13672 відвідувача онлайн

Федоров про розшук жінок за ухилення від мобілізації: Це була технічна проблема, всі обмеження знято

Жінок оголошували в розшук ТЦК: Федоров прокоментував

Міністр оборони Михайло Федоров прокоментував ситуації, коли жінок оголошували у розшук ТЦК за порушення правил військового обліку.

Про це він заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Я особисто в цьому питанні розбирався. Це була проблема технічна на боці Харківського ТЦК. На жодну жінку на накладено штрафу. Всі обмеження знято, розшук. 

Зараз поставив задачу зробити всі технічні запобіжники для того, щоб таких історій більше не було. Щоб не було людського фактору, від якого можуть з'являтися такі ситуації на боці будь-якого з ТЦК", - відповів міністр. 

Що передувало?

Раніше ЗМІ розповіли історію киянки, яку оголосили в розшук ТЦК, хоча вона не ставала на облік.

У Сухопутних військах заявили, що це було помилкою.

Згодом там також додали, що мобілізація жінок не планується, помилки в системі "Оберіг" пов’язані з технічними недоліками.

Топ коментарі
+18
Обмеження всі знято, тепер мобілізація без обмежень!
показати весь коментар
10.04.2026 12:43 Відповісти
+12
Досить терпіти статеву дискрімінацію при мобілізації! Необхідно жінкам дати можливість реалізувати свій мобілізаційний потенціал!
показати весь коментар
10.04.2026 12:49 Відповісти
+10
Я думаю що у вас все таки будуть мобілізовувати жінок. Їм діватись нікуди, молодих і здорових випустили за кордон, воєнних і поліцайських пенсів не мобілізовують то прийдеся за бездітних, для початку, жінок взятись. Вони ж голосували за Зєлю, то треба відполвідати за свої дії. Жінки жопою мислять, то то візьмуть їх за жопу і на фронт, в крайньому можуть тилоиків замінити щоб тиловтків на фронт відправити.
показати весь коментар
10.04.2026 12:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Обмеження всі знято, тепер мобілізація без обмежень!
показати весь коментар
10.04.2026 12:43 Відповісти
А як же гендерна рівність?
показати весь коментар
10.04.2026 12:45 Відповісти
Досить терпіти статеву дискрімінацію при мобілізації! Необхідно жінкам дати можливість реалізувати свій мобілізаційний потенціал!
показати весь коментар
10.04.2026 12:49 Відповісти
я так розумію це відмашка на початок???ну все як з дією..чекаємо свіжих підтверджень.....
показати весь коментар
10.04.2026 12:45 Відповісти
а шо такое, как же гендерное равенство. Или равенство у нас только когда выгодно?
показати весь коментар
10.04.2026 12:51 Відповісти
Потужна локшина на вуха членів зеленого племені дегенератів, розрахована на те, щоб українські жінки, яких таємно зазделегідь вносять в реєстри військовозобов'язаних, не почали масово виїжджати з країни. Коли раптово оголосять мобілізацію жінок, всі дані для її проведення будуть в наявності.
показати весь коментар
10.04.2026 12:53 Відповісти
Я думаю що у вас все таки будуть мобілізовувати жінок. Їм діватись нікуди, молодих і здорових випустили за кордон, воєнних і поліцайських пенсів не мобілізовують то прийдеся за бездітних, для початку, жінок взятись. Вони ж голосували за Зєлю, то треба відполвідати за свої дії. Жінки жопою мислять, то то візьмуть їх за жопу і на фронт, в крайньому можуть тилоиків замінити щоб тиловтків на фронт відправити.
показати весь коментар
10.04.2026 12:53 Відповісти
Думаю вас это не касается. Особенно, когда весь ваш анализ сводиться к трепологии на тему того, кто и за кого голосовал.
показати весь коментар
10.04.2026 13:04 Відповісти
Звісно що мене не стосується, я сторонній спостерігач.
показати весь коментар
10.04.2026 13:08 Відповісти
В таком случае будьте ответственным наблюдателем. Наблюдайте не оскорбляя чужой выбор, который вас не касается.
показати весь коментар
10.04.2026 14:31 Відповісти
Просто, як кажуть, збоку видніше. І ще - ти сам тепер поважаєш свій вибір? Якщо поважаєш то з тобою все ясно. (
показати весь коментар
10.04.2026 15:10 Відповісти
Признание своих ошибок и уважение к чужому выбору - это признак здравого взгляда на жизнь. Так что со стороны, вашим взглядом, смотреть бессмысленно. Посмотрите лучше в книгу.
показати весь коментар
10.04.2026 15:37 Відповісти
Тобто, я вас правильно зрозумів, що потрібно поважати будь-який чужий вибір. Поважати вибір німців, коли вони своїм вибором привели Гітлера до влади і в своїй більшості його підтримували до 1945 року, поважати вибір московитів, які в захваті від пуйла та його загарбницької війни в Україні і всі подібні вибори на вашу думку потрібно поважати. Вибір який роблять зомбовані пропагандою люди і в результаті їх вибору страждають та вмирають інші люди на мою думку на повагу не заслуговує.
показати весь коментар
10.04.2026 16:43 Відповісти
Прочтите диалог два раза, подумайте и прочтите ещё раз. Что в выражении собеседника " ...меня это не касается. Я просто сторонний наблюдатель." вам не понятно? Если нужно я поясню, а можете просто диалог в чат джипити закинуть. Ну или, в крайнем случае, в толковый словарь посмотреть.
показати весь коментар
10.04.2026 17:03 Відповісти
З вашого допису зрозуміло що ви людина яка не здатна визнавати свої помилки і ******** роздавати накази іншим, що їм потрібно робити, що перечитувати куди дивитись. Спілкування з такими як ви не має ніякого сенсу. Вважайте себе і надалі найрозумнішим і все що ви обираєте найкращим, в тому числі і зелену владу яку ви та вам подібні обрали. Вам з цим і далі жити.
показати весь коментар
10.04.2026 17:12 Відповісти
Я вас с собой общаться не просил. Я вам даже не писал. Это вы сунули свои пять пенсов в чужой диалог, не ознакомившись с контекстом.
показати весь коментар
10.04.2026 17:25 Відповісти
А чого це тільки бездітних жінок? Он батька-одинака мобілізували відправивши двох дітей у сиротинець. З усіма прихильницями зеленого лідора ********** так само треба вчинити, рівноправ'я так рівноправ'я.
показати весь коментар
10.04.2026 13:14 Відповісти
Не треба рухати жінок з дітьми і батьків-одинаків, але у вас все робиться через одне місце,
показати весь коментар
10.04.2026 13:15 Відповісти
То чого ви лізете до нас зі своїми порадами, пані Лопес?
показати весь коментар
10.04.2026 13:25 Відповісти
Я не лізу, я маю право вільно висловити свою думку що я і роблю.
показати весь коментар
10.04.2026 15:11 Відповісти
Є такі верескливо-показові зелені патрійотки що так і хочеться щоб їх забусярили бо окрім вереску від них немає ніякої користі.
показати весь коментар
10.04.2026 13:09 Відповісти
Тестування пройшло вдало.
показати весь коментар
10.04.2026 13:12 Відповісти
Недолідор хотів подивитися на реакцію рабів
показати весь коментар
10.04.2026 13:27 Відповісти
уся зелена влада це суцільна технічна проблема
показати весь коментар
10.04.2026 13:41 Відповісти
А скільки ще технічних помилок міститься у твоїх цифрових продуктах?
І чи це просто катастрофічні помилки, чи спеціальні закладки?
показати весь коментар
10.04.2026 13:45 Відповісти
Він же чітко каже про людський фактор, то якої ж якості там програмне забезпечення і чи знають ті хто розробив таке ПО про Майерса.
показати весь коментар
10.04.2026 15:42 Відповісти
Все згідно 24 ст.Конституції.Рівноправя.Але не в обовязках.
показати весь коментар
10.04.2026 14:31 Відповісти
думаєте це просто так робиться? просто мудрий нарід тестують на рівень сприйняття того бєспрєдєлу який далі готує зелений кагал для України.
показати весь коментар
10.04.2026 16:30 Відповісти
А цей кацап Фьодоров не бажає зяйнятись своїм гімном типу "дія","резерв+".
показати весь коментар
10.04.2026 16:43 Відповісти
Не хочу лити воду на млини російских ботів на кшталт First і багатьох інших, які паплюжать мобілізацію , але мені цікаво підняти питання, які забов'язання є у жінок-- громадянок України по відношенню до держави і чоловіків які її і їх захищають?
показати весь коментар
10.04.2026 16:51 Відповісти