмів на власні очі. 

"Я знаю, яким чином ці підрозділи комплектуються. Також я знаю методи роботи цих підрозділів. Найстрашніше, що ці методи роботи підтримуються нашим головнокомандувачем (Сирським. - Ред.). Ніхто на це не звертає уваги. Ціна не має значення - важливий результат", - пояснив екскомбат.

Військовий розповів, що часто людей заводять на позиці обманом або силою.

"Сказати, що там нікого немає та завести в п#дарський (ворожий. - Ред.) бліндаж людей. Виконати задачу, поставлену вищим керівництвом", - додав він.

Екскомбат розповів про ситуацію, коли один із таких полків прийшов до нього на позицію.

"Дійшли до моїх, їм кричали в рацію, що вони мають "ні кроку назад, вперед, вперед". І хлопці кажуть мої: "Ми що, дебіли? Ми що, не розуміємо, що зараз там здохнемо?" - зазначив Ширшин.

Він додав, що люди були готові дістати поранення, не доходячи до позиції, щоб не виконувати задачу, розуміючи, що вони її не виконають та загинуть.

Застосування сили

Також, за словами Ширшина, у цих полках застосовують силу.

"Після того, що я бачив, у мене немає довіри до цих полків ніякої", - підсумував він.

Що передувало?

Топ коментарі
+46
Кацап-мʼясник на чолі українського війська - це спільний план Пуйла і зеленського.
показати весь коментар
03.04.2026 09:50 Відповісти
+42
вся правда в назві статті, чому мобілізація = бусифікація,і куди діваються ,,добровольці,,
показати весь коментар
03.04.2026 09:46 Відповісти
+34
Пейсатого влаштовує такий главком, бо коли пейсатого не влаштовував Залужний, пейсатий його без причини звільнив
показати весь коментар
03.04.2026 09:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Содоль-2. Підар.
показати весь коментар
03.04.2026 09:45 Відповісти
Хто?
показати весь коментар
03.04.2026 09:53 Відповісти
Обидва.
показати весь коментар
03.04.2026 10:00 Відповісти
Сирський - це свідоме знищення ЗСУ, знищення України . Тоді як Зеленомордий ішак встигне здриснути від кацапів , що Ми будемо робити і чи залишиться хоть клаптик від України??? Від його свідомого керунка і рашисткого гівнокомандуючого Україна стікає кров'ю . То що будем гинути і мовчати ?
показати весь коментар
03.04.2026 11:49 Відповісти
Та походу вже не мовчать.
Щось подібне було перед усуненням Содоля, Резнікова, д'Єрьмака.
Може, і тут спрацює?
показати весь коментар
03.04.2026 11:50 Відповісти
Далеко Дєрьмака посунули?Він і далі бубочкою крутить як циган сонцем
показати весь коментар
03.04.2026 12:02 Відповісти
Колишнього впливу на жОПу вже не має.
П.С. Ваш нік має купу помилок.
показати весь коментар
03.04.2026 12:14 Відповісти
Знаю,писав так як хотів,в не як той фантаст.
показати весь коментар
03.04.2026 14:27 Відповісти
Не факт, що спрацює. зеленомордий цвинтар України думає лише про рейтинги
показати весь коментар
03.04.2026 12:08 Відповісти
вся правда в назві статті, чому мобілізація = бусифікація,і куди діваються ,,добровольці,,
показати весь коментар
03.04.2026 09:46 Відповісти
І хлопці кажуть мої: "Ми що, дебіли? Ми що, не розуміємо, що зараз там здохнемо?" - зазначив Ширшин. Джерело: https://censor.net/ua/n3608634
От і так звані "ухилянти" так само думають. Не виправдовую їх, просто констатую факт.
показати весь коментар
03.04.2026 10:45 Відповісти
Боргезе, командир батальону "Братство", більш відверто й мальовничо виказав своє ставлення до таких людей, на офіційному сайті Київського обласного ТЦК та СП.
показати весь коментар
03.04.2026 11:00 Відповісти
Яраслаф, ты чьо?!
показати весь коментар
03.04.2026 20:16 Відповісти
так то
показати весь коментар
03.04.2026 09:46 Відповісти
Пейсатого влаштовує такий главком, бо коли пейсатого не влаштовував Залужний, пейсатий його без причини звільнив
показати весь коментар
03.04.2026 09:49 Відповісти
тот же кукишь
показати весь коментар
03.04.2026 10:56 Відповісти
так сырский был под командованием залужного.
залужного сырский устраивал.

или это какие-то другие сырский и залужный?
показати весь коментар
03.04.2026 21:23 Відповісти
Кацап-мʼясник на чолі українського війська - це спільний план Пуйла і зеленського.
показати весь коментар
03.04.2026 09:50 Відповісти
Так, погоджуюся. Кацап він і в Африці кацап! Просто працює по старим кацапсько-совдепівським лекалам! Ще й має свої прикормлені штурмові полки, які в будь який момент може розвернути на 180 градусів і допомогти пуйлу захопити владу в Києві! Це просто дніщє!
показати весь коментар
03.04.2026 10:42 Відповісти
"Ні кроку назад!... Вперед,вперед!" Звісно ці крики для кацапа творожнікова як мед для вух.
показати весь коментар
03.04.2026 09:52 Відповісти
Зелідора влаштовує карманний генерал
показати весь коментар
03.04.2026 09:54 Відповісти
Гадаю, в умовах чинної війни штурмувати позиції під@рів посилають лише або популісти, або сраколизи чотириразового т.з. головнокомандуючого. Причини бачу дві: незрівнена кількість живої сили з окупантом та величезний дефіцит ******** зброї.
показати весь коментар
03.04.2026 09:54 Відповісти
Від початку було зрозуміло, що касапура, у якого батьки непогано живуть в рашці, для того і призначений, щоб знищити побільше українців, здатних до опору. А потім вже й капітуляція
показати весь коментар
03.04.2026 09:56 Відповісти
Так то правда , що батьки Сирського на росії живуть, чи кремлівська пропоганда? Радіо Свобода (телеканал Настоящее время) колись робило передачу про них з Владимира.
показати весь коментар
03.04.2026 09:57 Відповісти
Це правда, яку ніхто й не приховує. Отакий театр абсурду...
показати весь коментар
03.04.2026 10:48 Відповісти
это как дети бен ладена живут и ведут бизнес в сша
показати весь коментар
03.04.2026 21:25 Відповісти
Єврей призначив кацапа керувати українською армією.
І це не анекдот
показати весь коментар
03.04.2026 09:59 Відповісти
навіть не смішно,судячі з втрат та стану в військах...
показати весь коментар
03.04.2026 12:04 Відповісти
Ну от...про таке не напишуть казаріни, кіпіані, шередеги, Зінкевичі. А якби вони написали про це у своїх постах своїм численним аудиторіям та зробили медійний розголос так як вчора зробили розголос вбивства у Львові - то було б більше шансів на зміни. Таке відчуття, що для них вбивство одного військовослужбовця тцк це трагедія, в вбивство десятків і сотень штурмовиків на фронті - це сущий дріб'язок, не вартий уваги.
показати весь коментар
03.04.2026 10:00 Відповісти
пора сирського розжалувати і на нулі ,у ті штурмові бригади !!!... Разом з торчком зеленським !!! ...
показати весь коментар
03.04.2026 10:00 Відповісти
Німці допоможуть ?
показати весь коментар
04.04.2026 00:34 Відповісти
як шо українці не допоможуть самі собі ,то німці вже готуються до війни і допомогати будуть собі , тепер вступив закон ,що хлопці з 17р-45 виїхати без дозвілу Бунтесвера за кордон не можуть ....
показати весь коментар
04.04.2026 01:54 Відповісти
Здається мені, що комбат максимально обережно змалював для змі цю проблему. Думаю, що там один в один як в орків.
показати весь коментар
03.04.2026 10:04 Відповісти
обережно тому що сам виконував злочинні накази зверху,а гинули прості солдати,сержанти,і зрідка лейтенанти,і нажаль це не тільки в одному батальйоні.це цілий ланцюжок обману,і після сирського є купа співучасників злочину,за який їх на мою думку ніхто не посадить,
показати весь коментар
03.04.2026 10:49 Відповісти
1 в 1 це коли в госпіталях стережуть, зарплатні картки забирають та на обнулення шлють за кожен чих.
Сирок би й хотів так, та нема тої системи і нескінченного м'яса.
показати весь коментар
03.04.2026 11:08 Відповісти
Ну заспокоїли. Не так. Майже.
показати весь коментар
03.04.2026 20:08 Відповісти
Згодом повідомлялося, що за розпорядженням відділу начальника Генерального штабу Збройних Сил рашистської 3,14дерації в Україні ...(((створено робочу групу для всебічного вивчення обставин, викладених у публікації командира підрозділу 47-ї окремої механізованої бригади в соціальних мережах. Робоча група, яка перевіряла ситуацію, опубліковану комбатом "Маґури" Ширшиним у соцмережах щодо низки неефективних рішень на фронті, визнала недисциплінованим самого Ширшина. Згодом суд скасував догану Ширшину. Джерело: https://censor.net/ua/n3608634
показати весь коментар
03.04.2026 10:39 Відповісти
Коли вже судитимуть цих совкових офіцерів-нелюдей, чи їх вперед ногами виносити з кабінетів?
показати весь коментар
03.04.2026 10:47 Відповісти
Ти їх не засудиш. У них жопа завжди прикрита. Якщо почати копати, то вийдуть на якогось цапа-відбувайла. Так побудована армійсько-ментовська система.
показати весь коментар
03.04.2026 22:36 Відповісти
Під таких совковим керівництвом дивно що армія ще існує, це якийсь трешняк, яке НАТО, агов? Махрова совдепщина у всій красі.
показати весь коментар
03.04.2026 11:01 Відповісти
Ширшина смешивают с дерьмом, потому что говорит правду. В интервью он рассказал, как по глупости командования погибло 10 украинских солдат. И таких глупостей было много. Если Сырский и его подчиненные так относятся к жизням своих солдат, то чего удивляться когда люди бегут из армии??? Примерно про это же рассказывал сержант Маркус, которого так же смешали с грязью. Менять в армии при этом руководстве никто ничего не собирается.
показати весь коментар
03.04.2026 11:02 Відповісти
Ну так це зараз так, якщо дупу командиру не лижеш то на тебе всіх собак спускають
показати весь коментар
03.04.2026 12:09 Відповісти
"Ніхто на це не звертає увагу. Ціна не має значення - важливий результат"
А в чем результа то хоть?
показати весь коментар
03.04.2026 11:14 Відповісти
Зміни пластинку воїн меча і орала,вийди хоч на балкон,перекури.
показати весь коментар
03.04.2026 12:08 Відповісти
Кацапам і совкам за щастя знищити українців, які балакають по іншому, як один офіцер розповідав що Содоль ще в 15-16 роках, україномовних офіцерів називав бендеровцамі, про що можно розповідати далі, зрив мобілізації і довіри до армії чітка спланована операція під керівництвом Сирського а до цього здача Авдіївки і обвал фронту
показати весь коментар
03.04.2026 11:50 Відповісти
сирського - треба "ПІТИ" вже давно, але проблема залишиться - сирськосодолят наплодили СТІЛЬКИ ( ще з часів КСВ), що ЗСУ ще ДОВГО кров'ю харкатимуть послєдишами і наслєдишами узкого міра в ЗСУ.
показати весь коментар
03.04.2026 12:52 Відповісти
Сирського вже давно мав замінити Зепілідор. Якщо Залужного зняв то Сирського вже давно мав би зняти. Але...... думайТЕ.
показати весь коментар
03.04.2026 13:53 Відповісти
Тільки диванні з пивасиком стратеги знають, як треба воювати, але сидячи біля мамкиної юбці, не далі.
показати весь коментар
03.04.2026 15:52 Відповісти
Мало що Порфірій, та ще й Іванов...
показати весь коментар
03.04.2026 20:22 Відповісти
ІДЕ ЖОРСТОКА ВІЙНА,іде знищення українців як націю,іде знищення держави Україна Як поступити Стати на коліна перед кацапом-бурятом і просити пощади,чи захищатись Московія--варвари,вони вбивають мирних людей .дітей --то стати і молити цих ублюдків Армія захищає свою Батьківщину,захищає нас батьків своїх дітей і в армії є задачі і НАКАЗ Не всім подобається іти на смерть,але іншого на жаль не може бути Я як батько знаю,що значить втратити рідних,своїх близьких.Горе сльози,біль,муки-----АЛЕ ЦЕ ВІЙНАза вижвання і Не розповідайте про втрати Не хочеш захищати своїх близьки--стань на коліна і нахер ти кому потрібний Живи з ганьбою тільки таких потрібно позбавити всіх прав До речі --після другої світової війни до третьогоо покоління рідним,хто запродався німцям була ганьба і приниження Давайте думати і неслухати кацапів,ботів і сцикунів.
показати весь коментар
03.04.2026 18:54 Відповісти
Як свіжим вітром повіяло в оцій атмосфері невизначеності! Василя в президенти! Веди нас всіх за собою на жорстоку війну за виживання! Ми всі за тобою підемо!!!!
показати весь коментар
03.04.2026 20:48 Відповісти
Ну ви ж свіжу маєте регістрацю,то багато пропустили Ну а що до ВАСИЛЯ,то будеш в своїй пісочниці таке говарити, Бо ВАСИЛЬ багато вже кудись "водив" і робив і завжди мав успіх і перемогу. А теперхоче ,щов ви перемагали,тільки не в пісочниці,чи на сцені 95 кварталу.
показати весь коментар
03.04.2026 21:15 Відповісти
Та я теж багато чого хочу, але не всі бажання, на жаль здійсненні. Тому "хотіть" далі, то ваше право.
показати весь коментар
03.04.2026 21:25 Відповісти
Відомий німецький драматург Бертольт Брехт колись сказав: "Якщо держава вимагає від людини померти , вона називає себе Батьківщиною". З того часу пройшло більше 100 років, але нічого не змінилося, Васьки політруки продовжують маніпулювати терміном Батьківщина, щоб патріотичною риторикою виправдати продовження війни і безглузді жертви людей через некомпетентність керівництва.
показати весь коментар
03.04.2026 22:56 Відповісти
ти мабуть себе компетентним вважаєш. Але чомусь своєчасно тстати у керма і повести народ у правильному напрямку або не захотів, або не додумався. То і хто ти після цього?
показати весь коментар
04.04.2026 00:38 Відповісти
Це чому Корупціонер і Зрадник зеленський зняв Героя Залужного щоб цей кацап сирський допомога в кацапам знищувати Патріотів України
показати весь коментар
03.04.2026 19:04 Відповісти
Ну чого ж його вибрали 73% (які голосували) і навіть зараз велика частина населення йому довіряє Баранів табун,а пастухів один--два А те що в нас більшість баранів і лохів,то зменшення їх буде іти ще довго А іще і відкриті вороги України,продажні--куда їх діти
показати весь коментар
03.04.2026 19:28 Відповісти
Хай Василь, усі гукнули, за атамана буде! Гоп!
показати весь коментар
03.04.2026 20:50 Відповісти
Читай вище--він вже був атаманом,а тепер хоче бачити інших І розумних і красивих,а головне чесних професіоналов. Але барани вміють тільки бекати .
показати весь коментар
03.04.2026 21:18 Відповісти
"Хотіть". Успіхів вам!
показати весь коментар
03.04.2026 21:27 Відповісти
От так і воюємо - м'ясо проти м'яса.
показати весь коментар
03.04.2026 20:45 Відповісти
надо выходить на перемирие и проводить реформы в армии иначе людей просто не хвтатит.
ну или начинать по настоящему мобилизовывать жинок
показати весь коментар
03.04.2026 21:50 Відповісти
Потрібно зупиняти кровопролиття, бусифікація це квиток в один кінець, зараз український народ все бачить і чує, дякувати Богу і читає.
показати весь коментар
03.04.2026 22:28 Відповісти
Тест
показати весь коментар
04.04.2026 03:48 Відповісти
Вам не подобався українець Залужний, ви промовчали / проковтнули його звільнення ? То майте кацапа сирка і мовчки спостерігайте, як він знищує українську армію, адже для нього неважливі людські втрати особового складу при виконанні злочинних наказів. Зміна командувача ЗСУ давно на часі і вона вже перезріла. Респект комбату за правду та сміливість !
показати весь коментар
04.04.2026 06:42 Відповісти