9739 відвідувачів онлайн

Морози ускладнили роботу енергетиків: обмерзання обриває дроти і обламує опори, - ДТЕК. ФОТО

Обмерзання ЛЕП на Одещині

Енергетики на Одещині працюють у складних умовах через сильну ожеледицю та обмерзання електромереж.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні компанії ДТЕК.

Фахівці фіксують до 10 сантиметрів льоду на окремих ділянках. Це створює значне навантаження на інфраструктуру. У деяких випадках дроти обламуються або падають опори, що суттєво ускладнює ремонтні роботи.

"На окремих ділянках ми заміряли до 10 сантиметрів мерзлоти. На фото - ще не найгірший варіант", – зазначили в ДТЕК.

Обмерзання ЛЕП на Одещині

Вага льоду пошкоджує мережі

Найбільшу загрозу становить саме вага льоду. Вона призводить до аварій та масових відключень. Ускладнює ситуацію й те, що дороги вкриті ожеледицею. Спецтехніка не завжди може дістатися місць аварій, тому енергетики часто йдуть пішки.

Попри складні умови, енергетики вже відновили світло для понад 101 тисячі сімей в області. Роботи тривають кілька днів і охоплюють майже всю територію Одещини. Найбільше перебоїв спостерігається у північних районах.

Раніше повідомлялося: 

Топ коментарі
+6
Заради правди, хоча сам не добре ставлюся до Ахметова, а що ДТЕК може зробити, коли кожного дня ворог знищує енергосистему? До цього ще добавилося налипання льоду.
показати весь коментар
28.01.2026 22:56 Відповісти
+6
ДТЕК нічого не робив в Києві по поточним ремонтам, все на соплях, бо наперсточник Ахметов на*срав на киян, гроші головне витягнути до останнього і кинути всіх
показати весь коментар
28.01.2026 23:02 Відповісти
+4
гнида ахметов один з тих хто грабував Україну і привів війну сюди

ригоанали з руським міром слова Вам про щось говорять .. хоча навряд
показати весь коментар
28.01.2026 22:59 Відповісти

Завантаження...