9876 відвідувачів онлайн

Чи можливий ядерний удар по Ірану? Білий дім відповів

Левітт про використання США ядерної зброї в Ірані

Речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила, що президент США Дональд Трамп - єдина людина, яка буде ухвалювати рішення щодо можливих дій проти Ірану.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у такий спосіб вона прокоментувала повідомлення про те, що США можуть завдати ядерного удару по Тегерану, пише AFP.

Заяви США та ультиматум Ірану

Президент США висунув Ірану ультиматум щодо відкриття Ормузької протоки. У разі невиконання вимог він пригрозив масштабними ударами по інфраструктурі країни, зокрема по мостах та електростанціях.

"Тільки президент знає, як стоїть справа і що він буде робити", – наголосила Левітт.

Також вона повідомила, що Іран має обмежений час для ухвалення рішення щодо можливого компромісу зі США.

Реакція Ірану та розвиток ситуації

Після заяв американської сторони Іран призупинив переговори зі США. Про це було поінформовано Пакистан, який виступає посередником у перемовинах.

Іранська влада звинуватила Трампа у намірах вчинити воєнні злочини. Водночас у країні повідомляють про формування "живих ланцюгів" навколо об’єктів інфраструктури, зокрема електростанцій та мостів.

Топ коментарі
+24
Другий буде по нам...
показати весь коментар
07.04.2026 20:53 Відповісти
+14
перекладаю:

ми - просто планктон, який дорвався до влади на хвості у трампа.
ми - просто хочемо рубити бабки, поки у корита.
ми - знаємо, що дід із глузду з'їхав. Може пульне. Але відповідальність - на ньому, ми ні при чому. Ми просто в Білому Домі як декорації, всі рішення приймає трамп, не ми.

p.s. До речі, у служок така ж поведінка
показати весь коментар
07.04.2026 21:01 Відповісти
+11
А чи не розв'яже це ***** руки щодо ЯЗ?
показати весь коментар
07.04.2026 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Другий буде по нам...
показати весь коментар
07.04.2026 20:53 Відповісти
Цілком реально.
показати весь коментар
07.04.2026 21:06 Відповісти
А може і не буде. З чого ви взяли? Якшо Трампон реально киздане кудись ядеркою, то гарантую, шо весь світ з Китаєм включно, залізе під лавку і сидітиме тихо. Бо нікому не захочеться вимірювати точний рівень його їпонутості...
показати весь коментар
07.04.2026 21:07 Відповісти
До речі, так. Правильно підмічено
показати весь коментар
07.04.2026 21:54 Відповісти
Тому що це розв'яже руки хлу
показати весь коментар
07.04.2026 23:05 Відповісти
А чим вони зараз звʼязані? Обіцянкою Байдена втопити чорноморську флотілію? Яку і так втопили без всякого Байдена. Чи Трампом, який у всьому і завжди ******** *****?
показати весь коментар
07.04.2026 23:43 Відповісти
він мав на увазі, від путіна
показати весь коментар
08.04.2026 00:35 Відповісти
А є чим? Двадцять років вони розкрадали свою армію всюди і типо в ядерних силах все різко чудово ? Може взагалі в них її вже нема, продали чи покрали гроші на їх утримання.
показати весь коментар
07.04.2026 21:15 Відповісти
Перед 24.02.2022 теж масово обсирали і їхні літаки, і ракети, і все інше. Найбільша помилка - недооцінювати ворога.
показати весь коментар
07.04.2026 22:55 Відповісти
Трамп не може файно на мелоні подрочити, а тут ядерка..ні вони що трамп, що ***** сцикливі істоти
показати весь коментар
07.04.2026 20:54 Відповісти
А чи не розв'яже це ***** руки щодо ЯЗ?
показати весь коментар
07.04.2026 20:55 Відповісти
Так.
показати весь коментар
07.04.2026 21:23 Відповісти
Технічно, це зробив ще Трумен у 1945му.
Тому думаю, що х*йловські ручки зараз китайськими вузлами покручено.
Китаю наврячи захочеться, щоб тайвань та японія сказали "ах так?" і через тиждень показали свої боеголовки...
показати весь коментар
07.04.2026 21:59 Відповісти
Моsкаль, не бзди. В України є своя ядерна тріада - Ростовська, Курська та Нововоронезська АЕС.
показати весь коментар
07.04.2026 22:56 Відповісти
Сам ти кацапура мокшанська!
показати весь коментар
07.04.2026 23:56 Відповісти
Яка би влада того Ірана не була але люди там не всі погані. Багато розумних та вихованих людей заручніків обставин. Акщо руде підофільске чмо рішится на таке то кожна країна світу мусе розробляти в прискорені срокі ЯЗ. Х*йоо після такого ходу теж не побоїться ядерку застосовувати. Хоча я добре розумію що руде х*йло зробе TACO і на цьому все закінчется.
показати весь коментар
07.04.2026 20:56 Відповісти
"наші іранські мальчікі" "теж жертви" (С)?
показати весь коментар
07.04.2026 21:02 Відповісти
Вася! От скажи, ти дійсно рідний брат Трумпу за розумом. ?
показати весь коментар
07.04.2026 21:49 Відповісти
Іді нахєр, кацап
показати весь коментар
07.04.2026 23:47 Відповісти
Таке було британське кіно Threads 1984 року, про ядерну війну. Коротше там все почалося в Ірані 25 травня. Хоча Україні вже однаково, ми тут на стирання підписані, а от ситим ельфам може бути трошки тривожно)
показати весь коментар
07.04.2026 20:57 Відповісти
А в Фолауті день коли впали бомби 23 жовтня 2077. Я готовий і почекати трохи..
показати весь коментар
07.04.2026 21:00 Відповісти
Але там з анексії Канади почалося, то цього ж нема. Поки що)
показати весь коментар
07.04.2026 21:02 Відповісти
Хіба? Я думав там КИтай напав. Там ще Анкорідж доречі згадується.
показати весь коментар
07.04.2026 21:03 Відповісти
Там США забрали Канаду в ході війни з китайцями. Типу щоб на Аляску простіше добиратися, чи шось таке.
показати весь коментар
07.04.2026 21:07 Відповісти
А в Метро-2033 ?
показати весь коментар
07.04.2026 21:02 Відповісти
В грі нічого не казали. А книжку я не читав... можна загуглити якщо сильно цікаво
показати весь коментар
07.04.2026 21:05 Відповісти
Є класна атмосферна заставка ( інтро відосік ). Думаю там розказано.
Все це "проходив " на ютубі. Бо тема близька до Сталкеру , і теж наші українці робили Метро 2033.
Антураж дуже хороший - москва розбомблена і всі їх військові бази, "населення" живе в печерах метростанцій і колій. Всі кілька тисяч вцілілих
показати весь коментар
07.04.2026 21:23 Відповісти
Фу, то ж то кацапське! А з чого там почалося?
показати весь коментар
07.04.2026 21:05 Відповісти
З повітряного підриву декількох ядерних зарядів над Мацквою
показати весь коментар
07.04.2026 21:09 Відповісти
Це якась русофобія!
показати весь коментар
07.04.2026 21:11 Відповісти
Що саме?
Фоллаут американська гра.
Метро-2033 українська гра. Розробник "4А Games" . Лідер А.Прохоров ака "Проф", той що робив багато графіки і рівнів з "Сталкер", а потім пішов у самостійну студію, працювати "на себе".
показати весь коментар
07.04.2026 21:27 Відповісти
На чому заснований сюжет Метро ?
показати весь коментар
07.04.2026 21:33 Відповісти
А, з книжкою сплутав.
показати весь коментар
07.04.2026 22:04 Відповісти
Та ну нафіг! Шо за брєдятіна? Нафіга там ядерний удар? Вони своїми Б-52 в рази більше шкоди нароблять просто засіваючи ковром бомбами.
показати весь коментар
07.04.2026 20:57 Відповісти
Вєтнам засівали і шо ?
показати весь коментар
07.04.2026 21:34 Відповісти
Німеччину засівали. І засіяли.
А Вʼєтнам недозасіяли. Рожеві поні все запакостили.
показати весь коментар
07.04.2026 23:46 Відповісти
Не допомогло би напевно - Вєтнам межує з КНР і це була проблема ( а нацисти не мали кордону з державами які би їм допомагали ).
показати весь коментар
07.04.2026 23:48 Відповісти
Так США у Вʼєтнамі у війні перемогли. І той распіарений наступ вʼєтконгу на новий рік з диким тріском провалився. Вони не змогли захопити ніфіга і були показово відкижжені.
Але у коммі був несподіваний союзник - американські ліваки.
показати весь коментар
07.04.2026 23:55 Відповісти
Заради цікавості попросив порахувати скільки літаковильотів Б-52 треба щоб накрити площу великих руйнувань від повітрянного підриву бомби 10Кт (середня потужність авіаційних зарядів). Вийшло приблизно 64 самольото-вильоту. Не така вже й велика кількість. Зараз задіяно до 20 літаків. 3 вильоти і привіт - шороху наведуть співставно з ядрьоною бімбою. Навіть більше, бо бомби вони швиряють більш-менш прицільно і не треба валити все в одну точку. А ЯБ ти регулювати не можеш, поваляє все в якомусь не дуже великому радіусі.
показати весь коментар
08.04.2026 00:15 Відповісти
Ви неправі - епоха те шо ви пропонуєте закінчується .
показати весь коментар
08.04.2026 00:29 Відповісти
Може вона і закінчується, але ж ще не закінчилася. Це саме те, що саме зараз робиться в Ірані. Нема сенсу бабахати ядрьоною бімбою, коли все те саме можна спокійно зробити простими дешевими вільнопадаючими бімбами. І це постійно робиться вже третій тиждень поспіль. Я правда не беруся сказати шо дешевше.
показати весь коментар
08.04.2026 00:39 Відповісти
перекладаю:

ми - просто планктон, який дорвався до влади на хвості у трампа.
ми - просто хочемо рубити бабки, поки у корита.
ми - знаємо, що дід із глузду з'їхав. Може пульне. Але відповідальність - на ньому, ми ні при чому. Ми просто в Білому Домі як декорації, всі рішення приймає трамп, не ми.

p.s. До речі, у служок така ж поведінка
показати весь коментар
07.04.2026 21:01 Відповісти
Новини ні про що !!
Доні може жахнути, може не жахнути...
- але потім.. вєсь мір в труху !..
показати весь коментар
07.04.2026 21:01 Відповісти
Та він вже жахнув під час конференції, такий сморід був що представників ЗМІ прийшлося евакуювати.
показати весь коментар
07.04.2026 21:06 Відповісти
Все... Нобелівка "накрилась мідним тазом" - приміряємо лаври Герострата...
От тільки думається мені, ще до того, як він до факела добереться - його одягнуть у шати, з рукавами до землі...
показати весь коментар
07.04.2026 21:25 Відповісти
Але ж назбирав собі Трамп придворних холуїв, дивуюся, як ще до всіх американців досі не дійшло, що обрали собі голого короля, якого так роздуває від своєї уявної величі, що ось-ось лусне. І так вже засмердів і загалив весь світ, що буде, якщо не зупинити?
показати весь коментар
07.04.2026 21:02 Відповісти
Який там ядерний удар, яка там війна ? ВІн вже в президенти Венесуели зібрався....
https://invite.viber.com/?g2=AQBhG0HLU0FFX07IdXcywulIQ345HYzm%2BDtaXZT7LK6d6jNK9l6kzdFMhjdwwuOO&mi=296242 Заява Трампа що він збирається балотуватися в президенти Венесуели......
....Я швидко вивчу іспанську. Це не займе багато часу. Я добре знаю мови. І я поїду до Венесуели. Я балотуватимуся на пост президента.....-сказав він....
показати весь коментар
07.04.2026 21:05 Відповісти
Хай їде хоч до пінгвінів в Антарктиду, аби подалі від США.
показати весь коментар
07.04.2026 21:31 Відповісти
50 на 50 🤔
показати весь коментар
07.04.2026 21:06 Відповісти
Так і сказала "...як стоїть справа" - у нього ще стоїть? Ну, цій #идівочці видніше...
показати весь коментар
07.04.2026 21:10 Відповісти
Якщо не дай Бог Трамп це зробить, а він це не зробить, але гіпотетично можна одразу закопуватись не менше 3 метрів під землю з чималими запасами води та їжі на добу, особливо небпечна сама хвиля від ядерного вибуху, бо путін точно довбане після такого.
показати весь коментар
07.04.2026 21:11 Відповісти
Терміново різати свині й солити сало!
показати весь коментар
07.04.2026 21:15 Відповісти
коротше, піздєц свиням.
показати весь коментар
07.04.2026 21:21 Відповісти
Заїпца! Все в руках скаженої білки
показати весь коментар
07.04.2026 21:12 Відповісти
Та дайте вже діду Моніку Левінські...
показати весь коментар
07.04.2026 21:12 Відповісти
краще - на острів св. Єлени.......
показати весь коментар
07.04.2026 21:27 Відповісти
епштейн ***** ... спасай доны. І планету!!!!
показати весь коментар
07.04.2026 21:42 Відповісти
Речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила, що президент США Дональд Трамп - єдина людина, яка буде ухвалювати рішення щодо можливості остаточно зїхати з глузду.
показати весь коментар
07.04.2026 21:19 Відповісти
Якщо Трамп вдарить ракетою з ядеркою, тоді Пуйлу відкриється автоматичний дозвіл вдарити так само по Україні. І взагалі вже ніхто нікого не зупинить.
показати весь коментар
07.04.2026 21:23 Відповісти
Це відкриття ящика Пандори
показати весь коментар
07.04.2026 21:26 Відповісти
світ поки що на стадії, коли ядерні удари будуть маскувати під аварії на ядерних об'єктах. пуйло вже б давно це зробив, але по ЗАЕС турки під ударом, по ЧАЕС - бульбаші, в Харкові - бєлгородщина, АЕС на заході - це фактично ядерна атака на країни НАТО. тому він весь в "сомнєньях - бить или не бить?" а в ірані вже озвучено стільки ядерних об'єктів, що бий куди хочеш, і ніхто не доведе, що це був ядерний удар.
показати весь коментар
07.04.2026 21:28 Відповісти
21 сторіччя - і такі речі доводяться на раз два .
показати весь коментар
07.04.2026 21:39 Відповісти
нічого не доводиться без радіаційно-хімічної розвідки на місці аварії і без детального радіоізотопного аналізу проб ураженого грунту. хто в ірані буде проводити незалежну розвідку і відбирати доказові проби для аналізу? ще можна по повітрю провести аналіз, але зараз в ірані вітри з заходу і півночі, тобто все випаде з повітря на грунт всередині країни. якраз напрямок вітру і є сигналом для такого скритого ядерного удару.
показати весь коментар
07.04.2026 21:57 Відповісти
Є така фігасина як сейсмометри + супутники вловлять випромінювання ( а спектр випромінювання від бімби на такий самий як від реакторів ).
показати весь коментар
07.04.2026 22:03 Відповісти
сейсмометри максимум що вкажуть це скільки в тротиловому еквіваленті трусонуло і то, якщо буде точно встановлено місце вибуху (землетрусу). ядерні центри ірану знаходяться на великій відстані від сусідніх країн, тому сейсмодані будуть дуже приблизні. супутники вловлять тільки випромінювання, якщо вибухи будуть в повітрі, при підземному вибуху інформація буде неточна. ще раз повторю - потрібні будуть проби грунту з місця вибуху.
показати весь коментар
07.04.2026 22:23 Відповісти
Виживете в 21 сторіччі - і те шо ше було неможливо двадцять років тому тепер можливе .
показати весь коментар
07.04.2026 22:29 Відповісти
можливості визначає не сторіччя, а методи і прилади контролю, в радіології нічого принципового нового в плані методології за останні 50 років не з'явилося. якщо буде нанесено по ядерним об'єктам (чи нібито ядерним об'єктам) тактичний ядерний удар з підземними вибухами, то спеціалісти, безумовно, зрозуміють, що відбулося, але доказова база має грунтуватися на відборі проб в місці вибуху, тільки радіоізотопний аналіз може підтвердити наявність чи відсутність ядерного вибуху.
показати весь коментар
07.04.2026 23:23 Відповісти
Чутливість приладів зросла - а також зросла потужність спеціалізованих як програмних так і вигляді заліза підсилювачів . Такшо теперка обробляючи світлини зоряного неба 30 річної давності знаходять цікаві речі до прикладу .
показати весь коментар
07.04.2026 23:33 Відповісти
чутливість приладів і можливості програмної обробки інформації для фундаментальних космологічних досліджень дійсно зросли, але ми говоримо про рутинну моніторингову радіологію. відрізнити ядерний удар від аварійного витоку радіоактивного матеріалу без проблем, але якщо вибух відбувається під землею, то потрібно відібрати проби грунту, ніякі дистанційні методи не мають доказової сили.
показати весь коментар
08.04.2026 00:27 Відповісти
Ну так ну так - тіко сейсмічні хвилі від ядерного вибуху мають свій неповторний запах ( ну спектр ). Такшо якось так .
показати весь коментар
08.04.2026 00:32 Відповісти
думаю що недалекий час коли в сша скажуть--оказался наш отец не отцом а *****
показати весь коментар
07.04.2026 21:35 Відповісти
Просто неймовірно як два виживших з розуму діда підривають весь світ (***** і доні)
показати весь коментар
07.04.2026 21:37 Відповісти
Тільки президент вирішує кого бомбити ІДІОТИ
показати весь коментар
07.04.2026 21:43 Відповісти
https://youtu.be/0N6Qi_oMrUw?si=61xuf9ory-gsEE-z
показати весь коментар
07.04.2026 21:43 Відповісти
Тільки президент знає, як стоїть справа і що він буде робити", - наголосила Левітт. Джерело: https://censor.net/ua/n36093 брехня... навіть донні не знае що він буде робити... а це вже сумно...
показати весь коментар
07.04.2026 21:45 Відповісти
вангую: не буде ядерки
показати весь коментар
07.04.2026 22:03 Відповісти
Скорше сядем, скорше вийдем, запалюй дідо запалюй Трамп ніколи не використає ЯЗ він сцикло, він не хоче вводити наземні війська бо це приведе до потоку трупів американських солдат, але без наземної операції він нічого не досягне... тому він і біситься, нагнітає, але в кінці кінців при любому роскладі відсмокче...
показати весь коментар
07.04.2026 22:03 Відповісти
Та не буде нічого, не переймайтесь. Трамп прокинеться, вигадає чергову історію, що Іран бажає заключити угоду і на цьому все закінчиться.
показати весь коментар
07.04.2026 22:17 Відповісти
воно дурне але обережне тобто сцикливе таке саме як ***** чи орган. Блефує
показати весь коментар
07.04.2026 23:27 Відповісти
Є така теорія, що ядерної зброї давно ні у кого немає, (точно так , як немає польотів у космос).

Створюють імітацію, щоб маніпулювати охлосом.
показати весь коментар
07.04.2026 23:55 Відповісти
100%. І політиків теж нема. Іх рендерять на спеціальному компʼютері від "Сілікон Графікс". Я про це в Пєлєвіна читав.
показати весь коментар
08.04.2026 00:16 Відповісти
Почитайте Борхеса. Пєлєвін → відпочиває.
показати весь коментар
08.04.2026 00:21 Відповісти