11871 відвідувач онлайн

Уражено НПЗ "Пермнафтооргсинтез" та нафтоперекачувальну станцію у м. Перм, - СБУ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Цієї ночі фахівці Центру спецоперацій "Альфа" СБУ відпрацювали по НПЗ "Лукойл-Пермнафтооргсинтез" та лінійній виробничо-диспетчерській станції (ЛВДС) "Перм". Обидва об’єкти розташовані за понад 1500 км від кордону з Україною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Деталі

Як зазначається, цей НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних заводів Росії, який забезпечує паливом як цивільний сектор, так і потреби російської армії. ЛВДС "Перм" належить АТ "Транснефть" і є стратегічно важливим хабом магістральної нафтотранспортної системи рф. Через станцію нафта розподіляється у чотирьох напрямках, зокрема й до Пермського НПЗ.

"Внаслідок атаки дронів СБУ на НПЗ "Пермнафтооргсинтез" сталося займання на одній з установок АВТ, яка є ключовим вузлом первинної переробки нафти. На нафтоперекачувальній станції уражено один із резервуарів", - йдеться у повідомленні.

Перм після атаки
Перм після атаки
Перм після атаки
Перм після атаки
Перм після атаки

Також зазначається, що СБУ продовжує системно бити по нафтовій інфраструктурі рф, яка є одним із головних джерел наповнення російського бюджету та фінансування війни проти України. Ураження таких об’єктів не лише знижує обсяги переробки й транспортування нафти, а й дестабілізує роботу військової логістики ворога, ускладнює забезпечення окупаційних військ паливом та змушує кремль спрямовувати мільярдні ресурси на аварійне відновлення стратегічних об’єктів у глибокому тилу.

Що передувало?

  • Як повідомлялося, дрони атакували Москву, НПЗ у Ярославлі, завод у Ростові та Пермі.
  • Глава держави Володимир Зеленський пізніше зазначив, що об’єкт нафтової інфраструктури, який фінансував російську війну, уражено у Ярославлі.
Топ коментарі
+5
свято не сьогодні у прокажених, а на Уралі все по-святковому.
показати весь коментар
08.05.2026 14:46 Відповісти
+4
Браво, маловато.... Ще давайте 🔥🔥🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦.
показати весь коментар
08.05.2026 14:46 Відповісти
+3
Кари московським окупантам, страшної кари, за їх злочини в Україні, з 2014 року!
показати весь коментар
08.05.2026 15:04 Відповісти

Завантаження...